facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Watra Białka Tatrzańska
3:1
KS Tymbark
12.08.2017
17:00
MLKS Żabno
2:2
Barciczanka Barcice
12.08.2017
17:30
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
12.08.2017
16:00
Limanovia Limanowa
5:0
Olimpia Pisarzowa
12.08.2017
17:00
BKS Bochnia
Poprad Muszyna
12.08.2017
15:30
Tarnovia Tarnów
6:1
Tuchovia Tuchów
12.08.2017
17:30
Lubań Maniowy
1:0
Glinik Gorlice
13.08.2017
17:00
GKS Drwinia
3:1
Poprad Rytro
06.09.2017
17:00

2. kolejka 15.08.2017

Olimpia Pisarzowa
BKS Bochnia
15.08.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
3:1
Tuchovia Tuchów
15.08.2017
17:00
Barciczanka Barcice
3:0
Lubań Maniowy
15.08.2017
17:00
KS Tymbark
0:3
Poprad Muszyna
15.08.2017
17:00
GKS Drwinia
2:0
MLKS Żabno
15.08.2017
17:00
Limanovia Limanowa
2:1
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
16.08.2017
18:00
Poprad Rytro
2:4
Tarnovia Tarnów
18.11.2017
12:00

3. kolejka 19.08.2017

Poprad Muszyna
0:1
Olimpia Pisarzowa
19.08.2017
11:00
BKS Bochnia
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2017
15:30
Tuchovia Tuchów
1:2
KS Tymbark
19.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
3:3
Limanovia Limanowa
19.08.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Barciczanka Barcice
19.08.2017
17:00
MLKS Żabno
1:1
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
17:00
Lubań Maniowy
1:0
GKS Drwinia
20.08.2017
16:00
Poprad Rytro
1:1
Watra Białka Tatrzańska
20.08.2017
17:00

4. kolejka 26.08.2017

Barciczanka Barcice
0:2
Limanovia Limanowa
26.08.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
0:4
Lubań Maniowy
26.08.2017
17:30
Glinik Gorlice
BKS Bochnia
26.08.2017
17:30
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Poprad Muszyna
26.08.2017
11:00
Tuchovia Tuchów
3:2
Poprad Rytro
27.08.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
0:0
MLKS Żabno
27.08.2017
16:00
GKS Drwinia
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
27.08.2017
17:00
KS Tymbark
1:4
Olimpia Pisarzowa
27.08.2017
17:00

5. kolejka 02.09.2017

Poprad Muszyna
2:3
Glinik Gorlice
01.09.2017
17:00
BKS Bochnia
3:0
Barciczanka Barcice
02.09.2017
15:30
Lubań Maniowy
1:1
Watra Białka Tatrzańska
02.09.2017
14:30
MLKS Żabno
Tuchovia Tuchów
02.09.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Tarnovia Tarnów
03.09.2017
13:00
Poprad Rytro
1:2
KS Tymbark
03.09.2017
16:00
Olimpia Pisarzowa
2:1
Sandecja II Nowy Sącz
03.09.2017
17:00
GKS Drwinia
3:0
Limanovia Limanowa
03.09.2017
17:00

6. kolejka 09.09.2017

Tarnovia Tarnów
0:1
Limanovia Limanowa
09.09.2017
16:30
Barciczanka Barcice
1:0
Poprad Muszyna
09.09.2017
12:00
Tuchovia Tuchów
1:1
Lubań Maniowy
09.09.2017
16:30
Watra Białka Tatrzańska
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
10.09.2017
16:00
Glinik Gorlice
2:1
Olimpia Pisarzowa
10.09.2017
11:00
KS Tymbark
0:5
Sandecja II Nowy Sącz
10.09.2017
16:00
Poprad Rytro
1:2
MLKS Żabno
10.09.2017
16:00
GKS Drwinia
0:1
BKS Bochnia
10.09.2017
17:00

7. kolejka 16.09.2017

Poprad Muszyna
2:1
GKS Drwinia
16.09.2017
15:00
MLKS Żabno
3:0
KS Tymbark
16.09.2017
16:00
BKS Bochnia
4:0
Tarnovia Tarnów
16.09.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
1:7
Limanovia Limanowa
16.09.2017
11:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Glinik Gorlice
16.09.2017
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Tuchovia Tuchów
17.09.2017
16:00
Olimpia Pisarzowa
1:2
Barciczanka Barcice
17.09.2017
16:00
Lubań Maniowy
Poprad Rytro
17.09.2017
16:00

8. kolejka 23.09.2017

Barciczanka Barcice
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
23.09.2017
13:00
Poprad Rytro
2:5
Wolania Wola Rzędzińska
24.09.2017
15:00
Tuchovia Tuchów
0:2
Limanovia Limanowa
11.10.2017
16:00
MLKS Żabno
2:2
Lubań Maniowy
11.10.2017
15:30
KS Tymbark
0:2
Glinik Gorlice
11.10.2017
15:30
GKS Drwinia
2:1
Olimpia Pisarzowa
11.10.2017
15:30
Tarnovia Tarnów
0:2
Poprad Muszyna
08.11.2017
14:00
Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
15.11.2017
14:00

9. kolejka 30.09.2017

Poprad Muszyna
4:1
Watra Białka Tatrzańska
30.09.2017
15:00
Glinik Gorlice
2:1
Barciczanka Barcice
30.09.2017
12:00
BKS Bochnia
2:1
Tuchovia Tuchów
30.09.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
GKS Drwinia
30.09.2017
15:00
Lubań Maniowy
0:2
KS Tymbark
01.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
0:1
Tarnovia Tarnów
01.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
MLKS Żabno
01.10.2017
15:00
Poprad Rytro
0:2
Limanovia Limanowa
01.10.2017
15:00

10. kolejka 07.10.2017

Tuchovia Tuchów
2:2
Poprad Muszyna
07.10.2017
11:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Olimpia Pisarzowa
07.10.2017
15:00
MLKS Żabno
1:1
Limanovia Limanowa
07.10.2017
15:00
KS Tymbark
0:6
Barciczanka Barcice
07.10.2017
13:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
08.10.2017
15:30
Lubań Maniowy
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
08.10.2017
14:00
Poprad Rytro
1:0
BKS Bochnia
08.10.2017
15:00
GKS Drwinia
2:1
Glinik Gorlice
08.10.2017
15:30

11. kolejka 14.10.2017

Barciczanka Barcice
4:2
GKS Drwinia
14.10.2017
14:00
Glinik Gorlice
1:2
Tarnovia Tarnów
14.10.2017
15:00
BKS Bochnia
0:0
MLKS Żabno
14.10.2017
15:00
Poprad Muszyna
2:0
Poprad Rytro
15.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:0
KS Tymbark
15.10.2017
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
Lubań Maniowy
15.10.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Watra Białka Tatrzańska
15.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
3:3
Tuchovia Tuchów
15.10.2017
14:00

12. kolejka 21.10.2017

MLKS Żabno
3:1
Poprad Muszyna
21.10.2017
15:00
KS Tymbark
1:3
GKS Drwinia
21.10.2017
15:00
Poprad Rytro
0:3
Olimpia Pisarzowa
21.10.2017
15:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Barciczanka Barcice
21.10.2017
15:00
Tuchovia Tuchów
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
21.10.2017
15:00
Watra Białka Tatrzańska
2:4
Glinik Gorlice
22.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Limanovia Limanowa
22.10.2017
14:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
22.10.2017
14:00

13. kolejka 28.10.2017

Barciczanka Barcice
2:1
Watra Białka Tatrzańska
28.10.2017
13:00
Poprad Muszyna
3:3
Lubań Maniowy
28.10.2017
14:00
Glinik Gorlice
4:3
Tuchovia Tuchów
28.10.2017
14:00
BKS Bochnia
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
28.10.2017
14:30
Olimpia Pisarzowa
5:2
MLKS Żabno
29.10.2017
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Poprad Rytro
29.10.2017
13:00
GKS Drwinia
0:0
Tarnovia Tarnów
29.10.2017
13:30
KS Tymbark
0:7
Limanovia Limanowa
25.11.2017
12:00

14. kolejka 04.11.2017

Wolania Wola Rzędzińska
1:0
Poprad Muszyna
04.11.2017
13:00
MLKS Żabno
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
04.11.2017
14:00
BKS Bochnia
Limanovia Limanowa
04.11.2017
13:30
Tuchovia Tuchów
0:2
Barciczanka Barcice
04.11.2017
13:30
KS Tymbark
2:1
Tarnovia Tarnów
04.11.2017
13:30
Poprad Rytro
3:1
Glinik Gorlice
05.11.2017
13:00
Lubań Maniowy
3:1
Olimpia Pisarzowa
05.11.2017
13:00
Watra Białka Tatrzańska
1:0
GKS Drwinia
05.11.2017
13:30

15. kolejka 11.11.2017

Barciczanka Barcice
0:0
Poprad Rytro
11.11.2017
11:00
Poprad Muszyna
1:0
Limanovia Limanowa
11.11.2017
11:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:1
Lubań Maniowy
11.11.2017
11:00
Olimpia Pisarzowa
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
11.11.2017
13:00
Glinik Gorlice
1:4
MLKS Żabno
11.11.2017
13:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Watra Białka Tatrzańska
11.11.2017
13:00
GKS Drwinia
1:1
Tuchovia Tuchów
12.11.2017
13:00
BKS Bochnia
2:0
KS Tymbark
18.11.2017
13:00

16. kolejka 24.03.2018

Barciczanka Barcice
1:1
MLKS Żabno
24.03.2018
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
24.03.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
1:4
Tarnovia Tarnów
24.03.2018
15:00
Olimpia Pisarzowa
2:4
Limanovia Limanowa
25.03.2018
15:00
Poprad Rytro
:
GKS Drwinia
25.03.2018
15:00
KS Tymbark
:
Watra Białka Tatrzańska
30.06.2018
15:00
Poprad Muszyna
:
BKS Bochnia
30.06.2018
15:00
Glinik Gorlice
:
Lubań Maniowy
30.06.2018
16:00

17. kolejka 31.03.2018

BKS Bochnia
1:1
Olimpia Pisarzowa
31.03.2018
13:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Watra Białka Tatrzańska
31.03.2018
11:00
Lubań Maniowy
2:0
Barciczanka Barcice
31.03.2018
12:00
Poprad Muszyna
4:1
KS Tymbark
31.03.2018
11:00
MLKS Żabno
1:3
GKS Drwinia
31.03.2018
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Limanovia Limanowa
31.03.2018
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
Glinik Gorlice
31.03.2018
13:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Poprad Rytro
31.03.2018
13:00

18. kolejka 07.04.2018

KS Tymbark
1:3
Tuchovia Tuchów
07.04.2018
16:00
Barciczanka Barcice
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
07.04.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
2:0
MLKS Żabno
07.04.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
4:2
Poprad Muszyna
08.04.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:0
BKS Bochnia
08.04.2018
11:00
Limanovia Limanowa
1:2
Glinik Gorlice
08.04.2018
14:00
GKS Drwinia
1:1
Lubań Maniowy
08.04.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
5:1
Poprad Rytro
08.04.2018
15:00

19. kolejka 14.04.2018

BKS Bochnia
0:0
Glinik Gorlice
14.04.2018
16:00
Poprad Muszyna
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
14.04.2018
16:30
MLKS Żabno
0:2
Watra Białka Tatrzańska
14.04.2018
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:2
GKS Drwinia
14.04.2018
11:00
Limanovia Limanowa
1:1
Barciczanka Barcice
15.04.2018
14:00
Lubań Maniowy
2:1
Tarnovia Tarnów
15.04.2018
16:00
Poprad Rytro
3:0
Tuchovia Tuchów
15.04.2018
15:00
Olimpia Pisarzowa
0:0
KS Tymbark
15.04.2018
17:00

20. kolejka 21.04.2018

Barciczanka Barcice
BKS Bochnia
20.04.2018
17:00
Glinik Gorlice
5:2
Poprad Muszyna
21.04.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
2:1
MLKS Żabno
21.04.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.04.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Olimpia Pisarzowa
21.04.2018
11:00
Watra Białka Tatrzańska
Lubań Maniowy
22.04.2018
15:00
KS Tymbark
0:1
Poprad Rytro
22.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
GKS Drwinia
22.04.2018
14:00

21. kolejka 28.04.2018

Poprad Muszyna
:
Barciczanka Barcice
28.04.2018
16:00
Lubań Maniowy
:
Tuchovia Tuchów
28.04.2018
17:00
MLKS Żabno
:
Poprad Rytro
28.04.2018
17:00
BKS Bochnia
:
GKS Drwinia
28.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
29.04.2018
14:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Watra Białka Tatrzańska
29.04.2018
17:00
Olimpia Pisarzowa
:
Glinik Gorlice
29.04.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
KS Tymbark
29.04.2018
11:00

22. kolejka 17.03.2018

Tarnovia Tarnów
:
BKS Bochnia
17.03.2018
15:00
Barciczanka Barcice
5:0
Olimpia Pisarzowa
17.03.2018
11:00
Poprad Rytro
0:2
Lubań Maniowy
17.03.2018
13:00
GKS Drwinia
1:2
Poprad Muszyna
04.04.2018
16:30
KS Tymbark
:
MLKS Żabno
01.05.2018
16:00
Limanovia Limanowa
:
Watra Białka Tatrzańska
01.05.2018
15:00
Glinik Gorlice
:
Sandecja II Nowy Sącz
01.05.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Wolania Wola Rzędzińska
01.05.2018
15:00

23. kolejka 03.05.2018

Olimpia Pisarzowa
:
GKS Drwinia
 
 
BKS Bochnia
:
Watra Białka Tatrzańska
 
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Barciczanka Barcice
03.05.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Poprad Rytro
03.05.2018
17:00
Limanovia Limanowa
:
Tuchovia Tuchów
03.05.2018
15:00
Lubań Maniowy
:
MLKS Żabno
03.05.2018
16:00
Glinik Gorlice
:
KS Tymbark
03.05.2018
17:00
Poprad Muszyna
:
Tarnovia Tarnów
03.05.2018
16:00

24. kolejka 05.05.2018

Tuchovia Tuchów
:
BKS Bochnia
 
 
GKS Drwinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
 
 
Barciczanka Barcice
:
Glinik Gorlice
05.05.2018
17:00
KS Tymbark
:
Lubań Maniowy
05.05.2018
17:30
MLKS Żabno
:
Wolania Wola Rzędzińska
05.05.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Poprad Muszyna
06.05.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Olimpia Pisarzowa
06.05.2018
16:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Rytro
06.05.2018
15:00

25. kolejka 12.05.2018

BKS Bochnia
:
Poprad Rytro
 
 
Glinik Gorlice
:
GKS Drwinia
 
 
Poprad Muszyna
:
Tuchovia Tuchów
12.05.2018
16:00
Barciczanka Barcice
:
KS Tymbark
12.05.2018
18:00
Olimpia Pisarzowa
:
Watra Białka Tatrzańska
13.05.2018
17:00
Limanovia Limanowa
:
MLKS Żabno
13.05.2018
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
13.05.2018
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Lubań Maniowy
13.05.2018
17:00

26. kolejka 19.05.2018

GKS Drwinia
:
Barciczanka Barcice
 
 
MLKS Żabno
:
BKS Bochnia
 
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
19.05.2018
17:30
KS Tymbark
:
Wolania Wola Rzędzińska
19.05.2018
18:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.05.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Olimpia Pisarzowa
19.05.2018
18:00
Poprad Rytro
:
Poprad Muszyna
20.05.2018
16:00
Lubań Maniowy
:
Limanovia Limanowa
20.05.2018
16:00

27. kolejka 26.05.2018

GKS Drwinia
:
KS Tymbark
 
 
BKS Bochnia
:
Lubań Maniowy
 
 
Barciczanka Barcice
:
Tarnovia Tarnów
26.05.2018
17:00
Glinik Gorlice
:
Watra Białka Tatrzańska
26.05.2018
18:00
Poprad Muszyna
:
MLKS Żabno
27.05.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
:
Poprad Rytro
27.05.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tuchovia Tuchów
27.05.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Wolania Wola Rzędzińska
27.05.2018
15:00

28. kolejka 30.05.2018

Wolania Wola Rzędzińska
:
BKS Bochnia
 
 
Tarnovia Tarnów
:
GKS Drwinia
 
 
Tuchovia Tuchów
:
Glinik Gorlice
30.05.2018
18:00
MLKS Żabno
:
Olimpia Pisarzowa
30.05.2018
18:00
Poprad Rytro
:
Sandecja II Nowy Sącz
30.05.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
31.05.2018
16:00
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
31.05.2018
17:00
Limanovia Limanowa
:
KS Tymbark
31.05.2018
15:00

29. kolejka 02.06.2018

Limanovia Limanowa
:
BKS Bochnia
 
 
GKS Drwinia
:
Watra Białka Tatrzańska
 
 
Poprad Muszyna
:
Wolania Wola Rzędzińska
02.06.2018
16:00
Barciczanka Barcice
:
Tuchovia Tuchów
02.06.2018
18:00
Tarnovia Tarnów
:
KS Tymbark
02.06.2018
17:30
Glinik Gorlice
:
Poprad Rytro
02.06.2018
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MLKS Żabno
03.06.2018
11:00
Olimpia Pisarzowa
:
Lubań Maniowy
03.06.2018
18:00

30. kolejka 09.06.2018

Tuchovia Tuchów
:
GKS Drwinia
 
 
KS Tymbark
:
BKS Bochnia
 
 
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
09.06.2018
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
09.06.2018
17:00
Lubań Maniowy
:
Sandecja II Nowy Sącz
09.06.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Olimpia Pisarzowa
09.06.2018
17:00
MLKS Żabno
:
Glinik Gorlice
09.06.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Tarnovia Tarnów
09.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

21. kolejka 28.04.2018

28.04.2018
16:00
Poprad Muszyna
:
Barciczanka Barcice
28.04.2018
17:00
Lubań Maniowy
:
Tuchovia Tuchów
28.04.2018
17:00
MLKS Żabno
:
Poprad Rytro
28.04.2018
17:00
BKS Bochnia
:
GKS Drwinia
29.04.2018
14:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
29.04.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Watra Białka Tatrzańska
29.04.2018
17:00
Olimpia Pisarzowa
:
Glinik Gorlice
29.04.2018
11:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
KS Tymbark

20. kolejka 21.04.2018

20.04.2018
17:00
Barciczanka Barcice
BKS Bochnia
21.04.2018
17:00
Glinik Gorlice
5:2
Poprad Muszyna
21.04.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
2:1
MLKS Żabno
21.04.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.04.2018
11:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Olimpia Pisarzowa
22.04.2018
15:00
Watra Białka Tatrzańska
Lubań Maniowy
22.04.2018
17:00
KS Tymbark
0:1
Poprad Rytro
22.04.2018
14:00
Limanovia Limanowa
GKS Drwinia

22. kolejka 17.03.2018

17.03.2018
15:00
Tarnovia Tarnów
:
BKS Bochnia
17.03.2018
11:00
Barciczanka Barcice
5:0
Olimpia Pisarzowa
17.03.2018
13:00
Poprad Rytro
0:2
Lubań Maniowy
04.04.2018
16:30
GKS Drwinia
1:2
Poprad Muszyna
01.05.2018
16:00
KS Tymbark
:
MLKS Żabno
01.05.2018
15:00
Limanovia Limanowa
:
Watra Białka Tatrzańska
01.05.2018
17:00
Glinik Gorlice
:
Sandecja II Nowy Sącz
01.05.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Wolania Wola Rzędzińska

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Legia Warszawa
22.04.2018
18:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Arka Gdynia
22.04.2018
15:30
Lechia Gdańsk
0:0
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00

I liga polska

Wigry Suwałki
1:0
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2018
15:30
Olimpia Grudziądz
:
Stal Mielec
24.04.2018
19:00
Stomil Olsztyn
:
Ruch Chorzów
24.04.2018
19:00
Górnik Łęczna
:
Chrobry Głogów
24.04.2018
17:00
Puszcza Niepołomice
:
GKS Katowice
25.04.2018
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Raków Częstochowa
25.04.2018
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Tychy
25.04.2018
18:00

II liga polska

Garbarnia Kraków
2:1
Błękitni Stargard
22.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
2:1
MKS Kluczbork
22.04.2018
16:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Elbląg
25.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Legionovia Legionowo
25.04.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Hutnik Kraków
4:0
Wiślanka Grabie
22.04.2018
16:00
Pcimianka Pcim
10:0
Sosnowianka Stanisław Dln
22.04.2018
16:30
Wiślanka Grabie
:
Beskid Andrychów
25.04.2018
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Clepardia Kraków
25.04.2018
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
2:2
Lubań Maniowy
22.04.2018
15:00
KS Tymbark
0:1
Poprad Rytro
22.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
4:2
GKS Drwinia
22.04.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
3:0
Strażak Przybysławice
22.04.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Piliczanka Pilica
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
2:1
Iskra Radwanowice
22.04.2018
14:00
Wieczysta Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
22.04.2018
11:00
Kmita Zabierzów
:
Wisła Jeziorzany
25.04.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Mogilany
4:1
Orzeł Myślenice
22.04.2018
17:00
Wolni Kłaj
1:3
Tempo Rzeszotary
22.04.2018
17:00
Karpaty Siepraw
3:1
Pasternik Ochojno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Jawiszowice
2:1
Garbarz Zembrzyce
22.04.2018
16:00
Tempo Białka
5:0
Dąb Paszkówka
22.04.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański
:
Nadwiślanin Gromiec
25.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
4:0
Orzeł Dębno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Łukovia Łukowa
0:4
GLKS Gromnik
22.04.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.04.2018
17:00
KS US Śmigno
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
22.04.2018
11:30
MLKS II Żabno
1:1
Zorza Zaczarnie
22.04.2018
11:00
Metal Tarnów
3:1
Dunajec Zakliczyn
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Orkan Raba Wyżna
22.04.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Sokół Słopnice
22.04.2018
17:00
Huragan Waksmund
1:3
Orkan Szczyrzyc
22.04.2018
14:00
Bobowa
0:2
LKS Rupniów
22.04.2018
16:30
Jarmuta
2:0
Gród Podegrodzie
22.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
12:1
Ekler Baranówka
22.04.2018
14:00
MKS Skała 2004
4:1
Galicja Raciborowice
22.04.2018
16:30
Szreniawa Koszyce
1:1
Strażak Goszcza
22.04.2018
16:00
LKS Niedźwiedź
:
Orzeł Bębło
25.04.2018
18:00
Hutnik II Kraków
:
Galicja Raciborowice
25.04.2018
18:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Strażak Goszcza
25.04.2018
18:00
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
25.04.2018
18:00
Ekler Baranówka
:
Juvenia Prandocin
25.04.2018
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Pogoń Wronin
25.04.2018
18:00

Klasa A (Kraków II)

JKS Zelków
1:1
Podgórze Kraków
22.04.2018
17:00
LOT Balice
6:5
Wanda Nowa Huta
22.04.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Bratniak Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

LKS Libertów
2:5
Sokół Rybna
22.04.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Tęcza Piekary
22.04.2018
11:00
Gajowianka Gaj
1:2
Strażak Rączna
22.04.2018
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Armatura Kraków
22.04.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
1:2
Wiarusy Igołomia
22.04.2018
17:00
Zryw Szarów
4:1
Wilga Instalbud Golkowice
22.04.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Trzebunia
0:2
LKS Rudnik
22.04.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:0
Lubomir Wiśniowa
22.04.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
2:2
Skalnik Trzemeśnia
22.04.2018
16:00
Iskra Głogoczów
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
22.04.2018
17:00
Beskid Tokarnia
2:1
Topór Tenczyn
22.04.2018
16:30
Wróblowianka Wróblowice
2:0
Górki Myślenice
22.04.2018
11:00

Klasa A (Olkusz)

Leśnik Gorenice
1:2
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00
Spartak Charsznica
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.04.2018
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Legion Bydlin
22.04.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Promień Przeginia
22.04.2018
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
1:1
Fablok Chrzanów
22.04.2018
16:00

Klasa B (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
3:0 v.o.
Słomniczanka II Słomniki
22.04.2018
16:30
Płomień Kościelec
2:3
Agricola Klimontów
22.04.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
0:2
Novi Narama
22.04.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
2:1
Tyniec Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
2:1
Pozowianka Pozowice
22.04.2018
17:00
Radziszowianka II
1:0
Trzebol Wielkie Drogi
22.04.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:4
Błękitni Czułówek
22.04.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
2:1
Promień Zakrzowiec
22.04.2018
17:00
Batory Wola Batorska
3:3
Rożnowa
22.04.2018
10:30
Czarnochowice
8:1
Gryf Wiatowice
22.04.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Cyrhla Krzczonów
2:3
Raba II Dobczyce
22.04.2018
14:30
Dukla Bysina
0:9
Orzeł II Myślenice
22.04.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Karpaty II Siepraw
22.04.2018
11:00
Iskra Brzączowice
:
Jawor Jawornik
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Przemsza II Klucze
3:0
Hetman Dłużec
22.04.2018
11:30
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Błyskawica Kolbark
0:5
Trzy Buki Wierzchowisko
22.04.2018
17:00
Victoria Smroków
8:0
Zryw Przesławice
22.04.2018
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Błękitni Falniów
22.04.2018
11:00
Sokół Gołaczewy
1:1
Strumyk Zarzecze
22.04.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł K.
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
1:3
LKS Niedźwiedź II
22.04.2018
17:00
Milenium Radziemice
0:0
LKS Polanowice
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków II)

Pogoń Skotniki
1:1
Universum Kraków
22.04.2018
14:30
Rybitwy Kraków
1:1
Grom Kraków
22.04.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
22.04.2018
16:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
22.04.2018
13:30

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
1:3
Tęcza Słomiróg
22.04.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
6:3
Ledniczanka
22.04.2018
13:30
Czarni II Staniątki
3:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
22.04.2018
17:00
Contra II
2:0
Start II Brzezie
22.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stomil
1:2
Wisła Płock
22.04.2018
12:00
AS Progres Kraków
0:3
Korona Kielce
22.04.2018
12:00
Znicz Pruszków
0:1
SMS Łódź
22.04.2018
15:30
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
25.04.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
7:0
SMS Kraków
22.04.2018
16:30
Unia Tarnów
6:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.04.2018
10:00
Dalin Myślenice
2:2
Puszcza Niepołomice
22.04.2018
10:00
Hutnik Kraków
3:0
AS Progres II
22.04.2018
12:00
Soła Oświęcim
0:2
Dunajec Nowy Sącz
22.04.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Zakliczyn
25.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Karpaty Krosno
4:1
Motor Lublin
22.04.2018
14:00
Juventa
2:2
Stal Mielec
22.04.2018
15:00
Karpaty Krosno
:
KKP Korona Kielce
25.04.2018
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.04.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Hutnik Kraków
3:0
Soła Oświęcim
22.04.2018
12:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Orzeł Myślenice
1:4
Górnik Wieliczka
22.04.2018
11:00
Wolania
:
Glinik
24.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Unia Oświęcim
24.04.2018
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Gościbia Sułkowice
12:0
Contra Sułków
22.04.2018
11:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.04.2018
17:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PSW Biała Podlaska
5:0
Unifreeze Górzno
22.04.2018
11:00
Olimpia Szczecin
:
AZS Wrocław
25.04.2018
16:00
Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
25.04.2018
16:00
Unifreeze Górzno
:
AZS UJ Kraków
25.04.2018
16:00
SMS Łódź
:
AZS PWSZ Wałbrzych
25.04.2018
16:00
Czwórka Radom
:
AZS PSW Biała Podlaska
25.04.2018
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
25.04.2018
16:00

I liga polska kobiet (Południe)

Resovia Rzeszów
4:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.04.2018
13:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2018
18:00
FC Toruń
3:2
Słoneczny Stok Białystok
22.04.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2018
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
23.04.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Clepardia Kraków
23.04.2018
18:00
przełożony
Garbarnia Kraków
5:1
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2018
19:30
Dąbski
3:5
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00
Wisła Kraków
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Armatura Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
23.04.2018
18:00
Strzelcy
2:0
Zwierzyniecki Kraków
23.04.2018
18:00
Borek Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
23.04.2018
18:30
Tyniec Kraków
0:1
Wanda Kraków
23.04.2018
18:00
Wieczysta Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
23.04.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny