facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Naroże Juszczyn
3:0
Dąb Paszkówka
12.08.2017
11:00
KS Chełmek
0:0
Garbarz Zembrzyce
12.08.2017
17:00
Tempo Białka
3:4
LKS Jawiszowice
12.08.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.08.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:4
Halniak Maków Podhalański
12.08.2017
17:00
Zatorzanka Zator
0:3
Brzezina Osiek
13.08.2017
16:30
Victoria Jaworzno
2:1
LKS Żarki
13.08.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś pauzuje.

2. kolejka 19.08.2017

Nadwiślanin Gromiec
3:0
Halniak Maków Podhalański
19.08.2017
16:00
Brzezina Osiek
Naroże Juszczyn
19.08.2017
17:00
Dąb Paszkówka
1:5
KS Chełmek
19.08.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Niwa Nowa Wieś
19.08.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Tempo Białka
19.08.2017
17:00
LKS Żarki
0:4
LKS Jawiszowice
20.08.2017
17:00
Victoria Jaworzno
6:1
Zatorzanka Zator
20.08.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze pauzuje.

3. kolejka 26.08.2017

Niwa Nowa Wieś
6:1
Dąb Paszkówka
26.08.2017
13:30
LKS Jawiszowice
5:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
26.08.2017
17:00
Naroże Juszczyn
1:2
Victoria Jaworzno
26.08.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:5
Garbarz Zembrzyce
26.08.2017
17:00
Zatorzanka Zator
0:2
LKS Żarki
26.08.2017
17:00
KS Chełmek
Brzezina Osiek
27.08.2017
17:00
Tempo Białka
3:0
Halniak Maków Podhalański
27.08.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec pauzuje.

4. kolejka 30.08.2017

Victoria Jaworzno
4:1
KS Chełmek
30.08.2017
17:00
Zatorzanka Zator
1:3
Naroże Juszczyn
30.08.2017
17:30
Brzezina Osiek
1:1
Niwa Nowa Wieś
30.08.2017
17:30
Garbarz Zembrzyce
4:2
Nadwiślanin Gromiec
30.08.2017
17:30
Dąb Paszkówka
2:0
Zagórzanka Zagórze
30.08.2017
17:30
Halniak Maków Podhalański
1:3
LKS Jawiszowice
30.08.2017
17:30
LKS Żarki
3:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
30.08.2017
17:30
Tempo Białka pauzuje.

5. kolejka 02.09.2017

Niwa Nowa Wieś
3:1
Victoria Jaworzno
02.09.2017
13:00
Naroże Juszczyn
2:2
LKS Żarki
02.09.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
3:0
Dąb Paszkówka
02.09.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
4:1
Halniak Maków Podhalański
02.09.2017
17:00
KS Chełmek
2:1
Zatorzanka Zator
02.09.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:4
Brzezina Osiek
03.09.2017
17:00
Tempo Białka
3:0
Garbarz Zembrzyce
03.09.2017
17:00
LKS Jawiszowice pauzuje.

6. kolejka 09.09.2017

Garbarz Zembrzyce
1:3
LKS Jawiszowice
09.09.2017
17:00
Brzezina Osiek
2:2
Nadwiślanin Gromiec
09.09.2017
11:00
Naroże Juszczyn
2:3
KS Chełmek
09.09.2017
17:00
LKS Żarki
4:2
Halniak Maków Podhalański
09.09.2017
17:00
Dąb Paszkówka
0:3
Tempo Białka
09.09.2017
16:30
Zatorzanka Zator
3:3
Niwa Nowa Wieś
10.09.2017
16:00
Victoria Jaworzno
7:0
Zagórzanka Zagórze
10.09.2017
16:30
Kalwarianka Kalwaria Z. pauzuje.

7. kolejka 16.09.2017

Niwa Nowa Wieś
8:0
Naroże Juszczyn
16.09.2017
16:00
Zagórzanka Zagórze
1:0
Zatorzanka Zator
16.09.2017
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:5
Garbarz Zembrzyce
16.09.2017
16:00
KS Chełmek
3:0
LKS Żarki
16.09.2017
16:00
LKS Jawiszowice
3:1
Dąb Paszkówka
17.09.2017
16:00
Tempo Białka
0:1
Brzezina Osiek
27.09.2017
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Victoria Jaworzno
04.10.2017
15:30
Halniak Maków Podhalański pauzuje.

8. kolejka 23.09.2017

KS Chełmek
4:1
Niwa Nowa Wieś
23.09.2017
16:00
Naroże Juszczyn
1:0
Zagórzanka Zagórze
27.09.2017
16:30
Dąb Paszkówka
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
27.09.2017
16:00
Zatorzanka Zator
2:1
Nadwiślanin Gromiec
28.09.2017
16:00
Brzezina Osiek
0:1
LKS Jawiszowice
04.10.2017
16:00
Garbarz Zembrzyce
3:1
Halniak Maków Podhalański
11.10.2017
15:00
Victoria Jaworzno
1:0
Tempo Białka
11.10.2017
16:00
LKS Żarki pauzuje.

9. kolejka 30.09.2017

Halniak Maków Podhalański
1:1
Dąb Paszkówka
30.09.2017
16:00
Niwa Nowa Wieś
2:2
LKS Żarki
30.09.2017
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Brzezina Osiek
30.09.2017
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:0
Naroże Juszczyn
01.10.2017
16:00
Zagórzanka Zagórze
0:5
KS Chełmek
01.10.2017
16:00
LKS Jawiszowice
6:2
Victoria Jaworzno
01.10.2017
16:00
Tempo Białka
2:1
Zatorzanka Zator
01.10.2017
16:00
Garbarz Zembrzyce pauzuje.

10. kolejka 07.10.2017

LKS Żarki
3:2
Garbarz Zembrzyce
07.10.2017
11:00
Brzezina Osiek
2:1
Halniak Maków Podhalański
07.10.2017
15:00
Niwa Nowa Wieś
6:0
Zagórzanka Zagórze
07.10.2017
15:00
KS Chełmek
1:2
Nadwiślanin Gromiec
07.10.2017
15:00
Naroże Juszczyn
1:1
Tempo Białka
07.10.2017
15:00
Zatorzanka Zator
2:4
LKS Jawiszowice
07.10.2017
15:00
Victoria Jaworzno
2:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.10.2017
14:30
Dąb Paszkówka pauzuje.

11. kolejka 14.10.2017

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Zatorzanka Zator
14.10.2017
15:00
Halniak Maków Podhalański
0:4
Victoria Jaworzno
14.10.2017
15:00
Garbarz Zembrzyce
1:0
Dąb Paszkówka
14.10.2017
15:00
Zagórzanka Zagórze
1:2
LKS Żarki
14.10.2017
15:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Niwa Nowa Wieś
14.10.2017
15:00
LKS Jawiszowice
3:0
Naroże Juszczyn
14.10.2017
15:00
Tempo Białka
0:0
KS Chełmek
15.10.2017
15:00
Brzezina Osiek pauzuje.

12. kolejka 21.10.2017

Zatorzanka Zator
4:1
Halniak Maków Podhalański
21.10.2017
15:00
Brzezina Osiek
2:0
Garbarz Zembrzyce
21.10.2017
15:00
Niwa Nowa Wieś
3:2
Tempo Białka
21.10.2017
15:00
Zagórzanka Zagórze
2:5
Nadwiślanin Gromiec
21.10.2017
15:00
KS Chełmek
0:3
LKS Jawiszowice
21.10.2017
15:00
Naroże Juszczyn
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
21.10.2017
15:00
LKS Żarki
7:0
Dąb Paszkówka
21.10.2017
15:00
Victoria Jaworzno pauzuje.

13. kolejka 28.10.2017

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
KS Chełmek
28.10.2017
14:00
Halniak Maków Podhalański
2:0
Naroże Juszczyn
28.10.2017
14:00
Garbarz Zembrzyce
4:0
Victoria Jaworzno
28.10.2017
14:00
Dąb Paszkówka
0:6
Brzezina Osiek
28.10.2017
14:00
LKS Jawiszowice
4:0
Niwa Nowa Wieś
29.10.2017
14:00
Tempo Białka
6:1
Zagórzanka Zagórze
29.10.2017
14:00
Nadwiślanin Gromiec
4:3
LKS Żarki
18.11.2017
11:00
Zatorzanka Zator pauzuje.

14. kolejka 04.11.2017

Zatorzanka Zator
2:5
Garbarz Zembrzyce
04.11.2017
14:00
Niwa Nowa Wieś
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
04.11.2017
14:00
LKS Żarki
1:1
Brzezina Osiek
04.11.2017
14:00
KS Chełmek
4:1
Halniak Maków Podhalański
04.11.2017
14:00
Nadwiślanin Gromiec
4:1
Tempo Białka
05.11.2017
14:00
Zagórzanka Zagórze
0:8
LKS Jawiszowice
05.11.2017
14:00
Victoria Jaworzno
5:0
Dąb Paszkówka
05.11.2017
14:00
Naroże Juszczyn pauzuje.

15. kolejka 11.11.2017

Kalwarianka Kalwaria Z.
5:1
Zagórzanka Zagórze
11.11.2017
13:00
Halniak Maków Podhalański
1:5
Niwa Nowa Wieś
11.11.2017
13:00
LKS Jawiszowice
6:1
Nadwiślanin Gromiec
11.11.2017
13:00
Brzezina Osiek
0:0
Victoria Jaworzno
11.11.2017
13:00
Tempo Białka
4:0
LKS Żarki
11.11.2017
13:00
Dąb Paszkówka
0:1
Zatorzanka Zator
11.11.2017
13:00
Garbarz Zembrzyce
4:3
Naroże Juszczyn
12.11.2017
13:00
KS Chełmek pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 11.11.2017

11.11.2017
13:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
5:1
Zagórzanka Zagórze
11.11.2017
13:00
Halniak Maków Podhalański
1:5
Niwa Nowa Wieś
11.11.2017
13:00
LKS Jawiszowice
6:1
Nadwiślanin Gromiec
11.11.2017
13:00
Brzezina Osiek
0:0
Victoria Jaworzno
11.11.2017
13:00
Tempo Białka
4:0
LKS Żarki
11.11.2017
13:00
Dąb Paszkówka
0:1
Zatorzanka Zator
12.11.2017
13:00
Garbarz Zembrzyce
4:3
Naroże Juszczyn
KS Chełmek pauzuje.

15. kolejka 11.11.2017

11.11.2017
13:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
5:1
Zagórzanka Zagórze
11.11.2017
13:00
Halniak Maków Podhalański
1:5
Niwa Nowa Wieś
11.11.2017
13:00
LKS Jawiszowice
6:1
Nadwiślanin Gromiec
11.11.2017
13:00
Brzezina Osiek
0:0
Victoria Jaworzno
11.11.2017
13:00
Tempo Białka
4:0
LKS Żarki
11.11.2017
13:00
Dąb Paszkówka
0:1
Zatorzanka Zator
12.11.2017
13:00
Garbarz Zembrzyce
4:3
Naroże Juszczyn
KS Chełmek pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
12.12.2017
18:00
Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
12.12.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
5:1
Korona Kielce
12.12.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Śląsk Wrocław
12.12.2017
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
13.12.2017
18:00
Wisła Płock
:
Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
13.12.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
13.12.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
FC Toruń
15.12.2017
20:30

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Jedynka Krzeszowice
0:12
AZS UP Kraków
12.12.2017
20:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
12.12.2017
20:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00