facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rundą wiosenną z rozgrywek wycofał się Wawel Kraków. Wyniki wiosną weryfikowano jako walkowery na korzyść rywali.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 27.08.2016

Wisła II Kraków
1:1
AP 21 II Kraków
26.08.2016
11:00
Unia II Tarnów
6:0
Wawel Kraków
06.09.2016
16:00
Sokół Stary Sącz
5:0
Cracovia II Kraków
07.09.2016
17:00
Pcimianka Pcim
5:0
Fablok Chrzanów
26.10.2016
15:00
Krakus II Nowa Huta
3:3
Glinik Gorlice
29.10.2016
15:00
AS Progres II Kraków pauzuje.

2. kolejka 03.09.2016

Wawel Kraków
1:3
Glinik Gorlice
03.09.2016
12:30
Fablok Chrzanów
1:1
Krakus II Nowa Huta
03.09.2016
14:00
Cracovia II Kraków
1:0
Pcimianka Pcim
03.09.2016
12:00
AS Progres II Kraków
0:3
Sokół Stary Sącz
03.09.2016
17:00
Unia II Tarnów
2:3
Wisła II Kraków
03.09.2016
11:00
AP 21 II Kraków pauzuje.

3. kolejka 10.09.2016

Wisła II Kraków
12:0
Wawel Kraków
10.09.2016
14:00
Sokół Stary Sącz
2:4
AP 21 II Kraków
10.09.2016
13:00
Glinik Gorlice
5:0
Fablok Chrzanów
10.09.2016
14:00
Pcimianka Pcim
1:3
AS Progres II Kraków
11.09.2016
10:00
Krakus II Nowa Huta
0:2
Cracovia II Kraków
11.09.2016
10:00
Unia II Tarnów pauzuje.

4. kolejka 17.09.2016

Wawel Kraków
0:0
Fablok Chrzanów
17.09.2016
12:00
Cracovia II Kraków
2:3
Glinik Gorlice
17.09.2016
11:00
AP 21 II Kraków
5:2
Pcimianka Pcim
17.09.2016
12:30
AS Progres II Kraków
4:0
Krakus II Nowa Huta
18.09.2016
10:00
Unia II Tarnów
0:2
Sokół Stary Sącz
10.11.2016
14:30
Wisła II Kraków pauzuje.

5. kolejka 24.09.2016

Pcimianka Pcim
1:3
Unia II Tarnów
24.09.2016
16:00
Glinik Gorlice
2:1
AS Progres II Kraków
24.09.2016
12:00
Fablok Chrzanów
1:4
Cracovia II Kraków
24.09.2016
14:00
Sokół Stary Sącz
2:2
Wisła II Kraków
25.09.2016
11:00
Krakus II Nowa Huta
0:7
AP 21 II Kraków
28.09.2016
16:00
Wawel Kraków pauzuje.

6. kolejka 01.10.2016

AS Progres II Kraków
6:1
Fablok Chrzanów
01.10.2016
14:00
AP 21 II Kraków
7:1
Glinik Gorlice
01.10.2016
12:30
Unia II Tarnów
7:1
Krakus II Nowa Huta
01.10.2016
10:00
Wisła II Kraków
6:0
Pcimianka Pcim
01.10.2016
15:00
Wawel Kraków
0:8
Cracovia II Kraków
19.10.2016
16:00
Sokół Stary Sącz pauzuje.

7. kolejka 08.10.2016

Sokół Stary Sącz
10:0
Wawel Kraków
01.10.2016
15:30
Glinik Gorlice
2:4
Unia II Tarnów
08.10.2016
12:00
Fablok Chrzanów
0:7
AP 21 II Kraków
08.10.2016
12:00
Cracovia II Kraków
0:1
AS Progres II Kraków
08.10.2016
13:00
Krakus II Nowa Huta
0:5
Wisła II Kraków
11.10.2016
16:00
Pcimianka Pcim pauzuje.

8. kolejka 15.10.2016

Wawel Kraków
1:6
AS Progres II Kraków
15.10.2016
11:00
AP 21 II Kraków
5:0
Cracovia II Kraków
15.10.2016
12:30
Unia II Tarnów
6:0
Fablok Chrzanów
15.10.2016
12:30
Sokół Stary Sącz
12:0
Pcimianka Pcim
16.10.2016
09:00
Wisła II Kraków
4:1
Glinik Gorlice
19.10.2016
14:30
Krakus II Nowa Huta pauzuje.

9. kolejka 22.10.2016

Fablok Chrzanów
0:4
Wisła II Kraków
22.10.2016
11:30
Cracovia II Kraków
1:2
Unia II Tarnów
22.10.2016
13:00
Pcimianka Pcim
2:1
Wawel Kraków
23.10.2016
18:30
AS Progres II Kraków
0:5
AP 21 II Kraków
23.10.2016
12:00
Krakus II Nowa Huta
0:12
Sokół Stary Sącz
13.11.2016
11:00
Glinik Gorlice pauzuje.

10. kolejka 29.10.2016

Wawel Kraków
0:5
AP 21 II Kraków
29.10.2016
11:00
Unia II Tarnów
2:0
AS Progres II Kraków
29.10.2016
10:30
Sokół Stary Sącz
5:0
Glinik Gorlice
29.10.2016
11:00
Wisła II Kraków
2:0
Cracovia II Kraków
30.10.2016
10:00
Pcimianka Pcim
2:1
Krakus II Nowa Huta
12.11.2016
09:00
Fablok Chrzanów pauzuje.

11. kolejka 05.11.2016

Glinik Gorlice
2:0
Pcimianka Pcim
05.11.2016
11:00
Fablok Chrzanów
0:9
Sokół Stary Sącz
05.11.2016
11:00
AS Progres II Kraków
0:5
Wisła II Kraków
05.11.2016
12:00
AP 21 II Kraków
3:0
Unia II Tarnów
05.11.2016
12:30
Krakus II Nowa Huta
2:1
Wawel Kraków
06.11.2016
14:00
Cracovia II Kraków pauzuje.

12. kolejka 08.04.2017

Fablok Chrzanów
1:3
Pcimianka Pcim
05.04.2017
17:00
Wawel Kraków
0:3 v.o.
Unia II Tarnów
08.04.2017
00:00
Cracovia II Kraków
0:0
Sokół Stary Sącz
08.04.2017
11:00
Glinik Gorlice
3:1
Krakus II Nowa Huta
08.04.2017
12:00
AP 21 II Kraków
0:0
Wisła II Kraków
09.04.2017
12:00
AS Progres II Kraków pauzuje.

13. kolejka 13.04.2017

Glinik Gorlice
3:0 v.o.
Wawel Kraków
06.04.2017
00:00
Sokół Stary Sącz
4:1
AS Progres II Kraków
10.04.2017
17:00
Wisła II Kraków
3:1
Unia II Tarnów
12.04.2017
15:30
Pcimianka Pcim
0:1
Cracovia II Kraków
13.04.2017
11:00
Krakus II Nowa Huta
3:0
Fablok Chrzanów
18.04.2017
10:00
AP 21 II Kraków pauzuje.

14. kolejka 22.04.2017

Wawel Kraków
0:3 v.o.
Wisła II Kraków
15.04.2017
00:00
Fablok Chrzanów
1:4
Glinik Gorlice
22.04.2017
14:00
Cracovia II Kraków
0:0
Krakus II Nowa Huta
22.04.2017
11:00
AS Progres II Kraków
6:1
Pcimianka Pcim
23.04.2017
13:00
AP 21 II Kraków
1:1
Sokół Stary Sącz
15.06.2017
10:00
Unia II Tarnów pauzuje.

15. kolejka 29.04.2017

Fablok Chrzanów
3:0 v.o.
Wawel Kraków
17.04.2017
00:00
Krakus II Nowa Huta
1:2
AS Progres II Kraków
26.04.2017
15:30
Glinik Gorlice
2:5
Cracovia II Kraków
29.04.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
2:4
Unia II Tarnów
29.04.2017
17:00
Pcimianka Pcim
0:1
AP 21 II Kraków
18.05.2017
17:00
Wisła II Kraków pauzuje.

16. kolejka 06.05.2017

Unia II Tarnów
3:0
Pcimianka Pcim
06.05.2017
00:00
Cracovia II Kraków
6:0
Fablok Chrzanów
06.05.2017
11:00
Wisła II Kraków
5:0
Sokół Stary Sącz
06.05.2017
11:00
AP 21 II Kraków
3:0
Krakus II Nowa Huta
06.05.2017
10:00
AS Progres II Kraków
3:2
Glinik Gorlice
07.05.2017
18:00
Wawel Kraków pauzuje.

17. kolejka 13.05.2017

Cracovia II Kraków
3:0 v.o.
Wawel Kraków
07.05.2017
00:00
Fablok Chrzanów
0:4
AS Progres II Kraków
13.05.2017
14:00
Glinik Gorlice
1:3
AP 21 II Kraków
13.05.2017
12:00
Krakus II Nowa Huta
0:7
Unia II Tarnów
13.05.2017
13:30
Pcimianka Pcim
1:6
Wisła II Kraków
14.05.2017
17:00
Sokół Stary Sącz pauzuje.

18. kolejka 20.05.2017

Wawel Kraków
0:3 v.o.
Sokół Stary Sącz
13.05.2017
00:00
AS Progres II Kraków
1:3
Cracovia II Kraków
19.05.2017
18:00
Unia II Tarnów
1:1
Glinik Gorlice
20.05.2017
10:00
AP 21 II Kraków
15:0
Fablok Chrzanów
20.05.2017
09:30
Wisła II Kraków
2:1
Krakus II Nowa Huta
21.05.2017
10:00
Pcimianka Pcim pauzuje.

19. kolejka 27.05.2017

AS Progres II Kraków
3:0 v.o.
Wawel Kraków
20.05.2017
00:00
Cracovia II Kraków
0:3
AP 21 II Kraków
27.05.2017
11:00
Fablok Chrzanów
0:3
Unia II Tarnów
27.05.2017
14:00
Pcimianka Pcim
0:4
Sokół Stary Sącz
27.05.2017
17:30
Glinik Gorlice
1:4
Wisła II Kraków
27.05.2017
12:00
Krakus II Nowa Huta pauzuje.

20. kolejka 03.06.2017

Wisła II Kraków
8:0
Fablok Chrzanów
18.05.2017
17:00
Wawel Kraków
0:3 v.o.
Pcimianka Pcim
27.05.2017
00:00
AP 21 II Kraków
3:1
AS Progres II Kraków
03.06.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
7:0
Krakus II Nowa Huta
03.06.2017
12:00
Unia II Tarnów
1:2
Cracovia II Kraków
14.06.2017
18:00
Glinik Gorlice pauzuje.

21. kolejka 10.06.2017

AP 21 II Kraków
3:0 v.o.
Wawel Kraków
03.06.2017
00:00
Glinik Gorlice
1:2
Sokół Stary Sącz
10.06.2017
12:00
Cracovia II Kraków
2:2
Wisła II Kraków
10.06.2017
09:00
AS Progres II Kraków
0:2
Unia II Tarnów
11.06.2017
09:00
Krakus II Nowa Huta
1:0
Pcimianka Pcim
12.06.2017
18:30
Fablok Chrzanów pauzuje.

22. kolejka 17.06.2017

Wisła II Kraków
3:1
AS Progres II Kraków
24.05.2017
18:00
Wawel Kraków
0:3 v.o.
Krakus II Nowa Huta
10.06.2017
00:00
Pcimianka Pcim
3:0
Glinik Gorlice
18.06.2017
13:00
Sokół Stary Sącz
:
Fablok Chrzanów
18.06.2017
13:00
Unia II Tarnów
0:2
AP 21 II Kraków
18.06.2017
13:00
Cracovia II Kraków pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 17.06.2017

24.05.2017
18:00
Wisła II Kraków
3:1
AS Progres II Kraków
10.06.2017
00:00
Wawel Kraków
0:3 v.o.
Krakus II Nowa Huta
18.06.2017
13:00
Pcimianka Pcim
3:0
Glinik Gorlice
18.06.2017
13:00
Sokół Stary Sącz
:
Fablok Chrzanów
18.06.2017
13:00
Unia II Tarnów
0:2
AP 21 II Kraków
Cracovia II Kraków pauzuje.

22. kolejka 17.06.2017

24.05.2017
18:00
Wisła II Kraków
3:1
AS Progres II Kraków
10.06.2017
00:00
Wawel Kraków
0:3 v.o.
Krakus II Nowa Huta
18.06.2017
13:00
Pcimianka Pcim
3:0
Glinik Gorlice
18.06.2017
13:00
Sokół Stary Sącz
:
Fablok Chrzanów
18.06.2017
13:00
Unia II Tarnów
0:2
AP 21 II Kraków
Cracovia II Kraków pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:3
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
2:2
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

KS Tymbark
:
Limanovia Limanowa
25.11.2017
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
25.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Bratniak Kraków
:
Liszczanka Liszki
25.11.2017
11:00
Dragon Szczyglice
:
Krakus Swoszowice
25.11.2017
13:30

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Wisła Czernichów
25.11.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
23.11.2017
20:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Trzebunia
25.11.2017
12:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
25.11.2017
12:00

Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
25.11.2017
12:00
Staw Polanka
:
Hejnał Krzyszkowice
25.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Lotnik II Kryspinów
:
Topór Aleksandrowice
25.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
25.11.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
25.11.2017
10:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
25.11.2017
13:00
Beskid Tokarnia
:
Orzeł Myślenice
25.11.2017
13:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.11.2017
13:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
1:1
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
14:4
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
AZS UŚ Katowice
25.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
Słoneczny Stok Białystok
25.11.2017
 
Clearex Chorzów
:
Pogoń 04 Szczecin
25.11.2017
 
AZS UG Gdańsk
:
FC Toruń
25.11.2017
 
Piast Gliwice
:
Red Dragons Pniewy
25.11.2017
 
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.11.2017
 

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 

Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
25.11.2017
14:00
AZS UŚ Katowice
:
ISD-AJD Częstochowa
25.11.2017
 
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
25.11.2017
 

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Prądniczanka Kraków
:
AZS UP Kraków
25.11.2017
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
25.11.2017
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
25.11.2017
08:50
Hutnik Kraków
:
Krakus Nowa Huta
25.11.2017
08:00
Tramwaj Kraków
:
SMS Kraków
25.11.2017
09:40
Puszcza Niepołomice
:
Dalin Myślenice
25.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Prokocim Kraków
:
Wisła Kraków
25.11.2017
11:20
Hutnik Kraków
:
Krakus
25.11.2017
12:10
Jadwiga Kraków
:
AP 21 Kraków
25.11.2017
13:00
Borek Kraków
:
Garbarnia Kraków
25.11.2017
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00