facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/patronat): Cracovia Kraków
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Sandecja Nowy Sącz
8:0
Dalin Myślenice
20.08.2016
17:00
Orzeł Myślenice
0:4
Cracovia Kraków
20.08.2016
10:00
MOSiR Bochnia
2:3
Limanovia Limanowa
20.08.2016
10:00
Unia Tarnów
1:2
Górnik Libiąż
07.09.2016
18:00
Wisła Kraków
6:1
AS Progres Kraków
14.09.2016
17:00
Karol Wadowice
2:5
AP 21 Kraków
14.09.2016
17:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Krakus Nowa Huta
21.09.2016
16:00

2. kolejka 27.08.2016

Unia Tarnów
3:0
Karol Wadowice
26.08.2016
12:00
Górnik Libiąż
4:3
Limanovia Limanowa
27.08.2016
12:00
Cracovia Kraków
7:1
MOSiR Bochnia
27.08.2016
15:00
Krakus Nowa Huta
1:5
Sandecja Nowy Sącz
27.08.2016
10:00
AP 21 Kraków
0:8
Wisła Kraków
27.08.2016
10:00
Dalin Myślenice
1:1
Orzeł Myślenice
28.08.2016
10:00
AS Progres Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
07.09.2016
18:00

3. kolejka 31.08.2016

Wisła Kraków
8:0
Unia Tarnów
30.08.2016
12:00
Limanovia Limanowa
3:4
Cracovia Kraków
30.08.2016
17:00
Karol Wadowice
2:5
Górnik Libiąż
31.08.2016
17:00
Orzeł Myślenice
2:1
Krakus Nowa Huta
31.08.2016
10:00
MOSiR Bochnia
6:1
Dalin Myślenice
31.08.2016
10:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
AS Progres Kraków
01.09.2016
16:00
Tarnovia Tarnów
2:1
AP 21 Kraków
12.11.2016
11:00

4. kolejka 03.09.2016

Górnik Libiąż
0:1
Cracovia Kraków
03.09.2016
12:00
Krakus Nowa Huta
0:1
MOSiR Bochnia
03.09.2016
10:00
AS Progres Kraków
4:0
Orzeł Myślenice
03.09.2016
13:30
AP 21 Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
03.09.2016
10:00
Dalin Myślenice
0:1
Limanovia Limanowa
04.09.2016
12:00
Unia Tarnów
0:1
Tarnovia Tarnów
04.09.2016
13:00
Karol Wadowice
0:17
Wisła Kraków
04.09.2016
11:00

5. kolejka 10.09.2016

Tarnovia Tarnów
8:1
Karol Wadowice
10.09.2016
10:30
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Unia Tarnów
10.09.2016
10:00
Orzeł Myślenice
0:0
AP 21 Kraków
10.09.2016
11:00
Limanovia Limanowa
5:4
Krakus Nowa Huta
10.09.2016
10:30
MOSiR Bochnia
3:5
AS Progres Kraków
11.09.2016
10:00
Cracovia Kraków
10:0
Dalin Myślenice
11.09.2016
15:00
Wisła Kraków
7:2
Górnik Libiąż
12.11.2016
10:00

6. kolejka 17.09.2016

Krakus Nowa Huta
0:2
Cracovia Kraków
17.09.2016
13:30
AS Progres Kraków
4:0
Limanovia Limanowa
17.09.2016
10:00
AP 21 Kraków
1:0
MOSiR Bochnia
17.09.2016
10:00
Unia Tarnów
1:1
Orzeł Myślenice
17.09.2016
12:00
Wisła Kraków
1:2
Tarnovia Tarnów
17.09.2016
11:00
Górnik Libiąż
7:0
Dalin Myślenice
18.09.2016
12:00
Karol Wadowice
0:5
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2016
17:00

7. kolejka 24.09.2016

MOSiR Bochnia
5:2
Unia Tarnów
22.09.2016
17:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Wisła Kraków
24.09.2016
11:00
Orzeł Myślenice
6:1
Karol Wadowice
24.09.2016
11:00
Limanovia Limanowa
1:3
AP 21 Kraków
24.09.2016
10:30
Cracovia Kraków
2:0
AS Progres Kraków
24.09.2016
11:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Górnik Libiąż
25.09.2016
10:30
Dalin Myślenice
1:2
Krakus Nowa Huta
25.09.2016
15:00

8. kolejka 01.10.2016

Górnik Libiąż
3:2
Krakus Nowa Huta
01.10.2016
12:00
AS Progres Kraków
8:0
Dalin Myślenice
01.10.2016
10:00
AP 21 Kraków
1:3
Cracovia Kraków
01.10.2016
10:00
Karol Wadowice
3:2
MOSiR Bochnia
01.10.2016
13:00
Wisła Kraków
5:1
Orzeł Myślenice
01.10.2016
10:00
Unia Tarnów
3:3
Limanovia Limanowa
02.10.2016
12:30
Tarnovia Tarnów
0:1
Sandecja Nowy Sącz
02.10.2016
10:30

9. kolejka 08.10.2016

Cracovia Kraków
5:0
Unia Tarnów
07.10.2016
15:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Górnik Libiąż
08.10.2016
10:00
Orzeł Myślenice
1:1
Tarnovia Tarnów
08.10.2016
11:00
Limanovia Limanowa
4:2
Karol Wadowice
08.10.2016
10:30
MOSiR Bochnia
0:4
Wisła Kraków
09.10.2016
10:00
Dalin Myślenice
0:5
AP 21 Kraków
09.10.2016
15:00
Krakus Nowa Huta
0:4
AS Progres Kraków
09.10.2016
16:30

10. kolejka 15.10.2016

Karol Wadowice
0:3
Cracovia Kraków
14.10.2016
16:00
Górnik Libiąż
2:5
AS Progres Kraków
15.10.2016
16:00
AP 21 Kraków
0:3
Krakus Nowa Huta
15.10.2016
10:00
Wisła Kraków
5:0
Limanovia Limanowa
15.10.2016
12:30
Tarnovia Tarnów
3:1
MOSiR Bochnia
15.10.2016
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Orzeł Myślenice
17.10.2016
16:00
Unia Tarnów
5:0
Dalin Myślenice
20.10.2016
15:00

11. kolejka 22.10.2016

Limanovia Limanowa
0:1
Tarnovia Tarnów
22.10.2016
10:30
Cracovia Kraków
0:2
Wisła Kraków
22.10.2016
15:00
AS Progres Kraków
5:1
AP 21 Kraków
22.10.2016
10:00
Orzeł Myślenice
3:2
Górnik Libiąż
23.10.2016
11:00
MOSiR Bochnia
0:3
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2016
10:00
Dalin Myślenice
2:6
Karol Wadowice
23.10.2016
10:00
Krakus Nowa Huta
1:0
Unia Tarnów
25.10.2016
15:30

12. kolejka 29.10.2016

Karol Wadowice
1:2
Krakus Nowa Huta
29.10.2016
11:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Limanovia Limanowa
29.10.2016
10:00
Orzeł Myślenice
1:1
MOSiR Bochnia
29.10.2016
11:00
Wisła Kraków
11:0
Dalin Myślenice
30.10.2016
12:00
Tarnovia Tarnów
0:2
Cracovia Kraków
30.10.2016
10:00
Unia Tarnów
2:3
AS Progres Kraków
31.10.2016
11:00
AP 21 Kraków
5:2
Górnik Libiąż
09.11.2016
18:00

13. kolejka 05.11.2016

AP 21 Kraków
1:2
Unia Tarnów
04.11.2016
17:30
MOSiR Bochnia
5:1
Górnik Libiąż
05.11.2016
10:00
Limanovia Limanowa
1:0
Orzeł Myślenice
05.11.2016
10:30
AS Progres Kraków
5:0
Karol Wadowice
05.11.2016
10:00
Dalin Myślenice
1:5
Tarnovia Tarnów
06.11.2016
10:00
Krakus Nowa Huta
1:5
Wisła Kraków
06.11.2016
12:00
Cracovia Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
07.11.2016
15:00

14. kolejka 25.03.2017

AS Progres Kraków
1:3
Wisła Kraków
24.03.2017
17:00
Cracovia Kraków
Orzeł Myślenice
25.03.2017
15:00
AP 21 Kraków
3:1
Karol Wadowice
25.03.2017
14:30
Górnik Libiąż
2:2
Unia Tarnów
26.03.2017
13:30
Limanovia Limanowa
3:0
MOSiR Bochnia
28.03.2017
16:00
Dalin Myślenice
0:6
Sandecja Nowy Sącz
26.04.2017
17:00
Krakus Nowa Huta
0:3
Tarnovia Tarnów
09.05.2017
17:30

15. kolejka 01.04.2017

Orzeł Myślenice
2:0
Dalin Myślenice
31.03.2017
17:00
Limanovia Limanowa
4:3
Górnik Libiąż
01.04.2017
10:00
MOSiR Bochnia
Cracovia Kraków
01.04.2017
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Krakus Nowa Huta
01.04.2017
11:00
Wisła Kraków
4:0
AP 21 Kraków
01.04.2017
12:30
Tarnovia Tarnów
2:1
AS Progres Kraków
01.04.2017
13:30
Karol Wadowice
1:4
Unia Tarnów
02.04.2017
10:00

16. kolejka 08.04.2017

Cracovia Kraków
Limanovia Limanowa
08.04.2017
15:00
Górnik Libiąż
1:2
Karol Wadowice
08.04.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
Orzeł Myślenice
08.04.2017
10:00
Dalin Myślenice
1:0
MOSiR Bochnia
08.04.2017
10:00
Unia Tarnów
0:4
Wisła Kraków
09.04.2017
10:00
AS Progres Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
09.04.2017
10:00
AP 21 Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
09.04.2017
14:30

17. kolejka 13.04.2017

Cracovia Kraków
Górnik Libiąż
13.04.2017
10:00
MOSiR Bochnia
0:2
Krakus Nowa Huta
13.04.2017
12:00
Orzeł Myślenice
1:1
AS Progres Kraków
13.04.2017
12:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
AP 21 Kraków
13.04.2017
16:00
Limanovia Limanowa
6:0
Dalin Myślenice
13.04.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Unia Tarnów
13.04.2017
12:30
Wisła Kraków
6:0
Karol Wadowice
13.04.2017
12:30

18. kolejka 22.04.2017

Karol Wadowice
1:1
Tarnovia Tarnów
22.04.2017
11:00
Unia Tarnów
0:1
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
0:3
Limanovia Limanowa
22.04.2017
10:00
AS Progres Kraków
3:0
MOSiR Bochnia
22.04.2017
10:00
Dalin Myślenice
Cracovia Kraków
22.04.2017
10:00
Górnik Libiąż
0:12
Wisła Kraków
22.04.2017
10:00
AP 21 Kraków
3:1
Orzeł Myślenice
23.04.2017
14:30

19. kolejka 29.04.2017

Cracovia Kraków
Krakus Nowa Huta
29.04.2017
15:00
Limanovia Limanowa
4:1
AS Progres Kraków
29.04.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
0:2
Wisła Kraków
29.04.2017
12:30
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Karol Wadowice
29.04.2017
11:00
Dalin Myślenice
2:2
Górnik Libiąż
30.04.2017
10:00
MOSiR Bochnia
3:6
AP 21 Kraków
24.05.2017
17:30
Orzeł Myślenice
2:0
Unia Tarnów
15.06.2017
17:00

20. kolejka 06.05.2017

Wisła Kraków
2:0
Sandecja Nowy Sącz
19.04.2017
10:30
Karol Wadowice
1:1
Orzeł Myślenice
06.05.2017
16:00
AP 21 Kraków
4:1
Limanovia Limanowa
06.05.2017
14:30
Górnik Libiąż
2:2
Tarnovia Tarnów
06.05.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
5:1
Dalin Myślenice
07.05.2017
10:00
Unia Tarnów
2:1
MOSiR Bochnia
08.05.2017
16:30
AS Progres Kraków
Cracovia Kraków
09.05.2017
17:00

21. kolejka 13.05.2017

Krakus Nowa Huta
5:0
Górnik Libiąż
13.05.2017
10:00
Dalin Myślenice
1:6
AS Progres Kraków
13.05.2017
13:30
Orzeł Myślenice
1:11
Wisła Kraków
13.05.2017
11:00
MOSiR Bochnia
1:4
Karol Wadowice
14.05.2017
10:00
Cracovia Kraków
AP 21 Kraków
15.05.2017
16:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Tarnovia Tarnów
17.05.2017
17:00
Limanovia Limanowa
2:1
Unia Tarnów
01.06.2017
16:30

22. kolejka 20.05.2017

Wisła Kraków
15:0
MOSiR Bochnia
19.05.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Orzeł Myślenice
20.05.2017
13:30
Karol Wadowice
2:0
Limanovia Limanowa
20.05.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:1
Krakus Nowa Huta
20.05.2017
16:00
AP 21 Kraków
7:0
Dalin Myślenice
21.05.2017
14:30
Unia Tarnów
Cracovia Kraków
22.05.2017
16:30
Górnik Libiąż
1:3
Sandecja Nowy Sącz
23.05.2017
18:00

23. kolejka 27.05.2017

Limanovia Limanowa
1:4
Wisła Kraków
05.04.2017
16:00
Cracovia Kraków
Karol Wadowice
27.05.2017
15:00
AS Progres Kraków
9:0
Górnik Libiąż
27.05.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
0:3
AP 21 Kraków
27.05.2017
10:00
Orzeł Myślenice
1:4
Sandecja Nowy Sącz
27.05.2017
11:00
Dalin Myślenice
2:2
Unia Tarnów
28.05.2017
10:00
MOSiR Bochnia
0:3
Tarnovia Tarnów
30.05.2017
17:00

24. kolejka 03.06.2017

Tarnovia Tarnów
2:0
Limanovia Limanowa
03.06.2017
10:00
AP 21 Kraków
0:2
AS Progres Kraków
03.06.2017
14:30
Górnik Libiąż
0:5
Orzeł Myślenice
03.06.2017
10:00
Sandecja Nowy Sącz
7:0
MOSiR Bochnia
03.06.2017
11:00
Karol Wadowice
5:1
Dalin Myślenice
03.06.2017
17:00
Unia Tarnów
1:0
Krakus Nowa Huta
04.06.2017
10:00
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
15.06.2017
10:00

25. kolejka 10.06.2017

Cracovia Kraków
Tarnovia Tarnów
09.06.2017
17:00
Limanovia Limanowa
0:6
Sandecja Nowy Sącz
10.06.2017
10:00
MOSiR Bochnia
1:4
Orzeł Myślenice
10.06.2017
10:00
AS Progres Kraków
2:1
Unia Tarnów
10.06.2017
10:00
Górnik Libiąż
2:4
AP 21 Kraków
10.06.2017
14:30
Krakus Nowa Huta
2:3
Karol Wadowice
11.06.2017
10:00
Dalin Myślenice
0:4
Wisła Kraków
11.06.2017
10:00

26. kolejka 17.06.2017

Unia Tarnów
0:0
AP 21 Kraków
18.06.2017
11:00
Górnik Libiąż
5:2
MOSiR Bochnia
18.06.2017
11:00
Orzeł Myślenice
3:1
Limanovia Limanowa
18.06.2017
11:00
Karol Wadowice
1:8
AS Progres Kraków
18.06.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Dalin Myślenice
18.06.2017
11:00
Wisła Kraków
3:0 v.o.
Krakus Nowa Huta
18.06.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
Cracovia Kraków
18.06.2017
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

18.06.2017
11:00
Unia Tarnów
0:0
AP 21 Kraków
18.06.2017
11:00
Górnik Libiąż
5:2
MOSiR Bochnia
18.06.2017
11:00
Orzeł Myślenice
3:1
Limanovia Limanowa
18.06.2017
11:00
Karol Wadowice
1:8
AS Progres Kraków
18.06.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Dalin Myślenice
18.06.2017
11:00
Wisła Kraków
3:0 v.o.
Krakus Nowa Huta
18.06.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
Cracovia Kraków

26. kolejka 17.06.2017

18.06.2017
11:00
Unia Tarnów
0:0
AP 21 Kraków
18.06.2017
11:00
Górnik Libiąż
5:2
MOSiR Bochnia
18.06.2017
11:00
Orzeł Myślenice
3:1
Limanovia Limanowa
18.06.2017
11:00
Karol Wadowice
1:8
AS Progres Kraków
18.06.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Dalin Myślenice
18.06.2017
11:00
Wisła Kraków
3:0 v.o.
Krakus Nowa Huta
18.06.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
Cracovia Kraków

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:0
Korona Kielce
20.11.2017
18:00

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
22.11.2017
14:45

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

FC Toruń
2:3
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00
Piast Gliwice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00