facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Myślenice I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.08.2016

Grodzisko Raciechowice
3:0
Opatkowianka Opatkowice
13.08.2016
18:00
Staw Polanka
0:4
Jawor Jawornik
13.08.2016
17:30
Cyrhla Krzczonów
6:1
Cisy Harbutowice
14.08.2016
16:00
Sokół Borzęta
4:3
Wicher Stróża
14.08.2016
17:00
Iskra Brzączowice Górki Myślenice pauzują.

2. kolejka 20.08.2016

Wicher Stróża
2:2
Staw Polanka
20.08.2016
18:00
Opatkowianka Opatkowice
3:7
Górki Myślenice
20.08.2016
18:00
Cisy Harbutowice
0:4
Sokół Borzęta
21.08.2016
16:00
Iskra Brzączowice
3:1
Grodzisko Raciechowice
21.08.2016
18:00
Jawor Jawornik Cyrhla Krzczonów pauzują.

3. kolejka 27.08.2016

Górki Myślenice
1:1
Iskra Brzączowice
27.08.2016
17:00
Staw Polanka
3:3
Cisy Harbutowice
27.08.2016
17:30
Cyrhla Krzczonów
9:2
Opatkowianka Opatkowice
28.08.2016
14:00
Jawor Jawornik
2:1
Wicher Stróża
28.08.2016
16:00
Grodzisko Raciechowice Sokół Borzęta pauzują.

4. kolejka 03.09.2016

Opatkowianka Opatkowice
1:8
Sokół Borzęta
03.09.2016
17:00
Cisy Harbutowice
0:2
Jawor Jawornik
04.09.2016
12:30
Iskra Brzączowice
2:1
Cyrhla Krzczonów
04.09.2016
17:30
Grodzisko Raciechowice
1:0
Górki Myślenice
04.09.2016
17:00
Wicher Stróża Staw Polanka pauzują.

5. kolejka 10.09.2016

Sokół Borzęta
1:3
Iskra Brzączowice
10.09.2016
17:00
Staw Polanka
2:1
Opatkowianka Opatkowice
10.09.2016
17:00
Cyrhla Krzczonów
0:0
Grodzisko Raciechowice
11.09.2016
14:00
Wicher Stróża
2:3
Cisy Harbutowice
11.09.2016
14:00
Górki Myślenice Jawor Jawornik pauzują.

6. kolejka 17.09.2016

Opatkowianka Opatkowice
2:1
Jawor Jawornik
17.09.2016
17:00
Górki Myślenice
4:1
Cyrhla Krzczonów
17.09.2016
14:00
Iskra Brzączowice
1:1
Staw Polanka
18.09.2016
17:00
Grodzisko Raciechowice
2:0
Sokół Borzęta
18.09.2016
16:00
Cisy Harbutowice Wicher Stróża pauzują.

7. kolejka 24.09.2016

Sokół Borzęta
4:2
Górki Myślenice
24.09.2016
16:00
Staw Polanka
0:2
Grodzisko Raciechowice
24.09.2016
16:30
Jawor Jawornik
2:2
Iskra Brzączowice
24.09.2016
16:00
Wicher Stróża
2:0
Opatkowianka Opatkowice
25.09.2016
14:00
Cyrhla Krzczonów Cisy Harbutowice pauzują.

8. kolejka 01.10.2016

Opatkowianka Opatkowice
1:1
Cisy Harbutowice
01.10.2016
16:00
Górki Myślenice
4:4
Staw Polanka
01.10.2016
16:00
Iskra Brzączowice
2:0
Wicher Stróża
02.10.2016
16:00
Grodzisko Raciechowice
3:0
Jawor Jawornik
02.10.2016
11:00
Cyrhla Krzczonów
3:2
Sokół Borzęta
02.10.2016
14:00
pauzuje.

9. kolejka 09.10.2016

Cisy Harbutowice
3:5
Iskra Brzączowice
08.10.2016
16:00
Staw Polanka
5:1
Cyrhla Krzczonów
09.10.2016
15:30
Jawor Jawornik
3:2
Górki Myślenice
09.10.2016
16:00
Wicher Stróża
3:3
Grodzisko Raciechowice
09.10.2016
14:00
Sokół Borzęta Opatkowianka Opatkowice pauzują.

10. kolejka 15.10.2016

Górki Myślenice
8:1
Wicher Stróża
15.10.2016
16:00
Sokół Borzęta
2:2
Staw Polanka
15.10.2016
16:00
Grodzisko Raciechowice
1:2
Cisy Harbutowice
16.10.2016
11:00
Cyrhla Krzczonów
0:3 v.o.
Jawor Jawornik
16.10.2016
14:00
Opatkowianka Opatkowice Iskra Brzączowice pauzują.

11. kolejka 22.10.2016

Jawor Jawornik
1:3
Sokół Borzęta
22.10.2016
16:00
Opatkowianka Opatkowice
0:1
Iskra Brzączowice
22.10.2016
15:00
Wicher Stróża
4:4
Cyrhla Krzczonów
23.10.2016
14:00
Cisy Harbutowice
0:4
Górki Myślenice
30.10.2016
14:30
Staw Polanka Grodzisko Raciechowice pauzują.

12. kolejka 08.04.2017

Opatkowianka Opatkowice
2:1
Grodzisko Raciechowice
08.04.2017
17:00
Wicher Stróża
1:6
Sokół Borzęta
08.04.2017
17:00
Jawor Jawornik
2:4
Staw Polanka
08.04.2017
17:00
Cisy Harbutowice
4:1
Cyrhla Krzczonów
09.04.2017
11:00
Iskra Brzączowice Górki Myślenice pauzują.

13. kolejka 15.04.2017

Staw Polanka
6:3
Wicher Stróża
15.04.2017
15:00
Grodzisko Raciechowice
3:2
Iskra Brzączowice
15.04.2017
12:30
Sokół Borzęta
3:2
Cisy Harbutowice
17.04.2017
15:00
Górki Myślenice
Opatkowianka Opatkowice
17.04.2017
14:00
Jawor Jawornik Cyrhla Krzczonów pauzują.

14. kolejka 23.04.2017

Wicher Stróża
1:2
Jawor Jawornik
22.04.2017
17:00
Iskra Brzączowice
Górki Myślenice
23.04.2017
17:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Cyrhla Krzczonów
23.04.2017
17:30
Cisy Harbutowice
1:4
Staw Polanka
23.04.2017
11:00
Grodzisko Raciechowice Sokół Borzęta pauzują.

15. kolejka 29.04.2017

Górki Myślenice
Grodzisko Raciechowice
29.04.2017
17:00
Jawor Jawornik
0:1
Cisy Harbutowice
17.05.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
0:1
Iskra Brzączowice
17.05.2017
18:00
Sokół Borzęta
1:2
Opatkowianka Opatkowice
27.05.2017
16:00
Wicher Stróża Staw Polanka pauzują.

16. kolejka 03.05.2017

Grodzisko Raciechowice
4:2
Cyrhla Krzczonów
03.05.2017
17:00
Iskra Brzączowice
3:2
Sokół Borzęta
03.05.2017
17:00
Opatkowianka Opatkowice
7:0
Staw Polanka
03.05.2017
18:00
Cisy Harbutowice
2:3
Wicher Stróża
07.05.2017
17:00
Górki Myślenice Jawor Jawornik pauzują.

17. kolejka 06.05.2017

Jawor Jawornik
2:2
Opatkowianka Opatkowice
06.05.2017
17:00
Staw Polanka
2:5
Iskra Brzączowice
07.05.2017
17:00
Sokół Borzęta
4:4
Grodzisko Raciechowice
07.05.2017
16:30
Cyrhla Krzczonów
Górki Myślenice
07.05.2017
17:30
Cisy Harbutowice Wicher Stróża pauzują.

18. kolejka 13.05.2017

Górki Myślenice
Sokół Borzęta
13.05.2017
17:00
Opatkowianka Opatkowice
2:1
Wicher Stróża
13.05.2017
18:00
Grodzisko Raciechowice
2:2
Staw Polanka
14.05.2017
17:00
Iskra Brzączowice
2:2
Jawor Jawornik
14.05.2017
17:00
Cyrhla Krzczonów Cisy Harbutowice pauzują.

19. kolejka 20.05.2017

Wicher Stróża
3:2
Iskra Brzączowice
20.05.2017
17:00
Staw Polanka
Górki Myślenice
20.05.2017
18:00
Sokół Borzęta
1:1
Cyrhla Krzczonów
20.05.2017
17:00
Cisy Harbutowice
1:2
Opatkowianka Opatkowice
21.05.2017
16:00
Jawor Jawornik
4:3
Grodzisko Raciechowice
07.06.2017
18:30
pauzuje.

20. kolejka 27.05.2017

Górki Myślenice
Jawor Jawornik
27.05.2017
18:00
Grodzisko Raciechowice
4:6
Wicher Stróża
27.05.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
Staw Polanka
28.05.2017
17:30
Iskra Brzączowice
5:1
Cisy Harbutowice
28.05.2017
17:00
Sokół Borzęta Opatkowianka Opatkowice pauzują.

21. kolejka 03.06.2017

Wicher Stróża
Górki Myślenice
03.06.2017
17:00
Jawor Jawornik
3:0 v.o.
Cyrhla Krzczonów
03.06.2017
17:00
Staw Polanka
5:2
Sokół Borzęta
03.06.2017
17:00
Cisy Harbutowice
1:1
Grodzisko Raciechowice
04.06.2017
11:00
Opatkowianka Opatkowice Iskra Brzączowice pauzują.

22. kolejka 10.06.2017

Iskra Brzączowice
4:2
Opatkowianka Opatkowice
04.06.2017
17:00
Sokół Borzęta
9:4
Jawor Jawornik
10.06.2017
17:00
Cyrhla Krzczonów
7:3
Wicher Stróża
10.06.2017
17:00
Górki Myślenice
Cisy Harbutowice
10.06.2017
17:00
Staw Polanka Grodzisko Raciechowice pauzują.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 10.06.2017

04.06.2017
17:00
Iskra Brzączowice
4:2
Opatkowianka Opatkowice
10.06.2017
17:00
Sokół Borzęta
9:4
Jawor Jawornik
10.06.2017
17:00
Cyrhla Krzczonów
7:3
Wicher Stróża
10.06.2017
17:00
Górki Myślenice
Cisy Harbutowice
Staw Polanka Grodzisko Raciechowice pauzują.

22. kolejka 10.06.2017

04.06.2017
17:00
Iskra Brzączowice
4:2
Opatkowianka Opatkowice
10.06.2017
17:00
Sokół Borzęta
9:4
Jawor Jawornik
10.06.2017
17:00
Cyrhla Krzczonów
7:3
Wicher Stróża
10.06.2017
17:00
Górki Myślenice
Cisy Harbutowice
Staw Polanka Grodzisko Raciechowice pauzują.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00
Znicz Pruszków
:
Warta Poznań
22.09.2017
19:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
0:0
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
1:2
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00