facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Drużyna Bratniak Kraków rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Bibiczanka Bibice.
Drużyna Górzanka Nawojowa Góra rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Świt Krzeszowice.
Drużyna Lot Balice rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Dragon Szczyglice.
Drużyna Strzelcy Kraków rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu klubu Korona Kraków.
Drużyna Rybitwy Kraków została wycofana z rozgrywek na wniosek klubu w dniu 25 stycznia 2017 r., wyniki uzyskane z tą drużyną zostały anulowane.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Dąbski Kraków
3:0 v.o.
Bratniak Kraków
20.08.2016
15:00
Prądniczanka II Kraków
6:2
Zwierzyniecki Kraków
20.08.2016
17:30
JKS Zelków
3:5
Bibiczanka Bibice
21.08.2016
17:00
Krakus Swoszowice
2:2
Wieczysta Kraków
21.08.2016
17:30
Sportowiec Modlniczka
4:2
Strzelcy Kraków
21.08.2016
17:30
Dragon Szczyglice
1:1
LOT Balice
07.09.2016
17:00
Górzanka Nawojowa Góra pauzuje.

2. kolejka 27.08.2016

Bibiczanka Bibice
1:1
Górzanka Nawojowa Góra
27.08.2016
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Sportowiec Modlniczka
27.08.2016
17:30
Prądniczanka II Kraków
1:3
LOT Balice
27.08.2016
14:30
Bratniak Kraków
3:4
Dragon Szczyglice
28.08.2016
11:00
Wieczysta Kraków
4:1
Dąbski Kraków
28.08.2016
17:00
JKS Zelków
4:0
Krakus Swoszowice
28.08.2016
17:00
Strzelcy Kraków pauzuje.

3. kolejka 03.09.2016

Krakus Swoszowice
0:3
Bibiczanka Bibice
01.09.2016
17:30
Dąbski Kraków
3:1
JKS Zelków
03.09.2016
17:00
Dragon Szczyglice
0:3
Wieczysta Kraków
03.09.2016
16:00
Sportowiec Modlniczka
1:5
LOT Balice
03.09.2016
17:00
Prądniczanka II Kraków
1:1
Bratniak Kraków
04.09.2016
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:0
Strzelcy Kraków
04.09.2016
17:00
Zwierzyniecki Kraków pauzuje.

4. kolejka 10.09.2016

Bratniak Kraków
1:2
Sportowiec Modlniczka
07.09.2016
17:00
Bibiczanka Bibice
4:0
Strzelcy Kraków
08.09.2016
17:00
Wieczysta Kraków
6:0
Prądniczanka II Kraków
10.09.2016
11:00
JKS Zelków
3:1
Dragon Szczyglice
10.09.2016
16:00
Krakus Swoszowice
1:6
Dąbski Kraków
10.09.2016
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Górzanka Nawojowa Góra
11.09.2016
16:00
LOT Balice pauzuje.

5. kolejka 17.09.2016

Górzanka Nawojowa Góra
1:1
LOT Balice
14.09.2016
16:30
Dąbski Kraków
2:2
Bibiczanka Bibice
17.09.2016
16:30
Dragon Szczyglice
2:0
Krakus Swoszowice
17.09.2016
16:00
Prądniczanka II Kraków
4:5
JKS Zelków
17.09.2016
16:30
Zwierzyniecki Kraków
6:1
Strzelcy Kraków
17.09.2016
16:30
Sportowiec Modlniczka
2:3
Wieczysta Kraków
18.09.2016
16:30
Bratniak Kraków pauzuje.

6. kolejka 24.09.2016

Zwierzyniecki Kraków
3:5
Bibiczanka Bibice
24.09.2016
16:30
LOT Balice
8:1
Strzelcy Kraków
24.09.2016
16:30
Dąbski Kraków
5:1
Dragon Szczyglice
24.09.2016
16:30
Bratniak Kraków
0:2
Górzanka Nawojowa Góra
25.09.2016
11:00
JKS Zelków
2:4
Sportowiec Modlniczka
25.09.2016
16:00
Krakus Swoszowice
1:2
Prądniczanka II Kraków
25.09.2016
16:30
Wieczysta Kraków pauzuje.

7. kolejka 01.10.2016

Dragon Szczyglice
3:5
Bibiczanka Bibice
30.09.2016
16:30
Prądniczanka II Kraków
1:1
Dąbski Kraków
01.10.2016
16:00
Sportowiec Modlniczka
2:5
Krakus Swoszowice
01.10.2016
16:00
Zwierzyniecki Kraków
0:2
LOT Balice
01.10.2016
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Wieczysta Kraków
02.10.2016
16:00
Bratniak Kraków
1:2
Strzelcy Kraków
02.10.2016
11:00
JKS Zelków pauzuje.

8. kolejka 08.10.2016

Dąbski Kraków
3:1
Sportowiec Modlniczka
08.10.2016
16:00
Dragon Szczyglice
4:2
Prądniczanka II Kraków
08.10.2016
11:00
Bibiczanka Bibice
1:0
LOT Balice
09.10.2016
16:00
Bratniak Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
09.10.2016
11:00
Wieczysta Kraków
4:0
Strzelcy Kraków
09.10.2016
16:00
JKS Zelków
4:6
Górzanka Nawojowa Góra
09.10.2016
15:30
Krakus Swoszowice pauzuje.

9. kolejka 15.10.2016

Prądniczanka II Kraków
1:4
Bibiczanka Bibice
15.10.2016
13:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
15.10.2016
15:30
LOT Balice
2:0
Bratniak Kraków
15.10.2016
15:30
Sportowiec Modlniczka
4:6
Dragon Szczyglice
16.10.2016
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
1:2
Krakus Swoszowice
16.10.2016
15:30
Strzelcy Kraków
0:3
JKS Zelków
16.10.2016
15:30
Dąbski Kraków pauzuje.

10. kolejka 22.10.2016

Dąbski Kraków
0:5
Górzanka Nawojowa Góra
22.10.2016
15:30
Prądniczanka II Kraków
0:4
Sportowiec Modlniczka
22.10.2016
15:30
Bibiczanka Bibice
5:1
Bratniak Kraków
23.10.2016
15:00
Wieczysta Kraków
1:0
LOT Balice
23.10.2016
15:00
JKS Zelków
1:2
Zwierzyniecki Kraków
23.10.2016
15:00
Krakus Swoszowice
3:2
Strzelcy Kraków
11.11.2016
11:00
Dragon Szczyglice pauzuje.

11. kolejka 29.10.2016

Sportowiec Modlniczka
4:2
Bibiczanka Bibice
29.10.2016
14:00
Zwierzyniecki Kraków
3:2
Krakus Swoszowice
29.10.2016
15:00
LOT Balice
1:0
JKS Zelków
29.10.2016
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:0
Dragon Szczyglice
30.10.2016
12:00
Strzelcy Kraków
1:3
Dąbski Kraków
30.10.2016
14:00
Bratniak Kraków
0:3
Wieczysta Kraków
30.10.2016
11:00
Prądniczanka II Kraków pauzuje.

12. kolejka 05.11.2016

Dąbski Kraków
1:0
Zwierzyniecki Kraków
05.11.2016
14:00
Dragon Szczyglice
3:2
Strzelcy Kraków
05.11.2016
14:00
Prądniczanka II Kraków
1:2
Górzanka Nawojowa Góra
05.11.2016
14:00
Bibiczanka Bibice
3:1
Wieczysta Kraków
06.11.2016
14:00
JKS Zelków
3:0
Bratniak Kraków
06.11.2016
13:00
Krakus Swoszowice
0:3
LOT Balice
06.11.2016
14:00
Sportowiec Modlniczka pauzuje.

13. kolejka 12.11.2016

Zwierzyniecki Kraków
3:0
Dragon Szczyglice
11.11.2016
12:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:8
Sportowiec Modlniczka
12.11.2016
13:00
LOT Balice
1:1
Dąbski Kraków
12.11.2016
14:00
Wieczysta Kraków
3:1
JKS Zelków
12.11.2016
12:00
Strzelcy Kraków
2:5
Prądniczanka II Kraków
13.11.2016
14:00
Bratniak Kraków
Krakus Swoszowice
19.03.2017
11:00
Bibiczanka Bibice pauzuje.

14. kolejka 25.03.2017

Wieczysta Kraków
2:0
Krakus Swoszowice
25.03.2017
14:00
LOT Balice
3:1
Dragon Szczyglice
25.03.2017
15:00
sztuczne boisko ul. Szablowskiego w Krakowie
Zwierzyniecki Kraków
6:0
Prądniczanka II Kraków
25.03.2017
16:00
Bibiczanka Bibice
2:1
JKS Zelków
26.03.2017
16:00
Bratniak Kraków
0:1
Dąbski Kraków
26.03.2017
11:00
Strzelcy Kraków
2:3
Sportowiec Modlniczka
17.05.2017
18:15
Górzanka Nawojowa Góra pauzuje.

15. kolejka 01.04.2017

Dragon Szczyglice
0:1
Bratniak Kraków
01.04.2017
17:00
Dąbski Kraków
0:0
Wieczysta Kraków
01.04.2017
13:00
Krakus Swoszowice
2:3
JKS Zelków
01.04.2017
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:0
Bibiczanka Bibice
02.04.2017
17:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Zwierzyniecki Kraków
02.04.2017
17:00
LOT Balice
1:0
Prądniczanka II Kraków
02.04.2017
17:00
Strzelcy Kraków pauzuje.

16. kolejka 08.04.2017

Bratniak Kraków
2:1
Prądniczanka II Kraków
08.04.2017
16:00
LOT Balice
1:0
Sportowiec Modlniczka
08.04.2017
17:00
Strzelcy Kraków
1:3
Górzanka Nawojowa Góra
08.04.2017
17:00
Bibiczanka Bibice
6:0
Krakus Swoszowice
09.04.2017
16:00
JKS Zelków
2:5
Dąbski Kraków
09.04.2017
17:00
Wieczysta Kraków
1:0
Dragon Szczyglice
09.04.2017
13:00
Zwierzyniecki Kraków pauzuje.

17. kolejka 15.04.2017

Strzelcy Kraków
0:4
Bibiczanka Bibice
18.03.2017
15:30
Sportowiec Modlniczka
0:0
Bratniak Kraków
12.04.2017
17:15
Górzanka Nawojowa Góra
2:2
Zwierzyniecki Kraków
15.04.2017
14:00
Dragon Szczyglice
4:2
JKS Zelków
15.04.2017
14:00
Dąbski Kraków
2:1
Krakus Swoszowice
15.04.2017
13:00
Prądniczanka II Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
15.04.2017
16:00
LOT Balice pauzuje.

18. kolejka 22.04.2017

Krakus Swoszowice
1:1
Dragon Szczyglice
22.04.2017
17:30
Strzelcy Kraków
1:0
Zwierzyniecki Kraków
22.04.2017
17:30
Bibiczanka Bibice
7:1
Dąbski Kraków
23.04.2017
17:00
JKS Zelków
2:4
Prądniczanka II Kraków
23.04.2017
17:00
Wieczysta Kraków
2:1
Sportowiec Modlniczka
23.04.2017
11:00
LOT Balice
2:0
Górzanka Nawojowa Góra
24.05.2017
18:30
Bratniak Kraków pauzuje.

19. kolejka 26.04.2017

Sportowiec Modlniczka
JKS Zelków
26.04.2017
17:30
Bibiczanka Bibice
8:0
Zwierzyniecki Kraków
29.04.2017
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:0
Bratniak Kraków
30.04.2017
17:00
Prądniczanka II Kraków
3:0
Krakus Swoszowice
17.05.2017
18:00
Strzelcy Kraków
LOT Balice
31.05.2017
18:30
Dragon Szczyglice
3:3
Dąbski Kraków
13.06.2017
18:00

20. kolejka 06.05.2017

Dąbski Kraków
1:3
Prądniczanka II Kraków
06.05.2017
17:00
Krakus Swoszowice
1:3
Sportowiec Modlniczka
06.05.2017
18:00
LOT Balice
3:1
Zwierzyniecki Kraków
06.05.2017
17:30
Strzelcy Kraków
1:1
Bratniak Kraków
06.05.2017
18:00
Bibiczanka Bibice
3:1
Dragon Szczyglice
06.05.2017
17:00
Wieczysta Kraków
6:0
Górzanka Nawojowa Góra
07.05.2017
16:00
JKS Zelków pauzuje.

21. kolejka 13.05.2017

Zwierzyniecki Kraków
3:0
Bratniak Kraków
13.05.2017
18:00
Prądniczanka II Kraków
1:6
Dragon Szczyglice
13.05.2017
11:30
LOT Balice
1:1
Bibiczanka Bibice
14.05.2017
18:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:3
JKS Zelków
14.05.2017
17:00
Sportowiec Modlniczka
1:1
Dąbski Kraków
14.05.2017
18:00
Strzelcy Kraków
0:5
Wieczysta Kraków
14.05.2017
18:00
Krakus Swoszowice pauzuje.

22. kolejka 20.05.2017

Dragon Szczyglice
2:4
Sportowiec Modlniczka
20.05.2017
18:00
Krakus Swoszowice
7:2
Górzanka Nawojowa Góra
20.05.2017
18:00
Bratniak Kraków
1:4
LOT Balice
20.05.2017
11:00
Bibiczanka Bibice
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.05.2017
17:00
JKS Zelków
1:0
Strzelcy Kraków
21.05.2017
17:00
Wieczysta Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2017
17:00
Dąbski Kraków pauzuje.

23. kolejka 27.05.2017

Strzelcy Kraków
1:6
Krakus Swoszowice
24.05.2017
18:15
Zwierzyniecki Kraków
5:1
JKS Zelków
27.05.2017
18:00
Sportowiec Modlniczka
3:3
Prądniczanka II Kraków
27.05.2017
18:00
LOT Balice
3:2
Wieczysta Kraków
27.05.2017
18:00
Bratniak Kraków
0:2
Bibiczanka Bibice
28.05.2017
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:7
Dąbski Kraków
28.05.2017
17:30
Dragon Szczyglice pauzuje.

24. kolejka 03.06.2017

Krakus Swoszowice
2:1
Zwierzyniecki Kraków
03.06.2017
18:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Sportowiec Modlniczka
04.06.2017
17:00
Dragon Szczyglice
2:4
Górzanka Nawojowa Góra
04.06.2017
18:00
Dąbski Kraków
2:2
Strzelcy Kraków
04.06.2017
15:00
JKS Zelków
2:2
LOT Balice
04.06.2017
18:00
Wieczysta Kraków
2:0
Bratniak Kraków
04.06.2017
12:00
Prądniczanka II Kraków pauzuje.

25. kolejka 10.06.2017

Strzelcy Kraków
2:5
Dragon Szczyglice
07.06.2017
18:30
LOT Balice
5:0
Krakus Swoszowice
10.06.2017
18:30
Zwierzyniecki Kraków
2:1
Dąbski Kraków
10.06.2017
17:00
Wieczysta Kraków
Bibiczanka Bibice
11.06.2017
11:00
Bratniak Kraków
1:3
JKS Zelków
11.06.2017
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:2
Prądniczanka II Kraków
11.06.2017
17:30
Sportowiec Modlniczka pauzuje.

26. kolejka 17.06.2017

Krakus Swoszowice
3:1
Bratniak Kraków
07.06.2017
18:15
Sportowiec Modlniczka
2:1
Górzanka Nawojowa Góra
17.06.2017
17:00
Prądniczanka II Kraków
3:3
Strzelcy Kraków
17.06.2017
17:00
Dragon Szczyglice
2:7
Zwierzyniecki Kraków
17.06.2017
17:00
Dąbski Kraków
3:1
LOT Balice
17.06.2017
17:00
JKS Zelków
2:1
Wieczysta Kraków
17.06.2017
17:00
Bibiczanka Bibice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

07.06.2017
18:15
Krakus Swoszowice
3:1
Bratniak Kraków
17.06.2017
17:00
Sportowiec Modlniczka
2:1
Górzanka Nawojowa Góra
17.06.2017
17:00
Prądniczanka II Kraków
3:3
Strzelcy Kraków
17.06.2017
17:00
Dragon Szczyglice
2:7
Zwierzyniecki Kraków
17.06.2017
17:00
Dąbski Kraków
3:1
LOT Balice
17.06.2017
17:00
JKS Zelków
2:1
Wieczysta Kraków
Bibiczanka Bibice pauzuje.

26. kolejka 17.06.2017

07.06.2017
18:15
Krakus Swoszowice
3:1
Bratniak Kraków
17.06.2017
17:00
Sportowiec Modlniczka
2:1
Górzanka Nawojowa Góra
17.06.2017
17:00
Prądniczanka II Kraków
3:3
Strzelcy Kraków
17.06.2017
17:00
Dragon Szczyglice
2:7
Zwierzyniecki Kraków
17.06.2017
17:00
Dąbski Kraków
3:1
LOT Balice
17.06.2017
17:00
JKS Zelków
2:1
Wieczysta Kraków
Bibiczanka Bibice pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00
Znicz Pruszków
:
Warta Poznań
22.09.2017
19:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
0:0
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
1:2
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00