facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2017

Garbarnia II Kraków
2:0
Bronowianka Kraków
12.08.2017
10:00
Wisła Jeziorzany
2:2
Kmita Zabierzów
15.08.2017
17:00
Wieczysta Kraków
2:2
Błękitni Modlnica
15.08.2017
11:00
Świt Krzeszowice
2:1
Borek Kraków
15.08.2017
17:00
Prokocim Kraków
0:0
Skawinka Skawina
15.08.2017
17:30
Piast Wołowice
3:2
Iskra Radwanowice
15.08.2017
16:00
Kaszowianka Kaszów
Nadwiślan Kraków
15.08.2017
 

2. kolejka 19.08.2017

Iskra Radwanowice
2:3
Nadwiślan Kraków
19.08.2017
14:00
Błękitni Modlnica
4:2
Świt Krzeszowice
19.08.2017
17:00
Bronowianka Kraków
4:0
Prokocim Kraków
19.08.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
0:2
Wieczysta Kraków
19.08.2017
17:00
Kmita Zabierzów
Kaszowianka Kaszów
19.08.2017
17:00
Skawinka Skawina
1:0
Piast Wołowice
19.08.2017
17:00
Borek Kraków
1:1
Garbarnia II Kraków
19.08.2017
17:00

3. kolejka 26.08.2017

Wieczysta Kraków
1:2
Kmita Zabierzów
26.08.2017
17:00
Prokocim Kraków
1:1
Borek Kraków
26.08.2017
17:00
Świt Krzeszowice
6:0
Wisła Jeziorzany
26.08.2017
17:00
Nadwiślan Kraków
0:2
Skawinka Skawina
26.08.2017
17:00
Kaszowianka Kaszów
6:3
Iskra Radwanowice
27.08.2017
14:00
Piast Wołowice
0:2
Bronowianka Kraków
27.08.2017
16:00
Garbarnia II Kraków
Błękitni Modlnica
27.08.2017
17:00

4. kolejka 02.09.2017

Wieczysta Kraków
1:3
Świt Krzeszowice
02.09.2017
17:00
Błękitni Modlnica
Prokocim Kraków
02.09.2017
17:00
Kmita Zabierzów
1:1
Iskra Radwanowice
02.09.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
1:1
Garbarnia II Kraków
02.09.2017
17:00
Borek Kraków
1:1
Piast Wołowice
02.09.2017
17:00
Bronowianka Kraków
6:0
Nadwiślan Kraków
03.09.2017
17:00
Skawinka Skawina
3:1
Kaszowianka Kaszów
03.09.2017
15:00

5. kolejka 09.09.2017

Iskra Radwanowice
1:1
Skawinka Skawina
09.09.2017
11:00
Prokocim Kraków
4:1
Wisła Jeziorzany
09.09.2017
16:30
Świt Krzeszowice
4:2
Kmita Zabierzów
09.09.2017
16:30
Kaszowianka Kaszów
1:6
Bronowianka Kraków
10.09.2017
14:00
Garbarnia II Kraków
5:2
Wieczysta Kraków
10.09.2017
14:00
Piast Wołowice
2:4
Błękitni Modlnica
10.09.2017
16:00
Nadwiślan Kraków
5:6
Borek Kraków
13.09.2017
18:00

6. kolejka 16.09.2017

Wieczysta Kraków
0:5
Prokocim Kraków
16.09.2017
16:00
Błękitni Modlnica
3:4
Nadwiślan Kraków
16.09.2017
12:00
Bronowianka Kraków
0:0
Iskra Radwanowice
16.09.2017
16:00
Kmita Zabierzów
1:1
Skawinka Skawina
16.09.2017
16:00
Świt Krzeszowice
2:0
Garbarnia II Kraków
16.09.2017
16:00
Borek Kraków
1:2
Kaszowianka Kaszów
16.09.2017
16:00
Wisła Jeziorzany
0:0
Piast Wołowice
17.09.2017
16:00

7. kolejka 23.09.2017

Nadwiślan Kraków
2:0
Wisła Jeziorzany
23.09.2017
16:00
Kaszowianka Kaszów
6:2
Błękitni Modlnica
24.09.2017
16:00
Garbarnia II Kraków
4:1
Kmita Zabierzów
24.09.2017
14:00
Piast Wołowice
1:0
Wieczysta Kraków
24.09.2017
16:00
Iskra Radwanowice
4:2
Borek Kraków
11.11.2017
13:00
Prokocim Kraków
4:1
Świt Krzeszowice
11.11.2017
11:00
Skawinka Skawina
0:4
Bronowianka Kraków
11.11.2017
11:00

8. kolejka 30.09.2017

Błękitni Modlnica
3:1
Iskra Radwanowice
30.09.2017
11:00
Wieczysta Kraków
2:0
Nadwiślan Kraków
30.09.2017
15:30
Wisła Jeziorzany
0:1
Kaszowianka Kaszów
30.09.2017
15:30
Kmita Zabierzów
0:3
Bronowianka Kraków
30.09.2017
15:30
Borek Kraków
2:0
Skawinka Skawina
30.09.2017
15:30
Piast Wołowice
4:2
Świt Krzeszowice
01.10.2017
15:00
Garbarnia II Kraków
2:0
Prokocim Kraków
01.10.2017
11:00

9. kolejka 07.10.2017

Iskra Radwanowice
4:0
Wisła Jeziorzany
07.10.2017
11:00
Bronowianka Kraków
0:1
Borek Kraków
07.10.2017
15:30
Piast Wołowice
1:4
Garbarnia II Kraków
07.10.2017
15:30
Skawinka Skawina
0:1
Błękitni Modlnica
07.10.2017
15:00
Nadwiślan Kraków
3:3
Świt Krzeszowice
07.10.2017
15:30
Prokocim Kraków
2:0
Kmita Zabierzów
07.10.2017
15:30
Kaszowianka Kaszów
6:0
Wieczysta Kraków
08.10.2017
14:00

10. kolejka 14.10.2017

Wieczysta Kraków
Iskra Radwanowice
14.10.2017
15:00
Błękitni Modlnica
2:1
Bronowianka Kraków
14.10.2017
15:00
Wisła Jeziorzany
0:0
Skawinka Skawina
14.10.2017
15:00
Kmita Zabierzów
3:0 v.o.
Borek Kraków
14.10.2017
15:00
Świt Krzeszowice
1:5
Kaszowianka Kaszów
14.10.2017
15:00
Prokocim Kraków
3:1
Piast Wołowice
14.10.2017
15:00
Garbarnia II Kraków
Nadwiślan Kraków
15.10.2017
11:00

11. kolejka 21.10.2017

Iskra Radwanowice
3:1
Świt Krzeszowice
21.10.2017
13:00
Bronowianka Kraków
2:0
Wisła Jeziorzany
21.10.2017
15:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Garbarnia II Kraków
21.10.2017
15:00
Skawinka Skawina
1:1
Wieczysta Kraków
21.10.2017
15:00
Borek Kraków
Błękitni Modlnica
21.10.2017
15:00
Nadwiślan Kraków
Prokocim Kraków
21.10.2017
15:00
Piast Wołowice
4:2
Kmita Zabierzów
22.10.2017
13:00

12. kolejka 28.10.2017

Wisła Jeziorzany
2:3
Borek Kraków
28.10.2017
15:00
Kmita Zabierzów
Błękitni Modlnica
28.10.2017
15:00
Prokocim Kraków
1:3
Kaszowianka Kaszów
28.10.2017
15:00
Świt Krzeszowice
4:1
Skawinka Skawina
28.10.2017
11:00
Wieczysta Kraków
3:5
Bronowianka Kraków
29.10.2017
11:00
Garbarnia II Kraków
0:0
Iskra Radwanowice
29.10.2017
12:45
Piast Wołowice
4:1
Nadwiślan Kraków
29.10.2017
14:00

13. kolejka 04.11.2017

Iskra Radwanowice
1:1
Prokocim Kraków
04.11.2017
11:00
Błękitni Modlnica
Wisła Jeziorzany
04.11.2017
13:30
Bronowianka Kraków
Świt Krzeszowice
04.11.2017
14:00
Skawinka Skawina
1:0
Garbarnia II Kraków
04.11.2017
14:00
Borek Kraków
1:2
Wieczysta Kraków
04.11.2017
13:30
Nadwiślan Kraków
2:2
Kmita Zabierzów
04.11.2017
13:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Piast Wołowice
05.11.2017
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 04.11.2017

04.11.2017
11:00
Iskra Radwanowice
1:1
Prokocim Kraków
04.11.2017
13:30
Błękitni Modlnica
Wisła Jeziorzany
04.11.2017
14:00
Bronowianka Kraków
Świt Krzeszowice
04.11.2017
14:00
Skawinka Skawina
1:0
Garbarnia II Kraków
04.11.2017
13:30
Borek Kraków
1:2
Wieczysta Kraków
04.11.2017
13:00
Nadwiślan Kraków
2:2
Kmita Zabierzów
05.11.2017
13:30
Kaszowianka Kaszów
3:1
Piast Wołowice

13. kolejka 04.11.2017

04.11.2017
11:00
Iskra Radwanowice
1:1
Prokocim Kraków
04.11.2017
13:30
Błękitni Modlnica
Wisła Jeziorzany
04.11.2017
14:00
Bronowianka Kraków
Świt Krzeszowice
04.11.2017
14:00
Skawinka Skawina
1:0
Garbarnia II Kraków
04.11.2017
13:30
Borek Kraków
1:2
Wieczysta Kraków
04.11.2017
13:00
Nadwiślan Kraków
2:2
Kmita Zabierzów
05.11.2017
13:30
Kaszowianka Kaszów
3:1
Piast Wołowice

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
12.12.2017
18:00
Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
12.12.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
5:1
Korona Kielce
12.12.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Śląsk Wrocław
12.12.2017
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
13.12.2017
18:00
Wisła Płock
:
Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
13.12.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
13.12.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
FC Toruń
15.12.2017
20:30

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Jedynka Krzeszowice
0:12
AZS UP Kraków
12.12.2017
20:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
12.12.2017
20:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00