facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Wisła Kraków w roli gospodarza mecze rozgrywa na boisku Zwierzynieckiego Kraków.
Cracovia mecze w roli gospodarza rozgrywa na sztucznym boisku przy ul. Wielickiej w Krakowie.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.04.2017

Borek Kraków
1:6
Wisła Kraków
24.04.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
24.04.2017
18:00
Cracovia Kraków
4:4
Garbarnia Kraków
24.04.2017
18:30
Clepardia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
24.04.2017
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Grębałowianka Kraków
18.05.2017
 

2. kolejka 08.05.2017

Prądniczanka Kraków
1:2
Wisła Kraków
08.05.2017
18:00
Prokocim Kraków
6:1
Garbarnia Kraków
08.05.2017
18:00
Cracovia Kraków
5:1
Clepardia Kraków
24.05.2017
 
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Hutnik Kraków
01.06.2017
 
Grębałowianka Kraków
3:0
Borek Kraków
07.06.2017
 

3. kolejka 15.05.2017

Wisła Kraków
2:0
Prokocim Kraków
15.05.2017
18:00
Hutnik Kraków
7:2
Borek Kraków
15.05.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
0:3
Cracovia Kraków
15.05.2017
18:00
Clepardia Kraków
1:0
Grębałowianka Kraków
15.05.2017
18:00
Garbarnia Kraków
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
15.05.2017
19:00

4. kolejka 22.05.2017

Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Wisła Kraków
22.05.2017
18:00
Garbarnia Kraków
3:1
Clepardia Kraków
22.05.2017
19:00
Cracovia Kraków
6:1
Grębałowianka Kraków
22.05.2017
18:30
Prądniczanka Kraków
2:1
Hutnik Kraków
22.05.2017
18:00
Borek Kraków
3:2
Prokocim Kraków
22.05.2017
18:00

5. kolejka 29.05.2017

Wisła Kraków
8:1
Garbarnia Kraków
29.05.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
29.05.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:3
Clepardia Kraków
29.05.2017
18:00
Borek Kraków
1:2
Cracovia Kraków
29.05.2017
18:00
Prokocim Kraków
2:5
Hutnik Kraków
29.05.2017
18:00

6. kolejka 05.06.2017

Clepardia Kraków
0:4
Wisła Kraków
05.06.2017
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Cracovia Kraków
05.06.2017
18:00
Hutnik Kraków
4:0
Garbarnia Kraków
05.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
Prokocim Kraków
05.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
0:0
Borek Kraków
05.06.2017
18:00

7. kolejka 12.06.2017

Cracovia Kraków
2:1
Wisła Kraków
12.06.2017
18:30
Hutnik Kraków
10:0
Clepardia Kraków
12.06.2017
18:00
Prokocim Kraków
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
12.06.2017
18:00
Garbarnia Kraków
3:0
Borek Kraków
12.06.2017
19:00
Prądniczanka Kraków
1:3
Grębałowianka Kraków
12.06.2017
18:00

8. kolejka 19.06.2017

Wisła Kraków
5:1
Grębałowianka Kraków
19.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:4
Garbarnia Kraków
19.06.2017
18:00
Borek Kraków
1:3
Orzeł Piaski Wielkie
19.06.2017
18:00
Clepardia Kraków
3:4
Prokocim Kraków
19.06.2017
18:00
Hutnik Kraków
4:4
Cracovia Kraków
19.06.2017
18:30

9. kolejka 26.06.2017

Wisła Kraków
6:4
Hutnik Kraków
26.06.2017
18:00
Prokocim Kraków
2:3
Cracovia Kraków
26.06.2017
18:00
Clepardia Kraków
3:0
Borek Kraków
26.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
26.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
26.06.2017
18:00

10. kolejka 03.07.2017

Wisła Kraków
12:2
Borek Kraków
03.07.2017
18:00
Prokocim Kraków
4:2
Prądniczanka Kraków
03.07.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
1:2
Hutnik Kraków
03.07.2017
18:00
Garbarnia Kraków
3:7
Cracovia Kraków
03.07.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Clepardia Kraków
08.09.2017
 

11. kolejka 28.08.2017

Wisła Kraków
8:1
Prądniczanka Kraków
28.08.2017
18:00
Borek Kraków
0:3
Grębałowianka Kraków
28.08.2017
18:00
Garbarnia Kraków
2:1
Prokocim Kraków
28.08.2017
19:00
Hutnik Kraków
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
28.08.2017
18:00
Clepardia Kraków
1:7
Cracovia Kraków
28.08.2017
18:00

12. kolejka 04.09.2017

Prokocim Kraków
4:10
Wisła Kraków
04.09.2017
18:00
Borek Kraków
0:7
Hutnik Kraków
04.09.2017
18:00
Cracovia Kraków
9:1
Prądniczanka Kraków
04.09.2017
18:30
Grębałowianka Kraków
3:2
Clepardia Kraków
04.09.2017
 
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Garbarnia Kraków
04.09.2017
18:00

13. kolejka 11.09.2017

Wisła Kraków
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
11.09.2017
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Garbarnia Kraków
11.09.2017
17:30
Grębałowianka Kraków
0:4
Cracovia Kraków
11.09.2017
17:30
Hutnik Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
11.09.2017
17:30
Prokocim Kraków
4:1
Borek Kraków
11.09.2017
17:30

14. kolejka 18.09.2017

Orzeł Piaski Wielkie
3:0 v.o.
Grębałowianka Kraków
 
 
Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Prądniczanka Kraków
29.09.2017
 

15. kolejka 25.09.2017

Wisła Kraków
4:0
Clepardia Kraków
 
 
Borek Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
 
 
Garbarnia Kraków
3:1
Hutnik Kraków
25.09.2017
18:00
Prokocim Kraków
4:0
Grębałowianka Kraków
25.09.2017
17:00
Cracovia Kraków
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
11.10.2017
 

16. kolejka 02.10.2017

Wisła Kraków
3:1
Cracovia Kraków
02.10.2017
17:00
Clepardia Kraków
2:5
Hutnik Kraków
02.10.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Prokocim Kraków
02.10.2017
17:00
Borek Kraków
1:5
Garbarnia Kraków
02.10.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
02.10.2017
17:00

17. kolejka 09.10.2017

Grębałowianka Kraków
2:10
Wisła Kraków
09.10.2017
16:30
Garbarnia Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
09.10.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
6:1
Borek Kraków
09.10.2017
16:30
Prokocim Kraków
6:1
Clepardia Kraków
09.10.2017
16:30
Cracovia Kraków
4:5
Hutnik Kraków
09.10.2017
16:30

18. kolejka 16.10.2017

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

18. kolejka 16.10.2017

16.10.2017
18:00
Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:30
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
16:15
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
19:00
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków

18. kolejka 16.10.2017

16.10.2017
18:00
Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:30
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
16:15
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
19:00
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:0
Korona Kielce
20.11.2017
18:00

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
22.11.2017
14:45

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

FC Toruń
2:3
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00
Piast Gliwice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00