facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 06.08.2016

Dziecanovia Dziekanowice
3:1
Wróblowianka Wróblowice
06.08.2016
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:0
Topór Tenczyn
06.08.2016
17:00
Lubomir Wiśniowa
2:2
Skalnik Trzemeśnia
06.08.2016
17:00
Sęp Droginia
4:1
Orzeł Nowa Wieś
06.08.2016
17:00
LKS Rudnik II
1:7
Rokita Kornatka
06.08.2016
17:30
Beskid Tokarnia
0:6
Zielonka Gamar Wrząsowice
07.08.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
2:0
Wrzosy Osieczany
07.08.2016
17:00
Iskra Głogoczów
0:1
LKS Trzebunia
07.08.2016
18:00
pauzuje.

2. kolejka 13.08.2016

Zielonka Gamar Wrząsowice
6:1
LKS Rudnik II
13.08.2016
17:00
Sęp Droginia
1:1
Rokita Kornatka
13.08.2016
18:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Iskra Głogoczów
13.08.2016
18:00
Wrzosy Osieczany
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
13.08.2016
11:00
Beskid Tokarnia
4:1
Clavia Świątniki Górne
13.08.2016
17:00
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Orzeł Nowa Wieś
14.08.2016
17:00
Topór Tenczyn
3:1
Lubomir Wiśniowa
14.08.2016
17:00
LKS Trzebunia
1:2
Jordan Sum Zakliczyn
14.08.2016
18:00

3. kolejka 20.08.2016

Clavia Świątniki Górne
1:2
Zielonka Gamar Wrząsowice
20.08.2016
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
Beskid Tokarnia
20.08.2016
18:00
LKS Rudnik II
3:3
Sęp Droginia
20.08.2016
17:30
Iskra Głogoczów
1:2
Wrzosy Osieczany
21.08.2016
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:2
Wróblowianka Wróblowice
21.08.2016
17:00
Lubomir Wiśniowa
2:0
LKS Trzebunia
21.08.2016
16:00
Orzeł Nowa Wieś
0:1
Topór Tenczyn
21.08.2016
17:00
Rokita Kornatka
5:1
Skalnik Trzemeśnia
21.08.2016
17:00

4. kolejka 27.08.2016

Sęp Droginia
0:2
Zielonka Gamar Wrząsowice
27.08.2016
17:00
Topór Tenczyn
1:1
Rokita Kornatka
27.08.2016
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Lubomir Wiśniowa
27.08.2016
18:00
Wrzosy Osieczany
4:2
Jordan Sum Zakliczyn
27.08.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
1:5
Dziecanovia Dziekanowice
27.08.2016
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:0
LKS Rudnik II
28.08.2016
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Orzeł Nowa Wieś
28.08.2016
17:00
Beskid Tokarnia
6:2
Iskra Głogoczów
28.08.2016
17:30

5. kolejka 03.09.2016

Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Zielonka Gamar Wrząsowice
03.09.2016
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:2
Beskid Tokarnia
03.09.2016
17:00
Lubomir Wiśniowa
0:4
Wrzosy Osieczany
03.09.2016
17:00
Orzeł Nowa Wieś
0:2
Wróblowianka Wróblowice
03.09.2016
17:00
LKS Rudnik II
2:0
Topór Tenczyn
03.09.2016
17:00
Sęp Droginia
1:1
Skalnik Trzemeśnia
03.09.2016
17:00
Iskra Głogoczów
2:0
Clavia Świątniki Górne
04.09.2016
17:00
Rokita Kornatka
0:0
LKS Trzebunia
04.09.2016
17:00

6. kolejka 10.09.2016

Zielonka Gamar Wrząsowice
5:2
Skalnik Trzemeśnia
10.09.2016
17:00
Wróblowianka Wróblowice
0:1
Rokita Kornatka
10.09.2016
16:00
Wrzosy Osieczany
0:1
Orzeł Nowa Wieś
10.09.2016
17:00
Beskid Tokarnia
1:1
Lubomir Wiśniowa
10.09.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
1:2
Jordan Sum Zakliczyn
10.09.2016
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
3:2
Iskra Głogoczów
10.09.2016
17:00
Topór Tenczyn
3:2
Sęp Droginia
11.09.2016
17:00
LKS Trzebunia
1:1
LKS Rudnik II
11.09.2016
17:00

7. kolejka 17.09.2016

Jordan Sum Zakliczyn
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
17.09.2016
16:00
Lubomir Wiśniowa
3:3
Clavia Świątniki Górne
17.09.2016
16:00
LKS Rudnik II
1:1
Wróblowianka Wróblowice
17.09.2016
16:30
Sęp Droginia
4:2
LKS Trzebunia
17.09.2016
16:30
Iskra Głogoczów
3:2
Zielonka Gamar Wrząsowice
18.09.2016
16:30
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Beskid Tokarnia
18.09.2016
14:30
Rokita Kornatka
5:0
Wrzosy Osieczany
18.09.2016
16:00
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Topór Tenczyn
18.09.2016
16:00

8. kolejka 24.09.2016

Zielonka Gamar Wrząsowice
4:0
Topór Tenczyn
24.09.2016
16:00
Wróblowianka Wróblowice
5:0
Sęp Droginia
24.09.2016
16:00
Wrzosy Osieczany
9:2
LKS Rudnik II
24.09.2016
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:3
Lubomir Wiśniowa
24.09.2016
16:00
LKS Trzebunia
5:3
Skalnik Trzemeśnia
25.09.2016
16:00
Beskid Tokarnia
2:1
Rokita Kornatka
25.09.2016
16:00
Clavia Świątniki Górne
2:0
Orzeł Nowa Wieś
25.09.2016
16:00
Iskra Głogoczów
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
25.09.2016
16:00

9. kolejka 01.10.2016

Jordan Sum Zakliczyn
2:4
Zielonka Gamar Wrząsowice
01.10.2016
16:00
Lubomir Wiśniowa
1:2
Iskra Głogoczów
01.10.2016
16:00
LKS Rudnik II
2:2
Beskid Tokarnia
01.10.2016
16:00
Sęp Droginia
3:1
Wrzosy Osieczany
01.10.2016
16:00
Orzeł Nowa Wieś
0:4
Dziecanovia Dziekanowice
02.10.2016
16:00
Rokita Kornatka
1:3
Clavia Świątniki Górne
02.10.2016
16:00
Skalnik Trzemeśnia
1:1
Wróblowianka Wróblowice
02.10.2016
16:00
Topór Tenczyn
2:3
LKS Trzebunia
02.10.2016
15:00

10. kolejka 08.10.2016

Zielonka Gamar Wrząsowice
8:1
LKS Trzebunia
08.10.2016
15:30
Wróblowianka Wróblowice
1:0
Topór Tenczyn
08.10.2016
15:30
Wrzosy Osieczany
4:0
Skalnik Trzemeśnia
08.10.2016
15:30
Clavia Świątniki Górne
2:3
LKS Rudnik II
08.10.2016
15:30
Dziecanovia Dziekanowice
4:2
Rokita Kornatka
08.10.2016
15:30
Iskra Głogoczów
2:3
Orzeł Nowa Wieś
08.10.2016
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:1
Lubomir Wiśniowa
08.10.2016
15:00
Beskid Tokarnia
2:3
Sęp Droginia
09.10.2016
15:00

11. kolejka 15.10.2016

Lubomir Wiśniowa
0:2
Zielonka Gamar Wrząsowice
15.10.2016
15:00
LKS Rudnik II
1:7
Dziecanovia Dziekanowice
15.10.2016
15:30
Topór Tenczyn
3:5
Wrzosy Osieczany
15.10.2016
15:00
Orzeł Nowa Wieś
4:5
Jordan Sum Zakliczyn
16.10.2016
15:00
Rokita Kornatka
4:3
Iskra Głogoczów
16.10.2016
14:00
Sęp Droginia
2:4
Clavia Świątniki Górne
16.10.2016
15:00
Skalnik Trzemeśnia
0:4
Beskid Tokarnia
16.10.2016
15:00
LKS Trzebunia
1:2
Wróblowianka Wróblowice
16.10.2016
15:00

12. kolejka 22.10.2016

Wrzosy Osieczany
3:1
LKS Trzebunia
22.10.2016
20:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:0
Sęp Droginia
23.10.2016
15:00
Lubomir Wiśniowa
1:5
Orzeł Nowa Wieś
23.10.2016
15:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:0
Wróblowianka Wróblowice
13.11.2016
14:00
Clavia Świątniki Górne
3:0
Skalnik Trzemeśnia
13.11.2016
18:00
Iskra Głogoczów
1:1
LKS Rudnik II
19.11.2016
14:30
Jordan Sum Zakliczyn
0:1
Rokita Kornatka
19.11.2016
14:00
odwołany
Beskid Tokarnia
3:0 v.o.
Topór Tenczyn
20.11.2016
13:30

13. kolejka 29.10.2016

Sęp Droginia
2:4
Iskra Głogoczów
29.10.2016
15:00
Wróblowianka Wróblowice
5:0
Wrzosy Osieczany
29.10.2016
15:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Zielonka Gamar Wrząsowice
30.10.2016
14:00
Rokita Kornatka
3:1
Lubomir Wiśniowa
30.10.2016
14:00
LKS Rudnik II
1:1
Jordan Sum Zakliczyn
30.10.2016
11:00
Skalnik Trzemeśnia
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
30.10.2016
14:30
Topór Tenczyn
4:4
Clavia Świątniki Górne
30.10.2016
13:00
LKS Trzebunia
4:2
Beskid Tokarnia
30.10.2016
14:30

14. kolejka 05.11.2016

Clavia Świątniki Górne
0:0
LKS Trzebunia
05.11.2016
13:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:0 v.o.
Topór Tenczyn
05.11.2016
14:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
3:1
Wrzosy Osieczany
06.11.2016
14:00
Beskid Tokarnia
2:2
Wróblowianka Wróblowice
06.11.2016
14:00
Iskra Głogoczów
3:1
Skalnik Trzemeśnia
06.11.2016
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:0 v.o.
Sęp Droginia
06.11.2016
14:00
Lubomir Wiśniowa
5:1
LKS Rudnik II
06.11.2016
14:00
Orzeł Nowa Wieś
0:3
Rokita Kornatka
06.11.2016
14:00

15. kolejka 12.11.2016

Rokita Kornatka
1:4
Zielonka Gamar Wrząsowice
11.11.2016
13:00
Orzeł Nowa Wieś
5:1
LKS Rudnik II
11.11.2016
11:00
Sęp Droginia
0:2
Lubomir Wiśniowa
11.11.2016
13:00
Skalnik Trzemeśnia
2:3
Jordan Sum Zakliczyn
11.11.2016
13:00
Topór Tenczyn
3:1
Iskra Głogoczów
11.11.2016
13:00
LKS Trzebunia
1:2
Dziecanovia Dziekanowice
11.11.2016
14:00
Wróblowianka Wróblowice
1:0
Clavia Świątniki Górne
11.11.2016
16:30
Wrzosy Osieczany
2:0
Beskid Tokarnia
11.11.2016
13:30

16. kolejka 25.03.2017

Wróblowianka Wróblowice
Dziecanovia Dziekanowice
25.03.2017
17:30
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Lubomir Wiśniowa
25.03.2017
15:00
Orzeł Nowa Wieś
0:0
Sęp Droginia
25.03.2017
15:00
Wrzosy Osieczany
Clavia Świątniki Górne
25.03.2017
15:00
LKS Trzebunia
0:2
Iskra Głogoczów
25.03.2017
15:00
Topór Tenczyn
4:0
Jordan Sum Zakliczyn
26.03.2017
15:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:2
Beskid Tokarnia
26.03.2017
15:30
Rokita Kornatka
6:0
LKS Rudnik II
31.05.2017
18:00

17. kolejka 01.04.2017

Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Wrzosy Osieczany
01.04.2017
16:00
Clavia Świątniki Górne
1:4
Beskid Tokarnia
01.04.2017
16:00
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Skalnik Trzemeśnia
01.04.2017
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
0:0
LKS Trzebunia
01.04.2017
16:00
LKS Rudnik II
0:4
Zielonka Gamar Wrząsowice
02.04.2017
11:00
Rokita Kornatka
Sęp Droginia
02.04.2017
16:00
Iskra Głogoczów
1:2
Wróblowianka Wróblowice
02.04.2017
16:00
Lubomir Wiśniowa
0:2
Topór Tenczyn
02.04.2017
11:00

18. kolejka 08.04.2017

Zielonka Gamar Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne
08.04.2017
16:00
na boisku 2:2, występ niewpisanego do protokołu zawodnika w drużynie Clavii
Beskid Tokarnia
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2017
16:00
Sęp Droginia
LKS Rudnik II
08.04.2017
17:00
Wrzosy Osieczany
5:1
Iskra Głogoczów
08.04.2017
17:00
Wróblowianka Wróblowice
0:3
Jordan Sum Zakliczyn
08.04.2017
16:00
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Rokita Kornatka
08.04.2017
16:00
LKS Trzebunia
1:3
Lubomir Wiśniowa
09.04.2017
17:00
Topór Tenczyn
2:0
Orzeł Nowa Wieś
09.04.2017
16:00

19. kolejka 15.04.2017

Zielonka Gamar Wrząsowice
2:1
Sęp Droginia
15.04.2017
15:00
Rokita Kornatka
1:4
Topór Tenczyn
15.04.2017
13:00
Lubomir Wiśniowa
1:2
Wróblowianka Wróblowice
15.04.2017
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
0:4
Wrzosy Osieczany
15.04.2017
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
Clavia Świątniki Górne
15.04.2017
14:00
LKS Rudnik II
0:2
Skalnik Trzemeśnia
15.04.2017
12:00
Orzeł Nowa Wieś
2:0
LKS Trzebunia
15.04.2017
15:00
Iskra Głogoczów
2:1
Beskid Tokarnia
15.04.2017
14:00

20. kolejka 22.04.2017

Wrzosy Osieczany
1:1
Lubomir Wiśniowa
22.04.2017
19:00
Wróblowianka Wróblowice
2:3
Orzeł Nowa Wieś
22.04.2017
17:30
Clavia Świątniki Górne
0:0
Iskra Głogoczów
22.04.2017
15:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
Dziecanovia Dziekanowice
23.04.2017
15:00
Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik II
23.04.2017
14:00
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Sęp Droginia
23.04.2017
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Rokita Kornatka
23.04.2017
17:00
Beskid Tokarnia
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
31.05.2017
18:00

21. kolejka 29.04.2017

Skalnik Trzemeśnia
2:2
Zielonka Gamar Wrząsowice
17.05.2017
18:00
Rokita Kornatka
4:0
Wróblowianka Wróblowice
17.05.2017
18:00
Orzeł Nowa Wieś
2:3
Wrzosy Osieczany
17.05.2017
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:1
Beskid Tokarnia
17.05.2017
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:0
Clavia Świątniki Górne
17.05.2017
18:00
Iskra Głogoczów
0:2
Dziecanovia Dziekanowice
17.05.2017
18:00
LKS Rudnik II
1:2
LKS Trzebunia
17.05.2017
18:00
Sęp Droginia
1:2
Topór Tenczyn
24.05.2017
18:00

22. kolejka 02.05.2017

Dziecanovia Dziekanowice
3:3
Jordan Sum Zakliczyn
03.05.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
5:0
Lubomir Wiśniowa
03.05.2017
17:00
Wróblowianka Wróblowice
2:2
LKS Rudnik II
03.05.2017
17:00
LKS Trzebunia
1:4
Sęp Droginia
03.05.2017
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:3
Iskra Głogoczów
03.05.2017
17:00
Beskid Tokarnia
4:1
Orzeł Nowa Wieś
03.05.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
3:2
Rokita Kornatka
03.05.2017
17:00
Topór Tenczyn
1:0
Skalnik Trzemeśnia
03.05.2017
17:00

23. kolejka 06.05.2017

Sęp Droginia
2:2
Wróblowianka Wróblowice
06.05.2017
17:00
Skalnik Trzemeśnia
1:0
LKS Trzebunia
06.05.2017
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
0:1
Iskra Głogoczów
06.05.2017
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Zielonka Gamar Wrząsowice
07.05.2017
17:00
LKS Rudnik II
0:3
Wrzosy Osieczany
07.05.2017
11:00
Rokita Kornatka
4:3
Beskid Tokarnia
07.05.2017
14:00
Lubomir Wiśniowa
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
31.05.2017
18:00
Orzeł Nowa Wieś
3:2
Clavia Świątniki Górne
31.05.2017
18:00

24. kolejka 13.05.2017

Zielonka Gamar Wrząsowice
2:3
Jordan Sum Zakliczyn
13.05.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
5:1
Sęp Droginia
13.05.2017
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:2
Orzeł Nowa Wieś
13.05.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
1:0
Skalnik Trzemeśnia
13.05.2017
17:00
LKS Trzebunia
4:3
Topór Tenczyn
13.05.2017
12:00
Iskra Głogoczów
1:0
Lubomir Wiśniowa
14.05.2017
17:00
Beskid Tokarnia
2:0
LKS Rudnik II
14.05.2017
17:00
Clavia Świątniki Górne
0:2
Rokita Kornatka
14.05.2017
17:00

25. kolejka 20.05.2017

Skalnik Trzemeśnia
1:4
Wrzosy Osieczany
20.05.2017
17:00
Sęp Droginia
1:3
Beskid Tokarnia
20.05.2017
18:00
Lubomir Wiśniowa
0:4
Jordan Sum Zakliczyn
20.05.2017
16:00
LKS Trzebunia
2:4
Zielonka Gamar Wrząsowice
21.05.2017
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Wróblowianka Wróblowice
21.05.2017
17:00
LKS Rudnik II
0:6
Clavia Świątniki Górne
21.05.2017
11:00
Rokita Kornatka
3:3
Dziecanovia Dziekanowice
21.05.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Iskra Głogoczów
21.05.2017
16:00
pauzuje.

26. kolejka 27.05.2017

Zielonka Gamar Wrząsowice
2:0
Lubomir Wiśniowa
27.05.2017
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:0 v.o.
LKS Rudnik II
27.05.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
8:0
Topór Tenczyn
27.05.2017
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:2
Orzeł Nowa Wieś
27.05.2017
16:00
Clavia Świątniki Górne
3:3
Sęp Droginia
27.05.2017
17:00
Iskra Głogoczów
1:0
Rokita Kornatka
28.05.2017
17:00
Beskid Tokarnia
0:3 v.o.
Skalnik Trzemeśnia
28.05.2017
17:00
Wróblowianka Wróblowice
7:2
LKS Trzebunia
21.06.2017
17:00

27. kolejka 03.06.2017

Sęp Droginia
3:6
Dziecanovia Dziekanowice
03.06.2017
17:30
Skalnik Trzemeśnia
1:0
Clavia Świątniki Górne
03.06.2017
17:00
Rokita Kornatka
4:2
Jordan Sum Zakliczyn
03.06.2017
18:00
LKS Trzebunia
0:2
Wrzosy Osieczany
04.06.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
0:2
Lubomir Wiśniowa
04.06.2017
17:00
Wróblowianka Wróblowice
2:0
Zielonka Gamar Wrząsowice
04.06.2017
11:00
LKS Rudnik II
1:4
Iskra Głogoczów
04.06.2017
11:00
Topór Tenczyn
0:3
Beskid Tokarnia
04.06.2017
17:00

28. kolejka 10.06.2017

Iskra Głogoczów
3:2
Sęp Droginia
10.06.2017
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:0 v.o.
LKS Rudnik II
10.06.2017
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:1
Skalnik Trzemeśnia
10.06.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
1:1
Topór Tenczyn
10.06.2017
17:00
Beskid Tokarnia
3:1
LKS Trzebunia
10.06.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
:
Wróblowianka Wróblowice
11.06.2017
18:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
3:1
Orzeł Nowa Wieś
11.06.2017
16:00
Lubomir Wiśniowa
1:6
Rokita Kornatka
11.06.2017
18:00

29. kolejka 14.06.2017

LKS Trzebunia
3:0
Clavia Świątniki Górne
14.06.2017
18:00
Topór Tenczyn
2:0
Dziecanovia Dziekanowice
14.06.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
2:1
Zielonka Gamar Wrząsowice
14.06.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
1:3
Beskid Tokarnia
14.06.2017
18:00
Skalnik Trzemeśnia
2:1
Iskra Głogoczów
14.06.2017
18:00
Sęp Droginia
1:4
Jordan Sum Zakliczyn
14.06.2017
18:00
LKS Rudnik II
1:3
Lubomir Wiśniowa
14.06.2017
18:00
Rokita Kornatka
0:3
Orzeł Nowa Wieś
14.06.2017
18:00

30. kolejka 17.06.2017

Zielonka Gamar Wrząsowice
3:2
Rokita Kornatka
17.06.2017
17:00
LKS Rudnik II
0:3
Orzeł Nowa Wieś
17.06.2017
17:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
Sęp Droginia
17.06.2017
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
17.06.2017
17:00
Iskra Głogoczów
2:2
Topór Tenczyn
17.06.2017
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
LKS Trzebunia
17.06.2017
17:00
Clavia Świątniki Górne
7:1
Wróblowianka Wróblowice
17.06.2017
17:00
Beskid Tokarnia
0:1
Wrzosy Osieczany
17.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
3:2
Rokita Kornatka
17.06.2017
17:00
LKS Rudnik II
0:3
Orzeł Nowa Wieś
17.06.2017
17:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
Sęp Droginia
17.06.2017
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
17.06.2017
17:00
Iskra Głogoczów
2:2
Topór Tenczyn
17.06.2017
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
LKS Trzebunia
17.06.2017
17:00
Clavia Świątniki Górne
7:1
Wróblowianka Wróblowice
17.06.2017
17:00
Beskid Tokarnia
0:1
Wrzosy Osieczany

30. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
3:2
Rokita Kornatka
17.06.2017
17:00
LKS Rudnik II
0:3
Orzeł Nowa Wieś
17.06.2017
17:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
Sęp Droginia
17.06.2017
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
17.06.2017
17:00
Iskra Głogoczów
2:2
Topór Tenczyn
17.06.2017
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
LKS Trzebunia
17.06.2017
17:00
Clavia Świątniki Górne
7:1
Wróblowianka Wróblowice
17.06.2017
17:00
Beskid Tokarnia
0:1
Wrzosy Osieczany

Wiadomości ligowe


I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:3
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
2:2
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

KS Tymbark
:
Limanovia Limanowa
25.11.2017
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
25.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Bratniak Kraków
:
Liszczanka Liszki
25.11.2017
11:00
Dragon Szczyglice
:
Krakus Swoszowice
25.11.2017
13:30

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Wisła Czernichów
25.11.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
23.11.2017
20:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Trzebunia
25.11.2017
12:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
25.11.2017
12:00

Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
25.11.2017
12:00
Staw Polanka
:
Hejnał Krzyszkowice
25.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Lotnik II Kryspinów
:
Topór Aleksandrowice
25.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
25.11.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
25.11.2017
10:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
25.11.2017
13:00
Beskid Tokarnia
:
Orzeł Myślenice
25.11.2017
13:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.11.2017
13:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
1:1
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
14:4
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
AZS UŚ Katowice
25.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
Słoneczny Stok Białystok
25.11.2017
 
Clearex Chorzów
:
Pogoń 04 Szczecin
25.11.2017
 
AZS UG Gdańsk
:
FC Toruń
25.11.2017
 
Piast Gliwice
:
Red Dragons Pniewy
25.11.2017
 
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.11.2017
 

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 

Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
25.11.2017
14:00
AZS UŚ Katowice
:
ISD-AJD Częstochowa
25.11.2017
 
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
25.11.2017
 

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Prądniczanka Kraków
:
AZS UP Kraków
25.11.2017
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
25.11.2017
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
25.11.2017
08:50
Hutnik Kraków
:
Krakus Nowa Huta
25.11.2017
08:00
Tramwaj Kraków
:
SMS Kraków
25.11.2017
09:40
Puszcza Niepołomice
:
Dalin Myślenice
25.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Prokocim Kraków
:
Wisła Kraków
25.11.2017
11:20
Hutnik Kraków
:
Krakus
25.11.2017
12:10
Jadwiga Kraków
:
AP 21 Kraków
25.11.2017
13:00
Borek Kraków
:
Garbarnia Kraków
25.11.2017
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00