facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Wawel Kraków
2:1
Zwierzyniecki Kraków
19.08.2017
15:30
Podgórze Kraków
4:0
Bratniak Kraków
19.08.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
5:1
Dragon Szczyglice
19.08.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
3:1
Liszczanka Liszki
19.08.2017
18:00
Krakus Swoszowice
2:0
JKS Zelków
19.08.2017
18:00
Dąbski Kraków
4:0
Prądniczanka II Kraków
19.08.2017
17:00
LOT Balice
5:1
Sportowiec Modlniczka
20.08.2017
17:00

2. kolejka 26.08.2017

Sportowiec Modlniczka
1:0
Krakus Swoszowice
26.08.2017
17:00
Dąbski Kraków
0:5
LOT Balice
26.08.2017
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Wawel Kraków
26.08.2017
17:00
Dragon Szczyglice
1:1
Podgórze Kraków
26.08.2017
15:00
JKS Zelków
Wanda Nowa Huta
27.08.2017
17:00
Zwierzyniecki Kraków
4:2
Górzanka Nawojowa Góra
27.08.2017
16:30
Prądniczanka II Kraków
2:5
Bratniak Kraków
27.08.2017
17:00

3. kolejka 02.09.2017

Podgórze Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
02.09.2017
12:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:1
Liszczanka Liszki
02.09.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
Sportowiec Modlniczka
02.09.2017
17:00
Krakus Swoszowice
5:2
Dąbski Kraków
02.09.2017
17:00
Bratniak Kraków
2:1
Dragon Szczyglice
03.09.2017
11:00
Wawel Kraków
2:0
JKS Zelków
03.09.2017
17:00
LOT Balice
2:0
Prądniczanka II Kraków
03.09.2017
17:00

4. kolejka 09.09.2017

Sportowiec Modlniczka
1:6
Wawel Kraków
09.09.2017
17:00
Dąbski Kraków
Wanda Nowa Huta
09.09.2017
17:00
Zwierzyniecki Kraków
3:1
Bratniak Kraków
09.09.2017
17:00
LOT Balice
2:1
Krakus Swoszowice
10.09.2017
16:00
JKS Zelków
0:1
Górzanka Nawojowa Góra
10.09.2017
17:00
Liszczanka Liszki
0:1
Podgórze Kraków
10.09.2017
11:00
Prądniczanka II Kraków
0:7
Dragon Szczyglice
10.09.2017
17:00

5. kolejka 16.09.2017

Podgórze Kraków
6:3
JKS Zelków
16.09.2017
16:30
Dragon Szczyglice
2:5
Zwierzyniecki Kraków
16.09.2017
13:30
Krakus Swoszowice
0:2
Prądniczanka II Kraków
16.09.2017
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Sportowiec Modlniczka
16.09.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
LOT Balice
16.09.2017
17:00
Bratniak Kraków
:
Liszczanka Liszki
17.09.2017
17:00
Wawel Kraków
1:0
Dąbski Kraków
17.09.2017
17:00

6. kolejka 23.09.2017

Zwierzyniecki Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2017
13:30
JKS Zelków
7:1
Bratniak Kraków
24.09.2017
16:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
24.09.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
1:3
Podgórze Kraków
24.09.2017
16:00
LOT Balice
0:5
Wawel Kraków
24.09.2017
16:00
Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
18.11.2017
13:00

7. kolejka 30.09.2017

Podgórze Kraków
3:1
Dąbski Kraków
30.09.2017
16:30
Dragon Szczyglice
0:2
JKS Zelków
30.09.2017
13:30
Zwierzyniecki Kraków
2:2
Liszczanka Liszki
30.09.2017
16:00
Wawel Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
30.09.2017
16:00
Wanda Nowa Huta
Prądniczanka II Kraków
30.09.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
LOT Balice
30.09.2017
16:00
Bratniak Kraków
1:2
Sportowiec Modlniczka
01.10.2017
11:00

8. kolejka 07.10.2017

Dąbski Kraków
5:1
Bratniak Kraków
07.10.2017
16:00
Wanda Nowa Huta
Wawel Kraków
07.10.2017
16:00
Krakus Swoszowice
4:2
Górzanka Nawojowa Góra
07.10.2017
16:00
Prądniczanka II Kraków
1:3
Liszczanka Liszki
08.10.2017
14:00
JKS Zelków
1:2
Zwierzyniecki Kraków
08.10.2017
16:00
Sportowiec Modlniczka
4:4
Dragon Szczyglice
08.10.2017
16:00
LOT Balice
2:0
Podgórze Kraków
08.10.2017
15:00

9. kolejka 14.10.2017

Podgórze Kraków
5:3
Krakus Swoszowice
14.10.2017
12:00
Dragon Szczyglice
1:2
Dąbski Kraków
14.10.2017
15:00
Zwierzyniecki Kraków
4:0
Sportowiec Modlniczka
14.10.2017
15:30
Wawel Kraków
6:2
Prądniczanka II Kraków
14.10.2017
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
Wanda Nowa Huta
14.10.2017
15:00
Bratniak Kraków
0:2
LOT Balice
14.10.2017
12:30
Liszczanka Liszki
3:3
JKS Zelków
15.10.2017
11:00

10. kolejka 21.10.2017

Dąbski Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.10.2017
00:00
Prądniczanka II Kraków
:
JKS Zelków
21.10.2017
00:00
Wawel Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
21.10.2017
00:00
Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
21.10.2017
00:00
Krakus Swoszowice
:
Bratniak Kraków
21.10.2017
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
Liszczanka Liszki
21.10.2017
00:00
LOT Balice
:
Dragon Szczyglice
21.10.2017
00:00

11. kolejka 28.10.2017

Podgórze Kraków
:
Wawel Kraków
28.10.2017
00:00
Dragon Szczyglice
:
Krakus Swoszowice
28.10.2017
00:00
Zwierzyniecki Kraków
:
LOT Balice
28.10.2017
00:00
JKS Zelków
:
Sportowiec Modlniczka
28.10.2017
00:00
Liszczanka Liszki
:
Dąbski Kraków
28.10.2017
00:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Prądniczanka II Kraków
28.10.2017
00:00
Bratniak Kraków
:
Wanda Nowa Huta
28.10.2017
00:00

12. kolejka 04.11.2017

Dąbski Kraków
:
JKS Zelków
04.11.2017
00:00
Prądniczanka II Kraków
:
Sportowiec Modlniczka
04.11.2017
00:00
Wawel Kraków
:
Bratniak Kraków
04.11.2017
00:00
Wanda Nowa Huta
:
Dragon Szczyglice
04.11.2017
00:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
04.11.2017
00:00
LOT Balice
:
Liszczanka Liszki
04.11.2017
00:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Podgórze Kraków
04.11.2017
00:00

13. kolejka 11.11.2017

Podgórze Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
11.11.2017
00:00
Dragon Szczyglice
:
Wawel Kraków
11.11.2017
00:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Wanda Nowa Huta
11.11.2017
00:00
JKS Zelków
:
LOT Balice
11.11.2017
00:00
Liszczanka Liszki
:
Krakus Swoszowice
11.11.2017
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
Dąbski Kraków
11.11.2017
00:00
Bratniak Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
11.11.2017
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

10. kolejka 21.10.2017

21.10.2017
00:00
Dąbski Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.10.2017
00:00
Prądniczanka II Kraków
:
JKS Zelków
21.10.2017
00:00
Wawel Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
21.10.2017
00:00
Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
21.10.2017
00:00
Krakus Swoszowice
:
Bratniak Kraków
21.10.2017
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
Liszczanka Liszki
21.10.2017
00:00
LOT Balice
:
Dragon Szczyglice

9. kolejka 14.10.2017

14.10.2017
12:00
Podgórze Kraków
5:3
Krakus Swoszowice
14.10.2017
15:00
Dragon Szczyglice
1:2
Dąbski Kraków
14.10.2017
15:30
Zwierzyniecki Kraków
4:0
Sportowiec Modlniczka
14.10.2017
15:30
Wawel Kraków
6:2
Prądniczanka II Kraków
14.10.2017
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
Wanda Nowa Huta
14.10.2017
12:30
Bratniak Kraków
0:2
LOT Balice
15.10.2017
11:00
Liszczanka Liszki
3:3
JKS Zelków

11. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
00:00
Podgórze Kraków
:
Wawel Kraków
28.10.2017
00:00
Dragon Szczyglice
:
Krakus Swoszowice
28.10.2017
00:00
Zwierzyniecki Kraków
:
LOT Balice
28.10.2017
00:00
JKS Zelków
:
Sportowiec Modlniczka
28.10.2017
00:00
Liszczanka Liszki
:
Dąbski Kraków
28.10.2017
00:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Prądniczanka II Kraków
28.10.2017
00:00
Bratniak Kraków
:
Wanda Nowa Huta

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00