facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Tarnavia
1:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
12.08.2017
17:30
Strażak Mokrzyska
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
12.08.2017
 
Sokół Borzęcin Górny
7:2
Naprzód Sobolów
12.08.2017
17:30
Rylovia Rylowa
2:2
Okocimski Brzesko
12.08.2017
17:00
LKS Gnojnik
3:1
Olimpia Bucze
12.08.2017
17:30
Olimpia Kąty
2:0
Orzeł Dębno
12.08.2017
11:00
Sokół Maszkienice
7:2
Radłovia Radłów
13.08.2017
14:00
pauzuje.

2. kolejka 19.08.2017

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:6
Orzeł Dębno
19.08.2017
17:00
Olimpia Bucze
1:2
Olimpia Kąty
19.08.2017
17:30
Okocimski Brzesko
1:0
LKS Gnojnik
19.08.2017
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:3
Sokół Maszkienice
19.08.2017
17:00
Tarnavia
3:3
Strażak Mokrzyska
19.08.2017
17:30
Naprzód Sobolów
0:7
Rylovia Rylowa
20.08.2017
17:00
Radłovia Radłów
3:0
Sokół Borzęcin Górny
13.09.2017
17:00

3. kolejka 26.08.2017

Rylovia Rylowa
2:0
Radłovia Radłów
26.08.2017
17:00
LKS Gnojnik
3:0 v.o.
Naprzód Sobolów
26.08.2017
17:30
Orzeł Dębno
2:0
Olimpia Bucze
26.08.2017
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
2:1
Sokół Borzęcin Górny
26.08.2017
17:00
Strażak Mokrzyska
5:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
27.08.2017
17:00
Sokół Maszkienice
4:3
Tarnavia
27.08.2017
17:00
Olimpia Kąty
0:2
Okocimski Brzesko
27.08.2017
18:00

4. kolejka 02.09.2017

Novi/Rzezawianka Rzezawa
4:2
Olimpia Bucze
02.09.2017
17:00
Okocimski Brzesko
1:0
Orzeł Dębno
02.09.2017
17:00
Radłovia Radłów
1:1
LKS Gnojnik
02.09.2017
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:1
Rylovia Rylowa
02.09.2017
17:00
Tarnavia
2:0
Sokół Borzęcin Górny
02.09.2017
17:00
Strażak Mokrzyska
1:3
Sokół Maszkienice
02.09.2017
14:00
Naprzód Sobolów
0:4
Olimpia Kąty
03.09.2017
17:00

5. kolejka 09.09.2017

Sokół Borzęcin Górny
3:2
Strażak Mokrzyska
09.09.2017
11:00
Rylovia Rylowa
6:0
Tarnavia
09.09.2017
17:00
Olimpia Kąty
2:1
Radłovia Radłów
09.09.2017
16:00
Orzeł Dębno
12:0
Naprzód Sobolów
09.09.2017
17:00
Olimpia Bucze
0:2
Okocimski Brzesko
09.09.2017
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:2
LKS Gnojnik
09.09.2017
17:00
Sokół Maszkienice
2:5
Novi/Rzezawianka Rzezawa
10.09.2017
17:00

6. kolejka 16.09.2017

Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:7
Okocimski Brzesko
16.09.2017
16:30
Jadowniczanka Jadowniki
5:1
Olimpia Kąty
16.09.2017
10:00
Tarnavia
2:5
LKS Gnojnik
16.09.2017
17:00
Strażak Mokrzyska
3:2
Rylovia Rylowa
16.09.2017
15:00
Sokół Maszkienice
4:3
Sokół Borzęcin Górny
16.09.2017
11:00
Naprzód Sobolów
1:5
Olimpia Bucze
17.09.2017
17:00
Radłovia Radłów
1:0
Orzeł Dębno
17.09.2017
17:00

7. kolejka 23.09.2017

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
23.09.2017
16:00
Olimpia Bucze
2:2
Radłovia Radłów
23.09.2017
16:00
Olimpia Kąty
4:2
Tarnavia
24.09.2017
16:00
Rylovia Rylowa
2:0
Sokół Maszkienice
11.11.2017
13:30
LKS Gnojnik
3:3
Strażak Mokrzyska
11.11.2017
13:00
Okocimski Brzesko
6:1
Naprzód Sobolów
11.11.2017
13:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:1
Orzeł Dębno
11.11.2017
13:00

8. kolejka 30.09.2017

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Naprzód Sobolów
30.09.2017
16:00
Radłovia Radłów
0:2
Okocimski Brzesko
30.09.2017
16:00
Tarnavia
2:3
Orzeł Dębno
30.09.2017
16:00
Strażak Mokrzyska
1:1
Olimpia Kąty
30.09.2017
15:00
Sokół Borzęcin Górny
0:3
Rylovia Rylowa
30.09.2017
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
4:2
Olimpia Bucze
01.10.2017
16:00
Sokół Maszkienice
1:3
LKS Gnojnik
01.10.2017
16:00
pauzuje.

9. kolejka 07.10.2017

LKS Gnojnik
1:0
Sokół Borzęcin Górny
07.10.2017
16:00
Orzeł Dębno
1:3
Strażak Mokrzyska
07.10.2017
16:00
Olimpia Bucze
6:1
Tarnavia
07.10.2017
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:2
Okocimski Brzesko
07.10.2017
16:00
Rylovia Rylowa
1:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
08.10.2017
13:00
Olimpia Kąty
2:3
Sokół Maszkienice
08.10.2017
15:00
Naprzód Sobolów
2:2
Radłovia Radłów
08.10.2017
16:00

10. kolejka 14.10.2017

Jadowniczanka Jadowniki
1:1
Naprzód Sobolów
14.10.2017
15:30
Tarnavia
4:5
Okocimski Brzesko
14.10.2017
14:00
Strażak Mokrzyska
1:1
Olimpia Bucze
14.10.2017
15:30
Sokół Borzęcin Górny
2:3
Olimpia Kąty
14.10.2017
15:30
Novi/Rzezawianka Rzezawa
3:0
Radłovia Radłów
15.10.2017
15:00
Sokół Maszkienice
2:3
Orzeł Dębno
15.10.2017
14:00
Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
15.10.2017
15:00

11. kolejka 21.10.2017

LKS Gnojnik
0:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
21.10.2017
15:00
Olimpia Bucze
1:2
Sokół Maszkienice
21.10.2017
15:30
Okocimski Brzesko
3:0
Strażak Mokrzyska
21.10.2017
15:00
Olimpia Kąty
3:5
Rylovia Rylowa
22.10.2017
15:00
Orzeł Dębno
2:1
Sokół Borzęcin Górny
22.10.2017
15:00
Naprzód Sobolów
3:3
Tarnavia
22.10.2017
15:00
Radłovia Radłów
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
22.10.2017
15:00

12. kolejka 28.10.2017

Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:5
Jadowniczanka Jadowniki
28.10.2017
14:00
Tarnavia
2:1
Radłovia Radłów
28.10.2017
14:00
Strażak Mokrzyska
12:1
Naprzód Sobolów
28.10.2017
14:00
Sokół Borzęcin Górny
0:1
Olimpia Bucze
28.10.2017
15:00
Rylovia Rylowa
0:0
Orzeł Dębno
29.10.2017
14:00
Okocimski Brzesko
4:2
Sokół Maszkienice
18.11.2017
13:00
LKS Gnojnik
0:5
Olimpia Kąty
18.11.2017
13:00

13. kolejka 04.11.2017

Jadowniczanka Jadowniki
0:0
Tarnavia
04.11.2017
14:00
Orzeł Dębno
3:2
LKS Gnojnik
04.11.2017
14:00
Okocimski Brzesko
3:0
Sokół Borzęcin Górny
04.11.2017
14:00
Olimpia Kąty
2:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
04.11.2017
14:00
Radłovia Radłów
0:0
Strażak Mokrzyska
04.11.2017
14:00
Olimpia Bucze
0:0
Rylovia Rylowa
05.11.2017
11:00
Naprzód Sobolów
3:1
Sokół Maszkienice
05.11.2017
14:00

14. kolejka 24.03.2018

Okocimski Brzesko
2:1
Rylovia Rylowa
24.03.2018
14:00
Strażak Mokrzyska
2:2
Jadowniczanka Jadowniki
30.05.2018
18:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:2
Tarnavia
31.05.2018
17:00
Radłovia Radłów
4:1
Sokół Maszkienice
31.05.2018
17:00
Olimpia Bucze
3:0
LKS Gnojnik
31.05.2018
14:00
Orzeł Dębno
3:0
Olimpia Kąty
31.05.2018
18:00
Naprzód Sobolów
2:2
Sokół Borzęcin Górny
06.06.2018
18:00

15. kolejka 31.03.2018

Olimpia Kąty
6:1
Olimpia Bucze
31.03.2018
14:00
LKS Gnojnik
0:3
Okocimski Brzesko
31.03.2018
15:00
Sokół Maszkienice
2:2
Jadowniczanka Jadowniki
31.03.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
4:0
Tarnavia
31.03.2018
13:00
Rylovia Rylowa
4:1
Naprzód Sobolów
31.03.2018
14:00
Sokół Borzęcin Górny
0:4
Radłovia Radłów
31.03.2018
11:00
Orzeł Dębno
3:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
03.05.2018
17:00

16. kolejka 07.04.2018

Radłovia Radłów
0:3
Rylovia Rylowa
07.04.2018
16:00
Olimpia Bucze
1:0
Orzeł Dębno
07.04.2018
11:00
Sokół Borzęcin Górny
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
07.04.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
3:1
Strażak Mokrzyska
07.04.2018
16:00
Tarnavia
1:2
Sokół Maszkienice
07.04.2018
16:00
Okocimski Brzesko
3:1
Olimpia Kąty
07.04.2018
10:30
Naprzód Sobolów
1:0
LKS Gnojnik
08.04.2018
16:00

17. kolejka 14.04.2018

Orzeł Dębno
0:3
Okocimski Brzesko
14.04.2018
17:00
LKS Gnojnik
1:1
Radłovia Radłów
14.04.2018
11:00
Sokół Borzęcin Górny
5:2
Tarnavia
14.04.2018
17:00
Olimpia Bucze
2:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
15.04.2018
17:00
Rylovia Rylowa
2:0
Jadowniczanka Jadowniki
15.04.2018
16:00
Sokół Maszkienice
3:1
Strażak Mokrzyska
15.04.2018
17:00
Olimpia Kąty
1:3
Naprzód Sobolów
15.04.2018
11:00

18. kolejka 21.04.2018

Strażak Mokrzyska
0:2
Sokół Borzęcin Górny
21.04.2018
17:30
Tarnavia
2:7
Rylovia Rylowa
21.04.2018
17:00
Radłovia Radłów
1:6
Olimpia Kąty
21.04.2018
17:00
Okocimski Brzesko
5:0
Olimpia Bucze
21.04.2018
17:00
LKS Gnojnik
2:5
Jadowniczanka Jadowniki
21.04.2018
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:2
Sokół Maszkienice
21.04.2018
17:00
Naprzód Sobolów
4:0
Orzeł Dębno
22.04.2018
17:00

19. kolejka 28.04.2018

Okocimski Brzesko
6:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
28.04.2018
17:00
LKS Gnojnik
1:2
Tarnavia
28.04.2018
13:00
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Sokół Maszkienice
28.04.2018
17:00
Olimpia Bucze
1:2
Naprzód Sobolów
28.04.2018
17:00
Orzeł Dębno
3:0
Radłovia Radłów
28.04.2018
17:00
Rylovia Rylowa
3:2
Strażak Mokrzyska
29.04.2018
17:00
Olimpia Kąty
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
03.05.2018
16:00

20. kolejka 05.05.2018

Strażak Mokrzyska
1:2
LKS Gnojnik
04.05.2018
18:00
Radłovia Radłów
1:0
Olimpia Bucze
05.05.2018
17:00
Tarnavia
3:1
Olimpia Kąty
05.05.2018
18:00
Orzeł Dębno
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
05.05.2018
18:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
3:0
Sokół Borzęcin Górny
06.05.2018
17:00
Sokół Maszkienice
2:0
Rylovia Rylowa
06.05.2018
17:00
Naprzód Sobolów
1:4
Okocimski Brzesko
06.05.2018
17:00

21. kolejka 12.05.2018

Radłovia Radłów
1:3
Okocimski Brzesko
12.05.2018
17:00
Olimpia Kąty
1:5
Strażak Mokrzyska
12.05.2018
17:00
Olimpia Bucze
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
12.05.2018
18:00
LKS Gnojnik
4:5
Sokół Maszkienice
12.05.2018
18:00
Naprzód Sobolów
0:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
13.05.2018
17:00
Orzeł Dębno
4:1
Tarnavia
13.05.2018
18:00
Rylovia Rylowa
2:1
Sokół Borzęcin Górny
13.05.2018
11:00

22. kolejka 19.05.2018

Sokół Borzęcin Górny
1:1
LKS Gnojnik
19.05.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
3:2
Orzeł Dębno
19.05.2018
17:30
Tarnavia
3:6
Olimpia Bucze
19.05.2018
18:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:4
Rylovia Rylowa
19.05.2018
17:30
Radłovia Radłów
2:2
Naprzód Sobolów
19.05.2018
17:00
Okocimski Brzesko
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.05.2018
17:00
Sokół Maszkienice
0:2
Olimpia Kąty
20.05.2018
17:00

23. kolejka 26.05.2018

Okocimski Brzesko
3:0 v.o.
Tarnavia
26.05.2018
17:00
Olimpia Bucze
6:1
Strażak Mokrzyska
26.05.2018
18:00
Radłovia Radłów
1:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
26.05.2018
17:00
LKS Gnojnik
1:1
Rylovia Rylowa
26.05.2018
14:00
Naprzód Sobolów
1:2
Jadowniczanka Jadowniki
27.05.2018
18:00
Olimpia Kąty
2:0
Sokół Borzęcin Górny
27.05.2018
17:00
Orzeł Dębno
5:2
Sokół Maszkienice
27.05.2018
18:00

24. kolejka 02.06.2018

Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:0
LKS Gnojnik
02.06.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
1:3
Okocimski Brzesko
02.06.2018
18:00
Sokół Borzęcin Górny
0:0
Orzeł Dębno
02.06.2018
18:00
Tarnavia
1:0
Naprzód Sobolów
02.06.2018
17:00
Sokół Maszkienice
0:3
Olimpia Bucze
03.06.2018
17:00
Rylovia Rylowa
4:1
Olimpia Kąty
03.06.2018
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
5:0
Radłovia Radłów
03.06.2018
11:00

25. kolejka 09.06.2018

Radłovia Radłów
3:0
Tarnavia
09.06.2018
17:00
Olimpia Bucze
1:1
Sokół Borzęcin Górny
09.06.2018
18:00
Orzeł Dębno
1:2
Rylovia Rylowa
09.06.2018
11:00
Olimpia Kąty
0:2
LKS Gnojnik
09.06.2018
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:1
Novi/Rzezawianka Rzezawa
10.06.2018
17:00
Naprzód Sobolów
6:1
Strażak Mokrzyska
10.06.2018
18:00
Sokół Maszkienice
1:2
Okocimski Brzesko
10.06.2018
17:00

26. kolejka 16.06.2018

Rylovia Rylowa
1:1
Olimpia Bucze
15.06.2018
18:30
Tarnavia
2:5
Jadowniczanka Jadowniki
16.06.2018
17:30
LKS Gnojnik
2:1
Orzeł Dębno
16.06.2018
17:30
Sokół Borzęcin Górny
0:6
Okocimski Brzesko
16.06.2018
17:30
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:4
Olimpia Kąty
16.06.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
1:1
Radłovia Radłów
16.06.2018
17:30
Sokół Maszkienice
3:1
Naprzód Sobolów
16.06.2018
17:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 16.06.2018

15.06.2018
18:30
Rylovia Rylowa
1:1
Olimpia Bucze
16.06.2018
17:30
Tarnavia
2:5
Jadowniczanka Jadowniki
16.06.2018
17:30
LKS Gnojnik
2:1
Orzeł Dębno
16.06.2018
17:30
Sokół Borzęcin Górny
0:6
Okocimski Brzesko
16.06.2018
17:30
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:4
Olimpia Kąty
16.06.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
1:1
Radłovia Radłów
16.06.2018
17:30
Sokół Maszkienice
3:1
Naprzód Sobolów

26. kolejka 16.06.2018

15.06.2018
18:30
Rylovia Rylowa
1:1
Olimpia Bucze
16.06.2018
17:30
Tarnavia
2:5
Jadowniczanka Jadowniki
16.06.2018
17:30
LKS Gnojnik
2:1
Orzeł Dębno
16.06.2018
17:30
Sokół Borzęcin Górny
0:6
Okocimski Brzesko
16.06.2018
17:30
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:4
Olimpia Kąty
16.06.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
1:1
Radłovia Radłów
16.06.2018
17:30
Sokół Maszkienice
3:1
Naprzód Sobolów

Wiadomości ligowe


I liga

Garbarnia Kraków
:
Wigry Suwałki
23.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
:
Raków Częstochowa
23.03.2019
15:00
Warta Poznań
:
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Resovia Rzeszów
23.03.2019
13:00
Widzew Łódź
:
Elana Toruń
23.03.2019
19:10
Radomiak Radom
:
Stal Stalowa Wola
23.03.2019
14:00
Pogoń Siedlce
:
ROW Rybnik
23.03.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
:
Górnik Łęczna
23.03.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Olimpia Elbląg
23.03.2019
17:00
Skra Częstochowa
:
Znicz Pruszków
23.03.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Gryf Wejherowo
23.03.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:30
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.03.2019
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Chełmianka Chełm
23.03.2019
15:00
Spartakus Daleszyce
:
Stal Kraśnik
23.03.2019
15:00
Wisła Puławy
:
Hutnik Kraków
23.03.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Sokół Sieniawa
23.03.2019
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Rzeszów
23.03.2019
15:00
Wisła Sandomierz
:
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
23.03.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
23.03.2019
13:00
Dalin Myślenice
:
Jutrzenka Giebułtów
23.03.2019
15:00
Górnik Wieliczka
:
MKS Trzebinia
23.03.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
:
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
23.03.2019
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
23.03.2019
15:30
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
:
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.03.2019
14:00
Lubań Maniowy
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
:
Prądnik Sułoszowa
23.03.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Zieleńczanka Zielonki
23.03.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
LOT Balice
23.03.2019
15:00
Pogoń Miechów
:
Przemsza Klucze
23.03.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
23.03.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
:
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
:
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
23.03.2019
12:00
Świt Krzeszowice
:
Garbarnia II Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Bronowianka Kraków
23.03.2019
15:00
Nadwiślan Kraków
:
Prokocim Kraków
23.03.2019
15:30
Skawinka Skawina
:
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
:
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
:
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Relaks Wysoka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
:
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
:
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Olimpia Kąty
23.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
:
LKS Gnojnik
23.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
:
Strażak Mokrzyska
23.03.2019
15:30
Tarnavia
:
Arkadia Olszyny
23.03.2019
15:00
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
:
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
:
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
23.03.2019
15:30
Wola Radłowska
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.03.2019
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
:
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
:
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
:
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
:
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Zieloni Niegowić
23.03.2019
15:30
Contra Sułków
:
Złomex Branice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wolni Kłaj
23.03.2019
15:30
Wieliczanka Wieliczka
:
Piłkarz Podłęże
23.03.2019
15:30
Strażak Kokotów
:
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Strażak Przybysławice
23.03.2019
15:30
Bolesław Bukowno
:
Wielmożanka Wielmoża
23.03.2019
15:30
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
:
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
:
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
:
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
:
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
:
Ciężkowianka Jaworzno
23.03.2019
15:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
23.03.2019
11:00
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
23.03.2019
13:00
Wolanka Wola Filipowska
:
MKS Alwernia
23.03.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
:
SPRiN Regulice
23.03.2019
15:00
Victoria Zalas
:
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
:
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Start Brzezie
23.03.2019
15:30
Gwiazda Brzegi
:
Rożnowa
23.03.2019
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tęcza Słomiróg
23.03.2019
15:30
Batory Wola Batorska
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.03.2019
14:30
Iskra Zakrzów
:
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
:
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Lech Poznań
23.03.2019
14:00
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
23.03.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
GKS Bełchatów
23.03.2019
12:00
Arka G.
:
Ruch Chorzów
23.03.2019
11:00
Motor Lublin
:
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
23.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.03.2019
14:30
AP 21 Kraków
:
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
:
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Zatorzanka Zator
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
23.03.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
23.03.2019
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
:
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
:
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.03.2019
12:30
Pcimianka
:
Dąb P.
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

MUKS TAP Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.03.2019
11:30
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.03.2019
12:00
Profi Zielonki
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
12:00
Limanovia Limanowa
:
Sandecja II Nowy Sącz
23.03.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Krakus Nowa Huta
23.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Górnik Wieliczka
23.03.2019
12:00
Soła
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - jesień

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
Polonia Poznań
23.03.2019
11:00
AZS Wrocław
:
AZS PSW Biała Podlaska
23.03.2019
11:00
Olimpia Szczecin
:
Czarni Sosnowiec
23.03.2019
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
23.03.2019
13:00
Medyk Konin
:
Mitech Żywiec
23.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Nowa Huta
23.03.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.03.2019
13:00
ROW Rybnik
:
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
15:00
Czwórka Radom
:
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00