facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Juniorów, gr. II

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Soła Oświęcim
0:0
Dalin Myślenice
17.08.2016
17:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Krakus Nowa Huta
19.08.2016
15:00
Zatorzanka Zator
2:4
Unia Tarnów
20.08.2016
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:4
AS Progres II Kraków
20.08.2016
11:00
Proszowianka Proszowice
0:3
Garbarnia Kraków
20.08.2016
11:00

2. kolejka 24.08.2016

Unia Tarnów
3:2
Garbarnia Kraków
24.08.2016
17:00
Proszowianka Proszowice
5:2
Krakus Nowa Huta
24.08.2016
10:00
Dalin Myślenice
4:1
Sandecja Nowy Sącz
24.08.2016
17:00
AS Progres II Kraków
4:0
Soła Oświęcim
24.08.2016
16:00
Zatorzanka Zator
1:3
Wolania Wola Rzędzińska
24.08.2016
17:00

3. kolejka 27.08.2016

Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Unia Tarnów
27.08.2016
10:00
AS Progres II Kraków
1:2
Sandecja Nowy Sącz
27.08.2016
16:00
Proszowianka Proszowice
0:2
Dalin Myślenice
27.08.2016
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Krakus Nowa Huta
27.08.2016
10:00
Soła Oświęcim
3:0
Zatorzanka Zator
28.08.2016
11:00

4. kolejka 03.09.2016

Zatorzanka Zator
0:4
Sandecja Nowy Sącz
03.09.2016
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Soła Oświęcim
03.09.2016
11:00
Unia Tarnów
2:0
Krakus Nowa Huta
04.09.2016
11:00
Dalin Myślenice
1:1
Garbarnia Kraków
04.09.2016
10:00
AS Progres II Kraków
8:0
Proszowianka Proszowice
04.09.2016
17:00

5. kolejka 07.09.2016

Soła Oświęcim
2:3
Unia Tarnów
07.09.2016
17:00
Sandecja Nowy Sącz
6:1
Wolania Wola Rzędzińska
07.09.2016
17:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Zatorzanka Zator
07.09.2016
16:30
Garbarnia Kraków
0:1
AS Progres II Kraków
07.09.2016
17:00
Krakus Nowa Huta
3:4
Dalin Myślenice
07.09.2016
17:00

6. kolejka 10.09.2016

Dalin Myślenice
0:3
Unia Tarnów
10.09.2016
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Proszowianka Proszowice
10.09.2016
11:00
AS Progres II Kraków
2:1
Krakus Nowa Huta
11.09.2016
16:00
Zatorzanka Zator
1:3
Garbarnia Kraków
11.09.2016
13:00
Soła Oświęcim
1:4
Sandecja Nowy Sącz
11.09.2016
11:00

7. kolejka 17.09.2016

Sandecja Nowy Sącz
3:2
Unia Tarnów
17.09.2016
10:00
Proszowianka Proszowice
3:0
Soła Oświęcim
17.09.2016
16:00
Garbarnia Kraków
7:1
Wolania Wola Rzędzińska
17.09.2016
10:00
Krakus Nowa Huta
4:2
Zatorzanka Zator
17.09.2016
10:00
Dalin Myślenice
0:6
AS Progres II Kraków
18.09.2016
15:00

8. kolejka 24.09.2016

Soła Oświęcim
1:3
Garbarnia Kraków
14.09.2016
16:00
Zatorzanka Zator
2:3
Dalin Myślenice
24.09.2016
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:3
Krakus Nowa Huta
24.09.2016
11:00
Sandecja Nowy Sącz
7:2
Proszowianka Proszowice
24.09.2016
10:00
Unia Tarnów
0:0
AS Progres II Kraków
25.09.2016
11:00

9. kolejka 01.10.2016

Proszowianka Proszowice
0:3
Unia Tarnów
01.10.2016
14:00
Garbarnia Kraków
10:0
Sandecja Nowy Sącz
01.10.2016
11:00
Krakus Nowa Huta
1:1
Soła Oświęcim
01.10.2016
10:00
Dalin Myślenice
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
02.10.2016
14:30
AS Progres II Kraków
6:0
Zatorzanka Zator
02.10.2016
16:00

10. kolejka 08.10.2016

Garbarnia Kraków
9:0
Proszowianka Proszowice
07.10.2016
15:00
Krakus Nowa Huta
1:2
Sandecja Nowy Sącz
08.10.2016
10:00
Unia Tarnów
6:0
Zatorzanka Zator
09.10.2016
11:00
AS Progres II Kraków
6:2
Wolania Wola Rzędzińska
09.10.2016
15:00
Dalin Myślenice
2:3
Soła Oświęcim
09.10.2016
10:00

11. kolejka 15.10.2016

Garbarnia Kraków
3:0
Unia Tarnów
15.10.2016
10:00
Krakus Nowa Huta
2:0
Proszowianka Proszowice
15.10.2016
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:4
Zatorzanka Zator
15.10.2016
11:00
Sandecja Nowy Sącz
7:1
Dalin Myślenice
16.10.2016
10:00
Soła Oświęcim
0:0
AS Progres II Kraków
16.10.2016
15:00

12. kolejka 22.10.2016

Zatorzanka Zator
0:6
Soła Oświęcim
18.10.2016
15:30
Unia Tarnów
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
22.10.2016
11:00
Dalin Myślenice
2:0
Proszowianka Proszowice
23.10.2016
13:00
Sandecja Nowy Sącz
2:5
AS Progres II Kraków
09.11.2016
13:00
Krakus Nowa Huta
0:3
Garbarnia Kraków
19.11.2016
11:00

13. kolejka 29.10.2016

Krakus Nowa Huta
0:1
Unia Tarnów
29.10.2016
10:00
Garbarnia Kraków
5:1
Dalin Myślenice
29.10.2016
10:00
Proszowianka Proszowice
0:3
AS Progres II Kraków
29.10.2016
11:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Zatorzanka Zator
30.10.2016
10:00
Soła Oświęcim
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
30.10.2016
11:00

14. kolejka 05.11.2016

Unia Tarnów
0:0
Soła Oświęcim
05.11.2016
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:4
Sandecja Nowy Sącz
05.11.2016
11:00
Zatorzanka Zator
3:4
Proszowianka Proszowice
06.11.2016
12:00
AS Progres II Kraków
4:2
Garbarnia Kraków
06.11.2016
14:00
Dalin Myślenice
2:1
Krakus Nowa Huta
06.11.2016
12:30

15. kolejka 12.11.2016

Krakus Nowa Huta
3:2
AS Progres II Kraków
12.11.2016
11:00
Garbarnia Kraków
6:1
Zatorzanka Zator
12.11.2016
13:00
Proszowianka Proszowice
4:0
Wolania Wola Rzędzińska
12.11.2016
11:00
Unia Tarnów
4:0
Dalin Myślenice
16.11.2016
14:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Soła Oświęcim
11.03.2017
12:00

16. kolejka 18.03.2017

Unia Tarnów
1:1
Sandecja Nowy Sącz
18.03.2017
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:0
Garbarnia Kraków
18.03.2017
11:00
Zatorzanka Zator
3:1
Krakus Nowa Huta
18.03.2017
11:00
Soła Oświęcim
5:0
Proszowianka Proszowice
19.03.2017
11:00
AS Progres II Kraków
3:1
Dalin Myślenice
19.03.2017
16:00

17. kolejka 25.03.2017

Krakus Nowa Huta
3:0
Wolania Wola Rzędzińska
25.03.2017
12:00
Proszowianka Proszowice
1:4
Sandecja Nowy Sącz
25.03.2017
10:00
AS Progres II Kraków
2:3
Unia Tarnów
26.03.2017
16:00
Dalin Myślenice
4:3
Zatorzanka Zator
26.03.2017
10:00
Garbarnia Kraków
Soła Oświęcim
27.03.2017
15:00

18. kolejka 01.04.2017

Soła Oświęcim
3:1
Krakus Nowa Huta
01.04.2017
10:00
Unia Tarnów
2:0
Proszowianka Proszowice
02.04.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
Garbarnia Kraków
02.04.2017
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:2
Dalin Myślenice
02.04.2017
11:00
Zatorzanka Zator
0:0
AS Progres II Kraków
02.04.2017
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

18. kolejka 01.04.2017

01.04.2017
10:00
Soła Oświęcim
3:1
Krakus Nowa Huta
02.04.2017
11:00
Unia Tarnów
2:0
Proszowianka Proszowice
02.04.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
Garbarnia Kraków
02.04.2017
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:2
Dalin Myślenice
02.04.2017
11:00
Zatorzanka Zator
0:0
AS Progres II Kraków

18. kolejka 01.04.2017

01.04.2017
10:00
Soła Oświęcim
3:1
Krakus Nowa Huta
02.04.2017
11:00
Unia Tarnów
2:0
Proszowianka Proszowice
02.04.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
Garbarnia Kraków
02.04.2017
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:2
Dalin Myślenice
02.04.2017
11:00
Zatorzanka Zator
0:0
AS Progres II Kraków

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:0
Korona Kielce
20.11.2017
18:00

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
22.11.2017
14:45

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

FC Toruń
2:3
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00
Piast Gliwice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00