facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Myślenice II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Raba II Dobczyce
2:4
Gościbia II Sułkowice
20.08.2016
18:00
Orzeł II Myślenice
0:0
Karpaty II Siepraw
21.08.2016
16:00
Tempo II Rzeszotary pauzuje.

2. kolejka 28.08.2016

Gościbia II Sułkowice
1:1
Orzeł II Myślenice
28.08.2016
17:00
Tempo II Rzeszotary
3:8
Raba II Dobczyce
28.08.2016
14:00
Karpaty II Siepraw pauzuje.

3. kolejka 04.09.2016

Orzeł II Myślenice
4:3
Tempo II Rzeszotary
04.09.2016
16:00
Gościbia II Sułkowice
4:1
Karpaty II Siepraw
04.09.2016
17:00
Raba II Dobczyce pauzuje.

4. kolejka 11.09.2016

Tempo II Rzeszotary
2:2
Karpaty II Siepraw
11.09.2016
17:00
Raba II Dobczyce
1:1
Orzeł II Myślenice
11.09.2016
17:00
Gościbia II Sułkowice pauzuje.

5. kolejka 18.09.2016

Karpaty II Siepraw
6:4
Raba II Dobczyce
18.09.2016
17:00
Gościbia II Sułkowice
6:1
Tempo II Rzeszotary
18.09.2016
17:00
Orzeł II Myślenice pauzuje.

6. kolejka 24.09.2016

Gościbia II Sułkowice
6:2
Raba II Dobczyce
24.09.2016
16:00
Karpaty II Siepraw
3:1
Orzeł II Myślenice
24.09.2016
16:00
Tempo II Rzeszotary pauzuje.

7. kolejka 02.10.2016

Raba II Dobczyce
7:2
Tempo II Rzeszotary
01.10.2016
14:00
Orzeł II Myślenice
1:1
Gościbia II Sułkowice
02.10.2016
16:00
Karpaty II Siepraw pauzuje.

8. kolejka 08.10.2016

Karpaty II Siepraw
1:3
Gościbia II Sułkowice
08.10.2016
16:00
Tempo II Rzeszotary
3:5
Orzeł II Myślenice
09.10.2016
16:00
Raba II Dobczyce pauzuje.

9. kolejka 15.10.2016

Orzeł II Myślenice
1:1
Raba II Dobczyce
15.10.2016
16:00
Tempo II Rzeszotary
0:3
Karpaty II Siepraw
29.10.2016
14:30
Gościbia II Sułkowice pauzuje.

10. kolejka 23.10.2016

Raba II Dobczyce
2:2
Karpaty II Siepraw
23.10.2016
15:00
Tempo II Rzeszotary
2:3
Gościbia II Sułkowice
06.11.2016
14:30
Orzeł II Myślenice pauzuje.

11. kolejka 15.04.2017

Gościbia II Sułkowice
2:2
Raba II Dobczyce
15.04.2017
16:00
Karpaty II Siepraw
1:3
Orzeł II Myślenice
17.04.2017
15:00
Tempo II Rzeszotary pauzuje.

12. kolejka 22.04.2017

Orzeł II Myślenice
0:0
Gościbia II Sułkowice
22.04.2017
17:00
Raba II Dobczyce
8:2
Tempo II Rzeszotary
26.05.2017
18:00
Karpaty II Siepraw pauzuje.

13. kolejka 29.04.2017

Tempo II Rzeszotary
2:3
Orzeł II Myślenice
07.06.2017
18:00
Gościbia II Sułkowice
6:0
Karpaty II Siepraw
07.06.2017
18:00
Raba II Dobczyce pauzuje.

14. kolejka 03.05.2017

Karpaty II Siepraw
1:3
Tempo II Rzeszotary
03.05.2017
18:00
Orzeł II Myślenice
7:1
Raba II Dobczyce
03.05.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice pauzuje.

15. kolejka 06.05.2017

Raba II Dobczyce
Karpaty II Siepraw
05.05.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
0:4
Gościbia II Sułkowice
07.05.2017
17:00
Orzeł II Myślenice pauzuje.

16. kolejka 13.05.2017

Orzeł II Myślenice
1:3
Karpaty II Siepraw
13.05.2017
17:00
Raba II Dobczyce
2:4
Gościbia II Sułkowice
30.06.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary pauzuje.

17. kolejka 20.05.2017

Gościbia II Sułkowice
5:1
Orzeł II Myślenice
20.05.2017
17:00
Tempo II Rzeszotary
3:0
Raba II Dobczyce
21.05.2017
17:00
Karpaty II Siepraw pauzuje.

18. kolejka 28.05.2017

Orzeł II Myślenice
4:0
Tempo II Rzeszotary
28.05.2017
16:00
Gościbia II Sułkowice
0:0
Karpaty II Siepraw
31.05.2017
18:30
Raba II Dobczyce pauzuje.

19. kolejka 03.06.2017

Raba II Dobczyce
9:2
Orzeł II Myślenice
03.06.2017
18:00
Karpaty II Siepraw
1:0
Tempo II Rzeszotary
04.06.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice pauzuje.

20. kolejka 10.06.2017

Karpaty II Siepraw
3:4
Raba II Dobczyce
10.06.2017
15:00
Gościbia II Sułkowice
:
Tempo II Rzeszotary
10.06.2017
17:00
Orzeł II Myślenice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

20. kolejka 10.06.2017

10.06.2017
15:00
Karpaty II Siepraw
3:4
Raba II Dobczyce
10.06.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Tempo II Rzeszotary
Orzeł II Myślenice pauzuje.

20. kolejka 10.06.2017

10.06.2017
15:00
Karpaty II Siepraw
3:4
Raba II Dobczyce
10.06.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Tempo II Rzeszotary
Orzeł II Myślenice pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00
Znicz Pruszków
:
Warta Poznań
22.09.2017
19:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
0:0
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
1:2
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00