facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Drużyna Fitball Szklary rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku w Łazach (Płomień 2010 Jerzmanowice)
Drużyna Kliny Kraków rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Victoria Kraków.
Drużyna Promos Polonia Nowa Huta rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku przy ul. Ptaszyckiego 6 w Krakowie.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Tyniec Kraków
1:1
Płomień Jerzmanowice
20.08.2016
17:30
Wawel Kraków
3:1
Wanda Nowa Huta
20.08.2016
17:00
Wisła Rząska
1:0
Potok Więckowice
20.08.2016
17:30
TKKF Kliny Kraków
4:1
Bronowicki Kraków
21.08.2016
11:00
Orlęta Rudawa
1:2
Fitball Szklary
21.08.2016
17:00
Błękitni II Modlnica Promos Polonia Nowa Huta pauzują.

2. kolejka 27.08.2016

Wanda Nowa Huta
3:2
Wisła Rząska
27.08.2016
17:30
Bronowicki Kraków
2:0
Orlęta Rudawa
27.08.2016
11:00
Płomień Jerzmanowice
0:5
Potok Więckowice
28.08.2016
17:00
walkower 0:5
Fitball Szklary
1:1
Promos Polonia Nowa Huta
28.08.2016
17:30
Błękitni II Modlnica
2:0
TKKF Kliny Kraków
28.08.2016
17:00
Wawel Kraków Tyniec Kraków pauzują.

3. kolejka 03.09.2016

Potok Więckowice
2:3
Wanda Nowa Huta
03.09.2016
14:00
Wawel Kraków
1:0
Fitball Szklary
03.09.2016
17:00
TKKF Kliny Kraków
1:5
Tyniec Kraków
04.09.2016
11:00
Orlęta Rudawa
0:2
Błękitni II Modlnica
04.09.2016
16:00
Promos Polonia Nowa Huta
5:0
Bronowicki Kraków
04.09.2016
17:00
Płomień Jerzmanowice Wisła Rząska pauzują.

4. kolejka 10.09.2016

Bronowicki Kraków
2:3
Wawel Kraków
10.09.2016
16:00
Tyniec Kraków
1:2
Orlęta Rudawa
10.09.2016
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Wanda Nowa Huta
11.09.2016
16:00
Fitball Szklary
2:3
Wisła Rząska
11.09.2016
14:00
Błękitni II Modlnica
1:1
Promos Polonia Nowa Huta
11.09.2016
17:00
Potok Więckowice TKKF Kliny Kraków pauzują.

5. kolejka 17.09.2016

Wawel Kraków
2:1
Błękitni II Modlnica
17.09.2016
16:30
Wisła Rząska
3:0
Bronowicki Kraków
17.09.2016
16:30
Potok Więckowice
3:2
Fitball Szklary
17.09.2016
16:00
TKKF Kliny Kraków
2:2
Płomień Jerzmanowice
18.09.2016
11:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:5
Tyniec Kraków
18.09.2016
16:30
Orlęta Rudawa Wanda Nowa Huta pauzują.

6. kolejka 24.09.2016

Bronowicki Kraków
1:0
Potok Więckowice
24.09.2016
16:00
Tyniec Kraków
3:2
Wawel Kraków
24.09.2016
16:30
Fitball Szklary
3:6
Wanda Nowa Huta
25.09.2016
14:00
Błękitni II Modlnica
1:4
Wisła Rząska
25.09.2016
16:30
TKKF Kliny Kraków
2:4
Orlęta Rudawa
25.09.2016
11:00
Płomień Jerzmanowice Promos Polonia Nowa Huta pauzują.

7. kolejka 01.10.2016

Orlęta Rudawa
3:2
Płomień Jerzmanowice
01.10.2016
16:00
Wisła Rząska
2:4
Tyniec Kraków
01.10.2016
16:00
Potok Więckowice
6:3
Błękitni II Modlnica
01.10.2016
15:30
Wanda Nowa Huta
2:2
Bronowicki Kraków
01.10.2016
16:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:2
TKKF Kliny Kraków
02.10.2016
16:00
Wawel Kraków Fitball Szklary pauzują.

8. kolejka 08.10.2016

Tyniec Kraków
3:0
Potok Więckowice
08.10.2016
16:00
Orlęta Rudawa
4:1
Promos Polonia Nowa Huta
08.10.2016
16:00
Płomień Jerzmanowice
3:4
Fitball Szklary
09.10.2016
14:00
Błękitni II Modlnica
2:3
Wanda Nowa Huta
09.10.2016
16:00
TKKF Kliny Kraków
0:2
Wawel Kraków
09.10.2016
11:00
Bronowicki Kraków Wisła Rząska pauzują.

9. kolejka 15.10.2016

Wawel Kraków
0:1
Orlęta Rudawa
15.10.2016
15:30
Wisła Rząska
1:2
TKKF Kliny Kraków
15.10.2016
15:30
Promos Polonia Nowa Huta
1:6
Płomień Jerzmanowice
16.10.2016
15:30
Wanda Nowa Huta
3:2
Tyniec Kraków
16.10.2016
15:30
Fitball Szklary
9:3
Bronowicki Kraków
16.10.2016
14:00
Potok Więckowice Błękitni II Modlnica pauzują.

10. kolejka 22.10.2016

Orlęta Rudawa
2:0
Wisła Rząska
22.10.2016
15:30
Płomień Jerzmanowice
3:0
Bronowicki Kraków
23.10.2016
15:00
TKKF Kliny Kraków
0:1
Potok Więckowice
23.10.2016
11:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:5
Wawel Kraków
23.10.2016
15:00
Błękitni II Modlnica
6:0
Fitball Szklary
31.05.2017
18:30
Tyniec Kraków Wanda Nowa Huta pauzują.

11. kolejka 29.10.2016

Wawel Kraków
3:0
Płomień Jerzmanowice
29.10.2016
15:00
Wisła Rząska
1:1
Promos Polonia Nowa Huta
29.10.2016
15:00
Fitball Szklary
1:1
Tyniec Kraków
29.10.2016
15:00
Bronowicki Kraków
2:3
Błękitni II Modlnica
29.10.2016
15:00
Potok Więckowice
1:1
Orlęta Rudawa
30.10.2016
13:00
Wanda Nowa Huta
7:0
TKKF Kliny Kraków
30.10.2016
14:00
pauzuje.

12. kolejka 05.11.2016

Tyniec Kraków
9:0
Bronowicki Kraków
05.11.2016
14:00
Orlęta Rudawa
3:2
Wanda Nowa Huta
05.11.2016
14:00
Wawel Kraków
2:2
Wisła Rząska
05.11.2016
13:00
Płomień Jerzmanowice
3:3
Błękitni II Modlnica
06.11.2016
14:00
Promos Polonia Nowa Huta
2:8
Potok Więckowice
26.03.2017
16:00
Fitball Szklary TKKF Kliny Kraków pauzują.

13. kolejka 12.11.2016

Fitball Szklary
1:4
TKKF Kliny Kraków
05.11.2016
14:00
Wisła Rząska
2:4
Płomień Jerzmanowice
11.11.2016
11:00
Wanda Nowa Huta
2:0
Promos Polonia Nowa Huta
11.11.2016
11:00
Potok Więckowice
2:4
Wawel Kraków
12.11.2016
14:00
Błękitni II Modlnica
4:2
Tyniec Kraków
24.05.2017
18:00
Orlęta Rudawa Bronowicki Kraków pauzują.

14. kolejka 01.04.2017

Płomień Jerzmanowice
0:4
Tyniec Kraków
29.04.2017
17:00
Fitball Szklary
2:4
Orlęta Rudawa
07.05.2017
17:30
Potok Więckowice
0:2
Wisła Rząska
20.05.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
Wawel Kraków
27.05.2017
17:30
Bronowicki Kraków
1:2
TKKF Kliny Kraków
03.06.2017
17:00
pauzują.

15. kolejka 09.04.2017

Promos Polonia Nowa Huta
3:5
Fitball Szklary
09.04.2017
17:00
Wisła Rząska
Wanda Nowa Huta
15.04.2017
11:00
TKKF Kliny Kraków
1:2
Błękitni II Modlnica
28.05.2017
11:00
Potok Więckowice
5:3
Płomień Jerzmanowice
03.06.2017
17:30
Orlęta Rudawa
:
Bronowicki Kraków
10.06.2017
17:00
Bronowicki Kraków Tyniec Kraków pauzują.

16. kolejka 02.04.2017

Wanda Nowa Huta
Potok Więckowice
02.04.2017
11:00
Tyniec Kraków
5:1
TKKF Kliny Kraków
13.05.2017
18:00
Błękitni II Modlnica
2:1
Orlęta Rudawa
20.05.2017
18:00
Bronowicki Kraków
2:0
Promos Polonia Nowa Huta
30.05.2017
18:00
Fitball Szklary
1:6
Wawel Kraków
04.06.2017
17:30
pauzują.

17. kolejka 13.05.2017

Wisła Rząska
6:3
Fitball Szklary
13.05.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
Płomień Jerzmanowice
14.05.2017
17:30
Wawel Kraków
7:0
Bronowicki Kraków
20.05.2017
16:00
Orlęta Rudawa
1:4
Tyniec Kraków
27.05.2017
18:00
Promos Polonia Nowa Huta
0:6
Błękitni II Modlnica
04.06.2017
18:00
Tyniec Kraków TKKF Kliny Kraków pauzują.

18. kolejka 08.04.2017

Płomień Jerzmanowice
6:1
TKKF Kliny Kraków
08.04.2017
17:00
Błękitni II Modlnica
1:4
Wawel Kraków
14.05.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:1
Promos Polonia Nowa Huta
20.05.2017
18:00
Bronowicki Kraków
1:4
Wisła Rząska
23.05.2017
18:00
Fitball Szklary
3:4
Potok Więckowice
27.05.2017
17:00
pauzują.

19. kolejka 01.04.2017

Wawel Kraków
1:0
Tyniec Kraków
01.04.2017
16:00
Wisła Rząska
3:2
Błękitni II Modlnica
07.05.2017
18:00
Potok Więckowice
3:1
Bronowicki Kraków
13.05.2017
17:30
Wanda Nowa Huta
Fitball Szklary
18.05.2017
18:00
Orlęta Rudawa
:
TKKF Kliny Kraków
07.06.2017
18:00
Potok Więckowice TKKF Kliny Kraków pauzują.

20. kolejka 02.04.2017

TKKF Kliny Kraków
2:0
Promos Polonia Nowa Huta
02.04.2017
11:00
Płomień Jerzmanowice
1:1
Orlęta Rudawa
15.04.2017
17:00
Błękitni II Modlnica
5:2
Potok Więckowice
16.05.2017
18:00
Tyniec Kraków
2:2
Wisła Rząska
03.06.2017
18:00
Bronowicki Kraków
Wanda Nowa Huta
06.06.2017
18:00
Płomień Jerzmanowice pauzują.

21. kolejka 08.04.2017

Wanda Nowa Huta
Błękitni II Modlnica
08.04.2017
14:00
Wawel Kraków
2:2
TKKF Kliny Kraków
15.04.2017
11:00
Potok Więckowice
0:0
Tyniec Kraków
22.04.2017
15:00
Promos Polonia Nowa Huta
0:6
Orlęta Rudawa
14.05.2017
18:00
Fitball Szklary
0:3
Płomień Jerzmanowice
21.05.2017
17:30
pauzują.

22. kolejka 02.04.2017

Płomień Jerzmanowice
3:0 v.o.
Promos Polonia Nowa Huta
01.01.2017
17:00
Bronowicki Kraków
0:2
Fitball Szklary
02.04.2017
16:00
Orlęta Rudawa
1:1
Wawel Kraków
22.04.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:5
Wisła Rząska
23.04.2017
11:00
Tyniec Kraków
Wanda Nowa Huta
06.05.2017
17:30
pauzują.

23. kolejka 01.04.2017

Wisła Rząska
2:2
Orlęta Rudawa
01.04.2017
16:00
Fitball Szklary
0:3
Błękitni II Modlnica
23.04.2017
17:30
Wawel Kraków
5:1
Promos Polonia Nowa Huta
29.04.2017
11:00
Potok Więckowice
3:1
TKKF Kliny Kraków
06.05.2017
17:00
Bronowicki Kraków
4:1
Płomień Jerzmanowice
28.05.2017
17:00
pauzują.

24. kolejka 08.04.2017

Tyniec Kraków
:
Fitball Szklary
 
 
Orlęta Rudawa
3:0
Potok Więckowice
08.04.2017
17:00
Błękitni II Modlnica
5:1
Bronowicki Kraków
15.04.2017
17:00
Płomień Jerzmanowice
0:3
Wawel Kraków
06.05.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
Wanda Nowa Huta
21.05.2017
11:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:4
Wisła Rząska
28.05.2017
18:00
pauzują.

25. kolejka 02.04.2017

Błękitni II Modlnica
3:6
Płomień Jerzmanowice
02.04.2017
17:00
Wisła Rząska
0:2
Wawel Kraków
08.04.2017
16:00
Bronowicki Kraków
1:5
Tyniec Kraków
09.04.2017
16:00
Potok Więckowice
4:0
Promos Polonia Nowa Huta
15.04.2017
14:00
Wanda Nowa Huta
Orlęta Rudawa
03.06.2017
18:00
pauzują.

26. kolejka 10.06.2017

Płomień Jerzmanowice
3:1
Wisła Rząska
10.06.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:3
Fitball Szklary
10.06.2017
17:00
Tyniec Kraków
2:0
Błękitni II Modlnica
10.06.2017
17:00
Wawel Kraków
Potok Więckowice
10.06.2017
17:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:7
Wanda Nowa Huta
10.06.2017
17:00
pauzują.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 10.06.2017

10.06.2017
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Wisła Rząska
10.06.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:3
Fitball Szklary
10.06.2017
17:00
Tyniec Kraków
2:0
Błękitni II Modlnica
10.06.2017
17:00
Wawel Kraków
Potok Więckowice
10.06.2017
17:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:7
Wanda Nowa Huta
pauzują.

26. kolejka 10.06.2017

10.06.2017
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Wisła Rząska
10.06.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:3
Fitball Szklary
10.06.2017
17:00
Tyniec Kraków
2:0
Błękitni II Modlnica
10.06.2017
17:00
Wawel Kraków
Potok Więckowice
10.06.2017
17:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:7
Wanda Nowa Huta
pauzują.

Wiadomości ligowe


I liga polska

Ruch Chorzów
:
Zagłębie Sosnowiec
27.05.2018
12:45
Stomil Olsztyn
:
Stal Mielec
27.05.2018
12:45
Pogoń Siedlce
:
Puszcza Niepołomice
27.05.2018
12:45
GKS Tychy
:
Odra Opole
27.05.2018
12:45
Górnik Łęczna
:
Raków Częstochowa
27.05.2018
12:45
Miedź Legnica
:
Chojniczanka Chojnice
27.05.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wigry Suwałki
27.05.2018
12:45
Olimpia Grudziądz
:
GKS Katowice
27.05.2018
12:45
Bytovia Bytów
:
Chrobry Głogów
27.05.2018
12:45

II liga polska

ROW Rybnik
2:1
GKS Jastrzębie
26.05.2018
17:00
MKS Kluczbork
2:0
Błękitni Stargard
26.05.2018
17:00
Garbarnia Kraków
1:1
Warta Poznań
26.05.2018
17:00
Rozwój Katowice
0:2
ŁKS Łódź
26.05.2018
17:00
Radomiak Radom
2:2
Wisła Puławy
26.05.2018
17:00
Gryf Wejherowo
2:1
GKS Bełchatów
26.05.2018
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Znicz Pruszków
26.05.2018
17:00
Gwardia Koszalin
3:3
Stal Stalowa Wola
26.05.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Olimpia Elbląg
26.05.2018
17:00

III liga (gr. IV)

Avia Świdnik
1:4
Podhale Nowy Targ
26.05.2018
15:00
Wisła Sandomierz
3:0
Karpaty K.
26.05.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Unia Tarnów
26.05.2018
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Podlasie Biała Podlaska
26.05.2018
17:00
Soła Oświęcim
1:1
JKS Jarosław
26.05.2018
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Resovia Rzeszów
26.05.2018
17:00
Chełmianka Chełm
0:2
Motor Lublin
26.05.2018
17:00
Stal Rzeszów
0:2
KSZO Ostrowiec Św.
26.05.2018
18:00
MKS Trzebinia-Siersza
0:1
Spartakus Daleszyce
26.05.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
:
Soła Oświęcim
30.05.2018
17:00
MKS Trzebinia-Siersza
:
Stal Rzeszów
30.05.2018
17:00
JKS Jarosław
:
Wiślanie Jaśkowice
30.05.2018
18:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Avia Świdnik
30.05.2018
17:00
Resovia Rzeszów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2018
17:00
Podhale Nowy Targ
:
KSZO Ostrowiec Św.
30.05.2018
17:00
Karpaty K.
:
Chełmianka Chełm
30.05.2018
17:00
Motor Lublin
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
30.05.2018
19:00
Unia Tarnów
:
Wisła Sandomierz
30.05.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
1:1
Clepardia Kraków
26.05.2018
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Wiślanka Grabie
26.05.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
1:4
Pcimianka Pcim
26.05.2018
17:00
KS Olkusz
1:0
Sosnowianka Stanisław Dln
26.05.2018
17:30
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Orzeł Ryczów
26.05.2018
11:00
Hutnik Kraków
4:0
TS Węgrzce
27.05.2018
17:00
Górnik Wieliczka
1:2
Beskid Andrychów
27.05.2018
11:00
TS Węgrzce
:
Górnik Wieliczka
30.05.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
2:1
Tuchovia Tuchów
26.05.2018
11:00
Glinik Gorlice
0:1
Watra Białka Tatrzańska
26.05.2018
18:00
BKS Bochnia
2:3
Lubań Maniowy
26.05.2018
17:30
Poprad Muszyna
0:0
MLKS Żabno
27.05.2018
16:00
GKS Drwinia
3:0 v.o.
KS Tymbark
27.05.2018
17:00
Olimpia Pisarzowa
1:0
Poprad Rytro
27.05.2018
17:00
Limanovia Limanowa
2:2
Wolania Wola Rzędzińska
27.05.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Glinik Gorlice
30.05.2018
18:00
MLKS Żabno
:
Olimpia Pisarzowa
30.05.2018
18:00
Poprad Rytro
:
Sandecja II Nowy Sącz
30.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Spójnia Osiek
2:1
Prądniczanka Kraków
26.05.2018
17:00
Bolesław Bukowno
0:2
Grębałowianka Kraków
26.05.2018
18:00
Sokół Kocmyrzów
2:0
Przemsza Klucze
26.05.2018
11:00
Przebój Wolbrom
1:2
Orzeł Iwanowice
26.05.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
0:2
Proszowianka Proszowice
26.05.2018
11:00
Bibiczanka Bibice
1:3
Słomniczanka Słomniki
27.05.2018
17:00
Strażak Przybysławice
0:3
Piliczanka Pilica
27.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Świt Krzeszowice
0:2
Iskra Radwanowice
26.05.2018
17:00
Wisła Jeziorzany
1:0
Bronowianka Kraków
26.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
1:2
Skawinka Skawina
26.05.2018
12:00
Błękitni Modlnica
2:3
Borek Kraków
26.05.2018
18:00
Prokocim Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
26.05.2018
15:00
Kmita Zabierzów
1:0
Piast Wołowice
26.05.2018
15:00
Garbarnia II Kraków
1:2
Kaszowianka Kaszów
27.05.2018
11:00
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
30.05.2018
18:00
Kmita Zabierzów
:
Garbarnia II Kraków
30.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
4:1
Tempo Rzeszotary
26.05.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Czarni Staniątki
26.05.2018
17:00
Karpaty Siepraw
0:4
Gdovia Gdów
26.05.2018
17:00
Orzeł Myślenice
2:0
Wolni Kłaj
26.05.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
Targowianka Targowisko
26.05.2018
17:00
LKS Mogilany
4:1
Zielonka Gamar Wrząsowice
26.05.2018
17:30
Pasternik Ochojno
2:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
2:2
Zatorzanka Zator
26.05.2018
11:00
Garbarz Zembrzyce
3:3
Brzezina Osiek
26.05.2018
17:00
Tempo Białka
3:0
Niwa Nowa Wieś
26.05.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
4:1
Zagórzanka Zagórze
26.05.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:2
Naroże
26.05.2018
11:00
Dąb Paszkówka
2:1
LKS Żarki
26.05.2018
17:00
LKS Jawiszowice
5:1
KS Chełmek
27.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Okocimski Brzesko
3:0 v.o.
Tarnavia
26.05.2018
17:00
Olimpia B.
6:1
Strażak Mokrzyska
26.05.2018
18:00
Radłovia Radłów
1:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
26.05.2018
17:00
LKS Gnojnik
1:1
Rylovia Rylowa
26.05.2018
14:00
Naprzód Sobolów
1:2
Jadowniczanka Jadowniki
27.05.2018
18:00
Olimpia Kąty
2:0
Sokół Borzęcin Górny
27.05.2018
17:00
Orzeł Dębno
5:2
Sokół Maszkienice
27.05.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
0:3
LUKS Skrzyszów
26.05.2018
17:00
Łukovia Łukowa
1:0
LKS Wietrzychowice
26.05.2018
18:00
LKS Nowa Jastrząbka
3:4
Victoria Koszyce Małe
26.05.2018
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.05.2018
18:00
Olimpia Wojnicz
8:1
MLKS II Żabno
26.05.2018
17:00
KS US Śmigno
4:2
Wisła Szczucin
27.05.2018
11:30
GLKS Gromnik
2:4
Zorza Zaczarnie
27.05.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
4:0
Ciężkowianka Ciężkowice
27.05.2018
17:00
MLKS II Żabno
:
Metal Tarnów
29.05.2018
18:00
Zorza Zaczarnie
:
Dunajec Zbylitowska Góra
30.05.2018
18:00
LUKS Skrzyszów
:
LKS Nowa Jastrząbka
30.05.2018
18:00
LKS Wietrzychowice
:
KS US Śmigno
30.05.2018
17:00
Victoria Koszyce Małe
:
Łukovia Łukowa
30.05.2018
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Olimpia Wojnicz
30.05.2018
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Dunajec Zakliczyn
30.05.2018
18:00
Wisła Szczucin
:
GLKS Gromnik
30.05.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
2:0
Zalesianka
26.05.2018
17:00
Orkan Szczyrzyc
4:1
Płomień Limanowa
26.05.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:5
LKS Szaflary
27.05.2018
16:00
Orkan Raba Wyżna
4:2
Gród Podegrodzie
27.05.2018
17:00
AKS Ujanowice
1:2
Orzeł Wojnarowa
27.05.2018
17:00
Bobowa
2:3
Kolejarz Stróże
27.05.2018
18:00
LKS Rupniów
0:2
Skalnik Kamionka Wielka
27.05.2018
17:00
Huragan Waksmund
2:5
Jarmuta
27.05.2018
14:00
LKS Szaflary
:
Zalesianka
30.05.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Bobowa
30.05.2018
18:00
Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
30.05.2018
18:00
Gród Podegrodzie
:
Orkan Szczyrzyc
30.05.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
1:1
Orzeł Bębło
26.05.2018
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
1:1
Partyzant Dojazdów
26.05.2018
11:00
LKS Niedźwiedź
0:3
Hutnik II Kraków
26.05.2018
17:00
MKS Skała 2004
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
27.05.2018
17:00
Pogoń Wronin
3:3
Juvenia Prandocin
27.05.2018
17:00
Szreniawa Koszyce
4:1
Ekler Baranówka
27.05.2018
16:00
Strażak Goszcza
4:3
Maszycanka Maszyce
27.05.2018
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
LKS Niedźwiedź
30.05.2018
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Pogoń Wronin
30.05.2018
17:30
Ekler Baranówka
:
Czarni 03 Grzegorzowice
30.05.2018
18:00
Partyzant Dojazdów
:
Strażak Goszcza
30.05.2018
17:00
Hutnik II Kraków
:
Szreniawa Koszyce
30.05.2018
17:00

Klasa A (Kraków II)

Prądniczanka II Kraków
1:4
Górzanka Nawojowa Góra
26.05.2018
17:00
LOT Balice
1:5
Zwierzyniecki Kraków
26.05.2018
11:00
Sportowiec Modlniczka
2:1
JKS Zelków
26.05.2018
18:00
Krakus Swoszowice
4:0
Dragon Szczyglice
26.05.2018
17:00
Dąbski Kraków
2:2
Liszczanka Liszki
26.05.2018
17:00
Wanda Nowa Huta
3:2
Bratniak Kraków
26.05.2018
18:00
Wawel Kraków
3:0
Podgórze Kraków
27.05.2018
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Wawel Kraków
30.05.2018
18:00
Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
30.05.2018
18:00
Liszczanka Liszki
:
Wanda Nowa Huta
30.05.2018
18:00
JKS Zelków
:
Krakus Swoszowice
30.05.2018
18:00
Prądniczanka II Kraków
:
Dąbski Kraków
30.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków III)

LKS Libertów
0:1
Gajowianka Gaj
26.05.2018
17:00
Tramwaj Kraków
2:3
Bieżanowianka Kraków
26.05.2018
17:30
Lotnik Kryspinów
1:1
Nadwiślan Rusocice
26.05.2018
17:00
Sokół Rybna
1:4
Armatura Kraków
26.05.2018
17:00
Iskra Krzęcin
1:1
Wisła Czernichów
26.05.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
5:1
Cedronka Wola Radziszowska
27.05.2018
11:00
Tęcza Piekary
8:2
Strażak Rączna
27.05.2018
16:00
Strażak Rączna
:
Armatura Kraków
30.05.2018
18:00
Lotnik Kryspinów
:
LKS Libertów
30.05.2018
18:00
Iskra Krzęcin
:
Wiślanie II Jaśkowice
30.05.2018
18:30
Nadwiślan Rusocice
:
Cedronka Wola Radziszowska
30.05.2018
18:00

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
:
Złomex Branice
26.05.2018
17:30
LKS Śledziejowice
6:0
Zieloni Niegowić
26.05.2018
17:00
Wiarusy Igołomia
0:1
Wilga Koźmice Wielkie
27.05.2018
17:30
Strażak Kokotów
0:0
Zryw Szarów
27.05.2018
17:00
Piast Łapanów
4:4
Błękitni Bodzanów
27.05.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
3:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
27.05.2018
18:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice
30.05.2018
18:00

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
1:1
Górki Myślenice
26.05.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
0:1
LKS Trzebunia
26.05.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
0:0
Iskra Głogoczów
26.05.2018
17:00
Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
27.05.2018
14:30
Beskid Tokarnia
8:1
Orzeł Nowa Wieś
27.05.2018
16:30
Topór Tenczyn
4:1
LKS Rudnik
27.05.2018
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Wróblowianka Wróblowice
27.05.2018
18:00
Górki Myślenice
:
Wrzosy Osieczany
30.05.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
:
Jordan Sum Zakliczyn
30.05.2018
18:00

Klasa A (Olkusz)

Northstar Miechów
3:8
Pilica Wierbka
26.05.2018
18:00
Pogoń Miechów
4:4
Olimpia Łobzów
26.05.2018
17:00
Promień Przeginia
3:1
Spartak Charsznica
26.05.2018
11:00
Centuria Chechło
3:5
Hetman Dłużec
26.05.2018
17:00
Wielmożanka Wielmoża
0:1
Prądnik Sułoszowa
26.05.2018
17:30
Unia Jaroszowiec
1:0
Legion Bydlin
26.05.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:3
Leśnik Gorenice
27.05.2018
18:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
2:2
Arka Babice
26.05.2018
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Victoria Zalas
26.05.2018
17:30
Fablok Chrzanów
8:1
Jutrzenka Ostrężnica
26.05.2018
17:00
Wolanka Wola Filipowska
2:3
Błyskawica Myślachowice
26.05.2018
17:30
Promyk Bolęcin
3:2
UKS Dulowa
27.05.2018
17:30
Korona Lgota
0:1
MKS Alwernia
27.05.2018
14:30

Klasa B (Kraków I)

Orzeł II Iwanowice
5:1
Zawisza Sulechów
26.05.2018
17:30
Kapitol Racławice
4:1
Polonia Wilczkowice
27.05.2018
15:00
Agricola Klimontów
:
Sparta Skrzeszowice
27.05.2018
12:00
Płomień Kościelec
2:3
Trątnowianka Trątnowice
27.05.2018
17:00
Słomniczanka II Słomniki
0:3 v.o.
Novi Narama
27.05.2018
12:00
Orzeł II Iwanowice
:
Polonia Wilczkowice
30.05.2018
17:00

Klasa B (Kraków II)

Płomień Jerzmanowice
6:3
Fitball Szklary
26.05.2018
17:00
Tyniec Kraków
2:2
Strzelcy Kraków
26.05.2018
18:00
Orlęta Rudawa
7:0
Orzeł II Bębło
26.05.2018
18:00
Potok Więckowice
2:1
Błękitni II Modlnica
26.05.2018
18:00
Niegoszowianka
2:1
Wisła Rząska
27.05.2018
16:00
TKKF Kliny Kraków
10:2
Bronowicki Kraków
27.05.2018
13:00
Tyniec Kraków
:
Wisła Rząska
29.05.2018
18:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
2:1
Płomień Kostrze
26.05.2018
14:30
Rzozovia Rzozów
1:2
Trzebol Wielkie Drogi
26.05.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
3:4
Radziszowianka II
27.05.2018
17:00
Piast S.
2:2
Pychowianka Kraków
27.05.2018
18:00
Wisła II Jeziorzany
0:4
Pozowianka Pozowice
27.05.2018
17:00
Błękitni Czułówek
8:3
Gwiazda Ściejowice
27.05.2018
12:00
Pozowianka Pozowice
:
Gwiazda Ściejowice
30.05.2018
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
4:0
Naprzód Ochmanów
26.05.2018
18:00
Gwiazda Brzegi
4:0
Promień Zakrzowiec
26.05.2018
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:2
Start Brzezie
26.05.2018
18:00
Czarnochowice
4:0
Błyskawica Wyciąże
26.05.2018
17:00
Contra Sułków
1:0
Batory Wola Batorska
26.05.2018
17:00
Gdovia II Gdów
3:0
Sokół Chorągwica
26.05.2018
18:00
Gryf Wiatowice
:
Rożnowa
27.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
1:1
Orzeł II Myślenice
26.05.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
3:1
Jawor Jawornik
27.05.2018
16:00
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
27.05.2018
17:00
Staw Polanka
9:0
Karpaty II Siepraw
27.05.2018
17:30
Cyrhla Krzczonów
3:1
Hejnał Krzyszkowice
27.05.2018
16:00
Dukla Bysina
:
Grodzisko Raciechowice
27.05.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Przemsza II Klucze
0:0
Błysk Zederman
27.05.2018
16:00
Laskowianka Laski
1:1
Stare Bukowno
27.05.2018
16:00
Hetman Dłużec
1:11
Spójnia II Osiek
27.05.2018
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Dłubnia Trzyciąż
0:1
Orzeł K.
26.05.2018
17:00
Victoria Smroków
1:2
Sokół Gołaczewy
26.05.2018
18:00
Zryw Przesławice
:
Błękitni Falniów
27.05.2018
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
9:1
Nidzica Słaboszów
27.05.2018
11:00
Błyskawica Kolbark
2:0
Czapla Czaple Male
27.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
1:5
Olimpia Czaple Wielkie
26.05.2018
14:00
Iskra Pałecznica
4:1
Albertus Kraków
27.05.2018
17:00
LKS Polanowice
6:1
Milenium Radziemice
27.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków II)

Clepardia II Kraków
2:5
Gajowianka II Gaj
27.05.2018
13:00
Universum Kraków
0:3
Pogoń Skotniki
27.05.2018
17:00
Grom Kraków
1:3
Rybitwy Kraków
27.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Nadwiślan II Rusocice
:
Topór Aleksandrowice
27.05.2018
17:30
Sparta Przeginia Duchowna
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
27.05.2018
17:00
Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Nadwiślan II Rusocice
30.05.2018
18:00
Topór Aleksandrowice
:
Lotnik II Kryspinów
30.05.2018
18:00
Sankowia Sanka
:
Sparta Przeginia Duchowna
30.05.2018
18:00

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
26.05.2018
 
Ledniczanka
1:5
Wiarusy II
26.05.2018
17:00
Start II Brzezie
0:6
Tęcza Słomiróg
27.05.2018
18:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
2:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
27.05.2018
11:00
Górnik II Wieliczka
3:3
Złomex II Branice
27.05.2018
18:00
Czarnochowice II
5:1
Contra II
27.05.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Cracovia Kraków
3:0
MOSP Białystok
26.05.2018
12:00
ŁKS Łódź
0:1
Stomil
26.05.2018
13:30
Jagiellonia
1:2
Wisła Kraków
26.05.2018
11:00
Polonia Warszawa
8:1
Znicz Pruszków
26.05.2018
18:00
Wisła Płock
2:2
Legia Warszawa
26.05.2018
12:00
Motor Lublin
3:3
SMS Łódź
27.05.2018
16:00
Resovia Rzeszów
2:5
AS Progres Kraków
27.05.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
0:4
Garbarnia Kraków
26.05.2018
10:00
Sokół Słopnice
3:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.05.2018
10:00
Soła Oświęcim
3:1
SMS Kraków
27.05.2018
11:00
Profi Zielonki
2:3
Unia Tarnów
27.05.2018
10:00
Limanovia Limanowa
0:2
Hutnik Kraków
27.05.2018
17:30
Puszcza Niepołomice
3:1
AS Progres II
27.05.2018
11:00
Dalin Myślenice
0:5
Sandecja Nowy Sącz
27.05.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Sokół Słopnice
30.05.2018
18:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Resovia Rzeszów
2:1
Korona Kielce
26.05.2018
12:00
Stal Mielec
1:1
Karpaty Krosno
26.05.2018
12:00
Juventa
0:0
KKP Korona Kielce
26.05.2018
14:00
Cracovia Kraków
0:1
Motor Lublin
27.05.2018
14:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
3:0
Tarnovia Tarnów
26.05.2018
10:00
Dunajec Ostrowsko
0:4
Wisła Kraków
26.05.2018
11:00
AP 21 Kraków
4:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
27.05.2018
12:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
6:2
Soła Oświęcim
26.05.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
3:2
Okocimski Brzesko
26.05.2018
13:30
Dąb P.
4:0
Hutnik Kraków
26.05.2018
11:00
Pcimianka
:
Wiatr Ludźmierz
28.05.2018
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
2:5
AS Progres Kraków
26.05.2018
10:00
Beskid A.
5:0
Limanovia
26.05.2018
10:00
Cracovia Kraków
5:0
Krakus Nowa Huta
26.05.2018
15:00
Sokół Stary Sącz
4:4
Unia Tarnów
26.05.2018
11:00
Beskid A.
:
Cracovia Kraków
29.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
1:0
Karol Wadowice
26.05.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:4
Górnik Wieliczka
26.05.2018
12:00
Orzeł Myślenice
0:1
Glinik
27.05.2018
11:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Beskid Tokarnia
0:3 v.o.
Gdovia Gdów
26.05.2018
 
Contra Sułków
0:8
Gościbia Sułkowice
27.05.2018
11:00
UKS Sygneczów
1:2
Górnik Wieliczka
27.05.2018
11:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
3:2
Medyk Konin
27.05.2018
17:30
Czarni Sosnowiec
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
27.05.2018
17:30
SMS Łódź
6:0
Olimpia Szczecin
27.05.2018
16:00
Mitech Żywiec
0:1
AZS UJ Kraków
27.05.2018
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
5:1
Unifreeze Górzno
27.05.2018
16:00
Czwórka Radom
1:5
AZS Wrocław
27.05.2018
16:00

I liga polska kobiet (Południe)

ISD-AJD Częstochowa
1:5
Praga Warszawa
26.05.2018
13:00
GKS Katowice
15:0
Wanda Nowa Huta
27.05.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
4:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.05.2018
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:0
Rolnik Głogówek
27.05.2018
16:00

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Red Dragons Pniewy
3:4
Clearex Chorzów
27.05.2018
18:00
Piast Gliwice
3:0
FC Toruń
27.05.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa (gr.spadkowa)

Słoneczny Stok Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
27.05.2018
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
0:5
AZS UŚ Katowice
27.05.2018
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
6:4
AZS UG Gdańsk
27.05.2018
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
28.05.2018
18:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
28.05.2018
19:00
Garbarnia Kraków
:
Dąbski
28.05.2018
19:30
Clepardia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
28.05.2018
18:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
28.05.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
:
Prądniczanka Kraków
28.05.2018
18:00
Borek Kraków
:
Wieczysta Kraków
28.05.2018
18:30
Strzelcy
:
Victoria Kobierzyn
28.05.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Tyniec Kraków
28.05.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Krakus Swoszowice
28.05.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny