facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga (gr. IV)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Wiślanie Jaśkowice
1:2
Stal Rzeszów
11.08.2017
17:30
Wisła Sandomierz
0:1
Soła Oświęcim
12.08.2017
17:00
Chełmianka Chełm
2:0
MKS Trzebinia-Siersza
12.08.2017
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Spartakus Daleszyce
12.08.2017
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
5:0
JKS Jarosław
12.08.2017
17:00
Avia Świdnik
1:1
Unia Tarnów
12.08.2017
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Karpaty Krosno
12.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Motor Lublin
12.08.2017
17:00
Resovia Rzeszów
4:0
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2017
17:00

2. kolejka 15.08.2017

MKS Trzebinia-Siersza
1:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
15.08.2017
13:00
Unia Tarnów
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Wisła Sandomierz
15.08.2017
17:00
Soła Oświęcim
0:4
Chełmianka Chełm
15.08.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
15.08.2017
17:00
JKS Jarosław
3:0
Avia Świdnik
15.08.2017
17:00
Karpaty Krosno
0:5
Podhale Nowy Targ
15.08.2017
17:00
Stal Rzeszów
0:0
Resovia Rzeszów
15.08.2017
17:00
Motor Lublin
2:1
Podlasie Biała Podlaska
16.08.2017
19:00

3. kolejka 19.08.2017

Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
MKS Trzebinia-Siersza
19.08.2017
11:00
Avia Świdnik
1:1
Spartakus Daleszyce
19.08.2017
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim
19.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Unia Tarnów
19.08.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Karpaty Krosno
19.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:1
JKS Jarosław
19.08.2017
17:00
Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice
20.08.2017
17:00
Wisła Sandomierz
2:0
Stal Rzeszów
20.08.2017
17:00
Resovia Rzeszów
2:1
Motor Lublin
20.08.2017
17:00

4. kolejka 26.08.2017

JKS Jarosław
1:1
Podhale Nowy Targ
25.08.2017
17:00
Soła Oświęcim
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
26.08.2017
11:00
MKS Trzebinia-Siersza
1:1
Avia Świdnik
26.08.2017
11:00
Stal Rzeszów
1:1
Motor Lublin
26.08.2017
16:00
Unia Tarnów
3:2
Podlasie Biała Podlaska
26.08.2017
16:00
Wiślanie Jaśkowice
Wólczanka Wólka Pełkińska
26.08.2017
17:00
Wisła Sandomierz
0:1
Chełmianka Chełm
26.08.2017
17:00
Karpaty Krosno
0:2
Resovia Rzeszów
26.08.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
27.08.2017
17:00

5. kolejka 30.08.2017

Chełmianka Chełm
1:2
Stal Rzeszów
30.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
3:3
Spartakus Daleszyce
30.08.2017
17:00
Resovia Rzeszów
Unia Tarnów
30.08.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
3:1
JKS Jarosław
30.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:1
MKS Trzebinia-Siersza
30.08.2017
17:00
Avia Świdnik
1:2
Soła Oświęcim
30.08.2017
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Wiślanie Jaśkowice
30.08.2017
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Wisła Sandomierz
30.08.2017
17:00
Motor Lublin
5:0
Karpaty Krosno
30.08.2017
19:00

6. kolejka 02.09.2017

Wiślanie Jaśkowice
Avia Świdnik
02.09.2017
13:00
Stal Rzeszów
5:1
Karpaty Krosno
02.09.2017
16:00
JKS Jarosław
1:4
Resovia Rzeszów
02.09.2017
16:00
Soła Oświęcim
3:1
KSZO Ostrowiec Św.
02.09.2017
17:00
Unia Tarnów
0:4
Motor Lublin
02.09.2017
17:00
MKS Trzebinia-Siersza
4:1
Podhale Nowy Targ
03.09.2017
16:00
Spartakus Daleszyce
2:0
Podlasie Biała Podlaska
03.09.2017
16:00
Chełmianka Chełm
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
03.09.2017
16:00
Wisła Sandomierz
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
03.09.2017
17:00

7. kolejka 09.09.2017

Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Stal Rzeszów
08.09.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
0:3
Soła Oświęcim
09.09.2017
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Chełmianka Chełm
09.09.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
Wiślanie Jaśkowice
09.09.2017
16:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
MKS Trzebinia-Siersza
09.09.2017
13:00
Resovia Rzeszów
2:1
Spartakus Daleszyce
09.09.2017
16:00
Avia Świdnik
4:4
Wisła Sandomierz
09.09.2017
16:00
Karpaty Krosno
4:1
Unia Tarnów
09.09.2017
17:00
Motor Lublin
4:1
JKS Jarosław
13.09.2017
19:00

8. kolejka 16.09.2017

MKS Trzebinia-Siersza
1:1
Resovia Rzeszów
16.09.2017
13:00
Stal Rzeszów
1:0
Unia Tarnów
16.09.2017
16:00
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Podhale Nowy Targ
16.09.2017
16:00
Chełmianka Chełm
1:0
Avia Świdnik
16.09.2017
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
16.09.2017
16:00
Soła Oświęcim
2:2
Podlasie Biała Podlaska
16.09.2017
11:00
JKS Jarosław
1:1
Karpaty Krosno
17.09.2017
16:00
Wisła Sandomierz
3:0
KSZO Ostrowiec Św.
17.09.2017
16:00
Spartakus Daleszyce
1:3
Motor Lublin
17.09.2017
16:00

9. kolejka 23.09.2017

Podhale Nowy Targ
1:2
Wisła Sandomierz
23.09.2017
15:00
Karpaty Krosno
3:0
Spartakus Daleszyce
23.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
1:2
Soła Oświęcim
23.09.2017
16:00
Unia Tarnów
3:2
JKS Jarosław
23.09.2017
16:00
Podlasie Biała Podlaska
2:2
Wiślanie Jaśkowice
23.09.2017
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Stal Rzeszów
23.09.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Chełmianka Chełm
23.09.2017
16:00
Avia Świdnik
3:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2017
16:00
Motor Lublin
MKS Trzebinia-Siersza
23.09.2017
18:00

10. kolejka 29.09.2017

MKS Trzebinia-Siersza
0:0
Karpaty Krosno
29.09.2017
16:00
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Resovia Rzeszów
29.09.2017
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Avia Świdnik
30.09.2017
15:00
Chełmianka Chełm
0:2
Podhale Nowy Targ
30.09.2017
16:00
Stal Rzeszów
2:1
JKS Jarosław
30.09.2017
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:3
KSZO Ostrowiec Św.
30.09.2017
12:00
Soła Oświęcim
6:0
Motor Lublin
30.09.2017
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Podlasie Biała Podlaska
01.10.2017
15:00
Spartakus Daleszyce
3:1
Unia Tarnów
01.10.2017
15:00

11. kolejka 07.10.2017

JKS Jarosław
6:4
Spartakus Daleszyce
06.10.2017
15:00
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Chełmianka Chełm
07.10.2017
15:00
Karpaty Krosno
Soła Oświęcim
07.10.2017
15:00
Resovia Rzeszów
0:0
Wisła Sandomierz
07.10.2017
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
07.10.2017
15:00
Podhale Nowy Targ
1:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
07.10.2017
15:00
Avia Świdnik
1:1
Stal Rzeszów
07.10.2017
15:00
Unia Tarnów
2:2
MKS Trzebinia-Siersza
07.10.2017
16:00
Motor Lublin
Wiślanie Jaśkowice
07.10.2017
18:00

12. kolejka 14.10.2017

Wiślanie Jaśkowice
5:1
Karpaty Krosno
14.10.2017
14:30
Stal Rzeszów
2:0
Spartakus Daleszyce
14.10.2017
15:00
MKS Trzebinia-Siersza
3:0
JKS Jarosław
14.10.2017
15:00
Avia Świdnik
2:3
KSZO Ostrowiec Św.
14.10.2017
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Podhale Nowy Targ
14.10.2017
15:00
Soła Oświęcim
3:0
Unia Tarnów
14.10.2017
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:2
Podlasie Biała Podlaska
14.10.2017
14:00
Wisła Sandomierz
0:1
Motor Lublin
15.10.2017
15:00
Chełmianka Chełm
2:1
Resovia Rzeszów
15.10.2017
15:00

13. kolejka 21.10.2017

Podhale Nowy Targ
1:1
Avia Świdnik
21.10.2017
14:00
Karpaty Krosno
3:2
Wisła Sandomierz
21.10.2017
14:00
Unia Tarnów
2:0
Wiślanie Jaśkowice
21.10.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
21.10.2017
14:00
JKS Jarosław
0:1
Soła Oświęcim
21.10.2017
15:00
Resovia Rzeszów
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.10.2017
15:00
Motor Lublin
1:0
Chełmianka Chełm
21.10.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:1
Stal Rzeszów
21.10.2017
18:00
Spartakus Daleszyce
1:0
MKS Trzebinia-Siersza
22.10.2017
15:00

14. kolejka 28.10.2017

Soła Oświęcim
Spartakus Daleszyce
28.10.2017
14:00
Stal Rzeszów
0:1
MKS Trzebinia-Siersza
28.10.2017
14:00
Wiślanie Jaśkowice
4:2
JKS Jarosław
28.10.2017
14:00
Avia Świdnik
2:1
Podlasie Biała Podlaska
28.10.2017
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Resovia Rzeszów
28.10.2017
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Podhale Nowy Targ
28.10.2017
14:00
Chełmianka Chełm
1:0
Karpaty Krosno
28.10.2017
14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Motor Lublin
28.10.2017
14:00
Wisła Sandomierz
1:0
Unia Tarnów
29.10.2017
14:00

15. kolejka 04.11.2017

Podlasie Biała Podlaska
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
04.11.2017
13:00
JKS Jarosław
0:2
Wisła Sandomierz
04.11.2017
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
Avia Świdnik
04.11.2017
13:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Stal Rzeszów
04.11.2017
13:00
MKS Trzebinia-Siersza
2:0
Soła Oświęcim
04.11.2017
13:00
Karpaty Krosno
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
04.11.2017
14:00
Unia Tarnów
1:3
Chełmianka Chełm
04.11.2017
14:00
Motor Lublin
4:0
Orlęta Radzyń Podlaski
04.11.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
1:4
Wiślanie Jaśkowice
05.11.2017
14:00

16. kolejka 11.11.2017

Podhale Nowy Targ
3:0
Podlasie Biała Podlaska
11.11.2017
13:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
MKS Trzebinia-Siersza
11.11.2017
13:00
Wisła Sandomierz
2:0
Spartakus Daleszyce
11.11.2017
13:00
Avia Świdnik
0:4
Motor Lublin
11.11.2017
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Karpaty Krosno
11.11.2017
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Unia Tarnów
11.11.2017
13:00
Stal Rzeszów
3:0
Soła Oświęcim
12.11.2017
13:00
Chełmianka Chełm
3:0
JKS Jarosław
12.11.2017
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Resovia Rzeszów
12.11.2017
13:00

17. kolejka 18.11.2017

MKS Trzebinia-Siersza
2:0
Wisła Sandomierz
18.11.2017
13:00
JKS Jarosław
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.11.2017
13:00
Karpaty Krosno
1:1
Avia Świdnik
18.11.2017
13:00
Resovia Rzeszów
0:1
Podhale Nowy Targ
18.11.2017
13:00
Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski
18.11.2017
13:00
Soła Oświęcim
1:2
Wiślanie Jaśkowice
18.11.2017
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Stal Rzeszów
18.11.2017
13:00
Motor Lublin
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
18.11.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
0:2
Chełmianka Chełm
18.11.2017
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

17. kolejka 18.11.2017

18.11.2017
13:00
MKS Trzebinia-Siersza
2:0
Wisła Sandomierz
18.11.2017
13:00
JKS Jarosław
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.11.2017
13:00
Karpaty Krosno
1:1
Avia Świdnik
18.11.2017
13:00
Resovia Rzeszów
0:1
Podhale Nowy Targ
18.11.2017
13:00
Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski
18.11.2017
13:00
Soła Oświęcim
1:2
Wiślanie Jaśkowice
18.11.2017
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Stal Rzeszów
18.11.2017
17:00
Motor Lublin
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
18.11.2017
13:30
Spartakus Daleszyce
0:2
Chełmianka Chełm

17. kolejka 18.11.2017

18.11.2017
13:00
MKS Trzebinia-Siersza
2:0
Wisła Sandomierz
18.11.2017
13:00
JKS Jarosław
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.11.2017
13:00
Karpaty Krosno
1:1
Avia Świdnik
18.11.2017
13:00
Resovia Rzeszów
0:1
Podhale Nowy Targ
18.11.2017
13:00
Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski
18.11.2017
13:00
Soła Oświęcim
1:2
Wiślanie Jaśkowice
18.11.2017
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Stal Rzeszów
18.11.2017
17:00
Motor Lublin
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
18.11.2017
13:30
Spartakus Daleszyce
0:2
Chełmianka Chełm

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
12.12.2017
18:00
Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
12.12.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
5:1
Korona Kielce
12.12.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Śląsk Wrocław
12.12.2017
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
13.12.2017
18:00
Wisła Płock
:
Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
13.12.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
13.12.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
FC Toruń
15.12.2017
20:30

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Jedynka Krzeszowice
0:12
AZS UP Kraków
12.12.2017
20:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
12.12.2017
20:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00