facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

MKS Skała 2004
2:4
LKS Niedźwiedź
19.08.2017
11:00
Partyzant Dojazdów
6:1
Juvenia Prandocin
19.08.2017
15:00
Ekler Baranówka
2:1
Galicja Raciborowice
19.08.2017
17:00
Hutnik II Kraków
2:2
Pogoń Wronin
20.08.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
7:0
Czarni 03 Grzegorzowice
20.08.2017
17:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Czarnych, na boisku 7:2
Wierzbowianka Wierzbno
7:3
Strażak Goszcza
20.08.2017
17:00
Maszycanka Maszyce
2:5
Orzeł Bębło
23.08.2017
17:30

2. kolejka 26.08.2017

Orzeł Bębło
5:2
LKS Niedźwiedź
26.08.2017
17:00
Maszycanka Maszyce
0:2
Partyzant Dojazdów
26.08.2017
17:00
Galicja Raciborowice
3:2
Hutnik II Kraków
27.08.2017
16:00
Strażak Goszcza
1:1
Jastrzębiec Książ Wielki
27.08.2017
16:00
Szreniawa Koszyce
1:0
MKS Skała 2004
27.08.2017
17:00
Juvenia Prandocin
2:3
Ekler Baranówka
27.08.2017
17:00
Pogoń Wronin
2:2
Wierzbowianka Wierzbno
27.09.2017
16:30

3. kolejka 02.09.2017

Partyzant Dojazdów
3:2
Orzeł Bębło
02.09.2017
16:00
LKS Niedźwiedź
0:1
Szreniawa Koszyce
02.09.2017
17:00
Ekler Baranówka
4:0
Maszycanka Maszyce
02.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:1
Galicja Raciborowice
03.09.2017
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Pogoń Wronin
03.09.2017
16:00
Hutnik II Kraków
6:0
Juvenia Prandocin
03.09.2017
16:00
MKS Skała 2004
4:2
Czarni 03 Grzegorzowice
03.09.2017
17:00

4. kolejka 06.09.2017

Galicja Raciborowice
1:1
Jastrzębiec Książ Wielki
06.09.2017
17:00
Orzeł Bębło
3:4
Szreniawa Koszyce
06.09.2017
17:00
Partyzant Dojazdów
0:2
Ekler Baranówka
06.09.2017
17:00
Strażak Goszcza
2:0
MKS Skała 2004
06.09.2017
17:00
Maszycanka Maszyce
0:13
Hutnik II Kraków
06.09.2017
17:15
Juvenia Prandocin
1:4
Wierzbowianka Wierzbno
06.09.2017
17:15
Czarni 03 Grzegorzowice
1:5
LKS Niedźwiedź
06.09.2017
17:15

5. kolejka 09.09.2017

Wierzbowianka Wierzbno
4:0
Maszycanka Maszyce
09.09.2017
17:00
Ekler Baranówka
0:3
Orzeł Bębło
09.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
3:1
Pogoń Wronin
10.09.2017
16:00
LKS Niedźwiedź
4:0
Strażak Goszcza
10.09.2017
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
5:0
Juvenia Prandocin
10.09.2017
16:00
Hutnik II Kraków
3:1
Partyzant Dojazdów
10.09.2017
16:00
Szreniawa Koszyce
1:2
Czarni 03 Grzegorzowice
10.09.2017
17:00

6. kolejka 16.09.2017

Partyzant Dojazdów
4:1
Wierzbowianka Wierzbno
16.09.2017
16:00
Maszycanka Maszyce
2:8
Jastrzębiec Książ Wielki
16.09.2017
17:00
Pogoń Wronin
2:3
LKS Niedźwiedź
16.09.2017
17:00
Ekler Baranówka
1:3
Hutnik II Kraków
17.09.2017
16:00
Galicja Raciborowice
3:2
MKS Skała 2004
17.09.2017
15:00
Orzeł Bębło
3:4
Czarni 03 Grzegorzowice
17.09.2017
16:00
Strażak Goszcza
1:3
Szreniawa Koszyce
17.09.2017
16:00

7. kolejka 20.09.2017

Hutnik II Kraków
9:0
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:5
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
8:1
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
4:1
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:1
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
3:0
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
0:0
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

8. kolejka 23.09.2017

Pogoń Wronin
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2017
16:00
Hutnik II Kraków
14:0
Wierzbowianka Wierzbno
24.09.2017
16:00
Juvenia Prandocin
0:3
LKS Niedźwiedź
18.11.2017
13:30
Ekler Baranówka
1:2
Jastrzębiec Książ Wielki
18.11.2017
13:30
Maszycanka Maszyce
4:0
MKS Skała 2004
18.11.2017
13:00
Galicja Raciborowice
1:1
Szreniawa Koszyce
18.11.2017
13:00
Orzeł Bębło
2:3
Strażak Goszcza
28.03.2018
17:00

9. kolejka 30.09.2017

Wierzbowianka Wierzbno
1:1
Orzeł Bębło
30.09.2017
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
5:0
Galicja Raciborowice
30.09.2017
11:00
LKS Niedźwiedź
3:0
Maszycanka Maszyce
01.10.2017
15:00
MKS Skała 2004
0:9
Partyzant Dojazdów
01.10.2017
15:00
Szreniawa Koszyce
2:1
Juvenia Prandocin
01.10.2017
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
3:2
Hutnik II Kraków
01.10.2017
16:00
Strażak Goszcza
3:5
Pogoń Wronin
01.10.2017
16:00

10. kolejka 07.10.2017

Partyzant Dojazdów
2:2
LKS Niedźwiedź
07.10.2017
15:30
Juvenia Prandocin
2:1
Czarni 03 Grzegorzowice
07.10.2017
15:30
Ekler Baranówka
4:2
MKS Skała 2004
07.10.2017
16:00
Maszycanka Maszyce
0:2
Szreniawa Koszyce
07.10.2017
16:00
Galicja Raciborowice
4:3
Strażak Goszcza
08.10.2017
16:00
Orzeł Bębło
2:1
Pogoń Wronin
08.10.2017
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:3
Jastrzębiec Książ Wielki
26.11.2017
13:00

11. kolejka 14.10.2017

Pogoń Wronin
0:2
Galicja Raciborowice
14.10.2017
13:30
LKS Niedźwiedź
1:0
Ekler Baranówka
14.10.2017
15:30
Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
Maszycanka Maszyce
15.10.2017
15:00
Strażak Goszcza
4:2
Juvenia Prandocin
15.10.2017
15:00
MKS Skała 2004
1:4
Hutnik II Kraków
15.10.2017
15:00
Szreniawa Koszyce
2:1
Partyzant Dojazdów
15.10.2017
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:3
Orzeł Bębło
15.10.2017
15:45

12. kolejka 21.10.2017

Wierzbowianka Wierzbno
3:1
MKS Skała 2004
21.10.2017
15:00
Orzeł Bębło
1:1
Galicja Raciborowice
21.10.2017
15:00
Partyzant Dojazdów
5:0
Czarni 03 Grzegorzowice
21.10.2017
15:00
Juvenia Prandocin
3:0 v.o.
Pogoń Wronin
21.10.2017
15:00
Ekler Baranówka
0:3
Szreniawa Koszyce
21.10.2017
15:30
Hutnik II Kraków
4:4
LKS Niedźwiedź
22.10.2017
14:00
Maszycanka Maszyce
6:1
Strażak Goszcza
22.10.2017
14:00

13. kolejka 28.10.2017

LKS Niedźwiedź
3:1
Wierzbowianka Wierzbno
28.10.2017
14:30
Pogoń Wronin
6:2
Maszycanka Maszyce
28.10.2017
14:30
Czarni 03 Grzegorzowice
10:1
Ekler Baranówka
28.10.2017
11:00
Strażak Goszcza
2:4
Partyzant Dojazdów
28.10.2017
14:00
Szreniawa Koszyce
1:4
Hutnik II Kraków
29.10.2017
14:00
Galicja Raciborowice
Juvenia Prandocin
11.03.2018
15:00
MKS Skała 2004
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
11.04.2018
17:30

14. kolejka 04.11.2017

Hutnik II Kraków
3:0
Czarni 03 Grzegorzowice
04.11.2017
13:00
Orzeł Bębło
5:2
Juvenia Prandocin
04.11.2017
14:00
Partyzant Dojazdów
1:2
Pogoń Wronin
04.11.2017
14:00
Ekler Baranówka
1:1
Strażak Goszcza
04.11.2017
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:1
Szreniawa Koszyce
05.11.2017
13:30
Jastrzębiec Książ Wielki
1:1
LKS Niedźwiedź
05.11.2017
14:00
Maszycanka Maszyce
2:3
Galicja Raciborowice
05.11.2017
14:00

15. kolejka 11.11.2017

MKS Skała 2004
2:2
Orzeł Bębło
11.11.2017
13:00
Juvenia Prandocin
4:1
Maszycanka Maszyce
11.11.2017
13:30
Pogoń Wronin
1:2
Ekler Baranówka
11.11.2017
13:30
Czarni 03 Grzegorzowice
0:6
Wierzbowianka Wierzbno
11.11.2017
13:30
Galicja Raciborowice
1:3
Partyzant Dojazdów
12.11.2017
13:30
Strażak Goszcza
5:3
Hutnik II Kraków
12.11.2017
13:30
Szreniawa Koszyce
4:1
Jastrzębiec Książ Wielki
12.11.2017
13:45

16. kolejka 17.03.2018

LKS Niedźwiedź
MKS Skała 2004
17.03.2018
15:00
Juvenia Prandocin
Partyzant Dojazdów
18.03.2018
15:00
Orzeł Bębło
Maszycanka Maszyce
18.04.2018
17:30
Galicja Raciborowice
:
Ekler Baranówka
16.05.2018
18:00
Pogoń Wronin
:
Hutnik II Kraków
16.05.2018
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
16.05.2018
18:00
Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.05.2018
18:00

17. kolejka 24.03.2018

Partyzant Dojazdów
Maszycanka Maszyce
24.03.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Orzeł Bębło
25.04.2018
18:00
Hutnik II Kraków
:
Galicja Raciborowice
25.04.2018
18:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Strażak Goszcza
25.04.2018
18:00
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
25.04.2018
18:00
Ekler Baranówka
:
Juvenia Prandocin
25.04.2018
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Pogoń Wronin
25.04.2018
18:00

18. kolejka 31.03.2018

Orzeł Bębło
3:2
Partyzant Dojazdów
31.03.2018
15:00
Maszycanka Maszyce
0:3
Ekler Baranówka
31.03.2018
11:00
Galicja Raciborowice
2:0
Wierzbowianka Wierzbno
31.03.2018
13:30
Pogoń Wronin
4:3
Jastrzębiec Książ Wielki
31.03.2018
12:00
Juvenia Prandocin
Hutnik II Kraków
31.03.2018
13:30
Czarni 03 Grzegorzowice
4:0
MKS Skała 2004
31.03.2018
15:00
Szreniawa Koszyce
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

19. kolejka 07.04.2018

Jastrzębiec Książ Wielki
1:0
Galicja Raciborowice
07.04.2018
16:00
Ekler Baranówka
1:4
Partyzant Dojazdów
07.04.2018
16:00
LKS Niedźwiedź
0:0
Czarni 03 Grzegorzowice
07.04.2018
16:00
Szreniawa Koszyce
0:3
Orzeł Bębło
08.04.2018
16:00
MKS Skała 2004
3:1
Strażak Goszcza
08.04.2018
16:00
Hutnik II Kraków
Maszycanka Maszyce
08.04.2018
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
Juvenia Prandocin
08.04.2018
16:00

20. kolejka 14.04.2018

Pogoń Wronin
MKS Skała 2004
14.04.2018
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
0:5
Szreniawa Koszyce
14.04.2018
11:00
Maszycanka Maszyce
1:3
Wierzbowianka Wierzbno
15.04.2018
16:00
Orzeł Bębło
1:1
Ekler Baranówka
15.04.2018
11:00
Strażak Goszcza
0:2
LKS Niedźwiedź
15.04.2018
15:00
Juvenia Prandocin
1:2
Jastrzębiec Książ Wielki
15.04.2018
16:30
Partyzant Dojazdów
Hutnik II Kraków
15.04.2018
15:00

21. kolejka 21.04.2018

Wierzbowianka Wierzbno
Partyzant Dojazdów
21.04.2018
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Maszycanka Maszyce
21.04.2018
17:00
LKS Niedźwiedź
Pogoń Wronin
21.04.2018
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
Orzeł Bębło
21.04.2018
11:00
Hutnik II Kraków
Ekler Baranówka
22.04.2018
14:00
MKS Skała 2004
4:1
Galicja Raciborowice
22.04.2018
16:30
Szreniawa Koszyce
1:1
Strażak Goszcza
22.04.2018
16:00

22. kolejka 28.04.2018

Partyzant Dojazdów
:
Jastrzębiec Książ Wielki
28.04.2018
15:00
Galicja Raciborowice
:
LKS Niedźwiedź
28.04.2018
17:00
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.04.2018
17:00
Pogoń Wronin
:
Szreniawa Koszyce
28.04.2018
17:30
Strażak Goszcza
:
Czarni 03 Grzegorzowice
28.04.2018
17:30
Orzeł Bębło
:
Hutnik II Kraków
29.04.2018
11:00
Juvenia Prandocin
:
MKS Skała 2004
29.04.2018
16:30

23. kolejka 02.05.2018

Czarni 03 Grzegorzowice
:
Pogoń Wronin
02.05.2018
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Hutnik II Kraków
02.05.2018
18:00
LKS Niedźwiedź
:
Juvenia Prandocin
02.05.2018
16:00
MKS Skała 2004
:
Maszycanka Maszyce
02.05.2018
17:30
Szreniawa Koszyce
:
Galicja Raciborowice
02.05.2018
18:00
Strażak Goszcza
:
Orzeł Bębło
02.05.2018
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Ekler Baranówka
03.05.2018
16:00

24. kolejka 05.05.2018

Maszycanka Maszyce
:
LKS Niedźwiedź
05.05.2018
17:30
Partyzant Dojazdów
:
MKS Skała 2004
05.05.2018
16:00
Juvenia Prandocin
:
Szreniawa Koszyce
05.05.2018
17:00
Hutnik II Kraków
:
Jastrzębiec Książ Wielki
05.05.2018
17:00
Pogoń Wronin
:
Strażak Goszcza
05.05.2018
18:00
Orzeł Bębło
:
Wierzbowianka Wierzbno
06.05.2018
16:00
Galicja Raciborowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
06.05.2018
17:00

25. kolejka 12.05.2018

LKS Niedźwiedź
:
Partyzant Dojazdów
12.05.2018
16:00
Pogoń Wronin
:
Orzeł Bębło
12.05.2018
18:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Wierzbowianka Wierzbno
12.05.2018
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Juvenia Prandocin
13.05.2018
15:00
MKS Skała 2004
:
Ekler Baranówka
13.05.2018
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Maszycanka Maszyce
13.05.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Galicja Raciborowice
13.05.2018
16:00

26. kolejka 19.05.2018

Galicja Raciborowice
:
Pogoń Wronin
19.05.2018
17:30
Ekler Baranówka
:
LKS Niedźwiedź
19.05.2018
17:00
Maszycanka Maszyce
:
Czarni 03 Grzegorzowice
19.05.2018
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Szreniawa Koszyce
19.05.2018
16:00
Orzeł Bębło
:
Jastrzębiec Książ Wielki
19.05.2018
17:00
Juvenia Prandocin
:
Strażak Goszcza
20.05.2018
17:00
Hutnik II Kraków
:
MKS Skała 2004
20.05.2018
16:00

27. kolejka 26.05.2018

Galicja Raciborowice
:
Orzeł Bębło
26.05.2018
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Partyzant Dojazdów
26.05.2018
11:00
LKS Niedźwiedź
:
Hutnik II Kraków
26.05.2018
17:00
MKS Skała 2004
:
Wierzbowianka Wierzbno
27.05.2018
17:00
Pogoń Wronin
:
Juvenia Prandocin
27.05.2018
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Ekler Baranówka
27.05.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Maszycanka Maszyce
27.05.2018
15:00

28. kolejka 30.05.2018

Wierzbowianka Wierzbno
:
LKS Niedźwiedź
30.05.2018
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Pogoń Wronin
30.05.2018
17:30
Ekler Baranówka
:
Czarni 03 Grzegorzowice
30.05.2018
18:00
Partyzant Dojazdów
:
Strażak Goszcza
30.05.2018
17:00
Hutnik II Kraków
:
Szreniawa Koszyce
30.05.2018
17:00
Juvenia Prandocin
:
Galicja Raciborowice
31.05.2018
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
MKS Skała 2004
31.05.2018
17:00

29. kolejka 02.06.2018

Czarni 03 Grzegorzowice
:
Hutnik II Kraków
02.06.2018
11:00
Pogoń Wronin
:
Partyzant Dojazdów
02.06.2018
16:00
LKS Niedźwiedź
:
Jastrzębiec Książ Wielki
02.06.2018
15:30
Galicja Raciborowice
:
Maszycanka Maszyce
02.06.2018
17:30
Juvenia Prandocin
:
Orzeł Bębło
03.06.2018
17:00
Strażak Goszcza
:
Ekler Baranówka
03.06.2018
16:00
Szreniawa Koszyce
:
Wierzbowianka Wierzbno
03.06.2018
16:00

30. kolejka 09.06.2018

Orzeł Bębło
:
MKS Skała 2004
09.06.2018
17:00
Maszycanka Maszyce
:
Juvenia Prandocin
09.06.2018
17:00
Ekler Baranówka
:
Pogoń Wronin
09.06.2018
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Czarni 03 Grzegorzowice
09.06.2018
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
09.06.2018
17:00
Hutnik II Kraków
:
Strażak Goszcza
09.06.2018
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
09.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

22. kolejka 28.04.2018

28.04.2018
15:00
Partyzant Dojazdów
:
Jastrzębiec Książ Wielki
28.04.2018
17:00
Galicja Raciborowice
:
LKS Niedźwiedź
28.04.2018
17:00
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.04.2018
17:30
Pogoń Wronin
:
Szreniawa Koszyce
28.04.2018
17:30
Strażak Goszcza
:
Czarni 03 Grzegorzowice
29.04.2018
11:00
Orzeł Bębło
:
Hutnik II Kraków
29.04.2018
16:30
Juvenia Prandocin
:
MKS Skała 2004

21. kolejka 21.04.2018

21.04.2018
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
Partyzant Dojazdów
21.04.2018
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Maszycanka Maszyce
21.04.2018
17:00
LKS Niedźwiedź
Pogoń Wronin
21.04.2018
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
Orzeł Bębło
22.04.2018
14:00
Hutnik II Kraków
Ekler Baranówka
22.04.2018
16:30
MKS Skała 2004
4:1
Galicja Raciborowice
22.04.2018
16:00
Szreniawa Koszyce
1:1
Strażak Goszcza

23. kolejka 02.05.2018

02.05.2018
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Pogoń Wronin
02.05.2018
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Hutnik II Kraków
02.05.2018
16:00
LKS Niedźwiedź
:
Juvenia Prandocin
02.05.2018
17:30
MKS Skała 2004
:
Maszycanka Maszyce
02.05.2018
18:00
Szreniawa Koszyce
:
Galicja Raciborowice
02.05.2018
15:00
Strażak Goszcza
:
Orzeł Bębło
03.05.2018
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Ekler Baranówka

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Legia Warszawa
22.04.2018
18:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Arka Gdynia
22.04.2018
15:30
Lechia Gdańsk
0:0
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00

I liga polska

Wigry Suwałki
1:0
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2018
15:30
Olimpia Grudziądz
:
Stal Mielec
24.04.2018
19:00
Stomil Olsztyn
:
Ruch Chorzów
24.04.2018
19:00
Górnik Łęczna
:
Chrobry Głogów
24.04.2018
17:00
Puszcza Niepołomice
:
GKS Katowice
25.04.2018
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Raków Częstochowa
25.04.2018
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Tychy
25.04.2018
18:00

II liga polska

Garbarnia Kraków
2:1
Błękitni Stargard
22.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
2:1
MKS Kluczbork
22.04.2018
16:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Elbląg
25.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Legionovia Legionowo
25.04.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Hutnik Kraków
4:0
Wiślanka Grabie
22.04.2018
16:00
Pcimianka Pcim
10:0
Sosnowianka Stanisław Dln
22.04.2018
16:30
Wiślanka Grabie
:
Beskid Andrychów
25.04.2018
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Clepardia Kraków
25.04.2018
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
2:2
Lubań Maniowy
22.04.2018
15:00
KS Tymbark
0:1
Poprad Rytro
22.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
4:2
GKS Drwinia
22.04.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
3:0
Strażak Przybysławice
22.04.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Piliczanka Pilica
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
2:1
Iskra Radwanowice
22.04.2018
14:00
Wieczysta Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
22.04.2018
11:00
Kmita Zabierzów
:
Wisła Jeziorzany
25.04.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Mogilany
4:1
Orzeł Myślenice
22.04.2018
17:00
Wolni Kłaj
1:3
Tempo Rzeszotary
22.04.2018
17:00
Karpaty Siepraw
3:1
Pasternik Ochojno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Jawiszowice
2:1
Garbarz Zembrzyce
22.04.2018
16:00
Tempo Białka
5:0
Dąb Paszkówka
22.04.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański
:
Nadwiślanin Gromiec
25.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
4:0
Orzeł Dębno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Łukovia Łukowa
0:4
GLKS Gromnik
22.04.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.04.2018
17:00
KS US Śmigno
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
22.04.2018
11:30
MLKS II Żabno
1:1
Zorza Zaczarnie
22.04.2018
11:00
Metal Tarnów
3:1
Dunajec Zakliczyn
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Orkan Raba Wyżna
22.04.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Sokół Słopnice
22.04.2018
17:00
Huragan Waksmund
1:3
Orkan Szczyrzyc
22.04.2018
14:00
Bobowa
0:2
LKS Rupniów
22.04.2018
16:30
Jarmuta
2:0
Gród Podegrodzie
22.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
12:1
Ekler Baranówka
22.04.2018
14:00
MKS Skała 2004
4:1
Galicja Raciborowice
22.04.2018
16:30
Szreniawa Koszyce
1:1
Strażak Goszcza
22.04.2018
16:00
LKS Niedźwiedź
:
Orzeł Bębło
25.04.2018
18:00
Hutnik II Kraków
:
Galicja Raciborowice
25.04.2018
18:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Strażak Goszcza
25.04.2018
18:00
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
25.04.2018
18:00
Ekler Baranówka
:
Juvenia Prandocin
25.04.2018
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Pogoń Wronin
25.04.2018
18:00

Klasa A (Kraków II)

JKS Zelków
1:1
Podgórze Kraków
22.04.2018
17:00
LOT Balice
6:5
Wanda Nowa Huta
22.04.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Bratniak Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

LKS Libertów
2:5
Sokół Rybna
22.04.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Tęcza Piekary
22.04.2018
11:00
Gajowianka Gaj
1:2
Strażak Rączna
22.04.2018
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Armatura Kraków
22.04.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
1:2
Wiarusy Igołomia
22.04.2018
17:00
Zryw Szarów
4:1
Wilga Instalbud Golkowice
22.04.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Trzebunia
0:2
LKS Rudnik
22.04.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:0
Lubomir Wiśniowa
22.04.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
2:2
Skalnik Trzemeśnia
22.04.2018
16:00
Iskra Głogoczów
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
22.04.2018
17:00
Beskid Tokarnia
2:1
Topór Tenczyn
22.04.2018
16:30
Wróblowianka Wróblowice
2:0
Górki Myślenice
22.04.2018
11:00

Klasa A (Olkusz)

Leśnik Gorenice
1:2
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00
Spartak Charsznica
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.04.2018
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Legion Bydlin
22.04.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Promień Przeginia
22.04.2018
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
1:1
Fablok Chrzanów
22.04.2018
16:00

Klasa B (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
3:0 v.o.
Słomniczanka II Słomniki
22.04.2018
16:30
Płomień Kościelec
2:3
Agricola Klimontów
22.04.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
0:2
Novi Narama
22.04.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
2:1
Tyniec Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
2:1
Pozowianka Pozowice
22.04.2018
17:00
Radziszowianka II
1:0
Trzebol Wielkie Drogi
22.04.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:4
Błękitni Czułówek
22.04.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
2:1
Promień Zakrzowiec
22.04.2018
17:00
Batory Wola Batorska
3:3
Rożnowa
22.04.2018
10:30
Czarnochowice
8:1
Gryf Wiatowice
22.04.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Cyrhla Krzczonów
2:3
Raba II Dobczyce
22.04.2018
14:30
Dukla Bysina
0:9
Orzeł II Myślenice
22.04.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Karpaty II Siepraw
22.04.2018
11:00
Iskra Brzączowice
:
Jawor Jawornik
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Przemsza II Klucze
3:0
Hetman Dłużec
22.04.2018
11:30
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Błyskawica Kolbark
0:5
Trzy Buki Wierzchowisko
22.04.2018
17:00
Victoria Smroków
8:0
Zryw Przesławice
22.04.2018
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Błękitni Falniów
22.04.2018
11:00
Sokół Gołaczewy
1:1
Strumyk Zarzecze
22.04.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł K.
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
1:3
LKS Niedźwiedź II
22.04.2018
17:00
Milenium Radziemice
0:0
LKS Polanowice
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków II)

Pogoń Skotniki
1:1
Universum Kraków
22.04.2018
14:30
Rybitwy Kraków
1:1
Grom Kraków
22.04.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
22.04.2018
16:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
22.04.2018
13:30

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
1:3
Tęcza Słomiróg
22.04.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
6:3
Ledniczanka
22.04.2018
13:30
Czarni II Staniątki
3:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
22.04.2018
17:00
Contra II
2:0
Start II Brzezie
22.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stomil
1:2
Wisła Płock
22.04.2018
12:00
AS Progres Kraków
0:3
Korona Kielce
22.04.2018
12:00
Znicz Pruszków
0:1
SMS Łódź
22.04.2018
15:30
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
25.04.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
7:0
SMS Kraków
22.04.2018
16:30
Unia Tarnów
6:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.04.2018
10:00
Dalin Myślenice
2:2
Puszcza Niepołomice
22.04.2018
10:00
Hutnik Kraków
3:0
AS Progres II
22.04.2018
12:00
Soła Oświęcim
0:2
Dunajec Nowy Sącz
22.04.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Zakliczyn
25.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Karpaty Krosno
4:1
Motor Lublin
22.04.2018
14:00
Juventa
2:2
Stal Mielec
22.04.2018
15:00
Karpaty Krosno
:
KKP Korona Kielce
25.04.2018
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.04.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Hutnik Kraków
3:0
Soła Oświęcim
22.04.2018
12:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Orzeł Myślenice
1:4
Górnik Wieliczka
22.04.2018
11:00
Wolania
:
Glinik
24.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Unia Oświęcim
24.04.2018
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Gościbia Sułkowice
12:0
Contra Sułków
22.04.2018
11:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.04.2018
17:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PSW Biała Podlaska
5:0
Unifreeze Górzno
22.04.2018
11:00
Olimpia Szczecin
:
AZS Wrocław
25.04.2018
16:00
Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
25.04.2018
16:00
Unifreeze Górzno
:
AZS UJ Kraków
25.04.2018
16:00
SMS Łódź
:
AZS PWSZ Wałbrzych
25.04.2018
16:00
Czwórka Radom
:
AZS PSW Biała Podlaska
25.04.2018
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
25.04.2018
16:00

I liga polska kobiet (Południe)

Resovia Rzeszów
4:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.04.2018
13:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2018
18:00
FC Toruń
3:2
Słoneczny Stok Białystok
22.04.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2018
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
23.04.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Clepardia Kraków
23.04.2018
18:00
przełożony
Garbarnia Kraków
5:1
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2018
19:30
Dąbski
3:5
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00
Wisła Kraków
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Armatura Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
23.04.2018
18:00
Strzelcy
2:0
Zwierzyniecki Kraków
23.04.2018
18:00
Borek Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
23.04.2018
18:30
Tyniec Kraków
0:1
Wanda Kraków
23.04.2018
18:00
Wieczysta Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
23.04.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny