facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal Ekstraklasa - grupa spadkowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 06.05.2017

Red Dragons Pniewy
2:0
Red Devils Chojnice
06.05.2017
16:00
Euromaster Głogów
3:2
AZS UŚ Katowice
06.05.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
3:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
06.05.2017
18:00

2. kolejka 10.05.2017

Red Devils Chojnice
2:5
MKF Sole Miasto Wieliczka
10.05.2017
19:00
AZS UŚ Katowice
1:3
AZS UG Gdańsk
10.05.2017
18:30
Red Dragons Pniewy
0:1
Euromaster Głogów
10.05.2017
20:00

3. kolejka 13.05.2017

Euromaster Głogów
2:0
Red Devils Chojnice
14.05.2017
14:00
AZS UG Gdańsk
1:4
Red Dragons Pniewy
14.05.2017
16:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
1:2
AZS UŚ Katowice
14.05.2017
18:00

4. kolejka 20.05.2017

AZS UŚ Katowice
5:2
Red Devils Chojnice
20.05.2017
18:00
Red Dragons Pniewy
4:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
20.05.2017
18:00
Euromaster Głogów
5:7
AZS UG Gdańsk
22.05.2017
20:00

5. kolejka 27.05.2017

AZS UŚ Katowice
4:4
Red Dragons Pniewy
27.05.2017
 
Red Devils Chojnice
5:5
AZS UG Gdańsk
27.05.2017
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
3:5
Euromaster Głogów
27.05.2017
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

5. kolejka 27.05.2017

27.05.2017
 
AZS UŚ Katowice
4:4
Red Dragons Pniewy
27.05.2017
 
Red Devils Chojnice
5:5
AZS UG Gdańsk
27.05.2017
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
3:5
Euromaster Głogów

5. kolejka 27.05.2017

27.05.2017
 
AZS UŚ Katowice
4:4
Red Dragons Pniewy
27.05.2017
 
Red Devils Chojnice
5:5
AZS UG Gdańsk
27.05.2017
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
3:5
Euromaster Głogów

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00
Znicz Pruszków
:
Warta Poznań
22.09.2017
19:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
0:0
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
1:2
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00