facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa II)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.03.2017

Tarnovia Tarnów
5:2
Fablok Chrzanów
18.03.2017
10:00
Soła Oświęcim
4:0
Dalin Myślenice
22.03.2017
15:00
Profi Zielonki
1:1
Progres II Kraków
10.05.2017
17:00

2. kolejka 25.03.2017

Fablok Chrzanów
0:0
Progres II Kraków
25.03.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
1:2
Soła Oświęcim
25.03.2017
10:00
Dalin Myślenice
0:1
Profi Zielonki
26.03.2017
12:30

3. kolejka 01.04.2017

Profi Zielonki
1:3
Tarnovia Tarnów
 
 
Progres II Kraków
2:1
Dalin Myślenice
01.04.2017
12:00
Soła Oświęcim
1:1
Fablok Chrzanów
05.04.2017
16:30

4. kolejka 08.04.2017

Fablok Chrzanów
2:1
Dalin Myślenice
08.04.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Progres II Kraków
08.04.2017
12:00
Soła Oświęcim
0:2
Profi Zielonki
08.04.2017
10:30

5. kolejka 13.04.2017

Profi Zielonki
0:2
Fablok Chrzanów
13.04.2017
11:00
Progres II Kraków
2:3
Soła Oświęcim
13.04.2017
10:00
Dalin Myślenice
1:3
Tarnovia Tarnów
13.04.2017
10:00

6. kolejka 22.04.2017

Fablok Chrzanów
2:1
Tarnovia Tarnów
22.04.2017
10:00
Progres II Kraków
3:2
Profi Zielonki
22.04.2017
13:00
Dalin Myślenice
0:2
Soła Oświęcim
23.04.2017
12:30

7. kolejka 29.04.2017

Profi Zielonki
1:2
Dalin Myślenice
29.04.2017
11:00
Progres II Kraków
1:2
Fablok Chrzanów
30.04.2017
11:00
Soła Oświęcim
1:1
Tarnovia Tarnów
10.05.2017
17:00

8. kolejka 06.05.2017

Tarnovia Tarnów
4:3
Profi Zielonki
06.05.2017
10:00
Fablok Chrzanów
1:2
Soła Oświęcim
06.05.2017
10:00
Dalin Myślenice
0:2
Progres II Kraków
07.05.2017
12:30

9. kolejka 13.05.2017

Progres II Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
13.05.2017
11:00
Profi Zielonki
2:3
Soła Oświęcim
13.05.2017
11:00
Dalin Myślenice
6:3
Fablok Chrzanów
14.05.2017
12:30

10. kolejka 20.05.2017

Tarnovia Tarnów
3:0
Dalin Myślenice
20.05.2017
11:00
Soła Oświęcim
1:0
Progres II Kraków
20.05.2017
11:00
Fablok Chrzanów
0:2
Profi Zielonki
20.05.2017
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

10. kolejka 20.05.2017

20.05.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Dalin Myślenice
20.05.2017
11:00
Soła Oświęcim
1:0
Progres II Kraków
20.05.2017
11:00
Fablok Chrzanów
0:2
Profi Zielonki

10. kolejka 20.05.2017

20.05.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Dalin Myślenice
20.05.2017
11:00
Soła Oświęcim
1:0
Progres II Kraków
20.05.2017
11:00
Fablok Chrzanów
0:2
Profi Zielonki

Wiadomości ligowe


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

II liga polska

GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
8:0
Orzeł Myślenice
22.05.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.05.2018
18:30

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny