facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Olkusz II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Czaple Male
2:1
Trzy Buki Wierzchowisko
20.08.2016
17:00
Northstar Miechów
3:0
Nidzica Słaboszów
20.08.2016
16:00
Zryw Przesławice
1:12
Hetman Dłużec
21.08.2016
17:00
Błyskawica Kolbark
1:4
Orzeł Kwaśniów
21.08.2016
17:00
Sokół Gołaczewy
7:3
Błękitni Falniów
06.11.2016
13:00
Victoria Smroków
2:2
Cobra Wężerów
06.11.2016
12:00
Victoria Smroków pauzuje.

2. kolejka 27.08.2016

Błyskawica Kolbark
1:7
Northstar Miechów
27.08.2016
17:00
Victoria Smroków
2:2
Sokół Gołaczewy
27.08.2016
16:30
Błękitni Falniów
4:2
Nidzica Słaboszów
28.08.2016
16:00
Hetman Dłużec
0:1
Orzeł Kwaśniów
28.08.2016
17:00
Trzy Buki Wierzchowisko
13:0
Zryw Przesławice
28.08.2016
11:00
Cobra Wężerów
1:3
Czaple Male
28.08.2016
16:00
Czaple Male pauzuje.

3. kolejka 03.09.2016

Victoria Smroków
2:1
Błękitni Falniów
03.09.2016
16:30
Northstar Miechów
1:1
Hetman Dłużec
03.09.2016
16:00
Czaple Male
7:2
Sokół Gołaczewy
04.09.2016
15:00
Zryw Przesławice
0:5
Cobra Wężerów
04.09.2016
16:00
Nidzica Słaboszów
9:0
Błyskawica Kolbark
04.09.2016
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
5:2
Orzeł Kwaśniów
04.09.2016
16:00
Zryw Przesławice pauzuje.

4. kolejka 10.09.2016

Sokół Gołaczewy
3:0 v.o.
Zryw Przesławice
10.09.2016
16:00
Błękitni Falniów
7:0
Błyskawica Kolbark
11.09.2016
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:2
Northstar Miechów
11.09.2016
11:00
Cobra Wężerów
5:3
Orzeł Kwaśniów
11.09.2016
15:00
Nidzica Słaboszów
0:4
Hetman Dłużec
11.09.2016
13:00
Czaple Male
5:1
Victoria Smroków
11.09.2016
15:00
Orzeł Kwaśniów pauzuje.

5. kolejka 17.09.2016

Sokół Gołaczewy
1:0
Orzeł Kwaśniów
17.09.2016
16:00
Northstar Miechów
4:0
Cobra Wężerów
17.09.2016
16:30
Czaple Male
3:1
Błękitni Falniów
18.09.2016
15:00
Zryw Przesławice
1:7
Victoria Smroków
18.09.2016
16:00
Nidzica Słaboszów
4:5
Trzy Buki Wierzchowisko
18.09.2016
16:00
Błyskawica Kolbark
0:5
Hetman Dłużec
18.09.2016
16:00
Northstar Miechów pauzuje.

6. kolejka 24.09.2016

Sokół Gołaczewy
2:3
Northstar Miechów
24.09.2016
15:00
Błękitni Falniów
0:2
Hetman Dłużec
25.09.2016
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
10:1
Błyskawica Kolbark
25.09.2016
15:00
Cobra Wężerów
6:2
Nidzica Słaboszów
25.09.2016
15:00
Czaple Male
9:0
Zryw Przesławice
25.09.2016
15:00
Victoria Smroków
1:4
Orzeł Kwaśniów
11.11.2016
13:00
Nidzica Słaboszów pauzuje.

7. kolejka 01.10.2016

Northstar Miechów
6:2
Victoria Smroków
01.10.2016
16:00
Zryw Przesławice
2:3
Błękitni Falniów
02.10.2016
16:00
Czaple Male
0:2
Orzeł Kwaśniów
02.10.2016
15:00
Nidzica Słaboszów
1:2
Sokół Gołaczewy
02.10.2016
16:00
Błyskawica Kolbark
0:7
Cobra Wężerów
02.10.2016
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:9
Hetman Dłużec
02.10.2016
15:00
Błyskawica Kolbark pauzuje.

8. kolejka 08.10.2016

Sokół Gołaczewy
7:4
Błyskawica Kolbark
08.10.2016
16:00
Victoria Smroków
3:2
Nidzica Słaboszów
08.10.2016
16:00
Błękitni Falniów
2:5
Trzy Buki Wierzchowisko
09.10.2016
15:00
Cobra Wężerów
2:4
Hetman Dłużec
09.10.2016
15:00
Czaple Male
2:3
Northstar Miechów
09.10.2016
15:00
Zryw Przesławice
0:9
Orzeł Kwaśniów
09.10.2016
15:00
Hetman Dłużec pauzuje.

9. kolejka 15.10.2016

Northstar Miechów
3:0 v.o.
Zryw Przesławice
15.10.2016
15:30
Sokół Gołaczewy
2:3
Hetman Dłużec
15.10.2016
15:00
Błękitni Falniów
2:1
Orzeł Kwaśniów
16.10.2016
15:30
Nidzica Słaboszów
0:10
Czaple Male
16.10.2016
13:00
Błyskawica Kolbark
2:2
Victoria Smroków
16.10.2016
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:1
Cobra Wężerów
16.10.2016
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko pauzuje.

10. kolejka 22.10.2016

Sokół Gołaczewy
5:0
Trzy Buki Wierzchowisko
22.10.2016
15:00
Błękitni Falniów
5:1
Cobra Wężerów
23.10.2016
15:00
Hetman Dłużec
4:1
Victoria Smroków
23.10.2016
15:00
Czaple Male
9:1
Błyskawica Kolbark
23.10.2016
15:00
Zryw Przesławice
2:1
Nidzica Słaboszów
23.10.2016
15:00
Northstar Miechów
3:1
Orzeł Kwaśniów
23.10.2016
15:00
Błękitni Falniów pauzuje.

11. kolejka 29.10.2016

Czaple Male
4:0
Hetman Dłużec
29.10.2016
15:00
Northstar Miechów
4:1
Błękitni Falniów
30.10.2016
14:00
Nidzica Słaboszów
5:4
Orzeł Kwaśniów
30.10.2016
14:00
Błyskawica Kolbark
3:0
Zryw Przesławice
30.10.2016
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
9:1
Victoria Smroków
30.10.2016
14:30
Cobra Wężerów
4:3
Sokół Gołaczewy
30.10.2016
14:00
Sokół Gołaczewy pauzuje.

12. kolejka 02.04.2017

Błękitni Falniów
3:2
Sokół Gołaczewy
01.04.2017
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
4:1
Czaple Male
02.04.2017
16:00
Nidzica Słaboszów
1:3
Northstar Miechów
02.04.2017
16:00
Orzeł Kwaśniów
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
02.04.2017
13:00
Cobra Wężerów
8:4
Victoria Smroków
02.04.2017
15:00
Hetman Dłużec
9:0
Zryw Przesławice
15.04.2017
13:00
Victoria Smroków pauzuje.

13. kolejka 08.04.2017

Northstar Miechów
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
 
 
Sokół Gołaczewy
5:2
Victoria Smroków
09.04.2017
16:00
Nidzica Słaboszów
2:5
Błękitni Falniów
09.04.2017
16:00
Orzeł Kwaśniów
1:2
Hetman Dłużec
09.04.2017
13:00
Zryw Przesławice
0:4
Trzy Buki Wierzchowisko
09.04.2017
16:30
Czaple Male
2:2
Cobra Wężerów
09.04.2017
16:00
pauzuje.

14. kolejka 22.04.2017

Błyskawica Kolbark
0:3 v.o.
Nidzica Słaboszów
 
 
Sokół Gołaczewy
5:2
Czaple Male
23.04.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
0:5
Trzy Buki Wierzchowisko
23.04.2017
13:00
Cobra Wężerów
2:0
Zryw Przesławice
23.04.2017
14:00
Błękitni Falniów
3:2
Victoria Smroków
03.05.2017
13:00
Hetman Dłużec
6:0
Northstar Miechów
03.05.2017
13:00
pauzuje.

15. kolejka 29.04.2017

Błyskawica Kolbark
0:3 v.o.
Błękitni Falniów
 
 
Northstar Miechów
3:0
Trzy Buki Wierzchowisko
29.04.2017
17:00
Zryw Przesławice
3:13
Sokół Gołaczewy
30.04.2017
17:00
Hetman Dłużec
3:0
Nidzica Słaboszów
30.04.2017
14:00
Orzeł Kwaśniów
2:2
Cobra Wężerów
30.04.2017
13:00
Victoria Smroków
3:2
Czaple Male
01.05.2017
12:00
pauzuje.

16. kolejka 07.05.2017

Hetman Dłużec
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
 
 
Orzeł Kwaśniów
0:1
Sokół Gołaczewy
07.05.2017
13:00
Błękitni Falniów
2:2
Czaple Male
07.05.2017
17:00
Victoria Smroków
13:0
Zryw Przesławice
07.05.2017
12:00
Trzy Buki Wierzchowisko
4:0
Nidzica Słaboszów
07.05.2017
17:00
Cobra Wężerów
2:2
Northstar Miechów
07.05.2017
15:00
pauzuje.

17. kolejka 13.05.2017

Błyskawica Kolbark
0:3 v.o.
Trzy Buki Wierzchowisko
 
 
Northstar Miechów
3:0
Sokół Gołaczewy
13.05.2017
17:00
Hetman Dłużec
3:1
Błękitni Falniów
14.05.2017
17:30
Zryw Przesławice
1:5
Czaple Male
14.05.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
3:0
Victoria Smroków
14.05.2017
13:00
Nidzica Słaboszów
3:5
Cobra Wężerów
14.05.2017
16:00
pauzuje.

18. kolejka 21.05.2017

Cobra Wężerów
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
 
 
Sokół Gołaczewy
5:2
Nidzica Słaboszów
20.05.2017
17:00
Victoria Smroków
7:0
Northstar Miechów
21.05.2017
12:00
Błękitni Falniów
6:0
Zryw Przesławice
21.05.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
3:1
Czaple Male
21.05.2017
13:00
Hetman Dłużec
4:0
Trzy Buki Wierzchowisko
21.05.2017
17:30

19. kolejka 27.05.2017

Błyskawica Kolbark
0:3 v.o.
Sokół Gołaczewy
 
 
Northstar Miechów
6:0
Czaple Male
27.05.2017
18:00
Nidzica Słaboszów
2:5
Victoria Smroków
28.05.2017
17:00
Trzy Buki Wierzchowisko
4:5
Błękitni Falniów
28.05.2017
11:00
Orzeł Kwaśniów
3:0
Zryw Przesławice
28.05.2017
13:00
Hetman Dłużec
3:1
Cobra Wężerów
28.05.2017
17:30
pauzuje.

20. kolejka 04.06.2017

Victoria Smroków
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
 
 
Zryw Przesławice
0:6
Northstar Miechów
04.06.2017
17:00
Hetman Dłużec
6:4
Sokół Gołaczewy
04.06.2017
15:00
Orzeł Kwaśniów
4:1
Błękitni Falniów
04.06.2017
13:00
Czaple Male
2:0
Nidzica Słaboszów
04.06.2017
14:00
Cobra Wężerów
5:3
Trzy Buki Wierzchowisko
04.06.2017
15:00
pauzuje.

21. kolejka 11.06.2017

Błyskawica Kolbark
0:3 v.o.
Czaple Male
 
 
Trzy Buki Wierzchowisko
9:3
Sokół Gołaczewy
11.06.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
5:0
Northstar Miechów
11.06.2017
11:00
Victoria Smroków
1:2
Hetman Dłużec
11.06.2017
12:30
Nidzica Słaboszów
0:3
Zryw Przesławice
11.06.2017
17:00
Cobra Wężerów
5:3
Błękitni Falniów
11.06.2017
15:00
pauzuje.

22. kolejka 15.06.2017

Zryw Przesławice
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
 
 
Hetman Dłużec
3:2
Czaple Male
15.06.2017
17:00
Błękitni Falniów
1:2
Northstar Miechów
15.06.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
4:1
Nidzica Słaboszów
15.06.2017
17:00
Victoria Smroków
4:3
Trzy Buki Wierzchowisko
15.06.2017
17:00
Sokół Gołaczewy
0:0
Cobra Wężerów
15.06.2017
17:00
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 15.06.2017

 
 
Zryw Przesławice
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
15.06.2017
17:00
Hetman Dłużec
3:2
Czaple Male
15.06.2017
17:00
Błękitni Falniów
1:2
Northstar Miechów
15.06.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
4:1
Nidzica Słaboszów
15.06.2017
17:00
Victoria Smroków
4:3
Trzy Buki Wierzchowisko
15.06.2017
17:00
Sokół Gołaczewy
0:0
Cobra Wężerów
pauzuje.

22. kolejka 15.06.2017

 
 
Zryw Przesławice
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
15.06.2017
17:00
Hetman Dłużec
3:2
Czaple Male
15.06.2017
17:00
Błękitni Falniów
1:2
Northstar Miechów
15.06.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
4:1
Nidzica Słaboszów
15.06.2017
17:00
Victoria Smroków
4:3
Trzy Buki Wierzchowisko
15.06.2017
17:00
Sokół Gołaczewy
0:0
Cobra Wężerów
pauzuje.

Wiadomości ligowe