facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/patronat): Górnik Wieliczka
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.03.2017

Prądniczanka Kraków
0:4
Górnik Wieliczka
25.03.2017
09:00
Kmita Zabierzów
3:1
UKS Sygneczów
26.03.2017
10:30
Borek Kraków
4:0
Gościbia Sułkowice
26.04.2017
18:00
Prokocim Kraków
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
17.05.2017
18:00
pauzują.

2. kolejka 02.04.2017

Borek Kraków
5:1
UKS Sygneczów
02.04.2017
10:00
Gościbia Sułkowice
0:3
Gdovia Gdów
02.04.2017
11:00
Kmita Zabierzów
1:2
Prądniczanka Kraków
25.04.2017
18:00
Górnik Wieliczka
Prokocim Kraków
25.04.2017
18:00
pauzują.

3. kolejka 08.04.2017

Gdovia Gdów
Górnik Wieliczka
08.04.2017
10:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Borek Kraków
08.04.2017
10:00
Gościbia Sułkowice
1:0
UKS Sygneczów
08.04.2017
11:00
Prokocim Kraków
Kmita Zabierzów
09.04.2017
11:00
pauzują.

4. kolejka 18.04.2017

UKS Sygneczów
1:3
Prądniczanka Kraków
07.05.2017
10:00
Kmita Zabierzów
1:1
Gdovia Gdów
08.05.2017
17:00
Borek Kraków
0:4
Prokocim Kraków
10.05.2017
18:00
Gościbia Sułkowice
Górnik Wieliczka
16.05.2017
18:00
pauzują.

5. kolejka 22.04.2017

Gdovia Gdów
2:0
Borek Kraków
22.04.2017
16:00
Prądniczanka Kraków
4:2
Gościbia Sułkowice
22.04.2017
09:00
Górnik Wieliczka
Kmita Zabierzów
23.04.2017
10:00
Prokocim Kraków
6:0
UKS Sygneczów
23.04.2017
11:00
pauzują.

6. kolejka 29.04.2017

Borek Kraków
Górnik Wieliczka
30.04.2017
17:30
UKS Sygneczów
0:6
Gdovia Gdów
30.04.2017
16:00
Gościbia Sułkowice
0:3
Kmita Zabierzów
31.05.2017
17:00
Prądniczanka Kraków
1:2
Prokocim Kraków
08.06.2017
18:00
pauzują.

7. kolejka 03.05.2017

Kmita Zabierzów
1:2
Borek Kraków
03.05.2017
11:00
Górnik Wieliczka
UKS Sygneczów
03.05.2017
17:00
Prokocim Kraków
5:0
Gościbia Sułkowice
03.05.2017
11:00
Gdovia Gdów
4:6
Prądniczanka Kraków
04.05.2017
17:30
pauzują.

8. kolejka 06.05.2017

Gdovia Gdów
1:3
Prokocim Kraków
06.05.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
0:3
Borek Kraków
07.05.2017
11:00
Górnik Wieliczka
Prądniczanka Kraków
10.05.2017
17:30
UKS Sygneczów
2:1
Kmita Zabierzów
10.05.2017
18:00
pauzują.

9. kolejka 13.05.2017

Prądniczanka Kraków
0:9
Kmita Zabierzów
13.05.2017
09:00
Gdovia Gdów
0:4
Gościbia Sułkowice
13.05.2017
11:00
UKS Sygneczów
1:1
Borek Kraków
13.05.2017
13:00
Prokocim Kraków
Górnik Wieliczka
14.05.2017
10:30
pauzują.

10. kolejka 20.05.2017

Gościbia Sułkowice
3:0
UKS Sygneczów
20.05.2017
15:00
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
21.05.2017
10:00
Borek Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
21.05.2017
10:00
Kmita Zabierzów
0:3
Prokocim Kraków
24.05.2017
18:00
pauzują.

11. kolejka 27.05.2017

Prokocim Kraków
4:0
Borek Kraków
27.05.2017
11:00
Gdovia Gdów
5:0
Kmita Zabierzów
27.05.2017
11:00
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Gościbia Sułkowice
28.05.2017
10:00
Prądniczanka Kraków
1:3
UKS Sygneczów
29.05.2017
17:30
pauzują.

12. kolejka 03.06.2017

Gościbia Sułkowice
3:0 v.o.
Prądniczanka Kraków
04.06.2017
11:00
Borek Kraków
0:5
Gdovia Gdów
04.06.2017
10:00
UKS Sygneczów
0:8
Prokocim Kraków
04.06.2017
13:30
Kmita Zabierzów
Górnik Wieliczka
07.06.2017
18:00
pauzują.

13. kolejka 10.06.2017

Górnik Wieliczka
Borek Kraków
11.06.2017
10:00
Gdovia Gdów
2:2
UKS Sygneczów
11.06.2017
16:00
Prokocim Kraków
4:1
Prądniczanka Kraków
12.06.2017
18:00
Kmita Zabierzów
0:0
Gościbia Sułkowice
14.06.2017
18:00
pauzują.

14. kolejka 17.06.2017

Prądniczanka Kraków
1:6
Gdovia Gdów
17.06.2017
10:00
Gościbia Sułkowice
1:4
Prokocim Kraków
18.06.2017
11:00
Borek Kraków
4:3
Kmita Zabierzów
18.06.2017
10:00
UKS Sygneczów
Górnik Wieliczka
18.06.2017
16:00
pauzują.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
10:00
Prądniczanka Kraków
1:6
Gdovia Gdów
18.06.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
1:4
Prokocim Kraków
18.06.2017
10:00
Borek Kraków
4:3
Kmita Zabierzów
18.06.2017
16:00
UKS Sygneczów
Górnik Wieliczka
pauzują.

14. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
10:00
Prądniczanka Kraków
1:6
Gdovia Gdów
18.06.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
1:4
Prokocim Kraków
18.06.2017
10:00
Borek Kraków
4:3
Kmita Zabierzów
18.06.2017
16:00
UKS Sygneczów
Górnik Wieliczka
pauzują.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
:
Lechia Gdańsk
24.11.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
24.11.2017
20:30
Arka Gdynia
:
Sandecja Nowy Sącz
25.11.2017
18:00
Korona Kielce
:
Legia Warszawa
25.11.2017
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
25.11.2017
15:30
Lech Poznań
:
Wisła Płock
26.11.2017
15:30
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
26.11.2017
18:00

I liga polska

Ruch Chorzów
2:2
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Łęczna
24.11.2017
20:45
Stomil Olsztyn
:
Chojniczanka Chojnice
24.11.2017
18:00
Odra Opole
:
Pogoń Siedlce
25.11.2017
13:00
Stal Mielec
:
GKS Tychy
25.11.2017
17:45
Bytovia Bytów
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
25.11.2017
18:00
GKS Katowice
:
Miedź Legnica
25.11.2017
16:00
Chrobry Głogów
:
Ruch Chorzów
26.11.2017
15:00
Wigry Suwałki
:
Olimpia Grudziądz
26.11.2017
16:00
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
26.11.2017
13:00

II liga polska

Wisła Puławy
:
Rozwój Katowice
25.11.2017
15:00
GKS Jastrzębie
:
Gryf Wejherowo
25.11.2017
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
25.11.2017
13:00
Warta Poznań
:
Legionovia Legionowo
25.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
:
GKS Bełchatów
25.11.2017
13:00
Radomiak Radom
:
Siarka Tarnobrzeg
26.11.2017
13:00
Olimpia Elbląg
:
ROW Rybnik
26.11.2017
13:00
Gwardia Koszalin
:
ŁKS Łódź
26.11.2017
13:00
Znicz Pruszków
:
MKS Kluczbork
26.11.2017
12:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

KS Tymbark
:
Limanovia Limanowa
25.11.2017
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
25.11.2017
13:00
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
26.11.2017
13:00
LKS Mogilany
:
Wolni Kłaj
26.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Jastrzębiec Książ Wielki
26.11.2017
13:00
Galicja Raciborowice
:
Juvenia Prandocin
26.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Bratniak Kraków
:
Liszczanka Liszki
25.11.2017
11:00
Dragon Szczyglice
:
Krakus Swoszowice
25.11.2017
13:30

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Wisła Czernichów
25.11.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
23.11.2017
20:00
Wiarusy Igołomia
:
Wilga Instalbud Golkowice
26.11.2017
13:00
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.11.2017
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Trzebunia
25.11.2017
12:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
25.11.2017
12:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Sokół Chorągwica
26.11.2017
13:00

Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
25.11.2017
12:00
Staw Polanka
:
Hejnał Krzyszkowice
25.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Lotnik II Kryspinów
:
Topór Aleksandrowice
25.11.2017
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
26.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
25.11.2017
14:00
Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.11.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
26.11.2017
13:00
Czarni II Staniątki
:
Contra II
26.11.2017
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
25.11.2017
10:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
25.11.2017
13:00
Beskid Tokarnia
:
Orzeł Myślenice
25.11.2017
13:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.11.2017
13:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PSW Biała Podlaska
:
Czwórka Radom
26.11.2017
11:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
1:1
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
14:4
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
AZS UŚ Katowice
25.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
Słoneczny Stok Białystok
25.11.2017
18:00
Clearex Chorzów
:
Pogoń 04 Szczecin
25.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
:
FC Toruń
26.11.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Red Dragons Pniewy
26.11.2017
18:30

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
5:0
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 
walkower, goście zrezygnowali z przyjazdu

Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
25.11.2017
14:00
AZS UŚ Katowice
:
ISD-AJD Częstochowa
26.11.2017
18:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
26.11.2017
17:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Prądniczanka Kraków
:
AZS UP Kraków
25.11.2017
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
25.11.2017
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
25.11.2017
08:50
Hutnik Kraków
:
Krakus Nowa Huta
25.11.2017
08:00
Tramwaj Kraków
:
SMS Kraków
25.11.2017
09:40
Puszcza Niepołomice
:
Dalin Myślenice
25.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Prokocim Kraków
:
Wisła Kraków
25.11.2017
11:20
Hutnik Kraków
:
Krakus
25.11.2017
12:10
Jadwiga Kraków
:
AP 21 Kraków
25.11.2017
13:00
Borek Kraków
:
Garbarnia Kraków
25.11.2017
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Puszcza
:
Garbarnia Kraków
26.11.2017
08:00
AS Progres Kraków
:
Bronowianka Kraków
26.11.2017
08:50
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
26.11.2017
09:40
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
26.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
26.11.2017
11:20
AS Progres Kraków
:
Pcimianka
26.11.2017
12:10
Bronowianka
:
AP 21 Kraków
26.11.2017
13:00
Wisła Kraków
:
Piast S.
26.11.2017
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00