facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Victoria Koszyce Małe
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
11.08.2017
18:00
LKS Wietrzychowice
1:5
Dunajec Zakliczyn
12.08.2017
18:00
LUKS Skrzyszów
0:2
GLKS Gromnik
12.08.2017
17:30
Metal Tarnów
3:2
LKS Nowa Jastrząbka
12.08.2017
17:00
Zorza Zaczarnie
3:3
Ciężkowianka Ciężkowice
13.08.2017
16:00
Wisła Szczucin
2:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.08.2017
17:00
MLKS II Żabno
3:1
KS US Śmigno
13.08.2017
11:00
Olimpia Wojnicz
0:1
Łukovia Łukowa
13.08.2017
16:00

2. kolejka 19.08.2017

Zorza Zaczarnie
4:4
Wisła Szczucin
19.08.2017
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
6:1
LKS Wietrzychowice
19.08.2017
17:00
KS US Śmigno
0:3
Olimpia Wojnicz
19.08.2017
17:30
Dunajec Zbylitowska Góra
4:0
LUKS Skrzyszów
19.08.2017
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
LKS Nowa Jastrząbka
19.08.2017
17:00
Łukovia Łukowa
3:3
Metal Tarnów
20.08.2017
17:00
GLKS Gromnik
2:2
MLKS II Żabno
20.08.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
4:1
Victoria Koszyce Małe
20.08.2017
16:30

3. kolejka 26.08.2017

LKS Wietrzychowice
0:4
Zorza Zaczarnie
26.08.2017
17:00
Victoria Koszyce Małe
2:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.08.2017
17:00
Wisła Szczucin
1:0
Ciężkowianka Ciężkowice
26.08.2017
17:00
Metal Tarnów
2:1
KS US Śmigno
26.08.2017
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
3:0
Łukovia Łukowa
27.08.2017
11:00
MLKS II Żabno
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
27.08.2017
10:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Dunajec Zakliczyn
27.08.2017
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
GLKS Gromnik
27.08.2017
17:00

4. kolejka 02.09.2017

Zorza Zaczarnie
2:1
Victoria Koszyce Małe
02.09.2017
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:2
LUKS Skrzyszów
02.09.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
MLKS II Żabno
02.09.2017
17:00
Wisła Szczucin
4:1
LKS Wietrzychowice
02.09.2017
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:3
Olimpia Wojnicz
03.09.2017
17:00
KS US Śmigno
5:1
LKS Nowa Jastrząbka
03.09.2017
11:30
Ciężkowianka Ciężkowice
3:1
Łukovia Łukowa
03.09.2017
16:00
GLKS Gromnik
2:3
Metal Tarnów
03.09.2017
17:00

5. kolejka 09.09.2017

Metal Tarnów
3:1
Dunajec Zbylitowska Góra
09.09.2017
15:00
Victoria Koszyce Małe
3:2
Wisła Szczucin
09.09.2017
17:00
LKS Wietrzychowice
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
09.09.2017
17:00
LUKS Skrzyszów
4:1
Zorza Zaczarnie
09.09.2017
17:00
MLKS II Żabno
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
09.09.2017
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
1:2
GLKS Gromnik
10.09.2017
11:00
Łukovia Łukowa
3:3
KS US Śmigno
10.09.2017
17:00
Olimpia Wojnicz
0:3
Dunajec Zakliczyn
10.09.2017
17:00

6. kolejka 13.09.2017

GLKS Gromnik
4:0
Łukovia Łukowa
15.08.2017
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:2
Olimpia Wojnicz
13.09.2017
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
KS US Śmigno
13.09.2017
17:00
LKS Wietrzychowice
3:3
Victoria Koszyce Małe
13.09.2017
17:00
Zorza Zaczarnie
1:4
MLKS II Żabno
13.09.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
5:0
Metal Tarnów
13.09.2017
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:2
LKS Nowa Jastrząbka
13.09.2017
17:00
Wisła Szczucin
5:0
LUKS Skrzyszów
13.09.2017
17:00

7. kolejka 16.09.2017

Metal Tarnów
2:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.09.2017
16:00
Victoria Koszyce Małe
2:2
Ciężkowianka Ciężkowice
16.09.2017
16:00
KS US Śmigno
0:2
GLKS Gromnik
16.09.2017
16:00
LUKS Skrzyszów
7:1
LKS Wietrzychowice
16.09.2017
16:00
Łukovia Łukowa
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
16.09.2017
16:30
MLKS II Żabno
1:5
Wisła Szczucin
17.09.2017
11:00
LKS Nowa Jastrząbka
1:2
Dunajec Zakliczyn
17.09.2017
16:00
Olimpia Wojnicz
3:3
Zorza Zaczarnie
17.09.2017
16:30

8. kolejka 23.09.2017

Victoria Koszyce Małe
2:6
LUKS Skrzyszów
23.09.2017
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Olimpia Wojnicz
23.09.2017
16:00
LKS Wietrzychowice
1:3
MLKS II Żabno
23.09.2017
16:00
LKS Nowa Jastrząbka
1:5
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.09.2017
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
KS US Śmigno
24.09.2017
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
GLKS Gromnik
24.09.2017
16:00
Dunajec Zakliczyn
10:1
Łukovia Łukowa
24.09.2017
16:00
Zorza Zaczarnie
3:0
Metal Tarnów
18.11.2017
13:00

9. kolejka 30.09.2017

Metal Tarnów
2:0
Wisła Szczucin
30.09.2017
16:00
LUKS Skrzyszów
5:2
Ciężkowianka Ciężkowice
30.09.2017
16:00
MLKS II Żabno
1:3
Victoria Koszyce Małe
30.09.2017
16:00
LKS Nowa Jastrząbka
1:5
Zorza Zaczarnie
01.10.2017
11:00
KS US Śmigno
1:4
Dunajec Zakliczyn
01.10.2017
11:30
Łukovia Łukowa
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
01.10.2017
14:00
Olimpia Wojnicz
3:2
LKS Wietrzychowice
01.10.2017
16:00
GLKS Gromnik
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
01.10.2017
16:00

10. kolejka 07.10.2017

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
KS US Śmigno
07.10.2017
15:00
Wisła Szczucin
1:1
LKS Nowa Jastrząbka
07.10.2017
16:00
LUKS Skrzyszów
2:1
MLKS II Żabno
07.10.2017
16:00
Victoria Koszyce Małe
2:2
Olimpia Wojnicz
07.10.2017
16:00
Zorza Zaczarnie
3:1
Łukovia Łukowa
07.10.2017
16:00
LKS Wietrzychowice
3:2
Metal Tarnów
07.10.2017
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:2
Dunajec Zbylitowska Góra
08.10.2017
14:00
Dunajec Zakliczyn
1:1
GLKS Gromnik
08.10.2017
15:00

11. kolejka 14.10.2017

KS US Śmigno
1:3
Zorza Zaczarnie
14.10.2017
15:00
Metal Tarnów
2:0
Victoria Koszyce Małe
14.10.2017
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
Dunajec Zakliczyn
14.10.2017
15:00
LKS Nowa Jastrząbka
4:1
LKS Wietrzychowice
15.10.2017
11:00
MLKS II Żabno
3:3
Ciężkowianka Ciężkowice
15.10.2017
11:00
Łukovia Łukowa
0:3
Wisła Szczucin
15.10.2017
12:00
GLKS Gromnik
2:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.10.2017
15:00
Olimpia Wojnicz
0:1
LUKS Skrzyszów
15.10.2017
15:30

12. kolejka 21.10.2017

LUKS Skrzyszów
2:2
Metal Tarnów
21.10.2017
15:00
Wisła Szczucin
6:1
KS US Śmigno
21.10.2017
15:00
LKS Wietrzychowice
0:1
Łukovia Łukowa
21.10.2017
15:00
Victoria Koszyce Małe
3:1
LKS Nowa Jastrząbka
21.10.2017
15:00
Zorza Zaczarnie
1:0
GLKS Gromnik
21.10.2017
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2017
15:00
MLKS II Żabno
1:2
Olimpia Wojnicz
22.10.2017
11:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:0
Dunajec Zakliczyn
22.10.2017
14:00

13. kolejka 28.10.2017

Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
Zorza Zaczarnie
28.10.2017
14:00
Metal Tarnów
9:2
MLKS II Żabno
28.10.2017
14:00
LKS Nowa Jastrząbka
3:3
LUKS Skrzyszów
29.10.2017
11:00
KS US Śmigno
2:1
LKS Wietrzychowice
29.10.2017
11:30
Łukovia Łukowa
4:1
Victoria Koszyce Małe
29.10.2017
12:00
Olimpia Wojnicz
3:2
Ciężkowianka Ciężkowice
29.10.2017
13:00
Dunajec Zakliczyn
1:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
29.10.2017
13:00
GLKS Gromnik
3:1
Wisła Szczucin
18.11.2017
13:00

14. kolejka 04.11.2017

LUKS Skrzyszów
4:4
Łukovia Łukowa
04.11.2017
13:00
Victoria Koszyce Małe
6:0
KS US Śmigno
04.11.2017
13:00
Zorza Zaczarnie
0:2
Dunajec Zakliczyn
04.11.2017
13:00
Wisła Szczucin
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
04.11.2017
13:00
LKS Wietrzychowice
1:2
GLKS Gromnik
04.11.2017
13:00
MLKS II Żabno
1:1
LKS Nowa Jastrząbka
05.11.2017
11:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
05.11.2017
13:00
Olimpia Wojnicz
3:2
Metal Tarnów
05.11.2017
13:00

15. kolejka 11.11.2017

Metal Tarnów
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
11.11.2017
13:00
KS US Śmigno
1:4
LUKS Skrzyszów
11.11.2017
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:0
Zorza Zaczarnie
11.11.2017
13:00
Łukovia Łukowa
2:5
MLKS II Żabno
11.11.2017
12:00
LKS Nowa Jastrząbka
2:1
Olimpia Wojnicz
12.11.2017
11:00
GLKS Gromnik
4:2
Victoria Koszyce Małe
12.11.2017
13:00
Dunajec Zakliczyn
5:0
Wisła Szczucin
12.11.2017
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
LKS Wietrzychowice
12.11.2017
13:00

16. kolejka 17.03.2018

Zorza Zaczarnie
2:1
Ciężkowianka Ciężkowice
17.03.2018
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
Victoria Koszyce Małe
16.05.2018
18:00
Dunajec Zakliczyn
14:1
LKS Wietrzychowice
16.05.2018
18:00
GLKS Gromnik
1:0
LUKS Skrzyszów
16.05.2018
18:00
LKS Nowa Jastrząbka
0:1
Metal Tarnów
16.05.2018
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:0
Wisła Szczucin
16.05.2018
18:00
KS US Śmigno
3:0
MLKS II Żabno
16.05.2018
18:00
Łukovia Łukowa
1:7
Olimpia Wojnicz
16.05.2018
18:00

17. kolejka 09.06.2018

LKS Wietrzychowice
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
09.06.2018
15:30
LUKS Skrzyszów
2:3
Dunajec Zbylitowska Góra
09.06.2018
15:30
Metal Tarnów
1:1
Łukovia Łukowa
09.06.2018
17:00
Victoria Koszyce Małe
0:6
Dunajec Zakliczyn
09.06.2018
15:30
Zorza Zaczarnie
0:3
Wisła Szczucin
09.06.2018
15:00
LKS Nowa Jastrząbka
3:1
Ciężkowianka Ciężkowice
10.06.2018
16:00
Olimpia Wojnicz
2:1
KS US Śmigno
10.06.2018
15:30
MLKS II Żabno
6:2
GLKS Gromnik
10.06.2018
11:00

18. kolejka 31.03.2018

Zorza Zaczarnie
5:0
LKS Wietrzychowice
31.03.2018
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Victoria Koszyce Małe
31.03.2018
14:30
Ciężkowianka Ciężkowice
1:5
Wisła Szczucin
31.03.2018
13:00
KS US Śmigno
1:1
Metal Tarnów
31.03.2018
12:00
Łukovia Łukowa
2:2
LKS Nowa Jastrząbka
31.03.2018
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
4:1
MLKS II Żabno
31.03.2018
11:30
Dunajec Zakliczyn
0:0
LUKS Skrzyszów
31.03.2018
14:00
GLKS Gromnik
5:0
Olimpia Wojnicz
31.03.2018
13:00

19. kolejka 07.04.2018

Victoria Koszyce Małe
0:10
Zorza Zaczarnie
07.04.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
2:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
07.04.2018
17:00
LKS Wietrzychowice
1:5
Wisła Szczucin
07.04.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
0:0
Dunajec Zbylitowska Góra
07.04.2018
15:00
LKS Nowa Jastrząbka
1:3
KS US Śmigno
07.04.2018
17:00
Metal Tarnów
1:2
GLKS Gromnik
07.04.2018
17:00
MLKS II Żabno
0:2
Dunajec Zakliczyn
08.04.2018
11:00
Łukovia Łukowa
2:5
Ciężkowianka Ciężkowice
08.04.2018
17:00

20. kolejka 14.04.2018

Zorza Zaczarnie
3:5
LUKS Skrzyszów
14.04.2018
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:2
Metal Tarnów
15.04.2018
17:00
Wisła Szczucin
6:2
Victoria Koszyce Małe
15.04.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
LKS Wietrzychowice
15.04.2018
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:1
MLKS II Żabno
15.04.2018
16:00
GLKS Gromnik
3:0
LKS Nowa Jastrząbka
15.04.2018
17:00
KS US Śmigno
3:2
Łukovia Łukowa
15.04.2018
11:30
Dunajec Zakliczyn
1:0
Olimpia Wojnicz
15.04.2018
17:00

21. kolejka 21.04.2018

Victoria Koszyce Małe
4:1
LKS Wietrzychowice
21.04.2018
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
0:1
Dunajec Zbylitowska Góra
21.04.2018
16:00
LUKS Skrzyszów
2:4
Wisła Szczucin
21.04.2018
17:00
Łukovia Łukowa
0:4
GLKS Gromnik
22.04.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.04.2018
17:00
KS US Śmigno
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
22.04.2018
11:30
MLKS II Żabno
1:1
Zorza Zaczarnie
22.04.2018
11:00
Metal Tarnów
3:1
Dunajec Zakliczyn
22.04.2018
17:00

22. kolejka 28.04.2018

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:1
Metal Tarnów
28.04.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
Victoria Koszyce Małe
28.04.2018
17:00
LKS Wietrzychowice
0:5
LUKS Skrzyszów
28.04.2018
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
Łukovia Łukowa
28.04.2018
17:00
Wisła Szczucin
1:1
MLKS II Żabno
28.04.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
LKS Nowa Jastrząbka
28.04.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
2:2
Olimpia Wojnicz
28.04.2018
17:00
GLKS Gromnik
2:0
KS US Śmigno
29.04.2018
15:00

23. kolejka 01.05.2018

LUKS Skrzyszów
4:3
Victoria Koszyce Małe
01.05.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
2:0
Wisła Szczucin
01.05.2018
17:00
KS US Śmigno
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
01.05.2018
17:00
GLKS Gromnik
5:0
Ciężkowianka Ciężkowice
01.05.2018
17:30
Łukovia Łukowa
1:6
Dunajec Zakliczyn
01.05.2018
17:30
Metal Tarnów
2:3
Zorza Zaczarnie
01.05.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:1
LKS Nowa Jastrząbka
01.05.2018
17:00
MLKS II Żabno
3:1
LKS Wietrzychowice
02.05.2018
17:30

24. kolejka 05.05.2018

Ciężkowianka Ciężkowice
1:4
LUKS Skrzyszów
04.05.2018
17:30
Victoria Koszyce Małe
4:2
MLKS II Żabno
05.05.2018
17:30
Zorza Zaczarnie
2:2
LKS Nowa Jastrząbka
05.05.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Łukovia Łukowa
05.05.2018
17:00
LKS Wietrzychowice
1:4
Olimpia Wojnicz
05.05.2018
17:00
Wisła Szczucin
0:3
Metal Tarnów
06.05.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
5:2
KS US Śmigno
06.05.2018
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
GLKS Gromnik
06.05.2018
17:00

25. kolejka 12.05.2018

Metal Tarnów
3:1
LKS Wietrzychowice
12.05.2018
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
Ciężkowianka Ciężkowice
12.05.2018
18:00
KS US Śmigno
0:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.05.2018
11:30
LKS Nowa Jastrząbka
1:4
Wisła Szczucin
13.05.2018
11:00
MLKS II Żabno
0:5
LUKS Skrzyszów
13.05.2018
11:00
Olimpia Wojnicz
3:1
Victoria Koszyce Małe
13.05.2018
17:00
Łukovia Łukowa
1:1
Zorza Zaczarnie
13.05.2018
18:00
GLKS Gromnik
0:5
Dunajec Zakliczyn
13.05.2018
17:00

26. kolejka 19.05.2018

Zorza Zaczarnie
2:1
KS US Śmigno
19.05.2018
18:00
Victoria Koszyce Małe
2:1
Metal Tarnów
19.05.2018
17:30
LKS Wietrzychowice
5:0
LKS Nowa Jastrząbka
19.05.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
MLKS II Żabno
19.05.2018
16:00
LUKS Skrzyszów
2:4
Olimpia Wojnicz
19.05.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
20.05.2018
17:00
Wisła Szczucin
6:0
Łukovia Łukowa
20.05.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
GLKS Gromnik
20.05.2018
17:00

27. kolejka 26.05.2018

Metal Tarnów
0:3
LUKS Skrzyszów
26.05.2018
17:00
Łukovia Łukowa
1:0
LKS Wietrzychowice
26.05.2018
18:00
LKS Nowa Jastrząbka
3:4
Victoria Koszyce Małe
26.05.2018
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.05.2018
18:00
Olimpia Wojnicz
8:1
MLKS II Żabno
26.05.2018
17:00
KS US Śmigno
4:2
Wisła Szczucin
27.05.2018
11:30
GLKS Gromnik
2:4
Zorza Zaczarnie
27.05.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
4:0
Ciężkowianka Ciężkowice
27.05.2018
17:00

28. kolejka 30.05.2018

MLKS II Żabno
5:2
Metal Tarnów
29.05.2018
18:00
Zorza Zaczarnie
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
30.05.2018
18:00
LUKS Skrzyszów
2:1
LKS Nowa Jastrząbka
30.05.2018
18:00
LKS Wietrzychowice
2:5
KS US Śmigno
30.05.2018
17:00
Victoria Koszyce Małe
1:4
Łukovia Łukowa
30.05.2018
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:2
Olimpia Wojnicz
30.05.2018
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
Dunajec Zakliczyn
30.05.2018
18:00
Wisła Szczucin
2:1
GLKS Gromnik
30.05.2018
18:00

29. kolejka 02.06.2018

KS US Śmigno
6:1
Victoria Koszyce Małe
02.06.2018
16:00
Metal Tarnów
1:2
Olimpia Wojnicz
02.06.2018
17:00
Łukovia Łukowa
1:0
LUKS Skrzyszów
03.06.2018
18:00
Dunajec Zakliczyn
3:2
Zorza Zaczarnie
03.06.2018
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:3
Wisła Szczucin
03.06.2018
17:00
GLKS Gromnik
5:2
LKS Wietrzychowice
03.06.2018
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
0:2
MLKS II Żabno
03.06.2018
11:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:0
Ciężkowianka Ciężkowice
03.06.2018
17:00

30. kolejka 16.06.2018

LKS Wietrzychowice
1:5
Dunajec Zbylitowska Góra
15.06.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
Metal Tarnów
16.06.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:2
KS US Śmigno
16.06.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
4:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.06.2018
17:00
MLKS II Żabno
1:4
Łukovia Łukowa
16.06.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
2:0
LKS Nowa Jastrząbka
16.06.2018
17:00
Victoria Koszyce Małe
0:5
GLKS Gromnik
16.06.2018
17:00
Wisła Szczucin
3:0
Dunajec Zakliczyn
16.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 16.06.2018

15.06.2018
17:00
LKS Wietrzychowice
1:5
Dunajec Zbylitowska Góra
16.06.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
Metal Tarnów
16.06.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:2
KS US Śmigno
16.06.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
4:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.06.2018
17:00
MLKS II Żabno
1:4
Łukovia Łukowa
16.06.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
2:0
LKS Nowa Jastrząbka
16.06.2018
17:00
Victoria Koszyce Małe
0:5
GLKS Gromnik
16.06.2018
17:00
Wisła Szczucin
3:0
Dunajec Zakliczyn

30. kolejka 16.06.2018

15.06.2018
17:00
LKS Wietrzychowice
1:5
Dunajec Zbylitowska Góra
16.06.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
Metal Tarnów
16.06.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:2
KS US Śmigno
16.06.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
4:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.06.2018
17:00
MLKS II Żabno
1:4
Łukovia Łukowa
16.06.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
2:0
LKS Nowa Jastrząbka
16.06.2018
17:00
Victoria Koszyce Małe
0:5
GLKS Gromnik
16.06.2018
17:00
Wisła Szczucin
3:0
Dunajec Zakliczyn

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00