facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Strzelcy Kraków mecze w roli gospodarza rozgrywają na boisku Krakusa Nowa Huta.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.04.2017

Zwierzyniecki Kraków
1:2
Opatkowianka Opatkowice
24.04.2017
18:00
Krakus Swoszowice
3:0
Armatura Kraków
24.04.2017
18:00
Tyniec Kraków
1:2
Strzelcy Kraków
24.04.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:4
Dąbski Kraków
24.04.2017
18:00
Wieczysta Kraków
0:3
Wanda Kraków
24.04.2017
18:00

2. kolejka 08.05.2017

Armatura Kraków
1:5
Opatkowianka Opatkowice
08.05.2017
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Strzelcy Kraków
08.05.2017
18:00
Dąbski Kraków
2:0
Krakus Swoszowice
08.05.2017
18:00
Wanda Kraków
2:1
Tyniec Kraków
08.05.2017
18:00
Wieczysta Kraków
3:2
Victoria Kobierzyn
08.05.2017
18:00

3. kolejka 15.05.2017

Opatkowianka Opatkowice
3:0
Dąbski Kraków
15.05.2017
18:00
Strzelcy Kraków
1:4
Wanda Kraków
15.05.2017
18:00
Armatura Kraków
3:2
Wieczysta Kraków
15.05.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
0:3
Zwierzyniecki Kraków
15.05.2017
18:00
Krakus Swoszowice
4:1
Tyniec Kraków
15.05.2017
18:00

4. kolejka 22.05.2017

Opatkowianka Opatkowice
6:0
Strzelcy Kraków
22.05.2017
18:00
Dąbski Kraków
8:2
Armatura Kraków
22.05.2017
18:00
Wanda Kraków
6:2
Zwierzyniecki Kraków
22.05.2017
18:00
Wieczysta Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
22.05.2017
18:00
Tyniec Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
22.05.2017
18:00

5. kolejka 29.05.2017

Wanda Kraków
2:4
Opatkowianka Opatkowice
29.05.2017
18:00
Dąbski Kraków
1:7
Wieczysta Kraków
29.05.2017
18:00
Strzelcy Kraków
0:2
Victoria Kobierzyn
29.05.2017
18:00
Armatura Kraków
1:2
Tyniec Kraków
29.05.2017
18:00
Krakus Swoszowice
5:1
Zwierzyniecki Kraków
29.05.2017
18:00

6. kolejka 05.06.2017

Opatkowianka Opatkowice
1:1
Wieczysta Kraków
05.06.2017
18:00
Tyniec Kraków
2:3
Dąbski Kraków
05.06.2017
18:00
Strzelcy Kraków
3:0
Krakus Swoszowice
05.06.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
3:3
Wanda Kraków
05.06.2017
18:00
Zwierzyniecki Kraków
7:2
Armatura Kraków
05.06.2017
18:00

7. kolejka 12.06.2017

Opatkowianka Opatkowice
6:0
Victoria Kobierzyn
12.06.2017
18:00
Wieczysta Kraków
0:1
Tyniec Kraków
12.06.2017
18:00
Krakus Swoszowice
2:2
Wanda Kraków
12.06.2017
18:00
Zwierzyniecki Kraków
2:7
Dąbski Kraków
12.06.2017
18:00
Armatura Kraków
2:0
Strzelcy Kraków
12.06.2017
18:00

8. kolejka 19.06.2017

Tyniec Kraków
0:3
Opatkowianka Opatkowice
19.06.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
3:1
Krakus Swoszowice
19.06.2017
18:00
Armatura Kraków
3:2
Wanda Kraków
19.06.2017
18:00
Dąbski Kraków
8:0
Strzelcy Kraków
19.06.2017
18:00
Wieczysta Kraków
7:2
Zwierzyniecki Kraków
21.08.2017
18:00

9. kolejka 26.06.2017

Krakus Swoszowice
1:3
Opatkowianka Opatkowice
26.06.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:4
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:0
Armatura Kraków
26.06.2017
18:00
Strzelcy Kraków
2:6
Wieczysta Kraków
26.06.2017
18:00
Wanda Kraków
1:6
Dąbski Kraków
26.06.2017
18:00

10. kolejka 03.07.2017

Opatkowianka Opatkowice
3:3
Zwierzyniecki Kraków
03.07.2017
18:00
Armatura Kraków
3:0 v.o.
Krakus Swoszowice
03.07.2017
18:00
brak gości
Strzelcy Kraków
1:5
Tyniec Kraków
03.07.2017
18:00
Dąbski Kraków
7:2
Victoria Kobierzyn
03.07.2017
18:00
Wanda Kraków
0:4
Wieczysta Kraków
03.07.2017
18:00

11. kolejka 28.08.2017

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Armatura Kraków
28.08.2017
18:00
Strzelcy Kraków
2:5
Zwierzyniecki Kraków
28.08.2017
 
Krakus Swoszowice
3:7
Dąbski Kraków
28.08.2017
18:00
Tyniec Kraków
2:0
Wanda Kraków
28.08.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
0:6
Wieczysta Kraków
28.08.2017
18:00

12. kolejka 04.09.2017

Dąbski Kraków
2:0
Opatkowianka Opatkowice
04.09.2017
18:00
Wanda Kraków
5:1
Strzelcy Kraków
04.09.2017
18:00
Wieczysta Kraków
3:0
Armatura Kraków
04.09.2017
18:00
Zwierzyniecki Kraków
2:1
Victoria Kobierzyn
04.09.2017
18:00
Tyniec Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
04.09.2017
18:00

13. kolejka 11.09.2017

Strzelcy Kraków
0:4
Opatkowianka Opatkowice
11.09.2017
17:30
Armatura Kraków
1:6
Dąbski Kraków
11.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
2:0
Wanda Kraków
11.09.2017
17:30
Krakus Swoszowice
:
Wieczysta Kraków
11.09.2017
 
przełożony
Victoria Kobierzyn
3:2
Tyniec Kraków
11.09.2017
17:30

14. kolejka 18.09.2017

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski Kraków
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy Kraków
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

15. kolejka 25.09.2017

Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.09.2017
17:00
Dąbski Kraków
:
Tyniec Kraków
25.09.2017
17:00
Krakus Swoszowice
:
Strzelcy Kraków
25.09.2017
17:00
Wanda Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.09.2017
17:00
Armatura Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.09.2017
17:00

16. kolejka 02.10.2017

Victoria Kobierzyn
:
Opatkowianka Opatkowice
02.10.2017
17:00
Tyniec Kraków
:
Wieczysta Kraków
02.10.2017
17:00
Wanda Kraków
:
Krakus Swoszowice
02.10.2017
17:00
Dąbski Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
02.10.2017
17:00
Strzelcy Kraków
:
Armatura Kraków
02.10.2017
17:00

17. kolejka 09.10.2017

Opatkowianka Opatkowice
:
Tyniec Kraków
09.10.2017
16:30
Krakus Swoszowice
:
Victoria Kobierzyn
09.10.2017
16:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Wieczysta Kraków
09.10.2017
16:30
Wanda Kraków
:
Armatura Kraków
09.10.2017
16:30
Strzelcy Kraków
:
Dąbski Kraków
09.10.2017
16:30

18. kolejka 16.10.2017

Opatkowianka Opatkowice
:
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
:
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
:
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
:
Strzelcy Kraków
16.10.2017
16:15
Dąbski Kraków
:
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

14. kolejka 18.09.2017

18.09.2017
17:30
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski Kraków
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy Kraków
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice

13. kolejka 11.09.2017

11.09.2017
17:30
Strzelcy Kraków
0:4
Opatkowianka Opatkowice
11.09.2017
17:30
Armatura Kraków
1:6
Dąbski Kraków
11.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
2:0
Wanda Kraków
11.09.2017
 
Krakus Swoszowice
:
Wieczysta Kraków
11.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
3:2
Tyniec Kraków

15. kolejka 25.09.2017

25.09.2017
17:00
Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.09.2017
17:00
Dąbski Kraków
:
Tyniec Kraków
25.09.2017
17:00
Krakus Swoszowice
:
Strzelcy Kraków
25.09.2017
17:00
Wanda Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.09.2017
17:00
Armatura Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00
Znicz Pruszków
:
Warta Poznań
22.09.2017
19:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
0:0
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
1:2
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00