facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Drużyna Fitball Szklary rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku w Łazach (Płomień 2010 Jerzmanowice)
Drużyna Kliny Kraków rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Victoria Kraków.
Drużyna Promos Polonia Nowa Huta rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku przy ul. Ptaszyckiego 6 w Krakowie.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Tyniec Kraków
1:1
Płomień Jerzmanowice
20.08.2016
17:30
Wawel Kraków
3:1
Wanda Nowa Huta
20.08.2016
17:00
Wisła Rząska
1:0
Potok Więckowice
20.08.2016
17:30
TKKF Kliny Kraków
4:1
Bronowicki Kraków
21.08.2016
11:00
Orlęta Rudawa
1:2
Fitball Szklary
21.08.2016
17:00
Błękitni II Modlnica Promos Polonia Nowa Huta pauzują.

2. kolejka 27.08.2016

Wanda Nowa Huta
3:2
Wisła Rząska
27.08.2016
17:30
Bronowicki Kraków
2:0
Orlęta Rudawa
27.08.2016
11:00
Płomień Jerzmanowice
0:5
Potok Więckowice
28.08.2016
17:00
walkower 0:5
Fitball Szklary
1:1
Promos Polonia Nowa Huta
28.08.2016
17:30
Błękitni II Modlnica
2:0
TKKF Kliny Kraków
28.08.2016
17:00
Wawel Kraków Tyniec Kraków pauzują.

3. kolejka 03.09.2016

Potok Więckowice
2:3
Wanda Nowa Huta
03.09.2016
14:00
Wawel Kraków
1:0
Fitball Szklary
03.09.2016
17:00
TKKF Kliny Kraków
1:5
Tyniec Kraków
04.09.2016
11:00
Orlęta Rudawa
0:2
Błękitni II Modlnica
04.09.2016
16:00
Promos Polonia Nowa Huta
5:0
Bronowicki Kraków
04.09.2016
17:00
Płomień Jerzmanowice Wisła Rząska pauzują.

4. kolejka 10.09.2016

Bronowicki Kraków
2:3
Wawel Kraków
10.09.2016
16:00
Tyniec Kraków
1:2
Orlęta Rudawa
10.09.2016
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Wanda Nowa Huta
11.09.2016
16:00
Fitball Szklary
2:3
Wisła Rząska
11.09.2016
14:00
Błękitni II Modlnica
1:1
Promos Polonia Nowa Huta
11.09.2016
17:00
Potok Więckowice TKKF Kliny Kraków pauzują.

5. kolejka 17.09.2016

Wawel Kraków
2:1
Błękitni II Modlnica
17.09.2016
16:30
Wisła Rząska
3:0
Bronowicki Kraków
17.09.2016
16:30
Potok Więckowice
3:2
Fitball Szklary
17.09.2016
16:00
TKKF Kliny Kraków
2:2
Płomień Jerzmanowice
18.09.2016
11:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:5
Tyniec Kraków
18.09.2016
16:30
Orlęta Rudawa Wanda Nowa Huta pauzują.

6. kolejka 24.09.2016

Bronowicki Kraków
1:0
Potok Więckowice
24.09.2016
16:00
Tyniec Kraków
3:2
Wawel Kraków
24.09.2016
16:30
Fitball Szklary
3:6
Wanda Nowa Huta
25.09.2016
14:00
Błękitni II Modlnica
1:4
Wisła Rząska
25.09.2016
16:30
TKKF Kliny Kraków
2:4
Orlęta Rudawa
25.09.2016
11:00
Płomień Jerzmanowice Promos Polonia Nowa Huta pauzują.

7. kolejka 01.10.2016

Orlęta Rudawa
3:2
Płomień Jerzmanowice
01.10.2016
16:00
Wisła Rząska
2:4
Tyniec Kraków
01.10.2016
16:00
Potok Więckowice
6:3
Błękitni II Modlnica
01.10.2016
15:30
Wanda Nowa Huta
2:2
Bronowicki Kraków
01.10.2016
16:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:2
TKKF Kliny Kraków
02.10.2016
16:00
Wawel Kraków Fitball Szklary pauzują.

8. kolejka 08.10.2016

Tyniec Kraków
3:0
Potok Więckowice
08.10.2016
16:00
Orlęta Rudawa
4:1
Promos Polonia Nowa Huta
08.10.2016
16:00
Płomień Jerzmanowice
3:4
Fitball Szklary
09.10.2016
14:00
Błękitni II Modlnica
2:3
Wanda Nowa Huta
09.10.2016
16:00
TKKF Kliny Kraków
0:2
Wawel Kraków
09.10.2016
11:00
Bronowicki Kraków Wisła Rząska pauzują.

9. kolejka 15.10.2016

Wawel Kraków
0:1
Orlęta Rudawa
15.10.2016
15:30
Wisła Rząska
1:2
TKKF Kliny Kraków
15.10.2016
15:30
Promos Polonia Nowa Huta
1:6
Płomień Jerzmanowice
16.10.2016
15:30
Wanda Nowa Huta
3:2
Tyniec Kraków
16.10.2016
15:30
Fitball Szklary
9:3
Bronowicki Kraków
16.10.2016
14:00
Potok Więckowice Błękitni II Modlnica pauzują.

10. kolejka 22.10.2016

Orlęta Rudawa
2:0
Wisła Rząska
22.10.2016
15:30
Płomień Jerzmanowice
3:0
Bronowicki Kraków
23.10.2016
15:00
TKKF Kliny Kraków
0:1
Potok Więckowice
23.10.2016
11:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:5
Wawel Kraków
23.10.2016
15:00
Błękitni II Modlnica
6:0
Fitball Szklary
31.05.2017
18:30
Tyniec Kraków Wanda Nowa Huta pauzują.

11. kolejka 29.10.2016

Wawel Kraków
3:0
Płomień Jerzmanowice
29.10.2016
15:00
Wisła Rząska
1:1
Promos Polonia Nowa Huta
29.10.2016
15:00
Fitball Szklary
1:1
Tyniec Kraków
29.10.2016
15:00
Bronowicki Kraków
2:3
Błękitni II Modlnica
29.10.2016
15:00
Potok Więckowice
1:1
Orlęta Rudawa
30.10.2016
13:00
Wanda Nowa Huta
7:0
TKKF Kliny Kraków
30.10.2016
14:00
pauzuje.

12. kolejka 05.11.2016

Tyniec Kraków
9:0
Bronowicki Kraków
05.11.2016
14:00
Orlęta Rudawa
3:2
Wanda Nowa Huta
05.11.2016
14:00
Wawel Kraków
2:2
Wisła Rząska
05.11.2016
13:00
Płomień Jerzmanowice
3:3
Błękitni II Modlnica
06.11.2016
14:00
Promos Polonia Nowa Huta
2:8
Potok Więckowice
26.03.2017
16:00
Fitball Szklary TKKF Kliny Kraków pauzują.

13. kolejka 12.11.2016

Fitball Szklary
1:4
TKKF Kliny Kraków
05.11.2016
14:00
Wisła Rząska
2:4
Płomień Jerzmanowice
11.11.2016
11:00
Wanda Nowa Huta
2:0
Promos Polonia Nowa Huta
11.11.2016
11:00
Potok Więckowice
2:4
Wawel Kraków
12.11.2016
14:00
Błękitni II Modlnica
4:2
Tyniec Kraków
24.05.2017
18:00
Orlęta Rudawa Bronowicki Kraków pauzują.

14. kolejka 01.04.2017

Płomień Jerzmanowice
0:4
Tyniec Kraków
29.04.2017
17:00
Fitball Szklary
2:4
Orlęta Rudawa
07.05.2017
17:30
Potok Więckowice
0:2
Wisła Rząska
20.05.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
Wawel Kraków
27.05.2017
17:30
Bronowicki Kraków
1:2
TKKF Kliny Kraków
03.06.2017
17:00
pauzują.

15. kolejka 09.04.2017

Promos Polonia Nowa Huta
3:5
Fitball Szklary
09.04.2017
17:00
Wisła Rząska
Wanda Nowa Huta
15.04.2017
11:00
TKKF Kliny Kraków
1:2
Błękitni II Modlnica
28.05.2017
11:00
Potok Więckowice
5:3
Płomień Jerzmanowice
03.06.2017
17:30
Orlęta Rudawa
:
Bronowicki Kraków
10.06.2017
17:00
Bronowicki Kraków Tyniec Kraków pauzują.

16. kolejka 02.04.2017

Wanda Nowa Huta
Potok Więckowice
02.04.2017
11:00
Tyniec Kraków
5:1
TKKF Kliny Kraków
13.05.2017
18:00
Błękitni II Modlnica
2:1
Orlęta Rudawa
20.05.2017
18:00
Bronowicki Kraków
2:0
Promos Polonia Nowa Huta
30.05.2017
18:00
Fitball Szklary
1:6
Wawel Kraków
04.06.2017
17:30
pauzują.

17. kolejka 13.05.2017

Wisła Rząska
6:3
Fitball Szklary
13.05.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
Płomień Jerzmanowice
14.05.2017
17:30
Wawel Kraków
7:0
Bronowicki Kraków
20.05.2017
16:00
Orlęta Rudawa
1:4
Tyniec Kraków
27.05.2017
18:00
Promos Polonia Nowa Huta
0:6
Błękitni II Modlnica
04.06.2017
18:00
Tyniec Kraków TKKF Kliny Kraków pauzują.

18. kolejka 08.04.2017

Płomień Jerzmanowice
6:1
TKKF Kliny Kraków
08.04.2017
17:00
Błękitni II Modlnica
1:4
Wawel Kraków
14.05.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:1
Promos Polonia Nowa Huta
20.05.2017
18:00
Bronowicki Kraków
1:4
Wisła Rząska
23.05.2017
18:00
Fitball Szklary
3:4
Potok Więckowice
27.05.2017
17:00
pauzują.

19. kolejka 01.04.2017

Wawel Kraków
1:0
Tyniec Kraków
01.04.2017
16:00
Wisła Rząska
3:2
Błękitni II Modlnica
07.05.2017
18:00
Potok Więckowice
3:1
Bronowicki Kraków
13.05.2017
17:30
Wanda Nowa Huta
Fitball Szklary
18.05.2017
18:00
Orlęta Rudawa
:
TKKF Kliny Kraków
07.06.2017
18:00
Potok Więckowice TKKF Kliny Kraków pauzują.

20. kolejka 02.04.2017

TKKF Kliny Kraków
2:0
Promos Polonia Nowa Huta
02.04.2017
11:00
Płomień Jerzmanowice
1:1
Orlęta Rudawa
15.04.2017
17:00
Błękitni II Modlnica
5:2
Potok Więckowice
16.05.2017
18:00
Tyniec Kraków
2:2
Wisła Rząska
03.06.2017
18:00
Bronowicki Kraków
Wanda Nowa Huta
06.06.2017
18:00
Płomień Jerzmanowice pauzują.

21. kolejka 08.04.2017

Wanda Nowa Huta
Błękitni II Modlnica
08.04.2017
14:00
Wawel Kraków
2:2
TKKF Kliny Kraków
15.04.2017
11:00
Potok Więckowice
0:0
Tyniec Kraków
22.04.2017
15:00
Promos Polonia Nowa Huta
0:6
Orlęta Rudawa
14.05.2017
18:00
Fitball Szklary
0:3
Płomień Jerzmanowice
21.05.2017
17:30
pauzują.

22. kolejka 02.04.2017

Płomień Jerzmanowice
3:0 v.o.
Promos Polonia Nowa Huta
01.01.2017
17:00
Bronowicki Kraków
0:2
Fitball Szklary
02.04.2017
16:00
Orlęta Rudawa
1:1
Wawel Kraków
22.04.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:5
Wisła Rząska
23.04.2017
11:00
Tyniec Kraków
Wanda Nowa Huta
06.05.2017
17:30
pauzują.

23. kolejka 01.04.2017

Wisła Rząska
2:2
Orlęta Rudawa
01.04.2017
16:00
Fitball Szklary
0:3
Błękitni II Modlnica
23.04.2017
17:30
Wawel Kraków
5:1
Promos Polonia Nowa Huta
29.04.2017
11:00
Potok Więckowice
3:1
TKKF Kliny Kraków
06.05.2017
17:00
Bronowicki Kraków
4:1
Płomień Jerzmanowice
28.05.2017
17:00
pauzują.

24. kolejka 08.04.2017

Tyniec Kraków
:
Fitball Szklary
 
 
Orlęta Rudawa
3:0
Potok Więckowice
08.04.2017
17:00
Błękitni II Modlnica
5:1
Bronowicki Kraków
15.04.2017
17:00
Płomień Jerzmanowice
0:3
Wawel Kraków
06.05.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
Wanda Nowa Huta
21.05.2017
11:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:4
Wisła Rząska
28.05.2017
18:00
pauzują.

25. kolejka 02.04.2017

Błękitni II Modlnica
3:6
Płomień Jerzmanowice
02.04.2017
17:00
Wisła Rząska
0:2
Wawel Kraków
08.04.2017
16:00
Bronowicki Kraków
1:5
Tyniec Kraków
09.04.2017
16:00
Potok Więckowice
4:0
Promos Polonia Nowa Huta
15.04.2017
14:00
Wanda Nowa Huta
Orlęta Rudawa
03.06.2017
18:00
pauzują.

26. kolejka 10.06.2017

Płomień Jerzmanowice
3:1
Wisła Rząska
10.06.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:3
Fitball Szklary
10.06.2017
17:00
Tyniec Kraków
2:0
Błękitni II Modlnica
10.06.2017
17:00
Wawel Kraków
Potok Więckowice
10.06.2017
17:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:7
Wanda Nowa Huta
10.06.2017
17:00
pauzują.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 10.06.2017

10.06.2017
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Wisła Rząska
10.06.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:3
Fitball Szklary
10.06.2017
17:00
Tyniec Kraków
2:0
Błękitni II Modlnica
10.06.2017
17:00
Wawel Kraków
Potok Więckowice
10.06.2017
17:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:7
Wanda Nowa Huta
pauzują.

26. kolejka 10.06.2017

10.06.2017
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Wisła Rząska
10.06.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:3
Fitball Szklary
10.06.2017
17:00
Tyniec Kraków
2:0
Błękitni II Modlnica
10.06.2017
17:00
Wawel Kraków
Potok Więckowice
10.06.2017
17:00
Promos Polonia Nowa Huta
1:7
Wanda Nowa Huta
pauzują.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:0
Korona Kielce
20.11.2017
18:00

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
22.11.2017
14:45

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

FC Toruń
2:3
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00
Piast Gliwice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00