facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Gwiazda Ściejowice
5:0
Wisła II Jeziorzany
21.08.2016
15:00
Sankowia Sanka
6:0
Nadwiślan II Rusocice
21.08.2016
13:30
Tęcza II Piekary
4:2
Niegoszowianka
21.08.2016
14:00
Lotnik II Kryspinów
4:2
Topór Aleksandrowice
21.08.2016
11:00
Grom Kraków
2:0
Sparta Przeginia Duchowna
21.08.2016
16:30

2. kolejka 27.08.2016

Wisła II Rząska
3:5
Sankowia Sanka
27.08.2016
17:00
Niegoszowianka
9:2
Lotnik II Kryspinów
28.08.2016
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:4
Gwiazda Ściejowice
28.08.2016
17:00
Topór Aleksandrowice
0:6
Grom Kraków
28.08.2016
17:00
Nadwiślan II Rusocice
1:2
Tęcza II Piekary
28.08.2016
17:00

3. kolejka 03.09.2016

Tęcza II Piekary
3:1
Wisła II Rząska
04.09.2016
15:00
Lotnik II Kryspinów
3:0 v.o.
Nadwiślan II Rusocice
04.09.2016
11:00
Grom Kraków
1:0
Niegoszowianka
04.09.2016
17:00
Gwiazda Ściejowice
2:0
Topór Aleksandrowice
04.09.2016
15:00
Wisła II Jeziorzany
3:1
Sparta Przeginia Duchowna
05.11.2016
13:30

4. kolejka 10.09.2016

Nadwiślan II Rusocice
1:2
Grom Kraków
10.09.2016
17:00
Wisła II Rząska
5:3
Lotnik II Kryspinów
10.09.2016
17:00
Sankowia Sanka
5:5
Tęcza II Piekary
10.09.2016
16:30
Topór Aleksandrowice
1:2
Wisła II Jeziorzany
11.09.2016
16:30
Niegoszowianka
1:4
Gwiazda Ściejowice
11.09.2016
17:00

5. kolejka 17.09.2016

Lotnik II Kryspinów
1:7
Sankowia Sanka
18.09.2016
13:30
Grom Kraków
3:2
Wisła II Rząska
18.09.2016
16:30
Gwiazda Ściejowice
5:0
Nadwiślan II Rusocice
18.09.2016
15:00
Wisła II Jeziorzany
1:2
Niegoszowianka
18.09.2016
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:3
Topór Aleksandrowice
18.09.2016
16:00

6. kolejka 24.09.2016

Nadwiślan II Rusocice
3:2
Wisła II Jeziorzany
24.09.2016
16:30
Wisła II Rząska
0:5
Gwiazda Ściejowice
24.09.2016
16:30
Sankowia Sanka
3:3
Grom Kraków
24.09.2016
16:30
Niegoszowianka
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
25.09.2016
16:30
Tęcza II Piekary
4:0
Lotnik II Kryspinów
25.09.2016
15:00

7. kolejka 01.10.2016

Topór Aleksandrowice
2:0
Niegoszowianka
01.10.2016
16:00
Grom Kraków
1:2
Tęcza II Piekary
01.10.2016
16:00
Wisła II Jeziorzany
0:3
Wisła II Rząska
01.10.2016
16:00
Gwiazda Ściejowice
6:2
Sankowia Sanka
02.10.2016
15:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:0
Nadwiślan II Rusocice
02.10.2016
16:00

8. kolejka 08.10.2016

Wisła II Rząska
5:2
Sparta Przeginia Duchowna
08.10.2016
16:00
Sankowia Sanka
6:0
Wisła II Jeziorzany
08.10.2016
16:00
Nadwiślan II Rusocice
1:2
Topór Aleksandrowice
09.10.2016
16:00
Tęcza II Piekary
2:2
Gwiazda Ściejowice
09.10.2016
14:00
Lotnik II Kryspinów
1:6
Grom Kraków
09.10.2016
11:00

9. kolejka 15.10.2016

Wisła II Jeziorzany
4:0
Tęcza II Piekary
15.10.2016
15:30
Topór Aleksandrowice
5:0
Wisła II Rząska
15.10.2016
15:30
Niegoszowianka
13:3
Nadwiślan II Rusocice
16.10.2016
15:30
Gwiazda Ściejowice
5:0
Lotnik II Kryspinów
16.10.2016
15:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:2
Sankowia Sanka
16.10.2016
15:30

10. kolejka 22.10.2016

Wisła II Rząska
1:6
Niegoszowianka
22.10.2016
15:00
Tęcza II Piekary
4:3
Sparta Przeginia Duchowna
22.10.2016
15:00
Lotnik II Kryspinów
4:5
Wisła II Jeziorzany
23.10.2016
11:00
Gwiazda Ściejowice
2:0
Grom Kraków
23.10.2016
15:00
Sankowia Sanka
5:3
Topór Aleksandrowice
03.05.2017
17:00

11. kolejka 29.10.2016

Nadwiślan II Rusocice
2:1
Wisła II Rząska
30.10.2016
14:00
Wisła II Jeziorzany
3:0
Grom Kraków
30.10.2016
14:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:6
Lotnik II Kryspinów
30.10.2016
14:00
Topór Aleksandrowice
6:3
Tęcza II Piekary
30.10.2016
14:00
Niegoszowianka
4:1
Sankowia Sanka
30.10.2016
14:00

12. kolejka 01.04.2017

Niegoszowianka
7:0
Tęcza II Piekary
01.04.2017
16:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Sankowia Sanka
02.04.2017
16:30
Topór Aleksandrowice
0:3 v.o.
Lotnik II Kryspinów
02.04.2017
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:7
Grom Kraków
02.04.2017
15:00
Wisła II Jeziorzany
1:1
Gwiazda Ściejowice
02.04.2017
15:00

13. kolejka 08.04.2017

Gwiazda Ściejowice
3:1
Sparta Przeginia Duchowna
09.04.2017
14:00
Grom Kraków
3:4
Topór Aleksandrowice
09.04.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
0:8
Niegoszowianka
09.04.2017
11:00
Tęcza II Piekary
1:2
Nadwiślan II Rusocice
09.04.2017
15:00
Sankowia Sanka
5:4
Wisła II Rząska
09.04.2017
16:00
pauzują.

14. kolejka 15.04.2017

Topór Aleksandrowice
3:2
Gwiazda Ściejowice
15.04.2017
17:00
Niegoszowianka
7:1
Grom Kraków
15.04.2017
11:00
Nadwiślan II Rusocice
4:0
Lotnik II Kryspinów
15.04.2017
15:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:3
Wisła II Jeziorzany
17.04.2017
16:00
Wisła II Rząska
7:3
Tęcza II Piekary
17.04.2017
17:00
pauzują.

15. kolejka 22.04.2017

Wisła II Jeziorzany
5:0
Topór Aleksandrowice
22.04.2017
17:30
Tęcza II Piekary
2:0
Sankowia Sanka
22.04.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:2
Wisła II Rząska
23.04.2017
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Niegoszowianka
23.04.2017
14:30
Grom Kraków
1:3
Nadwiślan II Rusocice
23.04.2017
17:30
pauzują.

16. kolejka 29.04.2017

Topór Aleksandrowice
:
Sparta Przeginia Duchowna
 
 
Sankowia Sanka
:
Lotnik II Kryspinów
 
 
Wisła II Rząska
:
Grom Kraków
 
 
Niegoszowianka
1:0
Wisła II Jeziorzany
29.04.2017
17:00
Nadwiślan II Rusocice
3:1
Gwiazda Ściejowice
30.04.2017
17:30
pauzują.

17. kolejka 07.05.2017

Gwiazda Ściejowice
5:2
Wisła II Rząska
07.05.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:8
Niegoszowianka
07.05.2017
16:00
Grom Kraków
1:0
Sankowia Sanka
07.05.2017
14:00
Lotnik II Kryspinów
2:8
Tęcza II Piekary
07.05.2017
11:00
Wisła II Jeziorzany
2:0
Nadwiślan II Rusocice
07.05.2017
16:30
pauzują.

18. kolejka 14.05.2017

Wisła II Rząska
0:6
Wisła II Jeziorzany
14.05.2017
18:00
Niegoszowianka
3:0
Topór Aleksandrowice
14.05.2017
17:30
Tęcza II Piekary
0:2
Grom Kraków
14.05.2017
17:00
Sankowia Sanka
2:5
Gwiazda Ściejowice
14.05.2017
17:00
Nadwiślan II Rusocice
2:1
Sparta Przeginia Duchowna
14.05.2017
18:00
pauzują.

19. kolejka 20.05.2017

Topór Aleksandrowice
5:1
Nadwiślan II Rusocice
20.05.2017
18:00
Grom Kraków
5:2
Lotnik II Kryspinów
21.05.2017
18:00
Gwiazda Ściejowice
4:0
Tęcza II Piekary
21.05.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
7:3
Wisła II Rząska
21.05.2017
17:00
Wisła II Jeziorzany
6:2
Sankowia Sanka
21.05.2017
17:00

20. kolejka 27.05.2017

Tęcza II Piekary
3:7
Wisła II Jeziorzany
27.05.2017
18:00
Lotnik II Kryspinów
2:4
Gwiazda Ściejowice
28.05.2017
11:00
Sankowia Sanka
0:3
Sparta Przeginia Duchowna
28.05.2017
17:00
Wisła II Rząska
1:8
Topór Aleksandrowice
28.05.2017
18:00
Nadwiślan II Rusocice
0:2
Niegoszowianka
28.05.2017
18:00

21. kolejka 03.06.2017

Sparta Przeginia Duchowna
:
Tęcza II Piekary
25.12.2016
17:00
Topór Aleksandrowice
:
Sankowia Sanka
03.06.2017
18:00
Wisła II Jeziorzany
4:1
Lotnik II Kryspinów
03.06.2017
18:00
Grom Kraków
1:4
Gwiazda Ściejowice
04.06.2017
14:00
Niegoszowianka
:
Wisła II Rząska
04.06.2017
17:30

22. kolejka 10.06.2017

Sankowia Sanka
0:13
Niegoszowianka
10.06.2017
16:00
Tęcza II Piekary
4:4
Topór Aleksandrowice
10.06.2017
17:00
Wisła II Rząska
0:9
Nadwiślan II Rusocice
10.06.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:1
Sparta Przeginia Duchowna
11.06.2017
11:00
Grom Kraków
0:0
Wisła II Jeziorzany
11.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 10.06.2017

10.06.2017
16:00
Sankowia Sanka
0:13
Niegoszowianka
10.06.2017
17:00
Tęcza II Piekary
4:4
Topór Aleksandrowice
10.06.2017
17:00
Wisła II Rząska
0:9
Nadwiślan II Rusocice
11.06.2017
11:00
Lotnik II Kryspinów
1:1
Sparta Przeginia Duchowna
11.06.2017
17:00
Grom Kraków
0:0
Wisła II Jeziorzany

22. kolejka 10.06.2017

10.06.2017
16:00
Sankowia Sanka
0:13
Niegoszowianka
10.06.2017
17:00
Tęcza II Piekary
4:4
Topór Aleksandrowice
10.06.2017
17:00
Wisła II Rząska
0:9
Nadwiślan II Rusocice
11.06.2017
11:00
Lotnik II Kryspinów
1:1
Sparta Przeginia Duchowna
11.06.2017
17:00
Grom Kraków
0:0
Wisła II Jeziorzany

Wiadomości ligowe