facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal Ekstraliga Kobiet, gr. południowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/patronat): Lex Kancelaria Słomniki
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/patronat): AZS UJ Kraków

1/4 FINAŁU - I MECZ (11/12.02.2017)
AZS UG Gdańsk - AZS UJ Kraków 0:7
Kotwica Kórnik - Rolnik Głogówek 4:2
ROW Rybnik - AZS AWF Warszawa 4:2
Lex Kancelaria Słomniki - AZS UAM Poznań 1:1

1/4 FINAŁU - REWANŻE (18/19.02.2017)
AZS UJ Kraków - AZS UG Gdańsk 8:2
Rolnik Głogówek - Kotwica Kórnik 4:2, d.1-0
AZS AWF Warszawa - ROW Rybnik 2:4
AZS UAM Poznań - Lex Kancelaria Słomniki 1:2


FINAL FOUR:
Lex Kancelaria Słomniki - Rolnik Głogówek 0:4 (półfinał)
AZS UJ Kraków - ROW Rybnik 2:1 (półfinał)
Lex Kancelaria Słomniki - ROW Rybnik 1:3 (o III miejsce)
AZS UJ Kraków - Rolnik Głogówek 6:0 (finał)
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.11.2016

Rolnik Biedrzychowice
3:2
Lex Kancelaria Słomniki
19.11.2016
18:00
ISD-AJD Częstochowa
5:3
AZS UŚ Katowice
19.11.2016
16:00
AZS UJ Kraków
1:0
ROW Rybnik
20.11.2016
19:00

2. kolejka 26.11.2016

Lex Kancelaria Słomniki
2:3
AZS UŚ Katowice
26.11.2016
18:00
AZS UJ Kraków
2:0
ISD-AJD Częstochowa
26.11.2016
19:00
Rolnik Biedrzychowice
2:4
ROW Rybnik
27.11.2016
17:00

3. kolejka 03.12.2016

ISD-AJD Częstochowa
2:6
Rolnik Biedrzychowice
03.12.2016
16:00
AZS UŚ Katowice
0:8
AZS UJ Kraków
04.12.2016
15:00
ROW Rybnik
3:2
Lex Kancelaria Słomniki
04.12.2016
16:00

4. kolejka 10.12.2016

Rolnik Biedrzychowice
6:1
AZS UŚ Katowice
10.12.2016
 
Lex Kancelaria Słomniki
2:1
AZS UJ Kraków
21.12.2016
20:00
ROW Rybnik
1:1
ISD-AJD Częstochowa
28.12.2016
16:00

5. kolejka 17.12.2016

AZS UJ Kraków
2:1
Rolnik Biedrzychowice
17.12.2016
18:00
AZS UŚ Katowice
1:6
ROW Rybnik
17.12.2016
 
ISD-AJD Częstochowa
2:7
Lex Kancelaria Słomniki
17.12.2016
 

6. kolejka 07.01.2017

Lex Kancelaria Słomniki
4:0
Rolnik Biedrzychowice
07.01.2017
17:00
AZS UŚ Katowice
2:3
ISD-AJD Częstochowa
08.01.2017
14:00
ROW Rybnik
2:4
AZS UJ Kraków
08.01.2017
16:00

7. kolejka 14.01.2017

AZS UŚ Katowice
2:2
Lex Kancelaria Słomniki
15.01.2017
14:00
ROW Rybnik
4:8
Rolnik Biedrzychowice
18.01.2017
18:00
ISD-AJD Częstochowa
0:5
AZS UJ Kraków
25.01.2017
 

8. kolejka 21.01.2017

Rolnik Biedrzychowice
7:4
ISD-AJD Częstochowa
21.01.2017
 
AZS UJ Kraków
6:0
AZS UŚ Katowice
21.01.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
0:0
ROW Rybnik
21.01.2017
18:00

9. kolejka 28.01.2017

AZS UJ Kraków
1:1
Lex Kancelaria Słomniki
28.01.2017
18:00
AZS UŚ Katowice
3:9
Rolnik Biedrzychowice
28.01.2017
 
ISD-AJD Częstochowa
0:3
ROW Rybnik
28.01.2017
 

10. kolejka 04.02.2017

Rolnik Biedrzychowice
7:2
AZS UJ Kraków
05.02.2017
18:00
ROW Rybnik
6:0
AZS UŚ Katowice
05.02.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
2:1
ISD-AJD Częstochowa
08.02.2017
20:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

10. kolejka 04.02.2017

05.02.2017
18:00
Rolnik Biedrzychowice
7:2
AZS UJ Kraków
05.02.2017
18:00
ROW Rybnik
6:0
AZS UŚ Katowice
08.02.2017
20:00
Lex Kancelaria Słomniki
2:1
ISD-AJD Częstochowa

10. kolejka 04.02.2017

05.02.2017
18:00
Rolnik Biedrzychowice
7:2
AZS UJ Kraków
05.02.2017
18:00
ROW Rybnik
6:0
AZS UŚ Katowice
08.02.2017
20:00
Lex Kancelaria Słomniki
2:1
ISD-AJD Częstochowa

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00
Znicz Pruszków
:
Warta Poznań
22.09.2017
19:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
0:0
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
1:2
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00