facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal Liga Typera (A)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

1.kolejka: brak kartek
2.kolejka: brak kartek
3.kolejka: brak kartek
4.kolejka: brak kartek
5.kolejka: brak kartek
6.kolejka: Eryk Chuchro (brak typów)
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 01.04.2017

Przemek Witkowski
4:1
Michał Bartyzel**
01.04.2017
 
Leszek Ochojna
0:2
Eryk Chuchro
01.04.2017
 

2. kolejka 08.04.2017

Michał Bartyzel**
6:4
Leszek Ochojna
08.04.2017
 
Przemek Witkowski
5:2
Eryk Chuchro
08.04.2017
 

3. kolejka 15.04.2017

Eryk Chuchro
2:3
Michał Bartyzel**
15.04.2017
 
Leszek Ochojna
2:4
Przemek Witkowski
15.04.2017
 

4. kolejka 22.04.2017

Przemek Witkowski
5:2
Leszek Ochojna
22.04.2017
 
Michał Bartyzel**
3:4
Eryk Chuchro
22.04.2017
 

5. kolejka 29.04.2017

Eryk Chuchro
2:2
Przemek Witkowski
29.04.2017
 
Leszek Ochojna
3:1
Michał Bartyzel**
29.04.2017
 

6. kolejka 06.05.2017

Eryk Chuchro
0:4
Leszek Ochojna
06.05.2017
 
Michał Bartyzel**
3:0
Przemek Witkowski
06.05.2017
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

6. kolejka 06.05.2017

06.05.2017
 
Eryk Chuchro
0:4
Leszek Ochojna
06.05.2017
 
Michał Bartyzel**
3:0
Przemek Witkowski

6. kolejka 06.05.2017

06.05.2017
 
Eryk Chuchro
0:4
Leszek Ochojna
06.05.2017
 
Michał Bartyzel**
3:0
Przemek Witkowski

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:0
Korona Kielce
20.11.2017
18:00

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
22.11.2017
14:45

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

FC Toruń
2:3
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00
Piast Gliwice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00