facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa II)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.03.2017

Tarnovia Tarnów
5:2
Fablok Chrzanów
18.03.2017
10:00
Soła Oświęcim
4:0
Dalin Myślenice
22.03.2017
15:00
Profi Zielonki
1:1
Progres II Kraków
10.05.2017
17:00

2. kolejka 25.03.2017

Fablok Chrzanów
0:0
Progres II Kraków
25.03.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
1:2
Soła Oświęcim
25.03.2017
10:00
Dalin Myślenice
0:1
Profi Zielonki
26.03.2017
12:30

3. kolejka 01.04.2017

Profi Zielonki
1:3
Tarnovia Tarnów
 
 
Progres II Kraków
2:1
Dalin Myślenice
01.04.2017
12:00
Soła Oświęcim
1:1
Fablok Chrzanów
05.04.2017
16:30

4. kolejka 08.04.2017

Fablok Chrzanów
2:1
Dalin Myślenice
08.04.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Progres II Kraków
08.04.2017
12:00
Soła Oświęcim
0:2
Profi Zielonki
08.04.2017
10:30

5. kolejka 13.04.2017

Profi Zielonki
0:2
Fablok Chrzanów
13.04.2017
11:00
Progres II Kraków
2:3
Soła Oświęcim
13.04.2017
10:00
Dalin Myślenice
1:3
Tarnovia Tarnów
13.04.2017
10:00

6. kolejka 22.04.2017

Fablok Chrzanów
2:1
Tarnovia Tarnów
22.04.2017
10:00
Progres II Kraków
3:2
Profi Zielonki
22.04.2017
13:00
Dalin Myślenice
0:2
Soła Oświęcim
23.04.2017
12:30

7. kolejka 29.04.2017

Profi Zielonki
1:2
Dalin Myślenice
29.04.2017
11:00
Progres II Kraków
1:2
Fablok Chrzanów
30.04.2017
11:00
Soła Oświęcim
1:1
Tarnovia Tarnów
10.05.2017
17:00

8. kolejka 06.05.2017

Tarnovia Tarnów
4:3
Profi Zielonki
06.05.2017
10:00
Fablok Chrzanów
1:2
Soła Oświęcim
06.05.2017
10:00
Dalin Myślenice
0:2
Progres II Kraków
07.05.2017
12:30

9. kolejka 13.05.2017

Progres II Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
13.05.2017
11:00
Profi Zielonki
2:3
Soła Oświęcim
13.05.2017
11:00
Dalin Myślenice
6:3
Fablok Chrzanów
14.05.2017
12:30

10. kolejka 20.05.2017

Tarnovia Tarnów
3:0
Dalin Myślenice
20.05.2017
11:00
Soła Oświęcim
1:0
Progres II Kraków
20.05.2017
11:00
Fablok Chrzanów
0:2
Profi Zielonki
20.05.2017
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

10. kolejka 20.05.2017

20.05.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Dalin Myślenice
20.05.2017
11:00
Soła Oświęcim
1:0
Progres II Kraków
20.05.2017
11:00
Fablok Chrzanów
0:2
Profi Zielonki

10. kolejka 20.05.2017

20.05.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Dalin Myślenice
20.05.2017
11:00
Soła Oświęcim
1:0
Progres II Kraków
20.05.2017
11:00
Fablok Chrzanów
0:2
Profi Zielonki

Wiadomości ligowe


I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:3
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
2:2
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

KS Tymbark
:
Limanovia Limanowa
25.11.2017
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
25.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Bratniak Kraków
:
Liszczanka Liszki
25.11.2017
11:00
Dragon Szczyglice
:
Krakus Swoszowice
25.11.2017
13:30

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Wisła Czernichów
25.11.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
23.11.2017
20:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Trzebunia
25.11.2017
12:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
25.11.2017
12:00

Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
25.11.2017
12:00
Staw Polanka
:
Hejnał Krzyszkowice
25.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Lotnik II Kryspinów
:
Topór Aleksandrowice
25.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
25.11.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
25.11.2017
10:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
25.11.2017
13:00
Beskid Tokarnia
:
Orzeł Myślenice
25.11.2017
13:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.11.2017
13:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
1:1
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
14:4
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
AZS UŚ Katowice
25.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
Słoneczny Stok Białystok
25.11.2017
 
Clearex Chorzów
:
Pogoń 04 Szczecin
25.11.2017
 
AZS UG Gdańsk
:
FC Toruń
25.11.2017
 
Piast Gliwice
:
Red Dragons Pniewy
25.11.2017
 
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.11.2017
 

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 

Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
25.11.2017
14:00
AZS UŚ Katowice
:
ISD-AJD Częstochowa
25.11.2017
 
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
25.11.2017
 

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Prądniczanka Kraków
:
AZS UP Kraków
25.11.2017
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
25.11.2017
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
25.11.2017
08:50
Hutnik Kraków
:
Krakus Nowa Huta
25.11.2017
08:00
Tramwaj Kraków
:
SMS Kraków
25.11.2017
09:40
Puszcza Niepołomice
:
Dalin Myślenice
25.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Prokocim Kraków
:
Wisła Kraków
25.11.2017
11:20
Hutnik Kraków
:
Krakus
25.11.2017
12:10
Jadwiga Kraków
:
AP 21 Kraków
25.11.2017
13:00
Borek Kraków
:
Garbarnia Kraków
25.11.2017
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00