facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Drużyna Wiślanie II Jaśkowice rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Milenium Skawina
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Iskra Czułów
1:2
Cedronka Wola Radziszowska
20.08.2016
17:00
Bieżanowianka Kraków
4:2
Wisła Czernichów
21.08.2016
17:00
Nadwiślan Rusocice
3:2
Iskra Krzęcin
21.08.2016
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:2
Gajowianka Gaj
21.08.2016
13:00
Strażak Rączna
2:2
Lotnik Kryspinów
21.08.2016
17:00
Radziszowianka Radziszów
3:1
Liszczanka Liszki
21.08.2016
17:00
LKS Libertów
7:3
Tramwaj Kraków
07.09.2016
17:00

2. kolejka 27.08.2016

Gajowianka Gaj
0:3
Strażak Rączna
27.08.2016
17:00
Iskra Krzęcin
4:1
Wiślanie II Jaśkowice
27.08.2016
17:00
LKS Libertów
3:1
Bieżanowianka Kraków
27.08.2016
17:00
Wisła Czernichów
1:1
Cedronka Wola Radziszowska
28.08.2016
17:00
Liszczanka Liszki
3:0
Iskra Czułów
28.08.2016
11:00
Lotnik Kryspinów
3:0 v.o.
Radziszowianka Radziszów
28.08.2016
11:00
Tramwaj Kraków
1:2
Nadwiślan Rusocice
19.11.2016
13:30
pauzuje.

3. kolejka 03.09.2016

Cedronka Wola Radziszowska
3:2
Liszczanka Liszki
03.09.2016
16:30
LKS Libertów
2:2
Wisła Czernichów
04.09.2016
17:00
Nadwiślan Rusocice
2:3
Bieżanowianka Kraków
04.09.2016
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
3:2
Tramwaj Kraków
04.09.2016
16:00
Strażak Rączna
5:4
Iskra Krzęcin
04.09.2016
15:00
Radziszowianka Radziszów
4:1
Gajowianka Gaj
04.09.2016
16:00
Iskra Czułów
1:2
Lotnik Kryspinów
04.09.2016
17:00

4. kolejka 10.09.2016

Lotnik Kryspinów
0:0
Cedronka Wola Radziszowska
10.09.2016
16:00
Gajowianka Gaj
1:0
Iskra Czułów
10.09.2016
17:00
Tramwaj Kraków
1:0
Strażak Rączna
10.09.2016
17:00
Bieżanowianka Kraków
5:1
Wiślanie II Jaśkowice
10.09.2016
17:00
Wisła Czernichów
2:0
Liszczanka Liszki
11.09.2016
17:00
Iskra Krzęcin
2:2
Radziszowianka Radziszów
11.09.2016
17:00
LKS Libertów
1:1
Nadwiślan Rusocice
11.09.2016
17:00

5. kolejka 17.09.2016

Nadwiślan Rusocice
4:2
Wisła Czernichów
17.09.2016
16:30
Iskra Czułów
0:2
Iskra Krzęcin
17.09.2016
16:30
Wiślanie II Jaśkowice
4:0
LKS Libertów
18.09.2016
16:00
Strażak Rączna
4:1
Bieżanowianka Kraków
18.09.2016
16:30
Radziszowianka Radziszów
2:1
Tramwaj Kraków
18.09.2016
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:3
Gajowianka Gaj
18.09.2016
16:00
Liszczanka Liszki
1:0
Lotnik Kryspinów
18.09.2016
11:00

6. kolejka 24.09.2016

Gajowianka Gaj
4:0
Liszczanka Liszki
24.09.2016
16:00
Iskra Krzęcin
4:0
Cedronka Wola Radziszowska
24.09.2016
16:30
Tramwaj Kraków
9:0
Iskra Czułów
24.09.2016
16:30
Bieżanowianka Kraków
0:4
Radziszowianka Radziszów
24.09.2016
16:00
walkower 0:4
Wisła Czernichów
3:0
Lotnik Kryspinów
25.09.2016
16:30
LKS Libertów
4:4
Strażak Rączna
25.09.2016
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:1
Wiślanie II Jaśkowice
25.09.2016
15:00

7. kolejka 01.10.2016

Lotnik Kryspinów
2:0
Gajowianka Gaj
07.09.2016
17:00
Iskra Czułów
0:5
Bieżanowianka Kraków
01.10.2016
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:2
Tramwaj Kraków
01.10.2016
15:30
Wiślanie II Jaśkowice
0:4
Wisła Czernichów
02.10.2016
16:00
Strażak Rączna
4:2
Nadwiślan Rusocice
02.10.2016
16:00
Radziszowianka Radziszów
2:0
LKS Libertów
02.10.2016
15:30
Liszczanka Liszki
1:3
Iskra Krzęcin
02.10.2016
11:00

8. kolejka 08.10.2016

Bieżanowianka Kraków
2:0
Cedronka Wola Radziszowska
08.10.2016
16:00
Nadwiślan Rusocice
0:1
Radziszowianka Radziszów
08.10.2016
16:00
Wiślanie II Jaśkowice
3:2
Strażak Rączna
08.10.2016
16:00
Wisła Czernichów
1:1
Gajowianka Gaj
09.10.2016
16:00
Iskra Krzęcin
4:2
Lotnik Kryspinów
09.10.2016
16:00
Tramwaj Kraków
1:0
Liszczanka Liszki
09.10.2016
16:00
LKS Libertów
1:1
Iskra Czułów
09.10.2016
16:00

9. kolejka 15.10.2016

Cedronka Wola Radziszowska
1:1
LKS Libertów
15.10.2016
15:00
Lotnik Kryspinów
3:1
Tramwaj Kraków
15.10.2016
15:30
Gajowianka Gaj
1:1
Iskra Krzęcin
15.10.2016
15:30
Strażak Rączna
4:2
Wisła Czernichów
16.10.2016
15:30
Radziszowianka Radziszów
1:1
Wiślanie II Jaśkowice
16.10.2016
15:00
Iskra Czułów
2:4
Nadwiślan Rusocice
16.10.2016
15:00
Liszczanka Liszki
1:1
Bieżanowianka Kraków
16.10.2016
16:00

10. kolejka 22.10.2016

Nadwiślan Rusocice
4:3
Cedronka Wola Radziszowska
22.10.2016
15:30
Wisła Czernichów
4:2
Iskra Krzęcin
23.10.2016
15:30
Bieżanowianka Kraków
3:0
Lotnik Kryspinów
23.10.2016
15:00
LKS Libertów
1:3
Liszczanka Liszki
23.10.2016
15:30
Wiślanie II Jaśkowice
5:0
Iskra Czułów
23.10.2016
15:00
Strażak Rączna
3:1
Radziszowianka Radziszów
23.10.2016
15:00
Tramwaj Kraków
2:2
Gajowianka Gaj
26.11.2016
13:30

11. kolejka 29.10.2016

Lotnik Kryspinów
2:0
LKS Libertów
29.10.2016
15:00
Gajowianka Gaj
1:1
Bieżanowianka Kraków
29.10.2016
15:00
Radziszowianka Radziszów
5:0
Wisła Czernichów
30.10.2016
14:00
Iskra Czułów
0:3 v.o.
Strażak Rączna
30.10.2016
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:4
Wiślanie II Jaśkowice
30.10.2016
14:00
Liszczanka Liszki
1:0
Nadwiślan Rusocice
30.10.2016
11:00
Iskra Krzęcin
3:0
Tramwaj Kraków
30.10.2016
14:00

12. kolejka 05.11.2016

Bieżanowianka Kraków
1:4
Iskra Krzęcin
05.11.2016
12:00
Wiślanie II Jaśkowice
0:6
Liszczanka Liszki
05.11.2016
14:00
Wisła Czernichów
3:0
Tramwaj Kraków
06.11.2016
14:00
Nadwiślan Rusocice
2:5
Lotnik Kryspinów
06.11.2016
14:00
Strażak Rączna
2:1
Cedronka Wola Radziszowska
06.11.2016
12:00
Radziszowianka Radziszów
3:1
Iskra Czułów
06.11.2016
14:00
LKS Libertów
0:3
Gajowianka Gaj
19.03.2017
15:00

13. kolejka 12.11.2016

Iskra Czułów
1:3
Wisła Czernichów
11.11.2016
14:00
Lotnik Kryspinów
2:0
Wiślanie II Jaśkowice
11.11.2016
13:00
Gajowianka Gaj
2:1
Nadwiślan Rusocice
11.11.2016
14:00
Iskra Krzęcin
7:1
LKS Libertów
11.11.2016
13:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:1
Radziszowianka Radziszów
12.11.2016
14:00
Liszczanka Liszki
1:1
Strażak Rączna
12.11.2016
11:00
Tramwaj Kraków
5:1
Bieżanowianka Kraków
12.11.2016
14:00

14. kolejka 25.03.2017

Tramwaj Kraków
1:1
LKS Libertów
25.03.2017
16:00
Lotnik Kryspinów
0:1
Strażak Rączna
25.03.2017
15:30
Wisła Czernichów
2:3
Bieżanowianka Kraków
26.03.2017
16:00
Iskra Krzęcin
2:3
Nadwiślan Rusocice
26.03.2017
13:00
Gajowianka Gaj
2:2
Wiślanie II Jaśkowice
26.03.2017
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
8:0
Iskra Czułów
26.03.2017
16:00
Liszczanka Liszki
1:2
Radziszowianka Radziszów
03.05.2017
17:00

15. kolejka 01.04.2017

Iskra Czułów
1:1
Liszczanka Liszki
01.04.2017
16:00
Nadwiślan Rusocice
0:3
Tramwaj Kraków
01.04.2017
16:30
Bieżanowianka Kraków
4:2
LKS Libertów
01.04.2017
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:4
Wisła Czernichów
02.04.2017
16:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
Lotnik Kryspinów
02.04.2017
16:00
Strażak Rączna
5:4
Gajowianka Gaj
02.04.2017
16:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:2
Iskra Krzęcin
02.04.2017
11:00

16. kolejka 08.04.2017

Bieżanowianka Kraków
3:0 v.o.
Nadwiślan Rusocice
08.04.2017
17:00
Tramwaj Kraków
0:1
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2017
17:00
Iskra Krzęcin
2:5
Strażak Rączna
08.04.2017
15:30
Lotnik Kryspinów
5:0
Iskra Czułów
08.04.2017
16:30
Liszczanka Liszki
0:2
Cedronka Wola Radziszowska
08.04.2017
17:00
Wisła Czernichów
0:2
LKS Libertów
09.04.2017
16:30
Gajowianka Gaj
1:2
Radziszowianka Radziszów
09.04.2017
16:30

17. kolejka 15.04.2017

Liszczanka Liszki
5:1
Wisła Czernichów
15.04.2017
12:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:4
Lotnik Kryspinów
15.04.2017
11:00
Iskra Czułów
1:4
Gajowianka Gaj
15.04.2017
16:00
Radziszowianka Radziszów
1:1
Iskra Krzęcin
15.04.2017
15:00
Strażak Rączna
1:2
Tramwaj Kraków
15.04.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:2
Bieżanowianka Kraków
15.04.2017
16:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
LKS Libertów
15.04.2017
11:00

18. kolejka 22.04.2017

LKS Libertów
2:5
Wiślanie II Jaśkowice
22.04.2017
16:00
Bieżanowianka Kraków
Strażak Rączna
22.04.2017
17:30
Tramwaj Kraków
1:0
Radziszowianka Radziszów
22.04.2017
15:00
Iskra Krzęcin
1:0
Iskra Czułów
22.04.2017
17:00
Gajowianka Gaj
0:2
Cedronka Wola Radziszowska
22.04.2017
17:00
Wisła Czernichów
0:3
Nadwiślan Rusocice
23.04.2017
17:00
Lotnik Kryspinów
2:0
Liszczanka Liszki
23.04.2017
16:30

19. kolejka 29.04.2017

Wiślanie II Jaśkowice
3:0
Nadwiślan Rusocice
26.04.2017
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:3
Iskra Krzęcin
30.04.2017
15:00
Radziszowianka Radziszów
Bieżanowianka Kraków
30.04.2017
17:30
Lotnik Kryspinów
2:0
Wisła Czernichów
16.05.2017
18:00
Liszczanka Liszki
2:1
Gajowianka Gaj
31.05.2017
18:00
Strażak Rączna
1:6
LKS Libertów
31.05.2017
18:00
Iskra Czułów
1:7
Tramwaj Kraków
14.06.2017
18:00

20. kolejka 06.05.2017

Nadwiślan Rusocice
7:3
Strażak Rączna
06.05.2017
17:00
Bieżanowianka Kraków
Iskra Czułów
06.05.2017
17:00
Tramwaj Kraków
2:0
Cedronka Wola Radziszowska
06.05.2017
17:30
Iskra Krzęcin
5:2
Liszczanka Liszki
06.05.2017
17:00
Gajowianka Gaj
1:0
Lotnik Kryspinów
06.05.2017
17:00
Wisła Czernichów
2:1
Wiślanie II Jaśkowice
07.05.2017
17:30
LKS Libertów
1:4
Radziszowianka Radziszów
07.05.2017
17:00

21. kolejka 13.05.2017

Lotnik Kryspinów
2:2
Iskra Krzęcin
13.05.2017
14:00
Liszczanka Liszki
0:2
Tramwaj Kraków
13.05.2017
16:00
Iskra Czułów
0:7
LKS Libertów
13.05.2017
17:00
walkower, na boisku 0:7
Strażak Rączna
3:1
Wiślanie II Jaśkowice
13.05.2017
17:00
Gajowianka Gaj
3:1
Wisła Czernichów
14.05.2017
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
Bieżanowianka Kraków
14.05.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
Nadwiślan Rusocice
14.05.2017
17:30

22. kolejka 20.05.2017

Nadwiślan Rusocice
6:0
Iskra Czułów
20.05.2017
17:00
Bieżanowianka Kraków
3:3
Liszczanka Liszki
20.05.2017
17:00
Tramwaj Kraków
1:0
Lotnik Kryspinów
20.05.2017
17:30
Iskra Krzęcin
1:2
Gajowianka Gaj
20.05.2017
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Strażak Rączna
21.05.2017
18:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:5
Radziszowianka Radziszów
21.05.2017
11:00
LKS Libertów
2:1
Cedronka Wola Radziszowska
21.05.2017
17:00

23. kolejka 27.05.2017

Iskra Krzęcin
2:1
Wisła Czernichów
27.05.2017
11:00
Gajowianka Gaj
0:0
Tramwaj Kraków
27.05.2017
18:00
Lotnik Kryspinów
4:2
Bieżanowianka Kraków
27.05.2017
17:00
Liszczanka Liszki
2:3
LKS Libertów
27.05.2017
16:00
Iskra Czułów
1:1
Wiślanie II Jaśkowice
27.05.2017
17:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:6
Nadwiślan Rusocice
28.05.2017
17:30
Radziszowianka Radziszów
2:2
Strażak Rączna
28.05.2017
17:30

24. kolejka 03.06.2017

Wiślanie II Jaśkowice
2:3
Cedronka Wola Radziszowska
03.06.2017
16:00
Nadwiślan Rusocice
2:2
Liszczanka Liszki
03.06.2017
16:00
Bieżanowianka Kraków
0:1
Gajowianka Gaj
03.06.2017
18:00
Tramwaj Kraków
0:3
Iskra Krzęcin
03.06.2017
17:30
Wisła Czernichów
1:1
Radziszowianka Radziszów
04.06.2017
18:00
Strażak Rączna
3:0 v.o.
Iskra Czułów
04.06.2017
17:30
LKS Libertów
2:2
Lotnik Kryspinów
04.06.2017
17:00

25. kolejka 10.06.2017

Tramwaj Kraków
1:1
Wisła Czernichów
10.06.2017
18:00
Iskra Krzęcin
0:0
Bieżanowianka Kraków
10.06.2017
17:00
Gajowianka Gaj
0:0
LKS Libertów
10.06.2017
18:00
Lotnik Kryspinów
2:2
Nadwiślan Rusocice
10.06.2017
13:00
Liszczanka Liszki
1:0
Wiślanie II Jaśkowice
10.06.2017
18:00
Iskra Czułów
0:9
Radziszowianka Radziszów
10.06.2017
17:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:3
Strażak Rączna
11.06.2017
18:00

26. kolejka 17.06.2017

Nadwiślan Rusocice
1:1
Gajowianka Gaj
14.06.2017
18:00
Wisła Czernichów
:
Iskra Czułów
17.06.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
1:0
Cedronka Wola Radziszowska
17.06.2017
17:00
Strażak Rączna
0:2
Liszczanka Liszki
17.06.2017
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Lotnik Kryspinów
17.06.2017
17:00
LKS Libertów
1:1
Iskra Krzęcin
17.06.2017
17:00
Bieżanowianka Kraków
2:2
Tramwaj Kraków
17.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

14.06.2017
18:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Gajowianka Gaj
17.06.2017
17:00
Wisła Czernichów
:
Iskra Czułów
17.06.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
1:0
Cedronka Wola Radziszowska
17.06.2017
17:00
Strażak Rączna
0:2
Liszczanka Liszki
17.06.2017
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Lotnik Kryspinów
17.06.2017
17:00
LKS Libertów
1:1
Iskra Krzęcin
17.06.2017
17:00
Bieżanowianka Kraków
2:2
Tramwaj Kraków

26. kolejka 17.06.2017

14.06.2017
18:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Gajowianka Gaj
17.06.2017
17:00
Wisła Czernichów
:
Iskra Czułów
17.06.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
1:0
Cedronka Wola Radziszowska
17.06.2017
17:00
Strażak Rączna
0:2
Liszczanka Liszki
17.06.2017
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Lotnik Kryspinów
17.06.2017
17:00
LKS Libertów
1:1
Iskra Krzęcin
17.06.2017
17:00
Bieżanowianka Kraków
2:2
Tramwaj Kraków

Wiadomości ligowe


I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:3
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
2:2
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

KS Tymbark
:
Limanovia Limanowa
25.11.2017
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
25.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Bratniak Kraków
:
Liszczanka Liszki
25.11.2017
11:00
Dragon Szczyglice
:
Krakus Swoszowice
25.11.2017
13:30

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Wisła Czernichów
25.11.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
23.11.2017
20:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Trzebunia
25.11.2017
12:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
25.11.2017
12:00

Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
25.11.2017
12:00
Staw Polanka
:
Hejnał Krzyszkowice
25.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Lotnik II Kryspinów
:
Topór Aleksandrowice
25.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
25.11.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
25.11.2017
10:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
25.11.2017
13:00
Beskid Tokarnia
:
Orzeł Myślenice
25.11.2017
13:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.11.2017
13:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
1:1
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
14:4
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
AZS UŚ Katowice
25.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
Słoneczny Stok Białystok
25.11.2017
 
Clearex Chorzów
:
Pogoń 04 Szczecin
25.11.2017
 
AZS UG Gdańsk
:
FC Toruń
25.11.2017
 
Piast Gliwice
:
Red Dragons Pniewy
25.11.2017
 
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.11.2017
 

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 

Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
25.11.2017
14:00
AZS UŚ Katowice
:
ISD-AJD Częstochowa
25.11.2017
 
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
25.11.2017
 

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Prądniczanka Kraków
:
AZS UP Kraków
25.11.2017
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
25.11.2017
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
25.11.2017
08:50
Hutnik Kraków
:
Krakus Nowa Huta
25.11.2017
08:00
Tramwaj Kraków
:
SMS Kraków
25.11.2017
09:40
Puszcza Niepołomice
:
Dalin Myślenice
25.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Prokocim Kraków
:
Wisła Kraków
25.11.2017
11:20
Hutnik Kraków
:
Krakus
25.11.2017
12:10
Jadwiga Kraków
:
AP 21 Kraków
25.11.2017
13:00
Borek Kraków
:
Garbarnia Kraków
25.11.2017
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00