facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.09.2016

Gatta Zduńska Wola
11:0
Euromaster Głogów
17.09.2016
18:00
AZS UG Gdańsk
3:1
Piast Gliwice
17.09.2016
20:00
Red Dragons Pniewy
1:1
Clearex Chorzów
17.09.2016
18:00
Red Devils Chojnice
2:2
AZS UŚ Katowice
18.09.2016
18:00
Pogoń 04 Szczecin
3:0
MKF Sole Miasto Wieliczka
18.09.2016
14:00
FC Toruń
0:6
Rekord Bielsko Biała
19.09.2016
18:30
Clearex Chorzów pauzują.

2. kolejka 01.10.2016

Euromaster Głogów
2:5
AZS UŚ Katowice
01.10.2016
18:00
Clearex Chorzów
4:2
Red Devils Chojnice
01.10.2016
19:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
5:3
AZS UG Gdańsk
01.10.2016
18:00
Rekord Bielsko Biała
6:3
Red Dragons Pniewy
02.10.2016
18:00
Pogoń 04 Szczecin
1:2
FC Toruń
03.10.2016
18:00
Piast Gliwice
2:2
Gatta Zduńska Wola
03.10.2016
18:30
MKF Sole Miasto Wieliczka Rekord Bielsko Biała Gatta Zduńska Wola pauzują.

3. kolejka 08.10.2016

Gatta Zduńska Wola
2:0
MKF Sole Miasto Wieliczka
08.10.2016
18:00
Piast Gliwice
5:2
Euromaster Głogów
08.10.2016
19:00
AZS UŚ Katowice
4:1
Clearex Chorzów
09.10.2016
18:00
Red Devils Chojnice
1:8
Rekord Bielsko Biała
09.10.2016
18:00
AZS UG Gdańsk
2:1
FC Toruń
09.10.2016
17:00
Red Dragons Pniewy
3:1
Pogoń 04 Szczecin
10.10.2016
18:30
Euromaster Głogów FC Toruń Pogoń 04 Szczecin pauzują.

4. kolejka 15.10.2016

Euromaster Głogów
3:3
Clearex Chorzów
14.10.2016
19:00
AZS UG Gdańsk
1:2
Red Dragons Pniewy
15.10.2016
18:00
Gatta Zduńska Wola
5:3
FC Toruń
15.10.2016
18:00
Pogoń 04 Szczecin
9:2
Red Devils Chojnice
15.10.2016
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
3:3
Piast Gliwice
16.10.2016
15:30
Rekord Bielsko Biała
7:1
AZS UŚ Katowice
16.10.2016
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka pauzują.

5. kolejka 22.10.2016

Gatta Zduńska Wola
2:1
Red Dragons Pniewy
22.10.2016
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
2:3
Euromaster Głogów
22.10.2016
18:00
Piast Gliwice
4:2
FC Toruń
23.10.2016
18:00
AZS UŚ Katowice
3:5
Pogoń 04 Szczecin
23.10.2016
20:00
Red Devils Chojnice
4:6
AZS UG Gdańsk
23.10.2016
18:00
Clearex Chorzów
0:9
Rekord Bielsko Biała
24.10.2016
18:30
Gatta Zduńska Wola Red Devils Chojnice FC Toruń pauzują.

6. kolejka 05.11.2016

Piast Gliwice
2:2
Red Dragons Pniewy
04.11.2016
20:30
AZS UG Gdańsk
2:2
AZS UŚ Katowice
05.11.2016
20:00
Euromaster Głogów
1:7
Rekord Bielsko Biała
06.11.2016
17:00
Gatta Zduńska Wola
4:1
Red Devils Chojnice
06.11.2016
18:00
FC Toruń
7:2
MKF Sole Miasto Wieliczka
06.11.2016
18:00
Pogoń 04 Szczecin
4:5
Clearex Chorzów
07.11.2016
18:30
AZS UŚ Katowice pauzują.

7. kolejka 12.11.2016

Piast Gliwice
8:2
Red Devils Chojnice
12.11.2016
20:00
FC Toruń
7:2
Euromaster Głogów
13.11.2016
17:00
Rekord Bielsko Biała
7:1
Pogoń 04 Szczecin
13.11.2016
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
6:3
Red Dragons Pniewy
13.11.2016
18:00
Clearex Chorzów
4:1
AZS UG Gdańsk
13.11.2016
17:00
AZS UŚ Katowice
4:4
Gatta Zduńska Wola
13.11.2016
18:30
Red Devils Chojnice Clearex Chorzów MKF Sole Miasto Wieliczka pauzują.

8. kolejka 19.11.2016

Red Dragons Pniewy
2:1
FC Toruń
19.11.2016
18:00
AZS UG Gdańsk
4:4
Rekord Bielsko Biała
19.11.2016
18:00
Red Devils Chojnice
5:6
MKF Sole Miasto Wieliczka
19.11.2016
18:00
AZS UŚ Katowice
0:5
Piast Gliwice
20.11.2016
18:00
Euromaster Głogów
2:6
Pogoń 04 Szczecin
21.11.2016
18:00
Gatta Zduńska Wola
3:2
Clearex Chorzów
21.11.2016
18:30
Rekord Bielsko Biała FC Toruń AZS UŚ Katowice pauzują.

9. kolejka 26.11.2016

Red Dragons Pniewy
3:2
Euromaster Głogów
26.11.2016
18:00
FC Toruń
5:1
Red Devils Chojnice
26.11.2016
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
0:2
AZS UŚ Katowice
26.11.2016
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:2
Gatta Zduńska Wola
27.11.2016
13:15
Clearex Chorzów
2:4
Piast Gliwice
27.11.2016
18:00
Pogoń 04 Szczecin
7:4
AZS UG Gdańsk
28.11.2016
18:00
Euromaster Głogów Clearex Chorzów Pogoń 04 Szczecin pauzują.

10. kolejka 03.12.2016

Piast Gliwice
1:5
Rekord Bielsko Biała
02.12.2016
21:00
Euromaster Głogów
2:5
AZS UG Gdańsk
03.12.2016
17:00
Red Dragons Pniewy
2:0
Red Devils Chojnice
03.12.2016
18:00
Gatta Zduńska Wola
2:2
Pogoń 04 Szczecin
03.12.2016
18:00
AZS UŚ Katowice
0:6
FC Toruń
03.12.2016
18:00
Clearex Chorzów
6:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
03.12.2016
19:00
Rekord Bielsko Biała Euromaster Głogów Red Devils Chojnice pauzują.

11. kolejka 10.12.2016

AZS UG Gdańsk
4:5
Gatta Zduńska Wola
10.12.2016
18:00
Red Dragons Pniewy
0:0
AZS UŚ Katowice
10.12.2016
18:00
FC Toruń
4:2
Clearex Chorzów
10.12.2016
19:00
Red Devils Chojnice
1:4
Euromaster Głogów
11.12.2016
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:0
MKF Sole Miasto Wieliczka
11.12.2016
18:00
Pogoń 04 Szczecin
0:2
Piast Gliwice
17.12.2016
15:45
Gatta Zduńska Wola AZS UŚ Katowice Pogoń 04 Szczecin pauzują.

12. kolejka 07.01.2017

AZS UŚ Katowice
3:3
Red Devils Chojnice
06.01.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
3:7
Pogoń 04 Szczecin
07.01.2017
18:00
Piast Gliwice
5:5
AZS UG Gdańsk
08.01.2017
18:00
Rekord Bielsko Biała
3:3
FC Toruń
08.01.2017
18:00
Euromaster Głogów
0:1
Gatta Zduńska Wola
09.01.2017
18:00
Clearex Chorzów
0:4
Red Dragons Pniewy
09.01.2017
20:15
Clearex Chorzów pauzują.

13. kolejka 14.01.2017

FC Toruń
1:2
Pogoń 04 Szczecin
13.01.2017
19:00
AZS UŚ Katowice
5:3
Euromaster Głogów
14.01.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
5:3
Piast Gliwice
14.01.2017
18:00
Red Dragons Pniewy
0:1
Rekord Bielsko Biała
14.01.2017
18:00
Red Devils Chojnice
2:4
Clearex Chorzów
15.01.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
7:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
16.01.2017
18:30
Gatta Zduńska Wola Rekord Bielsko Biała MKF Sole Miasto Wieliczka pauzują.

14. kolejka 21.01.2017

Clearex Chorzów
1:4
AZS UŚ Katowice
21.01.2017
17:00
FC Toruń
6:1
AZS UG Gdańsk
21.01.2017
16:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
0:3
Gatta Zduńska Wola
22.01.2017
17:00
Rekord Bielsko Biała
7:0
Red Devils Chojnice
22.01.2017
18:00
Pogoń 04 Szczecin
2:2
Red Dragons Pniewy
22.01.2017
17:30
Euromaster Głogów
2:5
Piast Gliwice
23.01.2017
18:30
FC Toruń Pogoń 04 Szczecin Euromaster Głogów pauzują.

15. kolejka 04.02.2017

Piast Gliwice
3:2
MKF Sole Miasto Wieliczka
04.02.2017
18:00
AZS UŚ Katowice
1:9
Rekord Bielsko Biała
04.02.2017
18:00
Red Devils Chojnice
1:2
Pogoń 04 Szczecin
05.02.2017
18:00
Clearex Chorzów
2:1
Euromaster Głogów
06.02.2017
19:30
Red Dragons Pniewy
4:3
AZS UG Gdańsk
06.02.2017
20:00
FC Toruń
5:4
Gatta Zduńska Wola
06.02.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka pauzują.

16. kolejka 18.02.2017

FC Toruń
2:2
Piast Gliwice
18.02.2017
16:00
Red Dragons Pniewy
1:3
Gatta Zduńska Wola
18.02.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
6:1
Red Devils Chojnice
18.02.2017
18:00
Pogoń 04 Szczecin
2:2
AZS UŚ Katowice
19.02.2017
14:00
Euromaster Głogów
1:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
19.02.2017
17:00
Rekord Bielsko Biała
3:2
Clearex Chorzów
20.02.2017
20:00
FC Toruń Red Devils Chojnice Gatta Zduńska Wola pauzują.

17. kolejka 04.03.2017

MKF Sole Miasto Wieliczka
0:3
FC Toruń
04.03.2017
18:00
Clearex Chorzów
4:3
Pogoń 04 Szczecin
04.03.2017
18:00
Red Dragons Pniewy
1:6
Piast Gliwice
04.03.2017
18:00
Rekord Bielsko Biała
4:5
Euromaster Głogów
05.03.2017
18:00
Red Devils Chojnice
0:4
Gatta Zduńska Wola
05.03.2017
18:00
AZS UŚ Katowice
3:0
AZS UG Gdańsk
06.03.2017
20:00
AZS UŚ Katowice pauzują.

18. kolejka 11.03.2017

Red Dragons Pniewy
MKF Sole Miasto Wieliczka
11.03.2017
18:00
Red Devils Chojnice
7:2
Piast Gliwice
11.03.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
5:2
AZS UŚ Katowice
11.03.2017
18:00
Euromaster Głogów
1:3
FC Toruń
12.03.2017
17:00
Pogoń 04 Szczecin
1:4
Rekord Bielsko Biała
12.03.2017
13:00
AZS UG Gdańsk
1:5
Clearex Chorzów
13.03.2017
20:00
pauzują.

19. kolejka 18.03.2017

MKF Sole Miasto Wieliczka
4:3
Red Devils Chojnice
17.03.2017
20:00
Clearex Chorzów
5:1
Gatta Zduńska Wola
18.03.2017
17:00
Pogoń 04 Szczecin
4:3
Euromaster Głogów
19.03.2017
13:00
Rekord Bielsko Biała
11:1
AZS UG Gdańsk
19.03.2017
18:00
Piast Gliwice
1:1
AZS UŚ Katowice
19.03.2017
18:00
FC Toruń
5:1
Red Dragons Pniewy
20.03.2017
18:00
AZS UŚ Katowice Rekord Bielsko Biała FC Toruń pauzują.

20. kolejka 25.03.2017

Gatta Zduńska Wola
4:2
Rekord Bielsko Biała
24.03.2017
20:00
Euromaster Głogów
5:3
Red Dragons Pniewy
25.03.2017
17:00
AZS UG Gdańsk
3:3
Pogoń 04 Szczecin
25.03.2017
20:00
Red Devils Chojnice
1:6
FC Toruń
25.03.2017
18:00
AZS UŚ Katowice
1:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
25.03.2017
19:30
Piast Gliwice
3:1
Clearex Chorzów
25.03.2017
19:00
Euromaster Głogów Clearex Chorzów Pogoń 04 Szczecin pauzują.

21. kolejka 15.04.2017

AZS UG Gdańsk
3:6
Euromaster Głogów
15.04.2017
18:00
Red Devils Chojnice
3:3
Red Dragons Pniewy
15.04.2017
18:00
Pogoń 04 Szczecin
11:3
Gatta Zduńska Wola
15.04.2017
13:00
FC Toruń
2:2
AZS UŚ Katowice
15.04.2017
16:00
Rekord Bielsko Biała
2:2
Piast Gliwice
15.04.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
7:2
Clearex Chorzów
15.04.2017
16:00
pauzują.

22. kolejka 22.04.2017

Rekord Bielsko Biała
5:2
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2017
18:00
Clearex Chorzów
3:1
FC Toruń
22.04.2017
18:00
Piast Gliwice
6:2
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2017
18:00
AZS UŚ Katowice
6:2
Red Dragons Pniewy
22.04.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
4:1
AZS UG Gdańsk
22.04.2017
18:00
Euromaster Głogów
3:2
Red Devils Chojnice
22.04.2017
18:00
pauzują.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 22.04.2017

22.04.2017
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:2
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2017
18:00
Clearex Chorzów
3:1
FC Toruń
22.04.2017
18:00
Piast Gliwice
6:2
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2017
18:00
AZS UŚ Katowice
6:2
Red Dragons Pniewy
22.04.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
4:1
AZS UG Gdańsk
22.04.2017
18:00
Euromaster Głogów
3:2
Red Devils Chojnice
pauzują.

22. kolejka 22.04.2017

22.04.2017
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:2
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2017
18:00
Clearex Chorzów
3:1
FC Toruń
22.04.2017
18:00
Piast Gliwice
6:2
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2017
18:00
AZS UŚ Katowice
6:2
Red Dragons Pniewy
22.04.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
4:1
AZS UG Gdańsk
22.04.2017
18:00
Euromaster Głogów
3:2
Red Devils Chojnice
pauzują.

Wiadomości ligowe