facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2017

Zieleńczanka Zielonki
2:3
Bibiczanka Bibice
15.08.2017
17:30
Przebój Wolbrom
1:2
Bolesław Bukowno
15.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
2:5
Grębałowianka Kraków
15.08.2017
17:00
Spójnia Osiek
2:2
Proszowianka Proszowice
15.08.2017
17:00
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Iwanowice
15.08.2017
17:00
Słomniczanka Lex Słomniki
1:0
Piliczanka Pilica
15.08.2017
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
15.08.2017
17:00

2. kolejka 19.08.2017

Zieleńczanka Zielonki
3:0
Przebój Wolbrom
19.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
1:5
Bolesław Bukowno
19.08.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
Spójnia Osiek
19.08.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
2:4
Sokół Kocmyrzów
20.08.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
Słomniczanka Lex Słomniki
20.08.2017
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Przemsza Klucze
20.08.2017
12:00
Bibiczanka Bibice
1:4
Prądniczanka Kraków
20.08.2017
17:00

3. kolejka 26.08.2017

Słomniczanka Lex Słomniki
3:0
Proszowianka Proszowice
26.08.2017
11:00
Przemsza Klucze
Orzeł Iwanowice
26.08.2017
17:00
Sokół Kocmyrzów
0:3
Grębałowianka Kraków
26.08.2017
17:00
Spójnia Osiek
2:2
Bolesław Bukowno
26.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
0:4
Zieleńczanka Zielonki
26.08.2017
17:00
Przebój Wolbrom
Bibiczanka Bibice
26.08.2017
17:00
Piliczanka Pilica
2:0
Prądniczanka Kraków
27.08.2017
11:00
pauzuje.

4. kolejka 02.09.2017

Zieleńczanka Zielonki
0:1
Spójnia Osiek
02.09.2017
17:00
Przebój Wolbrom
3:1
Strażak Przybysławice
02.09.2017
17:00
Sokół Kocmyrzów
4:1
Bolesław Bukowno
02.09.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Słomniczanka Lex Słomniki
02.09.2017
16:30
Proszowianka Proszowice
4:0
Przemsza Klucze
03.09.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
Prądniczanka Kraków
03.09.2017
17:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Piliczanka Pilica
03.09.2017
17:00

5. kolejka 09.09.2017

Przemsza Klucze
2:1
Grębałowianka Kraków
09.09.2017
16:30
Słomniczanka Lex Słomniki
4:0
Bolesław Bukowno
09.09.2017
16:30
Sokół Kocmyrzów
4:1
Zieleńczanka Zielonki
09.09.2017
11:00
Spójnia Osiek
5:4
Przebój Wolbrom
09.09.2017
10:30
Strażak Przybysławice
1:6
Bibiczanka Bibice
09.09.2017
16:30
Proszowianka Proszowice
2:1
Prądniczanka Kraków
09.09.2017
14:00
Piliczanka Pilica
3:0 v.o.
Orzeł Iwanowice
10.09.2017
11:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Orła
pauzuje.

6. kolejka 16.09.2017

Przemsza Klucze
2:0
Bolesław Bukowno
16.09.2017
16:00
Zieleńczanka Zielonki
0:5
Słomniczanka Lex Słomniki
16.09.2017
16:00
Strażak Przybysławice
0:2
Spójnia Osiek
16.09.2017
16:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Grębałowianka Kraków
16.09.2017
16:00
Proszowianka Proszowice
3:0
Piliczanka Pilica
16.09.2017
16:00
Przebój Wolbrom
1:2
Sokół Kocmyrzów
16.09.2017
16:00
Bibiczanka Bibice
Orzeł Iwanowice
17.09.2017
16:00

7. kolejka 23.09.2017

Słomniczanka Lex Słomniki
:
Przebój Wolbrom
 
 
odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Kocmyrzów
11:0
Strażak Przybysławice
23.09.2017
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Spójnia Osiek
2:1
Bibiczanka Bibice
23.09.2017
16:00
Bolesław Bukowno
2:1
Prądniczanka Kraków
24.09.2017
11:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Proszowianka Proszowice
24.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
:
Grębałowianka Kraków
11.11.2017
12:00
pauzuje.

8. kolejka 30.09.2017

Bolesław Bukowno
1:1
Piliczanka Pilica
30.09.2017
15:30
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Prądniczanka Kraków
30.09.2017
15:30
Strażak Przybysławice
0:4
Słomniczanka Lex Słomniki
30.09.2017
15:30
Grębałowianka Kraków
Orzeł Iwanowice
30.09.2017
11:00
Spójnia Osiek
0:3
Sokół Kocmyrzów
30.09.2017
15:30
Przebój Wolbrom
3:1
Przemsza Klucze
30.09.2017
15:30
Bibiczanka Bibice
1:4
Proszowianka Proszowice
01.10.2017
15:00

9. kolejka 07.10.2017

Przemsza Klucze
1:1
Strażak Przybysławice
07.10.2017
15:30
Słomniczanka Lex Słomniki
3:2
Spójnia Osiek
07.10.2017
15:30
Prądniczanka Kraków
3:5
Przebój Wolbrom
07.10.2017
12:00
Sokół Kocmyrzów
2:2
Bibiczanka Bibice
07.10.2017
15:00
Piliczanka Pilica
1:3
Zieleńczanka Zielonki
07.10.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
Bolesław Bukowno
08.10.2017
15:00
Proszowianka Proszowice
1:0
Grębałowianka Kraków
08.10.2017
15:00
pauzuje.

10. kolejka 14.10.2017

Bolesław Bukowno
0:2
Proszowianka Proszowice
14.10.2017
15:00
Zieleńczanka Zielonki
2:1
Orzeł Iwanowice
14.10.2017
15:00
Sokół Kocmyrzów
2:2
Słomniczanka Lex Słomniki
14.10.2017
15:00
Strażak Przybysławice
0:4
Prądniczanka Kraków
14.10.2017
15:00
Spójnia Osiek
1:2
Przemsza Klucze
14.10.2017
15:00
Przebój Wolbrom
3:1
Piliczanka Pilica
14.10.2017
15:00
Bibiczanka Bibice
0:0
Grębałowianka Kraków
15.10.2017
15:00

11. kolejka 21.10.2017

Słomniczanka Lex Słomniki
:
Bibiczanka Bibice
21.10.2017
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Spójnia Osiek
21.10.2017
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Bolesław Bukowno
21.10.2017
15:00
Piliczanka Pilica
:
Strażak Przybysławice
21.10.2017
14:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
21.10.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
:
Przebój Wolbrom
22.10.2017
15:00
Proszowianka Proszowice
:
Zieleńczanka Zielonki
22.10.2017
15:00
pauzuje.

12. kolejka 28.10.2017

Słomniczanka Lex Słomniki
:
Przemsza Klucze
28.10.2017
00:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Grębałowianka Kraków
28.10.2017
00:00
Sokół Kocmyrzów
:
Prądniczanka Kraków
28.10.2017
00:00
Strażak Przybysławice
:
Orzeł Iwanowice
28.10.2017
00:00
Bibiczanka Bibice
:
Bolesław Bukowno
28.10.2017
00:00
Spójnia Osiek
:
Piliczanka Pilica
28.10.2017
00:00
Przebój Wolbrom
:
Proszowianka Proszowice
28.10.2017
00:00

13. kolejka 04.11.2017

Bolesław Bukowno
:
Zieleńczanka Zielonki
04.11.2017
 
Przemsza Klucze
:
Bibiczanka Bibice
04.11.2017
 
Prądniczanka Kraków
:
Słomniczanka Lex Słomniki
04.11.2017
 
Orzeł Iwanowice
:
Spójnia Osiek
04.11.2017
 
Grębałowianka Kraków
:
Przebój Wolbrom
04.11.2017
 
Piliczanka Pilica
:
Sokół Kocmyrzów
04.11.2017
 
Proszowianka Proszowice
:
Strażak Przybysławice
04.11.2017
 
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

11. kolejka 21.10.2017

21.10.2017
15:00
Słomniczanka Lex Słomniki
:
Bibiczanka Bibice
21.10.2017
11:00
Prądniczanka Kraków
:
Spójnia Osiek
21.10.2017
15:00
Grębałowianka Kraków
:
Bolesław Bukowno
21.10.2017
14:00
Piliczanka Pilica
:
Strażak Przybysławice
21.10.2017
15:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.10.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
:
Przebój Wolbrom
22.10.2017
15:00
Proszowianka Proszowice
:
Zieleńczanka Zielonki
pauzuje.

10. kolejka 14.10.2017

14.10.2017
15:00
Bolesław Bukowno
0:2
Proszowianka Proszowice
14.10.2017
15:00
Zieleńczanka Zielonki
2:1
Orzeł Iwanowice
14.10.2017
15:00
Sokół Kocmyrzów
2:2
Słomniczanka Lex Słomniki
14.10.2017
15:00
Strażak Przybysławice
0:4
Prądniczanka Kraków
14.10.2017
15:00
Spójnia Osiek
1:2
Przemsza Klucze
14.10.2017
15:00
Przebój Wolbrom
3:1
Piliczanka Pilica
15.10.2017
15:00
Bibiczanka Bibice
0:0
Grębałowianka Kraków

12. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
00:00
Słomniczanka Lex Słomniki
:
Przemsza Klucze
28.10.2017
00:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Grębałowianka Kraków
28.10.2017
00:00
Sokół Kocmyrzów
:
Prądniczanka Kraków
28.10.2017
00:00
Strażak Przybysławice
:
Orzeł Iwanowice
28.10.2017
00:00
Bibiczanka Bibice
:
Bolesław Bukowno
28.10.2017
00:00
Spójnia Osiek
:
Piliczanka Pilica
28.10.2017
00:00
Przebój Wolbrom
:
Proszowianka Proszowice

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00