facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Tarnovia Tarnów
6:1
Tuchovia Tuchów
12.08.2017
17:30
BKS Bochnia
Poprad Muszyna
12.08.2017
15:30
Limanovia Limanowa
5:0
Olimpia Pisarzowa
12.08.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
12.08.2017
16:00
MLKS Żabno
2:2
Barciczanka Barcice
12.08.2017
17:30
Watra Białka Tatrzańska
3:1
KS Tymbark
12.08.2017
17:00
Lubań Maniowy
1:0
Glinik Gorlice
13.08.2017
17:00
GKS Drwinia
3:1
Poprad Rytro
06.09.2017
17:00
pauzują.

2. kolejka 15.08.2017

Olimpia Pisarzowa
BKS Bochnia
15.08.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
3:1
Tuchovia Tuchów
15.08.2017
17:00
Barciczanka Barcice
3:0
Lubań Maniowy
15.08.2017
17:00
KS Tymbark
0:3
Poprad Muszyna
15.08.2017
17:00
GKS Drwinia
2:0
MLKS Żabno
15.08.2017
17:00
Limanovia Limanowa
2:1
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
16.08.2017
18:00
Poprad Rytro
:
Tarnovia Tarnów
18.11.2017
17:00

3. kolejka 19.08.2017

Poprad Muszyna
0:1
Olimpia Pisarzowa
19.08.2017
11:00
BKS Bochnia
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2017
15:30
Tuchovia Tuchów
1:2
KS Tymbark
19.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
3:3
Limanovia Limanowa
19.08.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Barciczanka Barcice
19.08.2017
17:00
MLKS Żabno
1:1
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
17:00
Lubań Maniowy
1:0
GKS Drwinia
20.08.2017
16:00
Poprad Rytro
1:1
Watra Białka Tatrzańska
20.08.2017
17:00

4. kolejka 26.08.2017

Barciczanka Barcice
0:2
Limanovia Limanowa
26.08.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
0:4
Lubań Maniowy
26.08.2017
17:30
Glinik Gorlice
BKS Bochnia
26.08.2017
17:30
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Poprad Muszyna
26.08.2017
11:00
Tuchovia Tuchów
3:2
Poprad Rytro
27.08.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
0:0
MLKS Żabno
27.08.2017
16:00
GKS Drwinia
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
27.08.2017
17:00
KS Tymbark
1:4
Olimpia Pisarzowa
27.08.2017
17:00

5. kolejka 02.09.2017

Poprad Muszyna
2:3
Glinik Gorlice
01.09.2017
17:00
BKS Bochnia
3:0
Barciczanka Barcice
02.09.2017
15:30
Lubań Maniowy
1:1
Watra Białka Tatrzańska
02.09.2017
14:30
MLKS Żabno
Tuchovia Tuchów
02.09.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Tarnovia Tarnów
03.09.2017
13:00
Poprad Rytro
1:2
KS Tymbark
03.09.2017
16:00
Olimpia Pisarzowa
2:1
Sandecja II Nowy Sącz
03.09.2017
17:00
GKS Drwinia
3:0
Limanovia Limanowa
03.09.2017
17:00

6. kolejka 09.09.2017

Tarnovia Tarnów
0:1
Limanovia Limanowa
09.09.2017
16:30
Barciczanka Barcice
1:0
Poprad Muszyna
09.09.2017
12:00
Tuchovia Tuchów
1:1
Lubań Maniowy
09.09.2017
16:30
Watra Białka Tatrzańska
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
10.09.2017
16:00
Glinik Gorlice
2:1
Olimpia Pisarzowa
10.09.2017
11:00
KS Tymbark
0:5
Sandecja II Nowy Sącz
10.09.2017
16:00
Poprad Rytro
1:2
MLKS Żabno
10.09.2017
16:00
GKS Drwinia
0:1
BKS Bochnia
10.09.2017
17:00

7. kolejka 16.09.2017

Poprad Muszyna
2:1
GKS Drwinia
16.09.2017
15:00
MLKS Żabno
3:0
KS Tymbark
16.09.2017
16:00
BKS Bochnia
4:0
Tarnovia Tarnów
16.09.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
1:7
Limanovia Limanowa
16.09.2017
11:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Glinik Gorlice
16.09.2017
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Tuchovia Tuchów
17.09.2017
16:00
Olimpia Pisarzowa
1:2
Barciczanka Barcice
17.09.2017
16:00
Lubań Maniowy
Poprad Rytro
17.09.2017
16:00

8. kolejka 23.09.2017

Tuchovia Tuchów
:
Limanovia Limanowa
 
 
Tarnovia Tarnów
:
Poprad Muszyna
 
 
odwołany z powodu złego stanu boiska
MLKS Żabno
:
Lubań Maniowy
 
 
KS Tymbark
:
Glinik Gorlice
 
 
Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
 
 
odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Drwinia
:
Olimpia Pisarzowa
 
 
odwołany z powodu złego stanu boiska
Barciczanka Barcice
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
23.09.2017
13:00
Poprad Rytro
2:5
Wolania Wola Rzędzińska
24.09.2017
15:00

9. kolejka 30.09.2017

Poprad Muszyna
4:1
Watra Białka Tatrzańska
30.09.2017
15:00
Glinik Gorlice
2:1
Barciczanka Barcice
30.09.2017
12:00
BKS Bochnia
2:1
Tuchovia Tuchów
30.09.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
GKS Drwinia
30.09.2017
15:00
Lubań Maniowy
0:2
KS Tymbark
01.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
0:1
Tarnovia Tarnów
01.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
MLKS Żabno
01.10.2017
15:00
Poprad Rytro
0:2
Limanovia Limanowa
01.10.2017
15:00

10. kolejka 07.10.2017

Tuchovia Tuchów
2:2
Poprad Muszyna
07.10.2017
11:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Olimpia Pisarzowa
07.10.2017
15:00
MLKS Żabno
1:1
Limanovia Limanowa
07.10.2017
15:00
KS Tymbark
0:6
Barciczanka Barcice
07.10.2017
13:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
08.10.2017
15:30
Lubań Maniowy
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
08.10.2017
14:00
Poprad Rytro
1:0
BKS Bochnia
08.10.2017
15:00
GKS Drwinia
2:1
Glinik Gorlice
08.10.2017
15:30

11. kolejka 14.10.2017

Barciczanka Barcice
4:2
GKS Drwinia
14.10.2017
14:00
Glinik Gorlice
1:2
Tarnovia Tarnów
14.10.2017
15:00
BKS Bochnia
0:0
MLKS Żabno
14.10.2017
15:00
Poprad Muszyna
2:0
Poprad Rytro
15.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:0
KS Tymbark
15.10.2017
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
Lubań Maniowy
15.10.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Watra Białka Tatrzańska
15.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
3:3
Tuchovia Tuchów
15.10.2017
14:00

12. kolejka 21.10.2017

MLKS Żabno
:
Poprad Muszyna
21.10.2017
15:00
KS Tymbark
:
GKS Drwinia
21.10.2017
15:00
Poprad Rytro
:
Olimpia Pisarzowa
21.10.2017
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Barciczanka Barcice
21.10.2017
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Sandecja II Nowy Sącz
21.10.2017
15:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Glinik Gorlice
22.10.2017
14:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
22.10.2017
14:00
Lubań Maniowy
:
BKS Bochnia
22.10.2017
14:00

13. kolejka 28.10.2017

Barciczanka Barcice
:
Watra Białka Tatrzańska
28.10.2017
13:00
Poprad Muszyna
:
Lubań Maniowy
28.10.2017
14:00
Glinik Gorlice
:
Tuchovia Tuchów
28.10.2017
14:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
28.10.2017
14:30
Olimpia Pisarzowa
:
MLKS Żabno
29.10.2017
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Poprad Rytro
29.10.2017
13:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
29.10.2017
13:30
KS Tymbark
:
Limanovia Limanowa
29.10.2017
14:00

14. kolejka 04.11.2017

Wolania Wola Rzędzińska
:
Poprad Muszyna
04.11.2017
13:00
MLKS Żabno
:
Sandecja II Nowy Sącz
04.11.2017
13:00
Limanovia Limanowa
:
BKS Bochnia
04.11.2017
13:30
Tuchovia Tuchów
:
Barciczanka Barcice
04.11.2017
13:30
KS Tymbark
:
Tarnovia Tarnów
04.11.2017
13:30
Poprad Rytro
:
Glinik Gorlice
05.11.2017
13:00
Lubań Maniowy
:
Olimpia Pisarzowa
05.11.2017
13:00
Watra Białka Tatrzańska
:
GKS Drwinia
05.11.2017
13:30

15. kolejka 11.11.2017

Barciczanka Barcice
:
Poprad Rytro
11.11.2017
11:00
Poprad Muszyna
:
Limanovia Limanowa
11.11.2017
11:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
11.11.2017
11:00
Olimpia Pisarzowa
:
Wolania Wola Rzędzińska
11.11.2017
13:00
Glinik Gorlice
:
MLKS Żabno
11.11.2017
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Watra Białka Tatrzańska
11.11.2017
13:00
GKS Drwinia
:
Tuchovia Tuchów
12.11.2017
13:00
BKS Bochnia
:
KS Tymbark
12.11.2017
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

12. kolejka 21.10.2017

21.10.2017
15:00
MLKS Żabno
:
Poprad Muszyna
21.10.2017
15:00
KS Tymbark
:
GKS Drwinia
21.10.2017
15:00
Poprad Rytro
:
Olimpia Pisarzowa
21.10.2017
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Barciczanka Barcice
21.10.2017
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Sandecja II Nowy Sącz
22.10.2017
14:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Glinik Gorlice
22.10.2017
14:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
22.10.2017
14:00
Lubań Maniowy
:
BKS Bochnia

11. kolejka 14.10.2017

14.10.2017
14:00
Barciczanka Barcice
4:2
GKS Drwinia
14.10.2017
15:00
Glinik Gorlice
1:2
Tarnovia Tarnów
14.10.2017
15:00
BKS Bochnia
0:0
MLKS Żabno
15.10.2017
15:00
Poprad Muszyna
2:0
Poprad Rytro
15.10.2017
14:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:0
KS Tymbark
15.10.2017
15:30
Limanovia Limanowa
1:1
Lubań Maniowy
15.10.2017
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Watra Białka Tatrzańska
15.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
3:3
Tuchovia Tuchów

13. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
13:00
Barciczanka Barcice
:
Watra Białka Tatrzańska
28.10.2017
14:00
Poprad Muszyna
:
Lubań Maniowy
28.10.2017
14:00
Glinik Gorlice
:
Tuchovia Tuchów
28.10.2017
14:30
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.10.2017
13:00
Olimpia Pisarzowa
:
MLKS Żabno
29.10.2017
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Poprad Rytro
29.10.2017
13:30
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
29.10.2017
14:00
KS Tymbark
:
Limanovia Limanowa

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00