facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal I Liga, gr. południowa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/patronat): Lex Kancelaria Słomniki
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.09.2016

Orzeł Jelcz-Laskowice
5:2
KS AZS UMCS Lublin
25.09.2016
14:00
Berland OSiR Komprachcice
3:3
Futsal Nowiny
25.09.2016
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
Heiro Rzeszów
25.09.2016
17:00
Lex Kancelaria Słomniki
3:2
Remedium Pyskowice
12.10.2016
20:00
Futsal Team Brzeg
5:8
Malwee Łódź
13.11.2016
18:00

2. kolejka 01.10.2016

Futsal Nowiny
3:2
Gwiazda Ruda Śląska
01.10.2016
18:30
Lex Kancelaria Słomniki
6:6
Orzeł Jelcz-Laskowice
01.10.2016
17:00
Remedium Pyskowice
5:0
GKS Tychy
02.10.2016
18:00
Heiro Rzeszów
7:3
Futsal Team Brzeg
02.10.2016
17:00
KS AZS UMCS Lublin
5:4
Berland OSiR Komprachcice
02.10.2016
17:00
Malwee Łódź pauzuje.

3. kolejka 08.10.2016

Orzeł Jelcz-Laskowice
3:2
Remedium Pyskowice
08.10.2016
16:00
Berland OSiR Komprachcice
2:6
Lex Kancelaria Słomniki
09.10.2016
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
7:1
KS AZS UMCS Lublin
09.10.2016
17:00
Futsal Team Brzeg
5:5
Futsal Nowiny
09.10.2016
20:30
GKS Tychy
2:0
Malwee Łódź
09.10.2016
18:00
Heiro Rzeszów pauzuje.

4. kolejka 15.10.2016

KS AZS UMCS Lublin
5:0
Futsal Team Brzeg
15.10.2016
16:00
walkower
Lex Kancelaria Słomniki
1:1
Gwiazda Ruda Śląska
15.10.2016
20:00
Heiro Rzeszów
4:9
GKS Tychy
16.10.2016
17:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
4:0
Berland OSiR Komprachcice
16.10.2016
14:00
Remedium Pyskowice
5:5
Malwee Łódź
16.10.2016
18:00
Futsal Nowiny pauzuje.

5. kolejka 22.10.2016

Berland OSiR Komprachcice
3:3
Remedium Pyskowice
23.10.2016
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:1
Orzeł Jelcz-Laskowice
23.10.2016
17:00
Futsal Team Brzeg
5:6
Lex Kancelaria Słomniki
23.10.2016
18:00
GKS Tychy
2:2
Futsal Nowiny
23.10.2016
18:00
Malwee Łódź
7:3
Heiro Rzeszów
23.10.2016
15:00
KS AZS UMCS Lublin pauzuje.

6. kolejka 29.10.2016

KS AZS UMCS Lublin
10:4
GKS Tychy
29.10.2016
19:30
Orzeł Jelcz-Laskowice
14:2
Futsal Team Brzeg
29.10.2016
14:00
Berland OSiR Komprachcice
2:4
Gwiazda Ruda Śląska
29.10.2016
 
Futsal Nowiny
3:1
Malwee Łódź
29.10.2016
 
Remedium Pyskowice
7:2
Heiro Rzeszów
30.10.2016
18:00
Lex Kancelaria Słomniki pauzuje.

7. kolejka 05.11.2016

Malwee Łódź
1:2
KS AZS UMCS Lublin
05.11.2016
19:00
Gwiazda Ruda Śląska
7:4
Remedium Pyskowice
06.11.2016
17:00
Futsal Team Brzeg
4:4
Berland OSiR Komprachcice
06.11.2016
18:00
GKS Tychy
4:3
Lex Kancelaria Słomniki
06.11.2016
18:00
Heiro Rzeszów
3:0
Futsal Nowiny
06.11.2016
17:00
Orzeł Jelcz-Laskowice pauzuje.

8. kolejka 19.11.2016

Lex Kancelaria Słomniki
5:1
Malwee Łódź
19.11.2016
17:00
Remedium Pyskowice
6:1
Futsal Nowiny
20.11.2016
18:00
KS AZS UMCS Lublin
9:3
Heiro Rzeszów
20.11.2016
17:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
4:2
GKS Tychy
20.11.2016
14:00
Futsal Team Brzeg
3:8
Gwiazda Ruda Śląska
20.11.2016
18:30
Berland OSiR Komprachcice pauzuje.

9. kolejka 26.11.2016

GKS Tychy
6:6
Berland OSiR Komprachcice
26.11.2016
 
Futsal Nowiny
1:3
KS AZS UMCS Lublin
26.11.2016
19:00
Malwee Łódź
1:5
Orzeł Jelcz-Laskowice
26.11.2016
 
Futsal Team Brzeg
1:1
Remedium Pyskowice
27.11.2016
18:00
Heiro Rzeszów
5:6
Lex Kancelaria Słomniki
27.11.2016
17:00
Gwiazda Ruda Śląska pauzuje.

10. kolejka 03.12.2016

Lex Kancelaria Słomniki
6:2
Futsal Nowiny
03.12.2016
17:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
8:3
Heiro Rzeszów
03.12.2016
20:00
Berland OSiR Komprachcice
6:0
Malwee Łódź
03.12.2016
19:00
Remedium Pyskowice
5:4
KS AZS UMCS Lublin
04.12.2016
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
8:3
GKS Tychy
06.12.2016
19:00
Futsal Team Brzeg pauzuje.

11. kolejka 10.12.2016

Futsal Nowiny
5:1
Orzeł Jelcz-Laskowice
10.12.2016
16:00
GKS Tychy
6:6
Futsal Team Brzeg
11.12.2016
18:00
Heiro Rzeszów
2:8
Berland OSiR Komprachcice
11.12.2016
17:00
Malwee Łódź
2:6
Gwiazda Ruda Śląska
11.12.2016
12:00
Lex Kancelaria Słomniki
8:2
KS AZS UMCS Lublin
14.12.2016
20:00
Remedium Pyskowice pauzuje.

12. kolejka 07.01.2017

Malwee Łódź
3:5
Futsal Team Brzeg
07.01.2017
19:00
KS AZS UMCS Lublin
2:1
Orzeł Jelcz-Laskowice
08.01.2017
17:00
Heiro Rzeszów
5:5
Gwiazda Ruda Śląska
08.01.2017
17:00
Remedium Pyskowice
4:1
Lex Kancelaria Słomniki
08.01.2017
18:00
Futsal Nowiny
3:10
Berland OSiR Komprachcice
25.02.2017
17:00

13. kolejka 14.01.2017

Orzeł Jelcz-Laskowice
6:8
Lex Kancelaria Słomniki
14.01.2017
20:00
Berland OSiR Komprachcice
3:0
KS AZS UMCS Lublin
14.01.2017
19:30
Gwiazda Ruda Śląska
5:1
Futsal Nowiny
15.01.2017
17:00
GKS Tychy
5:2
Remedium Pyskowice
15.01.2017
18:00
Futsal Team Brzeg
6:6
Heiro Rzeszów
15.01.2017
18:00
Malwee Łódź pauzuje.

14. kolejka 04.02.2017

Lex Kancelaria Słomniki
2:2
Berland OSiR Komprachcice
04.02.2017
19:00
Malwee Łódź
7:2
GKS Tychy
04.02.2017
19:00
Remedium Pyskowice
6:6
Orzeł Jelcz-Laskowice
05.02.2017
18:00
KS AZS UMCS Lublin
5:9
Gwiazda Ruda Śląska
05.02.2017
13:30
Futsal Nowiny
4:5
Futsal Team Brzeg
05.02.2017
18:00
Heiro Rzeszów pauzuje.

15. kolejka 18.02.2017

Malwee Łódź
2:2
Remedium Pyskowice
18.02.2017
19:00
Futsal Team Brzeg
4:6
KS AZS UMCS Lublin
19.02.2017
15:30
Gwiazda Ruda Śląska
2:3
Lex Kancelaria Słomniki
19.02.2017
17:00
GKS Tychy
6:3
Heiro Rzeszów
19.02.2017
18:00
Berland OSiR Komprachcice
3:4
Orzeł Jelcz-Laskowice
19.02.2017
17:00
Futsal Nowiny pauzuje.

16. kolejka 04.03.2017

Orzeł Jelcz-Laskowice
2:1
Gwiazda Ruda Śląska
04.03.2017
20:30
Lex Kancelaria Słomniki
Futsal Team Brzeg
04.03.2017
20:00
Futsal Nowiny
4:2
GKS Tychy
04.03.2017
18:00
Remedium Pyskowice
3:5
Berland OSiR Komprachcice
05.03.2017
18:00
Heiro Rzeszów
5:3
Malwee Łódź
05.03.2017
17:00
KS AZS UMCS Lublin pauzuje.

17. kolejka 11.03.2017

Malwee Łódź
6:4
Futsal Nowiny
11.03.2017
19:00
GKS Tychy
5:4
KS AZS UMCS Lublin
12.03.2017
17:00
Futsal Team Brzeg
2:5
Orzeł Jelcz-Laskowice
12.03.2017
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:0
Berland OSiR Komprachcice
12.03.2017
16:00
Heiro Rzeszów
6:3
Remedium Pyskowice
12.03.2017
17:20
Lex Kancelaria Słomniki pauzuje.

18. kolejka 18.03.2017

Berland OSiR Komprachcice
5:2
Futsal Team Brzeg
18.03.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
GKS Tychy
18.03.2017
19:00
Futsal Nowiny
3:4
Heiro Rzeszów
18.03.2017
16:00
KS AZS UMCS Lublin
3:2
Malwee Łódź
19.03.2017
17:00
Remedium Pyskowice
1:7
Gwiazda Ruda Śląska
19.03.2017
18:00
Orzeł Jelcz-Laskowice pauzuje.

19. kolejka 25.03.2017

GKS Tychy
2:7
Orzeł Jelcz-Laskowice
22.03.2017
20:00
Malwee Łódź
Lex Kancelaria Słomniki
25.03.2017
19:00
Futsal Nowiny
4:3
Remedium Pyskowice
26.03.2017
17:00
Heiro Rzeszów
2:6
KS AZS UMCS Lublin
26.03.2017
17:20
Gwiazda Ruda Śląska
6:7
Futsal Team Brzeg
26.03.2017
17:00
Berland OSiR Komprachcice pauzuje.

20. kolejka 01.04.2017

KS AZS UMCS Lublin
7:1
Futsal Nowiny
15.03.2017
20:45
Lex Kancelaria Słomniki
Heiro Rzeszów
01.04.2017
19:00
Berland OSiR Komprachcice
7:4
GKS Tychy
02.04.2017
17:00
Remedium Pyskowice
2:2
Futsal Team Brzeg
02.04.2017
18:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
8:4
Malwee Łódź
14.04.2017
20:30
Gwiazda Ruda Śląska pauzuje.

21. kolejka 08.04.2017

Futsal Nowiny
Lex Kancelaria Słomniki
08.04.2017
17:00
Heiro Rzeszów
1:5
Orzeł Jelcz-Laskowice
09.04.2017
17:20
Malwee Łódź
4:2
Berland OSiR Komprachcice
09.04.2017
17:00
KS AZS UMCS Lublin
3:2
Remedium Pyskowice
09.04.2017
17:00
GKS Tychy
2:2
Gwiazda Ruda Śląska
09.04.2017
17:00
Futsal Team Brzeg pauzuje.

22. kolejka 22.04.2017

Futsal Team Brzeg
6:6
GKS Tychy
29.01.2017
18:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
7:2
Futsal Nowiny
22.04.2017
18:00
Berland OSiR Komprachcice
7:3
Heiro Rzeszów
22.04.2017
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
Malwee Łódź
22.04.2017
18:00
KS AZS UMCS Lublin
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2017
18:00
Remedium Pyskowice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 22.04.2017

29.01.2017
18:00
Futsal Team Brzeg
6:6
GKS Tychy
22.04.2017
18:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
7:2
Futsal Nowiny
22.04.2017
18:00
Berland OSiR Komprachcice
7:3
Heiro Rzeszów
22.04.2017
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
Malwee Łódź
22.04.2017
18:00
KS AZS UMCS Lublin
Lex Kancelaria Słomniki
Remedium Pyskowice pauzuje.

22. kolejka 22.04.2017

29.01.2017
18:00
Futsal Team Brzeg
6:6
GKS Tychy
22.04.2017
18:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
7:2
Futsal Nowiny
22.04.2017
18:00
Berland OSiR Komprachcice
7:3
Heiro Rzeszów
22.04.2017
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
Malwee Łódź
22.04.2017
18:00
KS AZS UMCS Lublin
Lex Kancelaria Słomniki
Remedium Pyskowice pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00
Znicz Pruszków
:
Warta Poznań
22.09.2017
19:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
0:0
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
1:2
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00