facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Juniorów Młodszych, gr. II

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

AS Progres II Kraków
0:0
Dunajec Nowy Sącz
19.08.2016
11:00
Wisła Kraków
5:0
Soła Oświęcim
20.08.2016
11:00
Profi Zielonki
0:3 v.o.
Unia Tarnów
20.08.2016
14:30
Hutnik Kraków
0:4
AP 21 Kraków
21.08.2016
10:30
Fablok Chrzanów
0:4
Tarnovia Tarnów
31.08.2016
10:00

2. kolejka 24.08.2016

Tarnovia Tarnów
4:2
Dunajec Nowy Sącz
24.08.2016
10:00
AP 21 Kraków
5:0
AS Progres II Kraków
24.08.2016
11:00
Unia Tarnów
2:2
Hutnik Kraków
24.08.2016
10:00
Soła Oświęcim
2:3
Profi Zielonki
24.08.2016
10:00
Fablok Chrzanów
1:7
Wisła Kraków
24.08.2016
17:00

3. kolejka 27.08.2016

Wisła Kraków
6:0
Tarnovia Tarnów
27.08.2016
14:30
Profi Zielonki
3:1
Fablok Chrzanów
27.08.2016
11:00
Hutnik Kraków
3:1
Soła Oświęcim
27.08.2016
13:00
AS Progres II Kraków
0:2
Unia Tarnów
27.08.2016
11:00
Dunajec Nowy Sącz
1:2
AP 21 Kraków
27.08.2016
10:00

4. kolejka 03.09.2016

Soła Oświęcim
5:1
AS Progres II Kraków
31.08.2016
11:00
Tarnovia Tarnów
0:4
AP 21 Kraków
03.09.2016
12:30
Unia Tarnów
1:0
Dunajec Nowy Sącz
03.09.2016
10:00
Fablok Chrzanów
2:1
Hutnik Kraków
03.09.2016
11:00
Wisła Kraków
4:2
Profi Zielonki
03.09.2016
11:00

5. kolejka 07.09.2016

AS Progres II Kraków
5:0
Fablok Chrzanów
06.09.2016
17:00
Profi Zielonki
1:5
Tarnovia Tarnów
07.09.2016
17:00
Hutnik Kraków
2:2
Wisła Kraków
07.09.2016
13:00
Dunajec Nowy Sącz
1:1
Soła Oświęcim
07.09.2016
17:00
AP 21 Kraków
1:0
Unia Tarnów
07.09.2016
17:30

6. kolejka 10.09.2016

Soła Oświęcim
0:2
AP 21 Kraków
10.09.2016
10:00
Dunajec Nowy Sącz
2:2
Fablok Chrzanów
10.09.2016
10:00
Wisła Kraków
7:0
AS Progres II Kraków
10.09.2016
17:00
Profi Zielonki
2:5
Hutnik Kraków
10.09.2016
10:00
Tarnovia Tarnów
2:0
Unia Tarnów
11.09.2016
14:00

7. kolejka 17.09.2016

Hutnik Kraków
2:1
Tarnovia Tarnów
17.09.2016
13:00
Dunajec Nowy Sącz
0:2
Wisła Kraków
17.09.2016
10:00
Unia Tarnów
1:0
Soła Oświęcim
17.09.2016
10:00
AP 21 Kraków
3:0
Fablok Chrzanów
18.09.2016
10:30
AS Progres II Kraków
4:2
Profi Zielonki
21.09.2016
17:00

8. kolejka 24.09.2016

Fablok Chrzanów
3:1
Unia Tarnów
24.09.2016
11:00
Wisła Kraków
2:2
AP 21 Kraków
24.09.2016
11:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Soła Oświęcim
25.09.2016
14:00
Profi Zielonki
3:0
Dunajec Nowy Sącz
25.09.2016
11:00
Hutnik Kraków
0:0
AS Progres II Kraków
25.09.2016
11:00

9. kolejka 01.10.2016

AS Progres II Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
01.10.2016
12:00
Dunajec Nowy Sącz
3:3
Hutnik Kraków
01.10.2016
13:00
Unia Tarnów
0:8
Wisła Kraków
01.10.2016
10:00
Soła Oświęcim
1:3
Fablok Chrzanów
01.10.2016
10:00
AP 21 Kraków
6:2
Profi Zielonki
02.10.2016
10:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 01.10.2016

01.10.2016
12:00
AS Progres II Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
01.10.2016
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:3
Hutnik Kraków
01.10.2016
10:00
Unia Tarnów
0:8
Wisła Kraków
01.10.2016
10:00
Soła Oświęcim
1:3
Fablok Chrzanów
02.10.2016
10:30
AP 21 Kraków
6:2
Profi Zielonki

9. kolejka 01.10.2016

01.10.2016
12:00
AS Progres II Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
01.10.2016
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:3
Hutnik Kraków
01.10.2016
10:00
Unia Tarnów
0:8
Wisła Kraków
01.10.2016
10:00
Soła Oświęcim
1:3
Fablok Chrzanów
02.10.2016
10:30
AP 21 Kraków
6:2
Profi Zielonki

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00
Znicz Pruszków
:
Warta Poznań
22.09.2017
19:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
0:0
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
1:2
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00