facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
W dniu 27.05.2017 Zryw Zręczyce oddał trzeci mecz walkowerem i został zdyskwalifikowany.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Wiarusy II Igołomia
3:0 v.o.
LKS II Czarnochowice
20.08.2016
17:30
Promień Zakrzowiec
5:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.08.2016
17:30
Złomex II Branice
3:2
Contra II Sułków
21.08.2016
12:00
Wieliczanka II Wieliczka
5:0
Czarni II Staniątki
21.08.2016
13:00
Zryw Zręczyce Ledniczanka Lednica Grn Naprzód Ochmanów pauzują.

2. kolejka 27.08.2016

Zryw Zręczyce
1:4
Złomex II Branice
27.08.2016
17:00
Ledniczanka Lednica Grn
4:0
Promień Zakrzowiec
28.08.2016
13:00
Czarni II Staniątki
3:2
Wiarusy II Igołomia
28.08.2016
17:00
Contra II Sułków
0:4
Wieliczanka II Wieliczka
28.08.2016
15:30
Naprzód Ochmanów LKS II Czarnochowice Nadwiślanka II Nowe Brzesko pauzują.

3. kolejka 03.09.2016

Naprzód Ochmanów
6:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
03.09.2016
16:00
Wieliczanka II Wieliczka
4:0
Zryw Zręczyce
04.09.2016
13:00
walkower 4:0
Wiarusy II Igołomia
1:3
Contra II Sułków
04.09.2016
17:00
LKS II Czarnochowice
3:1
Promień Zakrzowiec
04.09.2016
14:00
Złomex II Branice Czarni II Staniątki Ledniczanka Lednica Grn pauzują.

4. kolejka 10.09.2016

Ledniczanka Lednica Grn
0:3
Naprzód Ochmanów
10.09.2016
16:00
Czarni II Staniątki
3:2
Promień Zakrzowiec
11.09.2016
16:00
Zryw Zręczyce
3:1
Wiarusy II Igołomia
11.09.2016
16:00
Złomex II Branice
2:1
Wieliczanka II Wieliczka
11.09.2016
16:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko Contra II Sułków LKS II Czarnochowice pauzują.

5. kolejka 17.09.2016

Promień Zakrzowiec
3:0
Contra II Sułków
14.08.2016
17:00
Wiarusy II Igołomia
2:3
Złomex II Branice
17.09.2016
16:30
Naprzód Ochmanów
3:0
LKS II Czarnochowice
17.09.2016
16:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:3
Ledniczanka Lednica Grn
18.09.2016
13:00
Wieliczanka II Wieliczka Zryw Zręczyce Czarni II Staniątki pauzują.

6. kolejka 24.09.2016

Zryw Zręczyce
3:5
Promień Zakrzowiec
24.09.2016
16:00
LKS II Czarnochowice
2:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
25.09.2016
15:00
Czarni II Staniątki
2:4
Naprzód Ochmanów
25.09.2016
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
3:3
Wiarusy II Igołomia
25.09.2016
12:00
Ledniczanka Lednica Grn Złomex II Branice Contra II Sułków pauzują.

7. kolejka 01.10.2016

Promień Zakrzowiec
2:1
Złomex II Branice
01.10.2016
16:00
Naprzód Ochmanów
5:1
Contra II Sułków
02.10.2016
14:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
2:1
Czarni II Staniątki
02.10.2016
12:00
Ledniczanka Lednica Grn
3:2
LKS II Czarnochowice
02.10.2016
14:00
Wiarusy II Igołomia Wieliczanka II Wieliczka Zryw Zręczyce pauzują.

8. kolejka 08.10.2016

Czarni II Staniątki
3:4
Ledniczanka Lednica Grn
09.10.2016
15:00
Contra II Sułków
4:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
09.10.2016
15:00
Zryw Zręczyce
0:7
Naprzód Ochmanów
09.10.2016
15:30
Wieliczanka II Wieliczka
1:2
Promień Zakrzowiec
09.10.2016
14:00
LKS II Czarnochowice Wiarusy II Igołomia Złomex II Branice pauzują.

9. kolejka 15.10.2016

Promień Zakrzowiec
6:2
Wiarusy II Igołomia
15.10.2016
15:30
LKS II Czarnochowice
2:5
Czarni II Staniątki
15.10.2016
15:00
Naprzód Ochmanów
3:2
Złomex II Branice
16.10.2016
14:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:2
Zryw Zręczyce
16.10.2016
15:30
Ledniczanka Lednica Grn
8:3
Contra II Sułków
16.10.2016
14:00
Wieliczanka II Wieliczka pauzują.

10. kolejka 22.10.2016

Contra II Sułków
6:1
LKS II Czarnochowice
23.10.2016
11:00
Złomex II Branice
2:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
23.10.2016
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
5:3
Naprzód Ochmanów
23.10.2016
14:00
Zryw Zręczyce
0:3 v.o.
Ledniczanka Lednica Grn
12.03.2017
14:30
przerwany przy stanie 1:3 w 63 minucie z powodu ataku zawodnika Zrywu na sędziego
Czarni II Staniątki Promień Zakrzowiec Wiarusy II Igołomia pauzują.

11. kolejka 29.10.2016

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:1
Wieliczanka II Wieliczka
29.10.2016
14:00
Naprzód Ochmanów
4:4
Wiarusy II Igołomia
30.10.2016
14:00
Ledniczanka Lednica Grn
2:2
Złomex II Branice
30.10.2016
14:00
LKS II Czarnochowice
1:1
Zryw Zręczyce
30.10.2016
14:00
Czarni II Staniątki
5:0
Contra II Sułków
30.10.2016
14:00
Promień Zakrzowiec pauzują.

12. kolejka 05.11.2016

Zryw Zręczyce
1:5
Czarni II Staniątki
05.11.2016
14:00
Wieliczanka II Wieliczka
2:0
Ledniczanka Lednica Grn
05.11.2016
14:00
Złomex II Branice
3:0 v.o.
LKS II Czarnochowice
06.11.2016
14:00
Wiarusy II Igołomia
0:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
06.11.2016
14:00
Contra II Sułków Naprzód Ochmanów Promień Zakrzowiec pauzują.

13. kolejka 12.11.2016

Contra II Sułków
0:3
Zryw Zręczyce
11.11.2016
13:30
Naprzód Ochmanów
4:0
Promień Zakrzowiec
12.11.2016
13:30
Czarni II Staniątki
3:1
Złomex II Branice
12.11.2016
13:00
LKS II Czarnochowice
0:3
Wieliczanka II Wieliczka
20.11.2016
13:00
Ledniczanka Lednica Grn
1:0
Wiarusy II Igołomia
03.05.2017
17:30
Nadwiślanka II Nowe Brzesko pauzują.

14. kolejka 01.04.2017

Contra II Sułków
2:6
Złomex II Branice
08.04.2017
16:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:6
Promień Zakrzowiec
06.05.2017
17:00
LKS II Czarnochowice
1:1
Wiarusy II Igołomia
07.05.2017
16:00
Czarni II Staniątki
3:1
Wieliczanka II Wieliczka
31.05.2017
18:00
Zryw Zręczyce Ledniczanka Lednica Grn Naprzód Ochmanów pauzują.

15. kolejka 08.04.2017

Promień Zakrzowiec
2:1
Ledniczanka Lednica Grn
08.04.2017
17:00
Złomex II Branice
3:6
Zryw Zręczyce
22.04.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
5:2
Contra II Sułków
23.04.2017
14:00
Wiarusy II Igołomia
3:1
Czarni II Staniątki
28.05.2017
18:00
Wieliczanka II Wieliczka pauzują.

16. kolejka 19.03.2017

Contra II Sułków
0:0
Wiarusy II Igołomia
01.04.2017
16:00
Promień Zakrzowiec
3:1
LKS II Czarnochowice
22.04.2017
17:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:2
Naprzód Ochmanów
23.04.2017
17:00
Zryw Zręczyce
:
Wieliczanka II Wieliczka
21.05.2017
12:00
Złomex II Branice Czarni II Staniątki Ledniczanka Lednica Grn pauzują.

17. kolejka 25.03.2017

Wiarusy II Igołomia
4:2
Zryw Zręczyce
25.03.2017
15:00
Naprzód Ochmanów
3:1
Ledniczanka Lednica Grn
29.04.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
1:1
Złomex II Branice
27.05.2017
16:00
Promień Zakrzowiec
3:1
Czarni II Staniątki
08.06.2017
18:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko LKS II Czarnochowice Contra II Sułków pauzują.

18. kolejka 25.03.2017

Contra II Sułków
1:4
Promień Zakrzowiec
25.03.2017
15:00
LKS II Czarnochowice
1:3
Naprzód Ochmanów
02.04.2017
16:00
Złomex II Branice
3:2
Wiarusy II Igołomia
14.05.2017
15:00
Ledniczanka Lednica Grn
3:0 v.o.
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
27.05.2017
15:00
Wieliczanka II Wieliczka Zryw Zręczyce Czarni II Staniątki pauzują.

19. kolejka 06.05.2017

Naprzód Ochmanów
5:2
Czarni II Staniątki
20.05.2017
17:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:3
LKS II Czarnochowice
21.05.2017
14:00
Promień Zakrzowiec
3:0 v.o.
Zryw Zręczyce
03.06.2017
18:00
Wiarusy II Igołomia
1:2
Wieliczanka II Wieliczka
04.06.2017
18:00
Ledniczanka Lednica Grn Contra II Sułków Złomex II Branice pauzują.

20. kolejka 02.04.2017

Złomex II Branice
2:2
Promień Zakrzowiec
02.04.2017
15:00
Czarni II Staniątki
4:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
13.05.2017
17:00
Contra II Sułków
2:1
Naprzód Ochmanów
14.05.2017
17:00
LKS II Czarnochowice
3:1
Ledniczanka Lednica Grn
04.06.2017
18:00
Wiarusy II Igołomia Wieliczanka II Wieliczka Zryw Zręczyce pauzują.

21. kolejka 26.03.2017

Ledniczanka Lednica Grn
2:2
Czarni II Staniątki
26.03.2017
15:00
Promień Zakrzowiec
3:2
Wieliczanka II Wieliczka
29.04.2017
17:00
Naprzód Ochmanów
3:0 v.o.
Zryw Zręczyce
06.05.2017
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w Zrywie Zręczyce, na boisku 2:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
11:2
Contra II Sułków
04.06.2017
15:00
LKS II Czarnochowice Złomex II Branice Wiarusy II Igołomia pauzują.

22. kolejka 08.04.2017

Zryw Zręczyce
1:6
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
03.05.2017
17:30
Czarni II Staniątki
1:0
LKS II Czarnochowice
03.05.2017
17:30
Wiarusy II Igołomia
2:4
Promień Zakrzowiec
20.05.2017
18:00
Contra II Sułków
1:2
Ledniczanka Lednica Grn
21.05.2017
17:00
Złomex II Branice
1:1
Naprzód Ochmanów
10.06.2017
15:00
Wieliczanka II Wieliczka pauzują.

23. kolejka 25.03.2017

Naprzód Ochmanów
4:1
Wieliczanka II Wieliczka
25.03.2017
15:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
3:5
Złomex II Branice
29.04.2017
17:00
Ledniczanka Lednica Grn
3:0 v.o.
Zryw Zręczyce
14.05.2017
15:00
LKS II Czarnochowice
8:1
Contra II Sułków
10.06.2017
15:00
Czarni II Staniątki Wiarusy II Igołomia Promień Zakrzowiec pauzują.

24. kolejka 01.04.2017

Wieliczanka II Wieliczka
3:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
02.04.2017
13:00
Wiarusy II Igołomia
2:3
Naprzód Ochmanów
09.04.2017
17:00
Contra II Sułków
2:5
Czarni II Staniątki
30.04.2017
17:00
Złomex II Branice
1:1
Ledniczanka Lednica Grn
06.05.2017
17:30
Zryw Zręczyce
0:3 v.o.
LKS II Czarnochowice
17.05.2017
18:00
Promień Zakrzowiec pauzują.

25. kolejka 25.03.2017

LKS II Czarnochowice
2:4
Złomex II Branice
25.03.2017
15:00
Czarni II Staniątki
2:3
Zryw Zręczyce
01.04.2017
17:00
Ledniczanka Lednica Grn
1:3
Wieliczanka II Wieliczka
10.06.2017
15:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:4
Wiarusy II Igołomia
10.06.2017
15:00
Contra II Sułków Naprzód Ochmanów Promień Zakrzowiec pauzują.

26. kolejka 23.04.2017

Wiarusy II Igołomia
4:1
Ledniczanka Lednica Grn
23.04.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
3:1
LKS II Czarnochowice
14.05.2017
15:00
Promień Zakrzowiec
2:3
Naprzód Ochmanów
27.05.2017
18:00
Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
03.06.2017
18:00
Zryw Zręczyce
0:3 v.o.
Contra II Sułków
25.12.2017
09:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko pauzują.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 23.04.2017

23.04.2017
17:00
Wiarusy II Igołomia
4:1
Ledniczanka Lednica Grn
14.05.2017
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
3:1
LKS II Czarnochowice
27.05.2017
18:00
Promień Zakrzowiec
2:3
Naprzód Ochmanów
03.06.2017
18:00
Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
25.12.2017
09:00
Zryw Zręczyce
0:3 v.o.
Contra II Sułków
Nadwiślanka II Nowe Brzesko pauzują.

26. kolejka 23.04.2017

23.04.2017
17:00
Wiarusy II Igołomia
4:1
Ledniczanka Lednica Grn
14.05.2017
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
3:1
LKS II Czarnochowice
27.05.2017
18:00
Promień Zakrzowiec
2:3
Naprzód Ochmanów
03.06.2017
18:00
Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
25.12.2017
09:00
Zryw Zręczyce
0:3 v.o.
Contra II Sułków
Nadwiślanka II Nowe Brzesko pauzują.

Wiadomości ligowe