facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
BARAŻE O AWANS DO III LIGI:
Hutnik Kraków - Barciczanka Barcice 2:1
Barciczanka Barcice - Hutnik Kraków 0:6
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Beskid Andrychów
2:4
Wiślanka Grabie
12.08.2017
17:30
TS Węgrzce
Clepardia Kraków
12.08.2017
11:00
Orzeł Ryczów
0:3
Górnik Wieliczka
12.08.2017
17:30
Michałowianka Michałowice
2:0
KS Olkusz
12.08.2017
17:30
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Iskra Klecza Dolna
12.08.2017
17:00
Unia Oświęcim
2:5
Hutnik Kraków
12.08.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
13.08.2017
17:00
Pcimianka Pcim
0:3
Dalin Myślenice
13.08.2017
17:00

2. kolejka 15.08.2017

Clepardia Kraków
Sosnowianka Stanisław Dln
15.08.2017
11:00
Wiślanka Grabie
2:1
Iskra Klecza Dolna
15.08.2017
17:00
Beskid Andrychów
TS Węgrzce
15.08.2017
17:00
Hutnik Kraków
Michałowianka Michałowice
15.08.2017
17:00
Dalin Myślenice
3:1
Orzeł Ryczów
15.08.2017
17:30
Górnik Wieliczka
1:2
Unia Oświęcim
15.08.2017
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Pcimianka Pcim
15.08.2017
17:30
KS Olkusz
0:1
Jutrzenka Giebułtów
13.09.2017
17:00

3. kolejka 19.08.2017

TS Węgrzce
Wiślanka Grabie
19.08.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
4:1
Hutnik Kraków
19.08.2017
11:00
Iskra Klecza Dolna
2:2
KS Olkusz
19.08.2017
17:00
Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
Górnik Wieliczka
19.08.2017
17:00
Unia Oświęcim
0:1
Dalin Myślenice
19.08.2017
17:30
Pcimianka Pcim
Clepardia Kraków
20.08.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Beskid Andrychów
20.08.2017
17:00

4. kolejka 26.08.2017

Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów
26.08.2017
11:00
Dalin Myślenice
2:0
Michałowianka Michałowice
26.08.2017
11:00
Beskid Andrychów
2:5
Pcimianka Pcim
26.08.2017
17:00
Wiślanka Grabie
5:2
KS Olkusz
26.08.2017
17:00
Górnik Wieliczka
2:1
Jutrzenka Giebułtów
26.08.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Unia Oświęcim
26.08.2017
17:00
TS Węgrzce
Sosnowianka Stanisław Dln
26.08.2017
11:00
Hutnik Kraków
2:0
Iskra Klecza Dolna
27.08.2017
17:00

5. kolejka 02.09.2017

Jutrzenka Giebułtów
Dalin Myślenice
02.09.2017
11:00
Michałowianka Michałowice
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
02.09.2017
17:00
Orzeł Ryczów
2:3
Beskid Andrychów
02.09.2017
17:00
Iskra Klecza Dolna
Górnik Wieliczka
02.09.2017
17:00
KS Olkusz
0:7
Hutnik Kraków
02.09.2017
17:00
Clepardia Kraków
1:3
Unia Oświęcim
02.09.2017
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Wiślanka Grabie
03.09.2017
16:00
Pcimianka Pcim
TS Węgrzce
03.09.2017
16:00

6. kolejka 09.09.2017

TS Węgrzce
1:2
Orzeł Ryczów
09.09.2017
11:00
Clepardia Kraków
2:3
Michałowianka Michałowice
09.09.2017
11:00
Wiślanka Grabie
0:3
Hutnik Kraków
09.09.2017
16:00
Beskid Andrychów
Unia Oświęcim
09.09.2017
16:30
Dalin Myślenice
6:0
Iskra Klecza Dolna
09.09.2017
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:5
Jutrzenka Giebułtów
09.09.2017
11:00
Górnik Wieliczka
4:1
KS Olkusz
09.09.2017
16:30
Sosnowianka Stanisław Dln
0:6
Pcimianka Pcim
10.09.2017
16:00

7. kolejka 16.09.2017

Iskra Klecza Dolna
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
16.09.2017
16:00
Jutrzenka Giebułtów
Clepardia Kraków
16.09.2017
16:00
Michałowianka Michałowice
2:1
Beskid Andrychów
16.09.2017
16:00
Unia Oświęcim
TS Węgrzce
16.09.2017
16:30
KS Olkusz
Dalin Myślenice
16.09.2017
16:30
Orzeł Ryczów
7:2
Sosnowianka Stanisław Dln
16.09.2017
16:00
Hutnik Kraków
Górnik Wieliczka
17.09.2017
16:00
Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie
18.10.2017
15:30
pauzuje.

8. kolejka 23.09.2017

Orzeł Ryczów
1:3
Pcimianka Pcim
24.09.2017
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:5
Unia Oświęcim
04.10.2017
16:00
Wiślanka Grabie
2:1
Górnik Wieliczka
04.10.2017
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
KS Olkusz
11.10.2017
15:30
TS Węgrzce
Michałowianka Michałowice
11.10.2017
15:30
Beskid Andrychów
1:0
Jutrzenka Giebułtów
11.10.2017
15:30
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00
Clepardia Kraków
Iskra Klecza Dolna
18.11.2017
11:00

9. kolejka 30.09.2017

Jutrzenka Giebułtów
TS Węgrzce
30.09.2017
15:00
Beskid Andrychów
1:3
Iskra Klecza Dolna
30.09.2017
15:30
Unia Oświęcim
Pcimianka Pcim
30.09.2017
15:30
KS Olkusz
2:1
Clepardia Kraków
30.09.2017
16:00
Michałowianka Michałowice
10:1
Sosnowianka Stanisław Dln
01.10.2017
13:00
Hutnik Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
01.10.2017
15:30
Orzeł Ryczów
1:2
Wiślanka Grabie
01.10.2017
15:30
Górnik Wieliczka
4:3
Dalin Myślenice
08.11.2017
14:00

10. kolejka 07.10.2017

Clepardia Kraków
Hutnik Kraków
07.10.2017
11:00
Beskid Andrychów
1:2
KS Olkusz
07.10.2017
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:3
Górnik Wieliczka
07.10.2017
15:30
Sosnowianka Stanisław Dln
3:5
Jutrzenka Giebułtów
08.10.2017
15:00
Pcimianka Pcim
2:0
Michałowianka Michałowice
08.10.2017
14:00
Wiślanka Grabie
1:0
Dalin Myślenice
08.10.2017
15:30
TS Węgrzce
Iskra Klecza Dolna
08.10.2017
15:30
Orzeł Ryczów
1:1
Unia Oświęcim
08.10.2017
15:30

11. kolejka 14.10.2017

Jutrzenka Giebułtów
1:2
Pcimianka Pcim
14.10.2017
13:00
Górnik Wieliczka
Clepardia Kraków
14.10.2017
15:00
Michałowianka Michałowice
1:1
Orzeł Ryczów
14.10.2017
15:00
Unia Oświęcim
3:1
Wiślanka Grabie
14.10.2017
15:00
KS Olkusz
TS Węgrzce
14.10.2017
15:00
Dalin Myślenice
4:0
Orzeł Piaski Wielkie
14.10.2017
15:00
Hutnik Kraków
Beskid Andrychów
14.10.2017
15:00
Iskra Klecza Dolna
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.10.2017
15:00

12. kolejka 21.10.2017

TS Węgrzce
Hutnik Kraków
21.10.2017
11:00
Clepardia Kraków
Dalin Myślenice
21.10.2017
11:00
Beskid Andrychów
0:3
Górnik Wieliczka
21.10.2017
15:00
Wiślanka Grabie
7:1
Orzeł Piaski Wielkie
21.10.2017
15:00
Unia Oświęcim
2:1
Michałowianka Michałowice
21.10.2017
15:00
Pcimianka Pcim
2:3
Iskra Klecza Dolna
22.10.2017
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:7
KS Olkusz
22.10.2017
15:00
Orzeł Ryczów
3:0
Jutrzenka Giebułtów
22.10.2017
15:00

13. kolejka 28.10.2017

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Unia Oświęcim
28.10.2017
12:00
Dalin Myślenice
1:3
Beskid Andrychów
28.10.2017
13:30
Górnik Wieliczka
TS Węgrzce
28.10.2017
15:00
KS Olkusz
1:2
Pcimianka Pcim
28.10.2017
15:00
Michałowianka Michałowice
0:5
Wiślanka Grabie
28.10.2017
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
Clepardia Kraków
28.10.2017
15:00
Hutnik Kraków
Sosnowianka Stanisław Dln
29.10.2017
14:00
Iskra Klecza Dolna
1:4
Orzeł Ryczów
15.11.2017
13:30

14. kolejka 04.11.2017

TS Węgrzce
Dalin Myślenice
04.11.2017
11:00
Unia Oświęcim
3:0
Iskra Klecza Dolna
04.11.2017
13:30
Beskid Andrychów
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
04.11.2017
13:30
Michałowianka Michałowice
0:0
Jutrzenka Giebułtów
04.11.2017
13:30
Pcimianka Pcim
Hutnik Kraków
05.11.2017
13:30
Wiślanka Grabie
Clepardia Kraków
05.11.2017
13:30
Górnik Wieliczka
6:0
Sosnowianka Stanisław Dln
05.11.2017
11:00
Orzeł Ryczów
3:1
KS Olkusz
05.11.2017
13:30

15. kolejka 11.11.2017

Clepardia Kraków
Beskid Andrychów
11.11.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
0:2
Wiślanka Grabie
11.11.2017
12:00
Dalin Myślenice
5:0
Sosnowianka Stanisław Dln
11.11.2017
13:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:7
TS Węgrzce
11.11.2017
11:00
KS Olkusz
1:5
Unia Oświęcim
11.11.2017
13:30
Iskra Klecza Dolna
2:2
Michałowianka Michałowice
11.11.2017
13:30
Górnik Wieliczka
3:1
Pcimianka Pcim
11.11.2017
13:30
Hutnik Kraków
1:2
Orzeł Ryczów
11.11.2017
11:00

16. kolejka 17.03.2018

KS Olkusz
3:0 v.o.
Michałowianka Michałowice
 
 
Hutnik Kraków
Unia Oświęcim
17.03.2018
15:00
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
04.04.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
1:5
Jutrzenka Giebułtów
18.04.2018
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.04.2018
17:30
Wiślanka Grabie
1:1
Beskid Andrychów
25.04.2018
17:30
Clepardia Kraków
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
2:4
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

17. kolejka 24.03.2018

TS Węgrzce
Beskid Andrychów
24.03.2018
11:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
Hutnik Kraków
24.03.2018
 
Orzeł Ryczów
1:2
Dalin Myślenice
25.03.2018
15:00
Pcimianka Pcim
Orzeł Piaski Wielkie
25.03.2018
16:30
Sosnowianka Stanisław Dln
Clepardia Kraków
25.04.2018
17:30
Unia Oświęcim
0:0
Górnik Wieliczka
25.04.2018
17:30
Jutrzenka Giebułtów
3:1
KS Olkusz
09.05.2018
17:30
Iskra Klecza Dolna
0:0
Wiślanka Grabie
16.05.2018
18:00

18. kolejka 31.03.2018

Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł Ryczów
30.03.2018
17:00
Wiślanka Grabie
4:3
TS Węgrzce
31.03.2018
12:00
Hutnik Kraków
Jutrzenka Giebułtów
31.03.2018
10:00
KS Olkusz
Iskra Klecza Dolna
31.03.2018
12:00
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Michałowianka Michałowice
31.03.2018
 
Dalin Myślenice
Unia Oświęcim
31.03.2018
14:00
Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim
31.03.2018
11:00
Beskid Andrychów
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
31.03.2018
11:00

19. kolejka 07.04.2018

Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
Dalin Myślenice
 
 
Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków
07.04.2018
17:00
KS Olkusz
3:1
Wiślanka Grabie
07.04.2018
17:00
Jutrzenka Giebułtów
Górnik Wieliczka
07.04.2018
11:00
Unia Oświęcim
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
07.04.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:3
Hutnik Kraków
07.04.2018
17:00
Pcimianka Pcim
1:1
Beskid Andrychów
08.04.2018
16:30
Sosnowianka Stanisław Dln
1:5
TS Węgrzce
08.04.2018
16:00

20. kolejka 14.04.2018

Orzeł Piaski Wielkie
3:0 v.o.
Michałowianka Michałowice
 
 
Dalin Myślenice
0:0
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2018
16:30
Beskid Andrychów
1:1
Orzeł Ryczów
14.04.2018
17:00
Górnik Wieliczka
2:0
Iskra Klecza Dolna
14.04.2018
11:00
TS Węgrzce
Pcimianka Pcim
14.04.2018
13:00
Hutnik Kraków
KS Olkusz
15.04.2018
17:00
Wiślanka Grabie
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.04.2018
16:00
Unia Oświęcim
Clepardia Kraków
18.04.2018
17:30

21. kolejka 21.04.2018

Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
Clepardia Kraków
 
 
Orzeł Ryczów
0:0
TS Węgrzce
21.04.2018
17:00
Unia Oświęcim
Beskid Andrychów
21.04.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:4
Dalin Myślenice
21.04.2018
17:00
Jutrzenka Giebułtów
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
21.04.2018
11:00
KS Olkusz
0:1
Górnik Wieliczka
21.04.2018
17:00
Hutnik Kraków
Wiślanka Grabie
22.04.2018
16:00
Pcimianka Pcim
10:0
Sosnowianka Stanisław Dln
22.04.2018
16:30

22. kolejka 28.04.2018

Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Iskra Klecza Dolna
28.04.2018
17:00
Clepardia Kraków
Jutrzenka Giebułtów
28.04.2018
11:00
Beskid Andrychów
3:0 v.o.
Michałowianka Michałowice
28.04.2018
17:00
TS Węgrzce
Unia Oświęcim
28.04.2018
11:00
Dalin Myślenice
KS Olkusz
28.04.2018
16:30
Sosnowianka Stanisław Dln
Orzeł Ryczów
28.04.2018
17:00
Pcimianka Pcim
1:0
Wiślanka Grabie
29.04.2018
16:30
Górnik Wieliczka
Hutnik Kraków
16.05.2018
17:30

23. kolejka 01.05.2018

Unia Oświęcim
Sosnowianka Stanisław Dln
01.05.2018
17:30
Górnik Wieliczka
Wiślanka Grabie
01.05.2018
17:00
KS Olkusz
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
01.05.2018
17:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
TS Węgrzce
01.05.2018
 
Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów
01.05.2018
11:00
Iskra Klecza Dolna
Clepardia Kraków
01.05.2018
17:00
Hutnik Kraków
Dalin Myślenice
02.05.2018
18:00
Pcimianka Pcim
1:2
Orzeł Ryczów
03.05.2018
17:00

24. kolejka 05.05.2018

TS Węgrzce
Jutrzenka Giebułtów
05.05.2018
13:00
Iskra Klecza Dolna
Beskid Andrychów
05.05.2018
17:00
Clepardia Kraków
KS Olkusz
05.05.2018
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
Hutnik Kraków
05.05.2018
11:00
Dalin Myślenice
Górnik Wieliczka
05.05.2018
17:00
Pcimianka Pcim
1:1
Unia Oświęcim
06.05.2018
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:0 v.o.
Michałowianka Michałowice
06.05.2018
17:00
Wiślanka Grabie
2:3
Orzeł Ryczów
06.05.2018
16:00

25. kolejka 12.05.2018

Hutnik Kraków
Clepardia Kraków
24.03.2018
15:30
KS Olkusz
2:2
Beskid Andrychów
12.05.2018
17:00
Górnik Wieliczka
3:2
Orzeł Piaski Wielkie
12.05.2018
17:00
Jutrzenka Giebułtów
Sosnowianka Stanisław Dln
12.05.2018
11:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
Pcimianka Pcim
12.05.2018
 
Iskra Klecza Dolna
0:1
TS Węgrzce
12.05.2018
17:00
Dalin Myślenice
3:3
Wiślanka Grabie
13.05.2018
17:00
Unia Oświęcim
Orzeł Ryczów
16.05.2018
18:00

26. kolejka 19.05.2018

Clepardia Kraków
Górnik Wieliczka
19.05.2018
11:00
Orzeł Ryczów
3:0 v.o.
Michałowianka Michałowice
19.05.2018
 
Wiślanka Grabie
Unia Oświęcim
19.05.2018
17:00
TS Węgrzce
KS Olkusz
19.05.2018
11:00
Beskid Andrychów
Hutnik Kraków
19.05.2018
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
Iskra Klecza Dolna
19.05.2018
18:00
Pcimianka Pcim
2:1
Jutrzenka Giebułtów
20.05.2018
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
Dalin Myślenice
20.05.2018
12:00

27. kolejka 26.05.2018

Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
Unia Oświęcim
 
 
Dalin Myślenice
Clepardia Kraków
26.05.2018
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Wiślanka Grabie
26.05.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
1:4
Pcimianka Pcim
26.05.2018
17:00
KS Olkusz
1:0
Sosnowianka Stanisław Dln
26.05.2018
17:30
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Orzeł Ryczów
26.05.2018
11:00
Hutnik Kraków
4:0
TS Węgrzce
27.05.2018
17:00
Górnik Wieliczka
1:2
Beskid Andrychów
27.05.2018
11:00

28. kolejka 31.05.2018

Unia Oświęcim
1:1
Jutrzenka Giebułtów
31.05.2018
11:30
Beskid Andrychów
2:3
Dalin Myślenice
31.05.2018
17:00
TS Węgrzce
4:2
Górnik Wieliczka
31.05.2018
13:00
Pcimianka Pcim
0:0
KS Olkusz
31.05.2018
17:00
Wiślanka Grabie
3:0 v.o.
Michałowianka Michałowice
31.05.2018
 
Clepardia Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
31.05.2018
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
Hutnik Kraków
31.05.2018
18:00
Orzeł Ryczów
1:2
Iskra Klecza Dolna
31.05.2018
17:00

29. kolejka 02.06.2018

Dalin Myślenice
TS Węgrzce
02.06.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:2
Unia Oświęcim
02.06.2018
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Beskid Andrychów
02.06.2018
17:30
Jutrzenka Giebułtów
3:0 v.o.
Michałowianka Michałowice
02.06.2018
 
Clepardia Kraków
Wiślanka Grabie
02.06.2018
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
Górnik Wieliczka
02.06.2018
11:00
KS Olkusz
Orzeł Ryczów
02.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
Pcimianka Pcim
03.06.2018
17:00

30. kolejka 09.06.2018

Beskid Andrychów
Clepardia Kraków
09.06.2018
17:00
Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów
09.06.2018
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:14
Dalin Myślenice
09.06.2018
17:00
TS Węgrzce
Orzeł Piaski Wielkie
09.06.2018
17:00
Unia Oświęcim
2:0
KS Olkusz
09.06.2018
17:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
Iskra Klecza Dolna
09.06.2018
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Górnik Wieliczka
09.06.2018
17:00
Orzeł Ryczów
Hutnik Kraków
09.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
17:00
Beskid Andrychów
Clepardia Kraków
09.06.2018
17:00
Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów
09.06.2018
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:14
Dalin Myślenice
09.06.2018
17:00
TS Węgrzce
Orzeł Piaski Wielkie
09.06.2018
17:00
Unia Oświęcim
2:0
KS Olkusz
09.06.2018
17:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
Iskra Klecza Dolna
09.06.2018
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Górnik Wieliczka
09.06.2018
17:00
Orzeł Ryczów
Hutnik Kraków

30. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
17:00
Beskid Andrychów
Clepardia Kraków
09.06.2018
17:00
Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów
09.06.2018
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:14
Dalin Myślenice
09.06.2018
17:00
TS Węgrzce
Orzeł Piaski Wielkie
09.06.2018
17:00
Unia Oświęcim
2:0
KS Olkusz
09.06.2018
17:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
Iskra Klecza Dolna
09.06.2018
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Górnik Wieliczka
09.06.2018
17:00
Orzeł Ryczów
Hutnik Kraków

Wiadomości ligowe


I liga

Garbarnia Kraków
:
Wigry Suwałki
23.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
:
Raków Częstochowa
23.03.2019
15:00
Warta Poznań
:
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Resovia Rzeszów
23.03.2019
13:00
Widzew Łódź
:
Elana Toruń
23.03.2019
19:10
Radomiak Radom
:
Stal Stalowa Wola
23.03.2019
14:00
Pogoń Siedlce
:
ROW Rybnik
23.03.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
:
Górnik Łęczna
23.03.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Olimpia Elbląg
23.03.2019
17:00
Skra Częstochowa
:
Znicz Pruszków
23.03.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Gryf Wejherowo
23.03.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:30
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.03.2019
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Chełmianka Chełm
23.03.2019
15:00
Spartakus Daleszyce
:
Stal Kraśnik
23.03.2019
15:00
Wisła Puławy
:
Hutnik Kraków
23.03.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Sokół Sieniawa
23.03.2019
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Rzeszów
23.03.2019
15:00
Wisła Sandomierz
:
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
23.03.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
23.03.2019
13:00
Dalin Myślenice
:
Jutrzenka Giebułtów
23.03.2019
15:00
Górnik Wieliczka
:
MKS Trzebinia
23.03.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
:
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
23.03.2019
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
23.03.2019
15:30
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
:
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.03.2019
14:00
Lubań Maniowy
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
:
Prądnik Sułoszowa
23.03.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Zieleńczanka Zielonki
23.03.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
LOT Balice
23.03.2019
15:00
Pogoń Miechów
:
Przemsza Klucze
23.03.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
23.03.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
:
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
:
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
23.03.2019
12:00
Świt Krzeszowice
:
Garbarnia II Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Bronowianka Kraków
23.03.2019
15:00
Nadwiślan Kraków
:
Prokocim Kraków
23.03.2019
15:30
Skawinka Skawina
:
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
:
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
:
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Relaks Wysoka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
:
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
:
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Olimpia Kąty
23.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
:
LKS Gnojnik
23.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
:
Strażak Mokrzyska
23.03.2019
15:30
Tarnavia
:
Arkadia Olszyny
23.03.2019
15:00
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
:
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
:
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
23.03.2019
15:30
Wola Radłowska
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.03.2019
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
:
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
:
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
:
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
:
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Zieloni Niegowić
23.03.2019
15:30
Contra Sułków
:
Złomex Branice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wolni Kłaj
23.03.2019
15:30
Wieliczanka Wieliczka
:
Piłkarz Podłęże
23.03.2019
15:30
Strażak Kokotów
:
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Strażak Przybysławice
23.03.2019
15:30
Bolesław Bukowno
:
Wielmożanka Wielmoża
23.03.2019
15:30
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
:
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
:
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
:
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
:
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
:
Ciężkowianka Jaworzno
23.03.2019
15:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
23.03.2019
11:00
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
23.03.2019
13:00
Wolanka Wola Filipowska
:
MKS Alwernia
23.03.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
:
SPRiN Regulice
23.03.2019
15:00
Victoria Zalas
:
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
:
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Start Brzezie
23.03.2019
15:30
Gwiazda Brzegi
:
Rożnowa
23.03.2019
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tęcza Słomiróg
23.03.2019
15:30
Batory Wola Batorska
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.03.2019
14:30
Iskra Zakrzów
:
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
:
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Lech Poznań
23.03.2019
14:00
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
23.03.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
GKS Bełchatów
23.03.2019
12:00
Arka G.
:
Ruch Chorzów
23.03.2019
11:00
Motor Lublin
:
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
23.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.03.2019
14:30
AP 21 Kraków
:
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
:
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Zatorzanka Zator
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
23.03.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
23.03.2019
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
:
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
:
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.03.2019
12:30
Pcimianka
:
Dąb P.
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

MUKS TAP Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.03.2019
11:30
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.03.2019
12:00
Profi Zielonki
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
12:00
Limanovia Limanowa
:
Sandecja II Nowy Sącz
23.03.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Krakus Nowa Huta
23.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Górnik Wieliczka
23.03.2019
12:00
Soła
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - jesień

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
Polonia Poznań
23.03.2019
11:00
AZS Wrocław
:
AZS PSW Biała Podlaska
23.03.2019
11:00
Olimpia Szczecin
:
Czarni Sosnowiec
23.03.2019
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
23.03.2019
13:00
Medyk Konin
:
Mitech Żywiec
23.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Nowa Huta
23.03.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.03.2019
13:00
ROW Rybnik
:
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
15:00
Czwórka Radom
:
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00