facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga polska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Ruch Chorzów ukarano ujemnymi 5 punktami za zaległości finansowe.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.07.2017

Stal Mielec
1:0
Ruch Chorzów
28.07.2017
20:45
Puszcza Niepołomice
Chojniczanka Chojnice
29.07.2017
17:00
Raków Częstochowa
0:0
Miedź Legnica
29.07.2017
18:00
GKS Katowice
1:2
Pogoń Siedlce
29.07.2017
19:00
Odra Opole
3:0
Górnik Łęczna
29.07.2017
17:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Olimpia Grudziądz
29.07.2017
15:30
Chrobry Głogów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
29.07.2017
19:00
Bytovia Bytów
3:1
Stomil Olsztyn
29.07.2017
19:00
Wigry Suwałki
1:2
GKS Tychy
30.07.2017
19:47

2. kolejka 05.08.2017

Ruch Chorzów
0:1
Chrobry Głogów
04.08.2017
20:45
Pogoń Siedlce
1:2
Odra Opole
05.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
2:1
Zagłębie Sosnowiec
05.08.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
Stal Mielec
05.08.2017
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Bytovia Bytów
05.08.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
3:0
Stomil Olsztyn
05.08.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Wigry Suwałki
05.08.2017
18:00
Miedź Legnica
1:1
GKS Katowice
05.08.2017
20:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Raków Częstochowa
06.08.2017
17:00
pauzują.

3. kolejka 12.08.2017

GKS Katowice
Puszcza Niepołomice
11.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
3:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.08.2017
19:00
Odra Opole
2:4
Miedź Legnica
12.08.2017
12:30
Raków Częstochowa
0:1
Chojniczanka Chojnice
12.08.2017
17:30
Bytovia Bytów
2:1
Ruch Chorzów
12.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
1:0
GKS Tychy
13.08.2017
17:00
Stal Mielec
1:0
Olimpia Grudziądz
13.08.2017
19:00
Wigry Suwałki
0:0
Górnik Łęczna
13.08.2017
19:47
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Pogoń Siedlce
13.08.2017
20:00

4. kolejka 18.08.2017

Chojniczanka Chojnice
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.08.2017
20:00
Miedź Legnica
4:1
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2017
20:00
Górnik Łęczna
3:4
Stal Mielec
18.08.2017
20:00
Ruch Chorzów
3:1
Stomil Olsztyn
18.08.2017
20:45
Puszcza Niepołomice
1:1
Odra Opole
19.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
1:3
GKS Katowice
19.08.2017
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
Wigry Suwałki
19.08.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chrobry Głogów
19.08.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
Bytovia Bytów
19.08.2017
14:45

5. kolejka 23.08.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Ruch Chorzów
22.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Tychy
22.08.2017
19:00
Odra Opole
1:0
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
0:2
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
1:0
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
2:0
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
2:3
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
0:1
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00

6. kolejka 26.08.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
3:3
GKS Tychy
25.08.2017
 
Puszcza Niepołomice
2:1
Wigry Suwałki
26.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
2:2
Zagłębie Sosnowiec
26.08.2017
17:00
GKS Katowice
1:1
Odra Opole
27.08.2017
14:45
Olimpia Grudziądz
1:1
Stomil Olsztyn
27.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
1:1
Bytovia Bytów
27.08.2017
17:00
Chojniczanka Chojnice
4:3
Ruch Chorzów
27.08.2017
17:00
Miedź Legnica
0:0
Stal Mielec
27.08.2017
20:00
Pogoń Siedlce
1:1
Chrobry Głogów
28.08.2017
19:00

7. kolejka 02.09.2017

Odra Opole
2:1
Chojniczanka Chojnice
02.09.2017
15:00
Bytovia Bytów
4:1
Pogoń Siedlce
02.09.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:1
Górnik Łęczna
02.09.2017
19:00
Chrobry Głogów
1:2
Miedź Legnica
03.09.2017
12:30
Zagłębie Sosnowiec
3:0
GKS Katowice
13.09.2017
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:0
Olimpia Grudziądz
13.09.2017
19:00
Stal Mielec
1:1
Puszcza Niepołomice
13.09.2017
19:00
Ruch Chorzów
2:2
GKS Tychy
14.09.2017
18:00
Wigry Suwałki
0:3
Raków Częstochowa
27.09.2017
18:00

8. kolejka 09.09.2017

Miedź Legnica
2:1
Bytovia Bytów
08.09.2017
20:45
Olimpia Grudziądz
1:0
Ruch Chorzów
08.09.2017
19:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Chrobry Głogów
08.09.2017
16:30
Górnik Łęczna
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
09.09.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:0
Stomil Olsztyn
09.09.2017
18:00
Raków Częstochowa
1:2
Stal Mielec
09.09.2017
16:00
Odra Opole
1:0
Zagłębie Sosnowiec
09.09.2017
16:00
GKS Katowice
0:1
Wigry Suwałki
09.09.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
3:0
GKS Tychy
10.09.2017
17:00

9. kolejka 16.09.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:0
Pogoń Siedlce
16.09.2017
18:00
Wigry Suwałki
2:1
Odra Opole
16.09.2017
18:00
Chrobry Głogów
2:3
Raków Częstochowa
16.09.2017
14:45
Bytovia Bytów
1:0
Puszcza Niepołomice
16.09.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:3
Chojniczanka Chojnice
16.09.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:0
Miedź Legnica
16.09.2017
19:00
GKS Tychy
2:1
Olimpia Grudziądz
17.09.2017
15:00
Stal Mielec
3:2
GKS Katowice
17.09.2017
12:30
Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

10. kolejka 23.09.2017

GKS Katowice
2:2
Chrobry Głogów
22.09.2017
20:45
Odra Opole
1:0
Stal Mielec
23.09.2017
12:45
Puszcza Niepołomice
3:1
Stomil Olsztyn
23.09.2017
16:00
Górnik Łęczna
GKS Tychy
23.09.2017
16:00
Raków Częstochowa
3:1
Bytovia Bytów
23.09.2017
16:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Olimpia Grudziądz
23.09.2017
17:00
Miedź Legnica
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.09.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Wigry Suwałki
23.09.2017
18:00
Pogoń Siedlce
1:3
Ruch Chorzów
24.09.2017
16:00

11. kolejka 30.09.2017

Ruch Chorzów
1:0
Miedź Legnica
29.09.2017
20:45
Chrobry Głogów
2:0
Odra Opole
30.09.2017
17:45
GKS Tychy
2:3
Pogoń Siedlce
30.09.2017
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Puszcza Niepołomice
30.09.2017
18:00
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
30.09.2017
18:00
Stomil Olsztyn
1:3
Raków Częstochowa
30.09.2017
17:00
Stal Mielec
1:1
Zagłębie Sosnowiec
30.09.2017
18:00
Wigry Suwałki
0:2
Chojniczanka Chojnice
01.10.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Górnik Łęczna
01.10.2017
19:00

12. kolejka 06.10.2017

Miedź Legnica
2:1
GKS Tychy
06.10.2017
19:00
Odra Opole
1:0
Bytovia Bytów
07.10.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
0:0
Górnik Łęczna
07.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
2:0
Stal Mielec
07.10.2017
17:00
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
07.10.2017
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

13. kolejka 14.10.2017

Stal Mielec
1:2
Chojniczanka Chojnice
13.10.2017
20:45
Ruch Chorzów
1:0
Raków Częstochowa
13.10.2017
18:00
Górnik Łęczna
1:1
Pogoń Siedlce
14.10.2017
14:00
Chrobry Głogów
3:3
Wigry Suwałki
14.10.2017
17:00
GKS Tychy
1:1
Puszcza Niepołomice
14.10.2017
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
GKS Katowice
14.10.2017
18:00
Bytovia Bytów
2:2
Zagłębie Sosnowiec
14.10.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:0
Odra Opole
14.10.2017
17:15
Olimpia Grudziądz
0:1
Miedź Legnica
14.10.2017
18:00

14. kolejka 21.10.2017

Odra Opole
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
GKS Tychy
21.10.2017
15:00
Chojniczanka Chojnice
:
Pogoń Siedlce
21.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
21.10.2017
17:00
Miedź Legnica
:
Górnik Łęczna
21.10.2017
18:00
GKS Katowice
:
Ruch Chorzów
21.10.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Stomil Olsztyn
21.10.2017
18:00
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
21.10.2017
00:00
Puszcza Niepołomice
:
Olimpia Grudziądz
22.10.2017
15:00

15. kolejka 28.10.2017

Górnik Łęczna
:
Puszcza Niepołomice
28.10.2017
13:00
Chrobry Głogów
:
Chojniczanka Chojnice
28.10.2017
17:00
Pogoń Siedlce
:
Miedź Legnica
28.10.2017
17:00
GKS Tychy
:
GKS Katowice
28.10.2017
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Sosnowiec
28.10.2017
18:00
Bytovia Bytów
:
Stal Mielec
28.10.2017
18:00
Stomil Olsztyn
:
Wigry Suwałki
28.10.2017
00:00
Olimpia Grudziądz
:
Raków Częstochowa
28.10.2017
00:00
Ruch Chorzów
:
Odra Opole
28.10.2017
00:00

16. kolejka 04.11.2017

Puszcza Niepołomice
:
Pogoń Siedlce
04.11.2017
13:00
Odra Opole
:
GKS Tychy
04.11.2017
13:00
Raków Częstochowa
:
Górnik Łęczna
04.11.2017
14:00
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
04.11.2017
16:00
Chrobry Głogów
:
Bytovia Bytów
04.11.2017
16:00
Wigry Suwałki
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
04.11.2017
16:00
GKS Katowice
:
Olimpia Grudziądz
04.11.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Ruch Chorzów
04.11.2017
18:00
Stal Mielec
:
Stomil Olsztyn
04.11.2017
00:00

17. kolejka 10.11.2017

Miedź Legnica
:
Puszcza Niepołomice
10.11.2017
17:00
Pogoń Siedlce
:
Raków Częstochowa
11.11.2017
17:00
GKS Tychy
:
Zagłębie Sosnowiec
11.11.2017
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
11.11.2017
18:00
Bytovia Bytów
:
Chojniczanka Chojnice
11.11.2017
18:00
Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
11.11.2017
00:00
Olimpia Grudziądz
:
Odra Opole
11.11.2017
00:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
11.11.2017
00:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
12.11.2017
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

14. kolejka 21.10.2017

21.10.2017
15:00
Odra Opole
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
GKS Tychy
21.10.2017
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Pogoń Siedlce
21.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
21.10.2017
18:00
Miedź Legnica
:
Górnik Łęczna
21.10.2017
18:00
GKS Katowice
:
Ruch Chorzów
21.10.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Stomil Olsztyn
21.10.2017
00:00
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
22.10.2017
15:00
Puszcza Niepołomice
:
Olimpia Grudziądz

13. kolejka 14.10.2017

13.10.2017
20:45
Stal Mielec
1:2
Chojniczanka Chojnice
13.10.2017
18:00
Ruch Chorzów
1:0
Raków Częstochowa
14.10.2017
14:00
Górnik Łęczna
1:1
Pogoń Siedlce
14.10.2017
17:00
Chrobry Głogów
3:3
Wigry Suwałki
14.10.2017
17:00
GKS Tychy
1:1
Puszcza Niepołomice
14.10.2017
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
GKS Katowice
14.10.2017
18:00
Bytovia Bytów
2:2
Zagłębie Sosnowiec
14.10.2017
17:15
Stomil Olsztyn
2:0
Odra Opole
14.10.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Miedź Legnica

15. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
13:00
Górnik Łęczna
:
Puszcza Niepołomice
28.10.2017
17:00
Chrobry Głogów
:
Chojniczanka Chojnice
28.10.2017
17:00
Pogoń Siedlce
:
Miedź Legnica
28.10.2017
18:00
GKS Tychy
:
GKS Katowice
28.10.2017
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Sosnowiec
28.10.2017
18:00
Bytovia Bytów
:
Stal Mielec
28.10.2017
00:00
Stomil Olsztyn
:
Wigry Suwałki
28.10.2017
00:00
Olimpia Grudziądz
:
Raków Częstochowa
28.10.2017
00:00
Ruch Chorzów
:
Odra Opole

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Legia Warszawa
1:0
Lechia Gdańsk
15.10.2017
18:00
Zagłębie Lubin
3:2
Górnik Zabrze
15.10.2017
15:30
Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

MKS Kluczbork
1:1
Gwardia Koszalin
15.10.2017
14:00
Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

III liga (gr. IV)

Wisła Sandomierz
0:1
Motor Lublin
15.10.2017
15:00
Chełmianka Chełm
2:1
Resovia Rzeszów
15.10.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Iskra Klecza Dolna
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.10.2017
15:00
Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
2:0
Poprad Rytro
15.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:0
KS Tymbark
15.10.2017
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
Lubań Maniowy
15.10.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Watra Białka Tatrzańska
15.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
3:3
Tuchovia Tuchów
15.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:0
Grębałowianka Kraków
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Garbarnia II Kraków
7:1
Nadwiślan Kraków
15.10.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:4
Wolni Kłaj
15.10.2017
15:00
LKS Mogilany
0:0
Gdovia Gdów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
0:0
KS Chełmek
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
3:0
Radłovia Radłów
15.10.2017
15:00
Sokół Maszkienice
2:3
Orzeł Dębno
15.10.2017
14:00
Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Nowa Jastrząbka
4:1
LKS Wietrzychowice
15.10.2017
11:00
MLKS II Żabno
3:3
Ciężkowianka Ciężkowice
15.10.2017
11:00
Łukovia Łukowa
0:3
Wisła Szczucin
15.10.2017
12:00
GLKS Gromnik
2:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.10.2017
15:00
Olimpia Wojnicz
0:1
LUKS Skrzyszów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Bobowa
15.10.2017
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
6:0
LKS Rupniów
15.10.2017
15:00
Płomień Limanowa
0:5
Orkan Szczyrzyc
15.10.2017
15:00
Jarmuta
3:2
Huragan Waksmund
15.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
Maszycanka Maszyce
15.10.2017
15:00
Strażak Goszcza
4:2
Juvenia Prandocin
15.10.2017
15:00
MKS Skała 2004
1:4
Hutnik II Kraków
15.10.2017
15:00
Szreniawa Koszyce
2:1
Partyzant Dojazdów
15.10.2017
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:3
Orzeł Bębło
15.10.2017
15:45

Klasa A (Kraków II)

Liszczanka Liszki
3:3
JKS Zelków
15.10.2017
11:00
Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa A (Kraków III)

Strażak Rączna
1:11
Wiślanie II Jaśkowice
15.10.2017
15:00
Gajowianka Gaj
1:0
Wisła Czernichów
15.10.2017
15:00
Armatura Kraków
3:4
Tramwaj Kraków
15.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Iskra Krzęcin
15.10.2017
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Wiarusy Igołomia
4:1
Zieloni Niegowić
15.10.2017
15:00
Piłkarz Podłęże
0:3
Piast Łapanów
15.10.2017
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Wieliczanka Wieliczka
15.10.2017
15:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Błękitni Bodzanów
15.10.2017
15:00
UKS Sygneczów
4:1
Zryw Szarów
15.10.2017
15:30

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
15.10.2017
16:00
Rokita Kornatka
5:0
Górki Myślenice
15.10.2017
12:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Lubomir Wiśniowa
15.10.2017
15:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
1:4
Olimpia Łobzów
15.10.2017
14:00
Promień Przeginia
2:1
Piliczanka Pilica
15.10.2017
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
2:1
Start Kamień
15.10.2017
16:00
Arka Babice
4:1
Victoria Zalas
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
0:2
Polonia Wilczkowice
15.10.2017
11:00
Agricola Klimontów
5:2
Novi Narama
15.10.2017
12:00
Płomień Kościelec
0:1
Zawisza Sulechów
15.10.2017
15:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Sparta Skrzeszowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
0:4
Strzelcy Kraków
15.10.2017
15:30
TKKF Kliny Kraków
2:1
Wisła Rząska
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
0:7
Pychowianka Kraków
15.10.2017
15:00
Błękitni Czułówek
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
15.10.2017
15:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Płomień Kostrze
15.10.2017
15:00
Piast S.
1:1
Pozowianka Pozowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
1:0
Batory Wola Batorska
15.10.2017
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
5:1
Błyskawica Wyciąże
15.10.2017
15:30
Gryf Wiatowice
4:2
Sokół Chorągwica
15.10.2017
15:30
Iskra Zakrzów
6:0
Promień Zakrzowiec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
2:1
Dukla Bysina
15.10.2017
15:00
Cyrhla Krzczonów
2:1
Grodzisko Raciechowice
15.10.2017
14:00
Wicher Stróża
0:3
Hejnał Krzyszkowice
15.10.2017
16:00
Tempo II Rzeszotary
0:6
Iskra Brzączowice
15.10.2017
15:00
Staw Polanka
1:3
Jawor Jawornik
15.10.2017
16:00
Raba II Dobczyce
1:7
Orzeł II Myślenice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
4:2
Pilica Wierbka
15.10.2017
15:00
Spójnia II Osiek
8:3
Hetman Dłużec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Trzy Buki Wierzchowisko
5:0
Błękitni Falniów
15.10.2017
11:00
Zryw Przesławice
4:6
Sokół Gołaczewy
15.10.2017
15:00
Victoria Smroków
3:1
Czapla Czaple Male
15.10.2017
10:00
Błyskawica Kolbark
1:1
Orzeł K.
15.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Niedźwiedź II
15.10.2017
15:00
Milenium Radziemice
4:2
LKS Polanowice
15.10.2017
14:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
4:1
Topór Aleksandrowice
15.10.2017
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Nadwiślan II Rusocice
15.10.2017
12:00
Piast II Wołowice
:
Sankowia Sanka
15.10.2017
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:1
Wiarusy II
15.10.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
0:6
Contra II
15.10.2017
14:00
Czarnochowice II
0:1
Czarni II Staniątki
15.10.2017
15:30
Start II Brzezie
1:4
Wieliczanka II Wieliczka
15.10.2017
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.10.2017
15:00
Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stal Rzeszów
1:5
Znicz Pruszków
15.10.2017
12:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.10.2017
10:00
Puszcza Niepołomice
2:1
SMS Kraków
15.10.2017
10:00
Unia Tarnów
2:3
Limanovia Limanowa
15.10.2017
15:00
Hutnik Kraków
3:1
BKS Bochnia
15.10.2017
10:00
Profi Zielonki
1:6
Garbarnia Kraków
15.10.2017
15:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Juventa
0:3
Karpaty Krosno
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.10.2017
10:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Stal M.
0:1
Wisła Kraków
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Krakus Nowa Huta
1:0
Wolania
15.10.2017
13:15
Limanovia
3:3
Orzeł Myślenice
15.10.2017
15:00
AS Progres Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
15.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Beskid Tokarnia
2:7
Pcimianka Pcim
15.10.2017
11:00
Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Clearex Chorzów
3:3
AZS UG Gdańsk
15.10.2017
17:00
Pogoń 04 Szczecin
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
15.10.2017
15:00
Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Czwórka Radom
0:5
Medyk Konin
15.10.2017
17:00

I liga polska kobiet (Południe)

Resovia Rzeszów
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.10.2017
12:00
Praga Warszawa
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.10.2017
17:00