facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Wawel Kraków
2:1
Zwierzyniecki Kraków
19.08.2017
15:30
Podgórze Kraków
4:0
Bratniak Kraków
19.08.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
5:1
Dragon Szczyglice
19.08.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
3:1
Liszczanka Liszki
19.08.2017
18:00
Krakus Swoszowice
2:0
JKS Zelków
19.08.2017
18:00
Dąbski Kraków
4:0
Prądniczanka II Kraków
19.08.2017
17:00
LOT Balice
5:1
Sportowiec Modlniczka
20.08.2017
17:00

2. kolejka 26.08.2017

Sportowiec Modlniczka
1:0
Krakus Swoszowice
26.08.2017
17:00
Dąbski Kraków
0:5
LOT Balice
26.08.2017
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Wawel Kraków
26.08.2017
17:00
Dragon Szczyglice
1:1
Podgórze Kraków
26.08.2017
15:00
JKS Zelków
Wanda Nowa Huta
27.08.2017
17:00
Zwierzyniecki Kraków
4:2
Górzanka Nawojowa Góra
27.08.2017
16:30
Prądniczanka II Kraków
2:5
Bratniak Kraków
27.08.2017
17:00

3. kolejka 02.09.2017

Podgórze Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
02.09.2017
12:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:1
Liszczanka Liszki
02.09.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
Sportowiec Modlniczka
02.09.2017
17:00
Krakus Swoszowice
5:2
Dąbski Kraków
02.09.2017
17:00
Bratniak Kraków
2:1
Dragon Szczyglice
03.09.2017
11:00
Wawel Kraków
2:0
JKS Zelków
03.09.2017
17:00
LOT Balice
2:0
Prądniczanka II Kraków
03.09.2017
17:00

4. kolejka 09.09.2017

Sportowiec Modlniczka
1:6
Wawel Kraków
09.09.2017
17:00
Dąbski Kraków
Wanda Nowa Huta
09.09.2017
17:00
Zwierzyniecki Kraków
3:1
Bratniak Kraków
09.09.2017
17:00
LOT Balice
2:1
Krakus Swoszowice
10.09.2017
16:00
JKS Zelków
0:1
Górzanka Nawojowa Góra
10.09.2017
17:00
Liszczanka Liszki
0:1
Podgórze Kraków
10.09.2017
11:00
Prądniczanka II Kraków
0:7
Dragon Szczyglice
10.09.2017
17:00

5. kolejka 16.09.2017

Podgórze Kraków
6:3
JKS Zelków
16.09.2017
16:30
Dragon Szczyglice
2:5
Zwierzyniecki Kraków
16.09.2017
13:30
Krakus Swoszowice
0:2
Prądniczanka II Kraków
16.09.2017
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Sportowiec Modlniczka
16.09.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
LOT Balice
16.09.2017
17:00
Wawel Kraków
1:0
Dąbski Kraków
17.09.2017
17:00
Bratniak Kraków
2:0
Liszczanka Liszki
25.11.2017
11:00

6. kolejka 23.09.2017

JKS Zelków
7:1
Bratniak Kraków
24.09.2017
16:00
Sportowiec Modlniczka
1:3
Podgórze Kraków
24.09.2017
16:00
LOT Balice
0:5
Wawel Kraków
24.09.2017
16:00
Dąbski Kraków
3:2
Górzanka Nawojowa Góra
18.11.2017
13:30
Zwierzyniecki Kraków
4:3
Prądniczanka II Kraków
18.11.2017
13:30
Krakus Swoszowice
6:1
Wanda Nowa Huta
19.11.2017
11:00
Liszczanka Liszki
1:3
Dragon Szczyglice
19.11.2017
11:00

7. kolejka 30.09.2017

Podgórze Kraków
3:1
Dąbski Kraków
30.09.2017
16:30
Dragon Szczyglice
0:2
JKS Zelków
30.09.2017
13:30
Zwierzyniecki Kraków
2:2
Liszczanka Liszki
30.09.2017
16:00
Wawel Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
30.09.2017
16:00
Wanda Nowa Huta
Prądniczanka II Kraków
30.09.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
LOT Balice
30.09.2017
16:00
Bratniak Kraków
1:2
Sportowiec Modlniczka
01.10.2017
11:00

8. kolejka 07.10.2017

Dąbski Kraków
5:1
Bratniak Kraków
07.10.2017
16:00
Wanda Nowa Huta
Wawel Kraków
07.10.2017
16:00
Krakus Swoszowice
4:2
Górzanka Nawojowa Góra
07.10.2017
16:00
Prądniczanka II Kraków
1:3
Liszczanka Liszki
08.10.2017
14:00
JKS Zelków
1:2
Zwierzyniecki Kraków
08.10.2017
16:00
Sportowiec Modlniczka
4:4
Dragon Szczyglice
08.10.2017
16:00
LOT Balice
2:0
Podgórze Kraków
08.10.2017
15:00

9. kolejka 14.10.2017

Podgórze Kraków
5:3
Krakus Swoszowice
14.10.2017
12:00
Dragon Szczyglice
1:2
Dąbski Kraków
14.10.2017
15:00
Zwierzyniecki Kraków
4:0
Sportowiec Modlniczka
14.10.2017
15:30
Wawel Kraków
6:2
Prądniczanka II Kraków
14.10.2017
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
Wanda Nowa Huta
14.10.2017
15:00
Bratniak Kraków
0:2
LOT Balice
14.10.2017
12:30
Liszczanka Liszki
3:0 v.o.
JKS Zelków
15.10.2017
11:00
walkower, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie JKS Zelków, na boisku 3:3

10. kolejka 21.10.2017

Dąbski Kraków
2:1
Zwierzyniecki Kraków
21.10.2017
15:30
Wawel Kraków
2:1
Górzanka Nawojowa Góra
21.10.2017
14:00
Wanda Nowa Huta
Podgórze Kraków
21.10.2017
15:30
Krakus Swoszowice
0:0
Bratniak Kraków
21.10.2017
15:30
LOT Balice
4:0
Dragon Szczyglice
21.10.2017
11:00
Prądniczanka II Kraków
3:0 v.o.
JKS Zelków
22.10.2017
13:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie JKS Zelków
Sportowiec Modlniczka
4:2
Liszczanka Liszki
22.10.2017
15:00

11. kolejka 28.10.2017

Podgórze Kraków
4:1
Wawel Kraków
28.10.2017
12:00
Górzanka Nawojowa Góra
8:3
Prądniczanka II Kraków
28.10.2017
14:00
Zwierzyniecki Kraków
1:4
LOT Balice
29.10.2017
14:00
JKS Zelków
2:4
Sportowiec Modlniczka
29.10.2017
14:00
Dragon Szczyglice
2:0
Krakus Swoszowice
25.11.2017
13:30
Bratniak Kraków
Wanda Nowa Huta
18.03.2018
13:00
Liszczanka Liszki
0:0
Dąbski Kraków
11.04.2018
17:30

12. kolejka 04.11.2017

Dąbski Kraków
1:4
JKS Zelków
04.11.2017
14:00
Wawel Kraków
2:2
Bratniak Kraków
04.11.2017
13:30
Wanda Nowa Huta
Dragon Szczyglice
04.11.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:2
Podgórze Kraków
04.11.2017
14:00
Sportowiec Modlniczka
1:1
Prądniczanka II Kraków
05.11.2017
14:00
Krakus Swoszowice
1:2
Zwierzyniecki Kraków
05.11.2017
13:00
LOT Balice
1:0
Liszczanka Liszki
05.11.2017
13:00

13. kolejka 11.11.2017

Dragon Szczyglice
2:1
Wawel Kraków
11.11.2017
13:30
Zwierzyniecki Kraków
Wanda Nowa Huta
11.11.2017
13:00
JKS Zelków
2:2
LOT Balice
11.11.2017
13:45
Liszczanka Liszki
1:0
Krakus Swoszowice
11.11.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
1:1
Dąbski Kraków
11.11.2017
13:45
Bratniak Kraków
3:1
Górzanka Nawojowa Góra
11.11.2017
11:00
Podgórze Kraków
7:1
Prądniczanka II Kraków
12.11.2017
11:00

14. kolejka 24.03.2018

Bratniak Kraków
Podgórze Kraków
24.03.2018
15:00
Sportowiec Modlniczka
LOT Balice
25.03.2018
13:30
Liszczanka Liszki
3:1
Wanda Nowa Huta
23.05.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
2:1
Wawel Kraków
30.05.2018
18:00
Dragon Szczyglice
3:1
Górzanka Nawojowa Góra
30.05.2018
18:00
JKS Zelków
4:0
Krakus Swoszowice
30.05.2018
18:00
Prądniczanka II Kraków
3:2
Dąbski Kraków
30.05.2018
18:00

15. kolejka 31.03.2018

LOT Balice
2:0
Dąbski Kraków
31.03.2018
11:00
Wawel Kraków
Liszczanka Liszki
31.03.2018
11:00
Podgórze Kraków
6:1
Dragon Szczyglice
31.03.2018
11:00
Wanda Nowa Huta
5:2
JKS Zelków
31.03.2018
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
Zwierzyniecki Kraków
31.03.2018
14:00
Bratniak Kraków
Prądniczanka II Kraków
05.04.2018
17:15
Krakus Swoszowice
4:1
Sportowiec Modlniczka
09.05.2018
18:00

16. kolejka 07.04.2018

Zwierzyniecki Kraków
1:1
Podgórze Kraków
07.04.2018
14:00
Sportowiec Modlniczka
2:3
Wanda Nowa Huta
07.04.2018
17:00
Dąbski Kraków
4:1
Krakus Swoszowice
07.04.2018
16:30
Dragon Szczyglice
3:3
Bratniak Kraków
07.04.2018
15:00
Prądniczanka II Kraków
0:3
LOT Balice
07.04.2018
12:00
Liszczanka Liszki
Górzanka Nawojowa Góra
08.04.2018
11:00
JKS Zelków
4:0
Wawel Kraków
08.04.2018
17:00

17. kolejka 14.04.2018

Wanda Nowa Huta
1:1
Dąbski Kraków
14.04.2018
17:30
Krakus Swoszowice
0:2
LOT Balice
14.04.2018
17:00
Podgórze Kraków
Liszczanka Liszki
14.04.2018
12:00
Dragon Szczyglice
2:2
Prądniczanka II Kraków
14.04.2018
15:00
Wawel Kraków
1:3
Sportowiec Modlniczka
15.04.2018
17:00
Bratniak Kraków
1:3
Zwierzyniecki Kraków
15.04.2018
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:1
JKS Zelków
15.04.2018
16:00

18. kolejka 21.04.2018

Zwierzyniecki Kraków
3:2
Dragon Szczyglice
21.04.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
21.04.2018
12:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
Górzanka Nawojowa Góra
21.04.2018
17:30
Dąbski Kraków
0:2
Wawel Kraków
21.04.2018
17:00
JKS Zelków
1:1
Podgórze Kraków
22.04.2018
17:00
LOT Balice
Wanda Nowa Huta
22.04.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Bratniak Kraków
22.04.2018
11:00

19. kolejka 28.04.2018

Wawel Kraków
LOT Balice
28.04.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
1:3
Zwierzyniecki Kraków
28.04.2018
14:00
Wanda Nowa Huta
Krakus Swoszowice
28.04.2018
17:30
Bratniak Kraków
1:4
JKS Zelków
29.04.2018
11:00
Podgórze Kraków
Sportowiec Modlniczka
29.04.2018
12:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:3
Dąbski Kraków
29.04.2018
16:00
Dragon Szczyglice
2:1
Liszczanka Liszki
16.05.2018
18:00

20. kolejka 02.05.2018

Dąbski Kraków
1:2
Podgórze Kraków
02.05.2018
18:00
Liszczanka Liszki
0:3
Zwierzyniecki Kraków
02.05.2018
17:30
Prądniczanka II Kraków
Wanda Nowa Huta
02.05.2018
17:00
LOT Balice
3:2
Górzanka Nawojowa Góra
02.05.2018
18:00
JKS Zelków
2:0
Dragon Szczyglice
09.05.2018
18:30
Krakus Swoszowice
Wawel Kraków
16.05.2018
18:00
Sportowiec Modlniczka
Bratniak Kraków
16.05.2018
18:00

21. kolejka 05.05.2018

Bratniak Kraków
0:9
Dąbski Kraków
05.05.2018
14:00
Liszczanka Liszki
2:1
Prądniczanka II Kraków
05.05.2018
17:00
Zwierzyniecki Kraków
4:0
JKS Zelków
05.05.2018
17:00
Dragon Szczyglice
Sportowiec Modlniczka
05.05.2018
17:00
Podgórze Kraków
LOT Balice
05.05.2018
16:30
Wawel Kraków
Wanda Nowa Huta
06.05.2018
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Krakus Swoszowice
06.05.2018
17:00

22. kolejka 12.05.2018

Krakus Swoszowice
2:2
Podgórze Kraków
12.05.2018
17:00
Dąbski Kraków
4:1
Dragon Szczyglice
12.05.2018
17:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
Zwierzyniecki Kraków
12.05.2018
18:00
Wanda Nowa Huta
5:0
Górzanka Nawojowa Góra
12.05.2018
18:00
LOT Balice
4:1
Bratniak Kraków
12.05.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
2:6
Wawel Kraków
13.05.2018
17:00
JKS Zelków
2:2
Liszczanka Liszki
13.05.2018
17:00

23. kolejka 19.05.2018

Zwierzyniecki Kraków
6:1
Dąbski Kraków
19.05.2018
18:00
Podgórze Kraków
0:1
Wanda Nowa Huta
19.05.2018
18:00
Dragon Szczyglice
LOT Balice
19.05.2018
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:3
Wawel Kraków
20.05.2018
17:00
JKS Zelków
3:3
Prądniczanka II Kraków
20.05.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Sportowiec Modlniczka
20.05.2018
11:00
Bratniak Kraków
0:6
Krakus Swoszowice
06.06.2018
18:00

24. kolejka 26.05.2018

Prądniczanka II Kraków
1:4
Górzanka Nawojowa Góra
26.05.2018
17:00
LOT Balice
Zwierzyniecki Kraków
26.05.2018
11:00
Sportowiec Modlniczka
2:1
JKS Zelków
26.05.2018
18:00
Krakus Swoszowice
4:0
Dragon Szczyglice
26.05.2018
17:00
Dąbski Kraków
Liszczanka Liszki
26.05.2018
17:00
Wanda Nowa Huta
Bratniak Kraków
26.05.2018
18:00
Wawel Kraków
3:0
Podgórze Kraków
27.05.2018
17:30

25. kolejka 02.06.2018

Dragon Szczyglice
6:3
Wanda Nowa Huta
02.06.2018
17:00
Podgórze Kraków
3:0 v.o.
Górzanka Nawojowa Góra
02.06.2018
12:00
Zwierzyniecki Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
02.06.2018
17:00
JKS Zelków
2:0
Dąbski Kraków
03.06.2018
17:00
Bratniak Kraków
1:4
Wawel Kraków
03.06.2018
13:00
Prądniczanka II Kraków
2:2
Sportowiec Modlniczka
03.06.2018
17:00
Liszczanka Liszki
0:1
LOT Balice
03.06.2018
11:00

26. kolejka 09.06.2018

Wawel Kraków
6:0
Dragon Szczyglice
09.06.2018
17:00
Wanda Nowa Huta
1:4
Zwierzyniecki Kraków
09.06.2018
17:00
LOT Balice
JKS Zelków
09.06.2018
17:00
Krakus Swoszowice
Liszczanka Liszki
09.06.2018
17:00
Dąbski Kraków
2:1
Sportowiec Modlniczka
09.06.2018
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
4:2
Bratniak Kraków
09.06.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
2:7
Podgórze Kraków
09.06.2018
15:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
17:00
Wawel Kraków
6:0
Dragon Szczyglice
09.06.2018
17:00
Wanda Nowa Huta
1:4
Zwierzyniecki Kraków
09.06.2018
17:00
LOT Balice
JKS Zelków
09.06.2018
17:00
Krakus Swoszowice
Liszczanka Liszki
09.06.2018
17:00
Dąbski Kraków
2:1
Sportowiec Modlniczka
09.06.2018
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
4:2
Bratniak Kraków
09.06.2018
15:00
Prądniczanka II Kraków
2:7
Podgórze Kraków

26. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
17:00
Wawel Kraków
6:0
Dragon Szczyglice
09.06.2018
17:00
Wanda Nowa Huta
1:4
Zwierzyniecki Kraków
09.06.2018
17:00
LOT Balice
JKS Zelków
09.06.2018
17:00
Krakus Swoszowice
Liszczanka Liszki
09.06.2018
17:00
Dąbski Kraków
2:1
Sportowiec Modlniczka
09.06.2018
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
4:2
Bratniak Kraków
09.06.2018
15:00
Prądniczanka II Kraków
2:7
Podgórze Kraków

Wiadomości ligowe


Myślenicka Liga Firm

Polplast
3:1
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
4:2
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
1:6
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
4:2
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
:
Wisła Kraków
21.09.2018
18:00
Arka Gdynia
:
Lech Poznań
21.09.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Legia Warszawa
22.09.2018
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
22.09.2018
15:30
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
22.09.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
2:2
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:3
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
2:1
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
2:3
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
0:0
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00
Bytovia Bytów
:
Wigry Suwałki
22.09.2018
16:00
ŁKS Łódź
:
GKS Tychy
22.09.2018
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
22.09.2018
17:00
Stomil Olsztyn
:
Odra Opole
22.09.2018
19:00
Stal Mielec
:
GKS Jastrzębie
22.09.2018
19:00
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
22.09.2018
12:45
Garbarnia Kraków
:
Chojniczanka Chojnice
22.09.2018
13:00
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.09.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Sandecja Nowy Sącz
23.09.2018
12:30

II liga

Błękitni Stargard
1:2
Elana Toruń
19.09.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Znicz Pruszków
21.09.2018
18:00
Ruch Chorzów
:
Gryf Wejherowo
21.09.2018
19:20
Błękitni Stargard
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
16:00
Radomiak Radom
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Elana Toruń
22.09.2018
16:00
GKS Bełchatów
:
Stal Stalowa Wola
22.09.2018
17:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
22.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
22.09.2018
19:45
Skra Bełchatów
:
ROW Rybnik
22.09.2018
16:30

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
22.09.2018
15:00
Stal Rzeszów
:
Czarni Połaniec
22.09.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Spartakus Daleszyce
22.09.2018
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Avia Świdnik
22.09.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Hutnik Kraków
23.09.2018
16:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Puławy
23.09.2018
15:30
Stal Kraśnik
:
Wisła Sandomierz
23.09.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.09.2018
15:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanka Grabie
22.09.2018
11:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
22.09.2018
16:00
KS Olkusz
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
16:00
MKS Trzebinia
:
Jutrzenka Giebułtów
22.09.2018
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Pcimianka Pcim
23.09.2018
16:00
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
23.09.2018
16:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dalin Myślenice
23.09.2018
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
:
BKS Bochnia
21.09.2018
16:30
LKS Szaflary
:
Barciczanka Barcice
22.09.2018
16:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2018
16:00
Poprad Muszyna
:
Watra Białka Tatrzańska
22.09.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2018
16:30
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
23.09.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
23.09.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
:
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
16:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
:
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Piast Wołowice
22.09.2018
16:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
22.09.2018
16:00
Świt Krzeszowice
:
Wieczysta Kraków
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
22.09.2018
16:00
Błękitni Modlnica
:
Skawinka Skawina
22.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
22.09.2018
16:00
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
23.09.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
22.09.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
22.09.2018
16:00
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
22.09.2018
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Czarni Staniątki
22.09.2018
16:00
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
22.09.2018
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Gdovia Gdów
22.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
:
Brzezina Osiek
22.09.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
:
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
:
Arka Babice
22.09.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Tempo Białka
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Kąty
:
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Olimpia B.
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
:
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
:
Tarnavia
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Pogórze
:
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
:
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30
Wisła Szczucin
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30
KS Tymbark
:
Kolejarz Stróże
22.09.2018
16:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Rupniów
22.09.2018
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
22.09.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Huragan Waksmund
23.09.2018
16:00
Laskovia
:
Jarmuta
23.09.2018
16:00
Poprad Rytro
:
Zalesianka
23.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
22.09.2018
16:00
Michałowianka Michałowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
22.09.2018
16:30
Spartak Wielkanoc
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Orzeł Bębło
23.09.2018
16:00
Kapitol Racławice
:
Szreniawa Koszyce
23.09.2018
11:00
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.09.2018
16:00
Juvenia Prandocin
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
Sokół Rybna
22.09.2018
16:00
JKS Zelków
:
Strażak Rączna
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
:
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
:
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
:
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Strzelcy Kraków
22.09.2018
16:00
Podgórze Kraków
:
Tramwaj Kraków
22.09.2018
12:00
Wawel Kraków
:
Radziszowianka II
22.09.2018
16:30
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
22.09.2018
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2018
16:00
Płomień Kostrze
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2018
15:00
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
22.09.2018
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Wieliczanka Wieliczka
:
Złomex Branice
22.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
:
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
:
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
:
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Rokita Kornatka
22.09.2018
11:00
Górki Myślenice
:
Iskra Brzączowice
22.09.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
23.09.2018
16:00
Beskid Tokarnia
:
Hejnał Krzyszkowice
23.09.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Głogoczów
23.09.2018
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.09.2018
16:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.09.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Bolesław Bukowno
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2018
16:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
22.09.2018
16:00
Laskowianka Laski
:
Hetman Dłużec
22.09.2018
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
23.09.2018
11:00
Olimpia Łobzów
:
Unia Jaroszowiec
23.09.2018
16:00
Promień Przeginia
:
Błysk Zederman
23.09.2018
16:00
Orzeł K.
:
Strażak Przybysławice
23.09.2018
16:00
Leśnik Gorenice
:
Wielmożanka Wielmoża
23.09.2018
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
:
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00
Promyk Bolęcin
:
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
:
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Sparta Skrzeszowice
23.09.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Iskra Pałecznica
23.09.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
:
LKS Polanowice
23.09.2018
13:00
Maszycanka Maszyce
:
Novi Narama
23.09.2018
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Płomień Kościelec
23.09.2018
16:00
Agricola Klimontów
:
LKS Niedźwiedź II
23.09.2018
11:00

Klasa B (Kraków II)

Kmita II Zabierzów
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
:
Tyniec Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni Czułówek
:
Potok Więckowice
23.09.2018
13:00
Gwiazda Ściejowice
:
Niegoszowianka
23.09.2018
16:00
Wisła Rząska
:
Fitball Szklary
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
1:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
MKS Skała 2004
22.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
:
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
:
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel
:
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
0:4
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00
Rybitwy Kraków
:
Borkowianka Borek Sz.
22.09.2018
16:00
TKKF Kliny Kraków
:
Pogoń Skotniki
22.09.2018
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Armatura Kraków
23.09.2018
16:30
Pychowianka Kraków
:
Grom Kraków
23.09.2018
16:30
Universum Kraków
:
Rzozovia Rzozów
23.09.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gajowianka II Gaj
23.09.2018
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.09.2018
16:30
Gwiazda Brzegi
:
Dąb Zabierzów Bocheński
22.09.2018
16:00
Iskra Zakrzów
:
Błyskawica Wyciąże
22.09.2018
16:30
Sokół Chorągwica
:
Tęcza Słomiróg
22.09.2018
16:30
Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
22.09.2018
16:30
Rożnowa
:
Wiarusy II
22.09.2018
14:00
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
23.09.2018
16:30

Klasa B (Myślenice I)

Sokół Borzęta
:
Wicher Stróża
22.09.2018
16:00
Sęp Droginia
:
Grodzisko Raciechowice
22.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
23.09.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
23.09.2018
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
22.09.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dukla Bysina
22.09.2018
16:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Cisy Harbutowice
23.09.2018
11:00
Raba II Dobczyce
:
Staw Polanka
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Przemsza II Klucze
23.09.2018
11:30
Piliczanka Pilica
:
Przebój II Wolbrom
23.09.2018
16:00
Hetman II Dłużec
:
Stare Bukowno
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
23.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Czapla Czaple Male
23.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
:
Trzy Buki Wierzchowisko
23.09.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
23.09.2018
16:00
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
23.09.2018
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2018
 
Górnik II Wieliczka
:
Contra II
23.09.2018
10:00
Ledniczanka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.09.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
2:0
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
5:0
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
1:3
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
4:5
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
1:0
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
14:00
Jagiellonia
:
Ruch Chorzów
22.09.2018
11:00
Elana Toruń
:
GKS Bełchatów
22.09.2018
12:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
22.09.2018
12:00
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
23.09.2018
11:00
Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.09.2018
12:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
23.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
23.09.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
22.09.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
BKS Bochnia
22.09.2018
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
22.09.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
23.09.2018
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Hutnik Kraków
22.09.2018
10:00
Dąb P.
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Podgórze Kraków
23.09.2018
11:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.09.2018
14:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
13:30
Unia Tarnów
:
Pcimianka
22.09.2018
14:45
Sandecja II Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00
Krakus Nowa Huta
:
Limanovia
22.09.2018
10:00
Glinik
:
AS Progres Kraków
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
22.09.2018
10:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
4:1
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
22.09.2018
10:00
Unia II Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
10:00
MKS Trzebinia
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
Karol Wadowice
23.09.2018
09:30

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
0:9
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00
Polonia Poznań
:
SMS Łódź
22.09.2018
17:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
22.09.2018
11:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
13:00
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
22.09.2018
11:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018
14:00
Mitech Żywiec
:
Medyk Konin
22.09.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Czwórka Radom
22.09.2018
13:00
Respekt Myślenice
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
15:00
Rolnik Głogówek
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30

II liga małopolska kobiet

Sparta Daleszyce
:
Łysica Bodzentyn
22.09.2018
14:00
Widok Lublin
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
15:00
Starówka Nowy Sącz
:
Potok Sitno
22.09.2018
15:30
UKS Staszkówka Jelna
:
GKS Majdan Sieniawski
22.09.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
:
KSP Kielce
22.09.2018
16:00
Resovia II Rzeszów
:
LKS Wierzchowiska
23.09.2018
16:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Iskra Brzezinka KKPN
:
FSA Kraków
22.09.2018
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
:
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00

I liga futsalu (południe)

GKS Futsal Tychy
:
KS Polkowice
22.09.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
FC Pyskowice
23.09.2018
16:00
Odra Futsal Opole
:
Heiro Rzeszów
23.09.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
AZS UMCS Lublin
23.09.2018
18:00