facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 03.09.2016

Puszcza Niepołomice
4:0
MKS Trzebinia
03.09.2016
00:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:3
Krakus Nowa Huta
24.09.2016
00:00
Soła Oświęcim
1:0
SMS Kraków
10.04.2017
16:00
Zatorzanka Zator
1:4
Dunajec Zakliczyn
01.05.2017
13:00
Sokół Słopnice
2:1
Proszowianka Proszowice
13.05.2017
10:00

2. kolejka 24.08.2016

Zatorzanka Zator
1:3
Wolania Wola Rzędzińska
24.08.2016
00:00
SMS Kraków
2:3
Sokół Słopnice
03.09.2016
00:00
Krakus Nowa Huta
1:1
Soła Oświęcim
01.10.2016
00:00
Dunajec Zakliczyn
4:0
MKS Trzebinia
01.10.2016
00:00
Proszowianka Proszowice
2:5
Puszcza Niepołomice
24.05.2017
18:00

3. kolejka 28.08.2016

Soła Oświęcim
3:0
Zatorzanka Zator
28.08.2016
00:00
Puszcza Niepołomice
1:0
SMS Kraków
05.11.2016
00:00
MKS Trzebinia
6:1
Proszowianka Proszowice
13.04.2017
11:00
Krakus Nowa Huta
7:0
Sokół Słopnice
03.06.2017
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Dunajec Zakliczyn
07.06.2017
18:30
pauzuje.

4. kolejka 03.09.2016

Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Soła Oświęcim
03.09.2016
00:00
SMS Kraków
3:1
MKS Trzebinia
16.11.2016
00:00
Zatorzanka Zator
2:4
Sokół Słopnice
13.04.2017
10:00
Dunajec Zakliczyn
0:1
Proszowianka Proszowice
22.04.2017
11:00
Krakus Nowa Huta
0:4
Puszcza Niepołomice
27.05.2017
13:00

5. kolejka 09.04.2017

Puszcza Niepołomice
3:0
Zatorzanka Zator
09.04.2017
10:00
Soła Oświęcim
0:2
Dunajec Zakliczyn
13.04.2017
15:00
Proszowianka Proszowice
1:5
SMS Kraków
06.05.2017
10:00
Sokół Słopnice
6:2
Wolania Wola Rzędzińska
06.05.2017
17:00
MKS Trzebinia
0:1
Krakus Nowa Huta
14.05.2017
11:00

6. kolejka 05.10.2016

Dunajec Zakliczyn
1:0
SMS Kraków
05.10.2016
00:00
Krakus Nowa Huta
2:0
Proszowianka Proszowice
15.10.2016
00:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Puszcza Niepołomice
13.04.2017
13:30
Soła Oświęcim
4:3
Sokół Słopnice
27.05.2017
11:00
Zatorzanka Zator
4:0
MKS Trzebinia
11.06.2017
12:00

7. kolejka 07.09.2016

Proszowianka Proszowice
1:2
Zatorzanka Zator
07.09.2016
00:00
Sokół Słopnice
2:2
Dunajec Zakliczyn
18.03.2017
00:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Soła Oświęcim
07.05.2017
10:00
SMS Kraków
1:0
Krakus Nowa Huta
22.05.2017
16:00
MKS Trzebinia
2:3
Wolania Wola Rzędzińska
28.05.2017
10:00

8. kolejka 10.09.2016

Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Proszowianka Proszowice
10.09.2016
00:00
Sokół Słopnice
1:3
Puszcza Niepołomice
15.10.2016
00:00
Dunajec Zakliczyn
3:4
Krakus Nowa Huta
06.05.2017
11:00
Soła Oświęcim
3:1
MKS Trzebinia
17.05.2017
18:00
Zatorzanka Zator
3:5
SMS Kraków
27.05.2017
10:00

9. kolejka 28.08.2016

MKS Trzebinia
1:1
Sokół Słopnice
28.08.2016
00:00
Krakus Nowa Huta
4:2
Zatorzanka Zator
17.09.2016
00:00
Proszowianka Proszowice
3:0
Soła Oświęcim
17.09.2016
00:00
Puszcza Niepołomice
4:1
Dunajec Zakliczyn
24.09.2016
00:00
SMS Kraków
4:2
Wolania Wola Rzędzińska
30.04.2017
11:00

10. kolejka 30.10.2016

MKS Trzebinia
2:0
Puszcza Niepołomice
30.10.2016
 
Krakus Nowa Huta
3:0
Wolania Wola Rzędzińska
25.03.2017
 
Proszowianka Proszowice
2:3
Sokół Słopnice
08.04.2017
13:00
SMS Kraków
0:3
Soła Oświęcim
15.05.2017
16:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
Zatorzanka Zator
03.06.2017
 

11. kolejka 15.10.2016

Wolania Wola Rzędzińska
1:4
Zatorzanka Zator
15.10.2016
00:00
Sokół Słopnice
3:3
SMS Kraków
28.10.2016
00:00
Soła Oświęcim
3:1
Krakus Nowa Huta
01.04.2017
00:00
MKS Trzebinia
0:0
Dunajec Zakliczyn
02.04.2017
00:00
Puszcza Niepołomice
3:1
Proszowianka Proszowice
04.06.2017
16:00

12. kolejka 07.09.2016

SMS Kraków
1:1
Puszcza Niepołomice
07.09.2016
00:00
Zatorzanka Zator
0:6
Soła Oświęcim
18.10.2016
00:00
Dunajec Zakliczyn
1:3
Wolania Wola Rzędzińska
08.04.2017
11:00
Sokół Słopnice
3:0
Krakus Nowa Huta
29.04.2017
10:00
Proszowianka Proszowice
4:1
MKS Trzebinia
20.05.2017
10:00

13. kolejka 11.09.2016

MKS Trzebinia
4:2
SMS Kraków
11.09.2016
00:00
Soła Oświęcim
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
30.10.2016
00:00
Puszcza Niepołomice
0:0
Krakus Nowa Huta
23.04.2017
10:00
Sokół Słopnice
4:1
Zatorzanka Zator
21.05.2017
10:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Dunajec Zakliczyn
27.05.2017
13:00

14. kolejka 09.04.2017

Krakus Nowa Huta
3:2
MKS Trzebinia
09.04.2017
12:00
Zatorzanka Zator
1:2
Puszcza Niepołomice
13.05.2017
10:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Soła Oświęcim
20.05.2017
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Sokół Słopnice
11.06.2017
12:00
SMS Kraków
7:1
Proszowianka Proszowice
11.06.2017
12:00

15. kolejka 24.08.2016

Proszowianka Proszowice
5:2
Krakus Nowa Huta
24.08.2016
00:00
SMS Kraków
0:3
Dunajec Zakliczyn
19.11.2016
00:00
Sokół Słopnice
8:1
Soła Oświęcim
22.04.2017
11:00
MKS Trzebinia
3:1
Zatorzanka Zator
07.05.2017
11:00
Puszcza Niepołomice
7:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.05.2017
14:00

16. kolejka 17.09.2016

Dunajec Zakliczyn
1:1
Sokół Słopnice
17.09.2016
00:00
Zatorzanka Zator
3:4
Proszowianka Proszowice
06.11.2016
00:00
Krakus Nowa Huta
0:2
SMS Kraków
13.04.2017
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:3
MKS Trzebinia
22.04.2017
10:00
Soła Oświęcim
2:1
Puszcza Niepołomice
11.06.2017
12:00

17. kolejka 31.08.2016

Puszcza Niepołomice
0:3
Sokół Słopnice
31.08.2016
00:00
Proszowianka Proszowice
4:0
Wolania Wola Rzędzińska
12.11.2016
00:00
SMS Kraków
4:0
Zatorzanka Zator
23.04.2017
09:00
MKS Trzebinia
0:3
Soła Oświęcim
04.06.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
10:1
Dunajec Zakliczyn
11.06.2017
12:00

18. kolejka 22.10.2016

Sokół Słopnice
4:1
MKS Trzebinia
22.10.2016
00:00
Zatorzanka Zator
3:1
Krakus Nowa Huta
18.03.2017
00:00
Soła Oświęcim
5:0
Proszowianka Proszowice
19.03.2017
00:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
Puszcza Niepołomice
27.03.2017
00:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
SMS Kraków
03.06.2017
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

18. kolejka 22.10.2016

22.10.2016
00:00
Sokół Słopnice
4:1
MKS Trzebinia
18.03.2017
00:00
Zatorzanka Zator
3:1
Krakus Nowa Huta
19.03.2017
00:00
Soła Oświęcim
5:0
Proszowianka Proszowice
27.03.2017
00:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
Puszcza Niepołomice
03.06.2017
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
SMS Kraków

18. kolejka 22.10.2016

22.10.2016
00:00
Sokół Słopnice
4:1
MKS Trzebinia
18.03.2017
00:00
Zatorzanka Zator
3:1
Krakus Nowa Huta
19.03.2017
00:00
Soła Oświęcim
5:0
Proszowianka Proszowice
27.03.2017
00:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
Puszcza Niepołomice
03.06.2017
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
SMS Kraków

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:0
Korona Kielce
20.11.2017
18:00

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
22.11.2017
14:45

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

FC Toruń
2:3
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00
Piast Gliwice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00