facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.08.2016

AKS Ujanowice
1:3
Olimpia Pisarzowa
13.08.2016
17:00
Orzeł Wojnarowa
3:1
Płomień Limanowa
13.08.2016
17:00
KS Zakopane
2:2
Jarmuta Szczawnica
13.08.2016
17:30
Helena Nowy Sącz
2:1
Łosoś Łososina Dolna
13.08.2016
17:00
Orawa Jabłonka
0:2
LKS Szaflary
13.08.2016
17:00
Zalesianka
5:4
Gród Podegrodzie
14.08.2016
17:00
Orkan Raba Wyżna
2:4
Sandecja II Nowy Sącz
14.08.2016
15:00
Kolejarz Stróże
3:2
Sokół Słopnice
15.08.2016
17:00

2. kolejka 20.08.2016

Gród Podegrodzie
4:1
Helena Nowy Sącz
20.08.2016
17:00
AKS Ujanowice
0:1
Sokół Słopnice
20.08.2016
17:00
Orkan Raba Wyżna
0:1
LKS Szaflary
20.08.2016
17:00
KS Zakopane
7:0
Orawa Jabłonka
20.08.2016
17:00
Jarmuta Szczawnica
6:0
Łosoś Łososina Dolna
21.08.2016
17:00
Płomień Limanowa
2:2
Zalesianka
21.08.2016
17:00
Orzeł Wojnarowa
0:1
Olimpia Pisarzowa
21.08.2016
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:1
Kolejarz Stróże
21.08.2016
17:00

3. kolejka 24.08.2016

Orawa Jabłonka
0:1
Jarmuta Szczawnica
24.08.2016
17:30
Orkan Raba Wyżna
1:1
KS Zakopane
24.08.2016
17:30
Kolejarz Stróże
2:1
LKS Szaflary
24.08.2016
17:30
AKS Ujanowice
2:6
Sandecja II Nowy Sącz
24.08.2016
17:30
Orzeł Wojnarowa
1:6
Sokół Słopnice
24.08.2016
17:30
Zalesianka
1:3
Olimpia Pisarzowa
24.08.2016
17:30
Helena Nowy Sącz
2:2
Płomień Limanowa
24.08.2016
17:30
Łosoś Łososina Dolna
0:2
Gród Podegrodzie
24.08.2016
17:30

4. kolejka 27.08.2016

Płomień Limanowa
4:1
Łosoś Łososina Dolna
27.08.2016
17:00
LKS Szaflary
4:2
AKS Ujanowice
27.08.2016
17:00
Jarmuta Szczawnica
5:1
Gród Podegrodzie
28.08.2016
17:00
Olimpia Pisarzowa
4:0
Helena Nowy Sącz
28.08.2016
17:00
Zalesianka
2:4
Sokół Słopnice
28.08.2016
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
5:0
Orzeł Wojnarowa
28.08.2016
17:00
Orawa Jabłonka
0:1
Orkan Raba Wyżna
28.08.2016
17:00
KS Zakopane
1:0
Kolejarz Stróże
25.03.2017
13:00

5. kolejka 03.09.2016

Helena Nowy Sącz
0:3
Sokół Słopnice
03.09.2016
16:30
Łosoś Łososina Dolna
1:2
Olimpia Pisarzowa
03.09.2016
16:30
Gród Podegrodzie
2:1
Płomień Limanowa
03.09.2016
16:30
Orkan Raba Wyżna
1:3
Jarmuta Szczawnica
04.09.2016
17:00
Kolejarz Stróże
3:0 v.o.
Orawa Jabłonka
04.09.2016
16:00
AKS Ujanowice
1:2
KS Zakopane
04.09.2016
16:00
Orzeł Wojnarowa
2:4
LKS Szaflary
04.09.2016
16:00
Zalesianka
5:0
Sandecja II Nowy Sącz
04.09.2016
15:30

6. kolejka 10.09.2016

LKS Szaflary
1:1
Zalesianka
10.09.2016
17:00
Orawa Jabłonka
2:0
AKS Ujanowice
10.09.2016
17:00
Jarmuta Szczawnica
1:3
Płomień Limanowa
11.09.2016
16:30
Olimpia Pisarzowa
3:3
Gród Podegrodzie
11.09.2016
16:30
Łosoś Łososina Dolna
1:1
Sokół Słopnice
11.09.2016
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
6:1
Helena Nowy Sącz
11.09.2016
17:30
KS Zakopane
0:0
Orzeł Wojnarowa
11.09.2016
13:00
Orkan Raba Wyżna
3:4
Kolejarz Stróże
11.09.2016
16:30

7. kolejka 17.09.2016

Helena Nowy Sącz
0:2
LKS Szaflary
17.09.2016
16:00
Gród Podegrodzie
0:6
Sokół Słopnice
17.09.2016
16:00
Płomień Limanowa
1:0
Olimpia Pisarzowa
17.09.2016
16:00
Kolejarz Stróże
3:3
Jarmuta Szczawnica
18.09.2016
16:30
AKS Ujanowice
0:4
Orkan Raba Wyżna
18.09.2016
16:00
Orzeł Wojnarowa
1:1
Orawa Jabłonka
18.09.2016
16:00
Łosoś Łososina Dolna
0:3
Sandecja II Nowy Sącz
18.09.2016
16:00
Zalesianka
4:2
KS Zakopane
31.05.2017
18:00

8. kolejka 24.09.2016

LKS Szaflary
4:0
Łosoś Łososina Dolna
24.09.2016
16:00
Jarmuta Szczawnica
1:1
Olimpia Pisarzowa
25.09.2016
16:00
Sokół Słopnice
3:0
Płomień Limanowa
25.09.2016
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
5:3
Gród Podegrodzie
25.09.2016
16:00
KS Zakopane
2:0
Helena Nowy Sącz
25.09.2016
16:00
Orawa Jabłonka
3:3
Zalesianka
25.09.2016
16:00
Orkan Raba Wyżna
4:0
Orzeł Wojnarowa
25.09.2016
15:00
Kolejarz Stróże
4:1
AKS Ujanowice
25.09.2016
16:00

9. kolejka 01.10.2016

Helena Nowy Sącz
0:0
Orawa Jabłonka
01.10.2016
15:30
Łosoś Łososina Dolna
1:0
KS Zakopane
01.10.2016
16:00
Płomień Limanowa
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
01.10.2016
15:30
AKS Ujanowice
0:2
Jarmuta Szczawnica
02.10.2016
16:00
Orzeł Wojnarowa
0:3
Kolejarz Stróże
02.10.2016
16:00
Zalesianka
3:2
Orkan Raba Wyżna
02.10.2016
15:00
Olimpia Pisarzowa
2:1
Sokół Słopnice
02.10.2016
15:00
Gród Podegrodzie
2:1
LKS Szaflary
12.10.2016
15:30

10. kolejka 08.10.2016

LKS Szaflary
1:1
Płomień Limanowa
08.10.2016
15:30
Orkan Raba Wyżna
5:3
Helena Nowy Sącz
08.10.2016
14:30
Jarmuta Szczawnica
3:2
Sokół Słopnice
09.10.2016
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Olimpia Pisarzowa
09.10.2016
15:30
KS Zakopane
2:1
Gród Podegrodzie
09.10.2016
14:00
Orawa Jabłonka
2:1
Łosoś Łososina Dolna
09.10.2016
15:00
Kolejarz Stróże
6:1
Zalesianka
09.10.2016
15:00
AKS Ujanowice
1:3
Orzeł Wojnarowa
09.10.2016
15:00

11. kolejka 15.10.2016

Zalesianka
0:2
AKS Ujanowice
15.10.2016
15:30
Helena Nowy Sącz
1:5
Kolejarz Stróże
15.10.2016
15:30
Gród Podegrodzie
2:1
Orawa Jabłonka
15.10.2016
15:30
Płomień Limanowa
3:1
KS Zakopane
15.10.2016
15:00
Orzeł Wojnarowa
0:2
Jarmuta Szczawnica
16.10.2016
15:00
Łosoś Łososina Dolna
6:0
Orkan Raba Wyżna
16.10.2016
14:00
Sokół Słopnice
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
16.10.2016
15:00
Olimpia Pisarzowa
1:0
LKS Szaflary
26.03.2017
14:00

12. kolejka 22.10.2016

AKS Ujanowice
4:2
Helena Nowy Sącz
22.10.2016
15:00
Sokół Słopnice
7:2
LKS Szaflary
23.10.2016
15:00
KS Zakopane
0:2
Olimpia Pisarzowa
23.10.2016
14:00
Orawa Jabłonka
0:1
Płomień Limanowa
23.10.2016
15:00
Orkan Raba Wyżna
1:3
Gród Podegrodzie
23.10.2016
14:00
Kolejarz Stróże
5:1
Łosoś Łososina Dolna
23.10.2016
14:00
Orzeł Wojnarowa
3:1
Zalesianka
23.10.2016
15:00
Jarmuta Szczawnica
5:3
Sandecja II Nowy Sącz
31.05.2017
17:00

13. kolejka 29.10.2016

Helena Nowy Sącz
0:1
Orzeł Wojnarowa
29.10.2016
15:00
Gród Podegrodzie
1:2
Kolejarz Stróże
29.10.2016
14:30
Zalesianka
4:4
Jarmuta Szczawnica
30.10.2016
14:30
Łosoś Łososina Dolna
0:0
AKS Ujanowice
30.10.2016
15:00
Płomień Limanowa
3:2
Orkan Raba Wyżna
30.10.2016
13:00
Olimpia Pisarzowa
2:1
Orawa Jabłonka
30.10.2016
14:30
Sokół Słopnice
6:1
KS Zakopane
30.10.2016
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
7:0
LKS Szaflary
30.10.2016
14:00

14. kolejka 05.11.2016

AKS Ujanowice
3:2
Gród Podegrodzie
05.11.2016
13:30
Jarmuta Szczawnica
0:3
LKS Szaflary
06.11.2016
13:30
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
KS Zakopane
06.11.2016
13:00
Orawa Jabłonka
1:3
Sokół Słopnice
06.11.2016
13:30
Orkan Raba Wyżna
0:4
Olimpia Pisarzowa
06.11.2016
13:00
Kolejarz Stróże
5:2
Płomień Limanowa
06.11.2016
13:30
Orzeł Wojnarowa
1:2
Łosoś Łososina Dolna
06.11.2016
13:30
Zalesianka
5:1
Helena Nowy Sącz
06.11.2016
13:30

15. kolejka 12.11.2016

Łosoś Łososina Dolna
4:2
Zalesianka
11.11.2016
13:00
Olimpia Pisarzowa
1:0
Kolejarz Stróże
11.11.2016
13:00
Helena Nowy Sącz
0:6
Jarmuta Szczawnica
12.11.2016
13:00
Gród Podegrodzie
7:2
Orzeł Wojnarowa
12.11.2016
13:00
Płomień Limanowa
1:5
AKS Ujanowice
12.11.2016
13:00
Sokół Słopnice
3:1
Orkan Raba Wyżna
26.03.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
7:0
Orawa Jabłonka
26.03.2017
13:00
LKS Szaflary
2:0
KS Zakopane
24.05.2017
17:00

16. kolejka 01.04.2017

Sokół Słopnice
2:2
Kolejarz Stróże
01.04.2017
16:00
Gród Podegrodzie
2:1
Zalesianka
01.04.2017
16:30
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Orkan Raba Wyżna
01.04.2017
15:00
Olimpia Pisarzowa
5:1
AKS Ujanowice
02.04.2017
13:00
Płomień Limanowa
0:2
Orzeł Wojnarowa
02.04.2017
14:00
Łosoś Łososina Dolna
2:0
Helena Nowy Sącz
02.04.2017
15:00
LKS Szaflary
3:2
Orawa Jabłonka
02.04.2017
14:00
Jarmuta Szczawnica
3:0
KS Zakopane
02.04.2017
16:00

17. kolejka 08.04.2017

Helena Nowy Sącz
1:1
Gród Podegrodzie
08.04.2017
16:00
Zalesianka
3:2
Płomień Limanowa
08.04.2017
16:30
Kolejarz Stróże
0:6
Sandecja II Nowy Sącz
08.04.2017
12:00
Łosoś Łososina Dolna
0:1
Jarmuta Szczawnica
09.04.2017
16:00
Olimpia Pisarzowa
4:1
Orzeł Wojnarowa
09.04.2017
15:00
Sokół Słopnice
2:2
AKS Ujanowice
09.04.2017
16:00
LKS Szaflary
4:4
Orkan Raba Wyżna
07.06.2017
18:00
Orawa Jabłonka
1:2
KS Zakopane
07.06.2017
18:00

18. kolejka 15.04.2017

Jarmuta Szczawnica
3:0
Orawa Jabłonka
15.04.2017
13:30
KS Zakopane
1:5
Orkan Raba Wyżna
15.04.2017
11:00
LKS Szaflary
4:2
Kolejarz Stróże
15.04.2017
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:1
AKS Ujanowice
15.04.2017
13:00
Sokół Słopnice
3:1
Orzeł Wojnarowa
15.04.2017
13:00
Olimpia Pisarzowa
2:1
Zalesianka
15.04.2017
14:00
Płomień Limanowa
1:0
Helena Nowy Sącz
15.04.2017
13:00
Gród Podegrodzie
2:3
Łosoś Łososina Dolna
15.04.2017
14:00

19. kolejka 22.04.2017

Orzeł Wojnarowa
1:4
Sandecja II Nowy Sącz
22.04.2017
16:00
AKS Ujanowice
2:3
LKS Szaflary
22.04.2017
16:00
Łosoś Łososina Dolna
4:1
Płomień Limanowa
23.04.2017
17:00
Sokół Słopnice
1:1
Zalesianka
23.04.2017
16:00
Helena Nowy Sącz
0:2
Olimpia Pisarzowa
10.05.2017
17:00
Gród Podegrodzie
3:2
Jarmuta Szczawnica
24.05.2017
18:00
Kolejarz Stróże
3:0 v.o.
KS Zakopane
24.05.2017
16:00
Orkan Raba Wyżna
0:3
Orawa Jabłonka
24.05.2017
18:00

20. kolejka 29.04.2017

Orawa Jabłonka
0:3
Kolejarz Stróże
29.04.2017
15:00
KS Zakopane
2:3
AKS Ujanowice
29.04.2017
16:00
LKS Szaflary
6:1
Orzeł Wojnarowa
29.04.2017
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
8:0
Zalesianka
29.04.2017
15:00
Sokół Słopnice
1:0
Helena Nowy Sącz
29.04.2017
16:00
Jarmuta Szczawnica
1:3
Orkan Raba Wyżna
30.04.2017
17:00
Olimpia Pisarzowa
3:1
Łosoś Łososina Dolna
30.04.2017
16:00
Płomień Limanowa
4:1
Gród Podegrodzie
10.05.2017
18:00

21. kolejka 03.05.2017

Płomień Limanowa
0:3
Jarmuta Szczawnica
03.05.2017
18:00
Gród Podegrodzie
1:2
Olimpia Pisarzowa
03.05.2017
17:00
Sokół Słopnice
2:2
Łosoś Łososina Dolna
03.05.2017
17:30
Helena Nowy Sącz
Sandecja II Nowy Sącz
03.05.2017
16:00
Zalesianka
1:6
LKS Szaflary
03.05.2017
17:00
Orzeł Wojnarowa
4:0
KS Zakopane
03.05.2017
16:00
AKS Ujanowice
2:2
Orawa Jabłonka
03.05.2017
15:00
Kolejarz Stróże
3:2
Orkan Raba Wyżna
03.05.2017
13:00

22. kolejka 06.05.2017

KS Zakopane
2:3
Zalesianka
06.05.2017
17:00
Jarmuta Szczawnica
0:2
Kolejarz Stróże
07.05.2017
17:00
Orkan Raba Wyżna
1:3
AKS Ujanowice
07.05.2017
17:00
Orawa Jabłonka
0:1
Orzeł Wojnarowa
07.05.2017
16:00
LKS Szaflary
5:0
Helena Nowy Sącz
07.05.2017
17:00
Sokół Słopnice
5:0
Gród Podegrodzie
07.05.2017
17:00
Olimpia Pisarzowa
3:1
Płomień Limanowa
07.05.2017
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:1
Łosoś Łososina Dolna
09.05.2017
17:30

23. kolejka 13.05.2017

Olimpia Pisarzowa
2:4
Jarmuta Szczawnica
13.05.2017
18:00
Płomień Limanowa
1:0
Sokół Słopnice
13.05.2017
17:00
Gród Podegrodzie
2:10
Sandecja II Nowy Sącz
13.05.2017
17:00
Helena Nowy Sącz
3:0
KS Zakopane
13.05.2017
16:00
Zalesianka
7:2
Orawa Jabłonka
13.05.2017
17:00
Orzeł Wojnarowa
4:1
Orkan Raba Wyżna
13.05.2017
16:00
Łosoś Łososina Dolna
0:4
LKS Szaflary
14.05.2017
17:00
AKS Ujanowice
2:2
Kolejarz Stróże
14.05.2017
17:00

24. kolejka 17.05.2017

Jarmuta Szczawnica
4:4
AKS Ujanowice
17.05.2017
18:00
Kolejarz Stróże
2:2
Orzeł Wojnarowa
17.05.2017
18:00
Orkan Raba Wyżna
4:2
Zalesianka
17.05.2017
17:30
Orawa Jabłonka
1:1
Helena Nowy Sącz
17.05.2017
18:00
KS Zakopane
0:2
Łosoś Łososina Dolna
17.05.2017
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:1
Płomień Limanowa
17.05.2017
18:00
Sokół Słopnice
3:3
Olimpia Pisarzowa
17.05.2017
17:00
LKS Szaflary
3:0
Gród Podegrodzie
31.05.2017
17:30

25. kolejka 20.05.2017

Olimpia Pisarzowa
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
20.05.2017
17:00
Płomień Limanowa
0:6
LKS Szaflary
20.05.2017
18:00
Gród Podegrodzie
8:1
KS Zakopane
20.05.2017
17:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0 v.o.
Orawa Jabłonka
20.05.2017
17:30
Helena Nowy Sącz
0:4
Orkan Raba Wyżna
20.05.2017
17:00
Zalesianka
3:0
Kolejarz Stróże
20.05.2017
17:00
Orzeł Wojnarowa
6:1
AKS Ujanowice
20.05.2017
18:00
Sokół Słopnice
1:3
Jarmuta Szczawnica
21.05.2017
17:00

26. kolejka 27.05.2017

AKS Ujanowice
4:1
Zalesianka
27.05.2017
17:00
KS Zakopane
0:1
Płomień Limanowa
27.05.2017
17:00
LKS Szaflary
1:0
Olimpia Pisarzowa
27.05.2017
18:00
Jarmuta Szczawnica
2:2
Orzeł Wojnarowa
28.05.2017
17:00
Kolejarz Stróże
3:0
Helena Nowy Sącz
28.05.2017
17:00
Orkan Raba Wyżna
3:1
Łosoś Łososina Dolna
28.05.2017
16:00
Orawa Jabłonka
2:1
Gród Podegrodzie
28.05.2017
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
6:1
Sokół Słopnice
28.05.2017
17:00

27. kolejka 03.06.2017

Płomień Limanowa
2:2
Orawa Jabłonka
03.06.2017
17:30
Gród Podegrodzie
4:1
Orkan Raba Wyżna
03.06.2017
17:00
Helena Nowy Sącz
5:0
AKS Ujanowice
03.06.2017
17:00
Zalesianka
2:1
Orzeł Wojnarowa
03.06.2017
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Jarmuta Szczawnica
04.06.2017
17:00
LKS Szaflary
4:0
Sokół Słopnice
04.06.2017
18:00
Olimpia Pisarzowa
3:0
KS Zakopane
04.06.2017
17:00
Łosoś Łososina Dolna
1:1
Kolejarz Stróże
04.06.2017
17:00

28. kolejka 10.06.2017

Jarmuta Szczawnica
4:4
Zalesianka
10.06.2017
17:00
Orzeł Wojnarowa
3:3
Helena Nowy Sącz
10.06.2017
17:00
Orkan Raba Wyżna
4:0
Płomień Limanowa
10.06.2017
18:00
KS Zakopane
3:0 v.o.
Sokół Słopnice
10.06.2017
16:00
LKS Szaflary
9:0
Sandecja II Nowy Sącz
10.06.2017
18:00
AKS Ujanowice
3:1
Łosoś Łososina Dolna
11.06.2017
17:00
Kolejarz Stróże
1:1
Gród Podegrodzie
11.06.2017
17:00
Orawa Jabłonka
2:4
Olimpia Pisarzowa
11.06.2017
17:00

29. kolejka 15.06.2017

Gród Podegrodzie
0:1
AKS Ujanowice
26.03.2017
14:00
LKS Szaflary
4:0
Jarmuta Szczawnica
14.06.2017
18:30
Płomień Limanowa
2:2
Kolejarz Stróże
14.06.2017
18:00
KS Zakopane
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
15.06.2017
17:00
Sokół Słopnice
8:1
Orawa Jabłonka
15.06.2017
16:00
Olimpia Pisarzowa
2:1
Orkan Raba Wyżna
15.06.2017
17:00
Łosoś Łososina Dolna
2:2
Orzeł Wojnarowa
15.06.2017
15:00
Helena Nowy Sącz
2:3
Zalesianka
15.06.2017
17:00

30. kolejka 17.06.2017

Jarmuta Szczawnica
7:1
Helena Nowy Sącz
17.06.2017
17:30
Zalesianka
3:5
Łosoś Łososina Dolna
17.06.2017
17:30
Orzeł Wojnarowa
5:2
Gród Podegrodzie
17.06.2017
17:30
AKS Ujanowice
3:1
Płomień Limanowa
17.06.2017
17:30
Kolejarz Stróże
0:6
Olimpia Pisarzowa
17.06.2017
17:30
Orkan Raba Wyżna
3:0
Sokół Słopnice
17.06.2017
17:30
Orawa Jabłonka
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
17.06.2017
17:30
KS Zakopane
2:2
LKS Szaflary
17.06.2017
17:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:30
Jarmuta Szczawnica
7:1
Helena Nowy Sącz
17.06.2017
17:30
Zalesianka
3:5
Łosoś Łososina Dolna
17.06.2017
17:30
Orzeł Wojnarowa
5:2
Gród Podegrodzie
17.06.2017
17:30
AKS Ujanowice
3:1
Płomień Limanowa
17.06.2017
17:30
Kolejarz Stróże
0:6
Olimpia Pisarzowa
17.06.2017
17:30
Orkan Raba Wyżna
3:0
Sokół Słopnice
17.06.2017
17:30
Orawa Jabłonka
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
17.06.2017
17:30
KS Zakopane
2:2
LKS Szaflary

30. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:30
Jarmuta Szczawnica
7:1
Helena Nowy Sącz
17.06.2017
17:30
Zalesianka
3:5
Łosoś Łososina Dolna
17.06.2017
17:30
Orzeł Wojnarowa
5:2
Gród Podegrodzie
17.06.2017
17:30
AKS Ujanowice
3:1
Płomień Limanowa
17.06.2017
17:30
Kolejarz Stróże
0:6
Olimpia Pisarzowa
17.06.2017
17:30
Orkan Raba Wyżna
3:0
Sokół Słopnice
17.06.2017
17:30
Orawa Jabłonka
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
17.06.2017
17:30
KS Zakopane
2:2
LKS Szaflary

Wiadomości ligowe


I liga polska

Ruch Chorzów
:
Zagłębie Sosnowiec
27.05.2018
12:45
Stomil Olsztyn
:
Stal Mielec
27.05.2018
12:45
Pogoń Siedlce
:
Puszcza Niepołomice
27.05.2018
12:45
GKS Tychy
:
Odra Opole
27.05.2018
12:45
Górnik Łęczna
:
Raków Częstochowa
27.05.2018
12:45
Miedź Legnica
:
Chojniczanka Chojnice
27.05.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wigry Suwałki
27.05.2018
12:45
Olimpia Grudziądz
:
GKS Katowice
27.05.2018
12:45
Bytovia Bytów
:
Chrobry Głogów
27.05.2018
12:45

II liga polska

ROW Rybnik
2:1
GKS Jastrzębie
26.05.2018
17:00
MKS Kluczbork
2:0
Błękitni Stargard
26.05.2018
17:00
Garbarnia Kraków
1:1
Warta Poznań
26.05.2018
17:00
Rozwój Katowice
0:2
ŁKS Łódź
26.05.2018
17:00
Radomiak Radom
2:2
Wisła Puławy
26.05.2018
17:00
Gryf Wejherowo
2:1
GKS Bełchatów
26.05.2018
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Znicz Pruszków
26.05.2018
17:00
Gwardia Koszalin
3:3
Stal Stalowa Wola
26.05.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Olimpia Elbląg
26.05.2018
17:00

III liga (gr. IV)

Avia Świdnik
1:4
Podhale Nowy Targ
26.05.2018
15:00
Wisła Sandomierz
3:0
Karpaty K.
26.05.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Unia Tarnów
26.05.2018
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Podlasie Biała Podlaska
26.05.2018
17:00
Soła Oświęcim
1:1
JKS Jarosław
26.05.2018
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Resovia Rzeszów
26.05.2018
17:00
Chełmianka Chełm
0:2
Motor Lublin
26.05.2018
17:00
Stal Rzeszów
0:2
KSZO Ostrowiec Św.
26.05.2018
18:00
MKS Trzebinia-Siersza
0:1
Spartakus Daleszyce
26.05.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
:
Soła Oświęcim
30.05.2018
17:00
MKS Trzebinia-Siersza
:
Stal Rzeszów
30.05.2018
17:00
JKS Jarosław
:
Wiślanie Jaśkowice
30.05.2018
18:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Avia Świdnik
30.05.2018
17:00
Resovia Rzeszów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2018
17:00
Podhale Nowy Targ
:
KSZO Ostrowiec Św.
30.05.2018
17:00
Karpaty K.
:
Chełmianka Chełm
30.05.2018
17:00
Motor Lublin
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
30.05.2018
19:00
Unia Tarnów
:
Wisła Sandomierz
30.05.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
1:1
Clepardia Kraków
26.05.2018
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Wiślanka Grabie
26.05.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
1:4
Pcimianka Pcim
26.05.2018
17:00
KS Olkusz
1:0
Sosnowianka Stanisław Dln
26.05.2018
17:30
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Orzeł Ryczów
26.05.2018
11:00
Hutnik Kraków
4:0
TS Węgrzce
27.05.2018
17:00
Górnik Wieliczka
1:2
Beskid Andrychów
27.05.2018
11:00
TS Węgrzce
:
Górnik Wieliczka
30.05.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
2:1
Tuchovia Tuchów
26.05.2018
11:00
Glinik Gorlice
0:1
Watra Białka Tatrzańska
26.05.2018
18:00
BKS Bochnia
2:3
Lubań Maniowy
26.05.2018
17:30
Poprad Muszyna
0:0
MLKS Żabno
27.05.2018
16:00
GKS Drwinia
3:0 v.o.
KS Tymbark
27.05.2018
17:00
Olimpia Pisarzowa
1:0
Poprad Rytro
27.05.2018
17:00
Limanovia Limanowa
2:2
Wolania Wola Rzędzińska
27.05.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Glinik Gorlice
30.05.2018
18:00
MLKS Żabno
:
Olimpia Pisarzowa
30.05.2018
18:00
Poprad Rytro
:
Sandecja II Nowy Sącz
30.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Spójnia Osiek
2:1
Prądniczanka Kraków
26.05.2018
17:00
Bolesław Bukowno
0:2
Grębałowianka Kraków
26.05.2018
18:00
Sokół Kocmyrzów
2:0
Przemsza Klucze
26.05.2018
11:00
Przebój Wolbrom
1:2
Orzeł Iwanowice
26.05.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
0:2
Proszowianka Proszowice
26.05.2018
11:00
Bibiczanka Bibice
1:3
Słomniczanka Słomniki
27.05.2018
17:00
Strażak Przybysławice
0:3
Piliczanka Pilica
27.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Świt Krzeszowice
0:2
Iskra Radwanowice
26.05.2018
17:00
Wisła Jeziorzany
1:0
Bronowianka Kraków
26.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
1:2
Skawinka Skawina
26.05.2018
12:00
Błękitni Modlnica
2:3
Borek Kraków
26.05.2018
18:00
Prokocim Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
26.05.2018
15:00
Kmita Zabierzów
1:0
Piast Wołowice
26.05.2018
15:00
Garbarnia II Kraków
1:2
Kaszowianka Kaszów
27.05.2018
11:00
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
30.05.2018
18:00
Kmita Zabierzów
:
Garbarnia II Kraków
30.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
4:1
Tempo Rzeszotary
26.05.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Czarni Staniątki
26.05.2018
17:00
Karpaty Siepraw
0:4
Gdovia Gdów
26.05.2018
17:00
Orzeł Myślenice
2:0
Wolni Kłaj
26.05.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
Targowianka Targowisko
26.05.2018
17:00
LKS Mogilany
4:1
Zielonka Gamar Wrząsowice
26.05.2018
17:30
Pasternik Ochojno
2:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
2:2
Zatorzanka Zator
26.05.2018
11:00
Garbarz Zembrzyce
3:3
Brzezina Osiek
26.05.2018
17:00
Tempo Białka
3:0
Niwa Nowa Wieś
26.05.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
4:1
Zagórzanka Zagórze
26.05.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:2
Naroże
26.05.2018
11:00
Dąb Paszkówka
2:1
LKS Żarki
26.05.2018
17:00
LKS Jawiszowice
5:1
KS Chełmek
27.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Okocimski Brzesko
3:0 v.o.
Tarnavia
26.05.2018
17:00
Olimpia B.
6:1
Strażak Mokrzyska
26.05.2018
18:00
Radłovia Radłów
1:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
26.05.2018
17:00
LKS Gnojnik
1:1
Rylovia Rylowa
26.05.2018
14:00
Naprzód Sobolów
1:2
Jadowniczanka Jadowniki
27.05.2018
18:00
Olimpia Kąty
2:0
Sokół Borzęcin Górny
27.05.2018
17:00
Orzeł Dębno
5:2
Sokół Maszkienice
27.05.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
0:3
LUKS Skrzyszów
26.05.2018
17:00
Łukovia Łukowa
1:0
LKS Wietrzychowice
26.05.2018
18:00
LKS Nowa Jastrząbka
3:4
Victoria Koszyce Małe
26.05.2018
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.05.2018
18:00
Olimpia Wojnicz
8:1
MLKS II Żabno
26.05.2018
17:00
KS US Śmigno
4:2
Wisła Szczucin
27.05.2018
11:30
GLKS Gromnik
2:4
Zorza Zaczarnie
27.05.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
4:0
Ciężkowianka Ciężkowice
27.05.2018
17:00
MLKS II Żabno
:
Metal Tarnów
29.05.2018
18:00
Zorza Zaczarnie
:
Dunajec Zbylitowska Góra
30.05.2018
18:00
LUKS Skrzyszów
:
LKS Nowa Jastrząbka
30.05.2018
18:00
LKS Wietrzychowice
:
KS US Śmigno
30.05.2018
17:00
Victoria Koszyce Małe
:
Łukovia Łukowa
30.05.2018
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Olimpia Wojnicz
30.05.2018
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Dunajec Zakliczyn
30.05.2018
18:00
Wisła Szczucin
:
GLKS Gromnik
30.05.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
2:0
Zalesianka
26.05.2018
17:00
Orkan Szczyrzyc
4:1
Płomień Limanowa
26.05.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:5
LKS Szaflary
27.05.2018
16:00
Orkan Raba Wyżna
4:2
Gród Podegrodzie
27.05.2018
17:00
AKS Ujanowice
1:2
Orzeł Wojnarowa
27.05.2018
17:00
Bobowa
2:3
Kolejarz Stróże
27.05.2018
18:00
LKS Rupniów
0:2
Skalnik Kamionka Wielka
27.05.2018
17:00
Huragan Waksmund
2:5
Jarmuta
27.05.2018
14:00
LKS Szaflary
:
Zalesianka
30.05.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Bobowa
30.05.2018
18:00
Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
30.05.2018
18:00
Gród Podegrodzie
:
Orkan Szczyrzyc
30.05.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
1:1
Orzeł Bębło
26.05.2018
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
1:1
Partyzant Dojazdów
26.05.2018
11:00
LKS Niedźwiedź
0:3
Hutnik II Kraków
26.05.2018
17:00
MKS Skała 2004
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
27.05.2018
17:00
Pogoń Wronin
3:3
Juvenia Prandocin
27.05.2018
17:00
Szreniawa Koszyce
4:1
Ekler Baranówka
27.05.2018
16:00
Strażak Goszcza
4:3
Maszycanka Maszyce
27.05.2018
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
LKS Niedźwiedź
30.05.2018
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Pogoń Wronin
30.05.2018
17:30
Ekler Baranówka
:
Czarni 03 Grzegorzowice
30.05.2018
18:00
Partyzant Dojazdów
:
Strażak Goszcza
30.05.2018
17:00
Hutnik II Kraków
:
Szreniawa Koszyce
30.05.2018
17:00

Klasa A (Kraków II)

Prądniczanka II Kraków
1:4
Górzanka Nawojowa Góra
26.05.2018
17:00
LOT Balice
1:5
Zwierzyniecki Kraków
26.05.2018
11:00
Sportowiec Modlniczka
2:1
JKS Zelków
26.05.2018
18:00
Krakus Swoszowice
4:0
Dragon Szczyglice
26.05.2018
17:00
Dąbski Kraków
2:2
Liszczanka Liszki
26.05.2018
17:00
Wanda Nowa Huta
3:2
Bratniak Kraków
26.05.2018
18:00
Wawel Kraków
3:0
Podgórze Kraków
27.05.2018
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Wawel Kraków
30.05.2018
18:00
Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
30.05.2018
18:00
Liszczanka Liszki
:
Wanda Nowa Huta
30.05.2018
18:00
JKS Zelków
:
Krakus Swoszowice
30.05.2018
18:00
Prądniczanka II Kraków
:
Dąbski Kraków
30.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków III)

LKS Libertów
0:1
Gajowianka Gaj
26.05.2018
17:00
Tramwaj Kraków
2:3
Bieżanowianka Kraków
26.05.2018
17:30
Lotnik Kryspinów
1:1
Nadwiślan Rusocice
26.05.2018
17:00
Sokół Rybna
1:4
Armatura Kraków
26.05.2018
17:00
Iskra Krzęcin
1:1
Wisła Czernichów
26.05.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
5:1
Cedronka Wola Radziszowska
27.05.2018
11:00
Tęcza Piekary
8:2
Strażak Rączna
27.05.2018
16:00
Strażak Rączna
:
Armatura Kraków
30.05.2018
18:00
Lotnik Kryspinów
:
LKS Libertów
30.05.2018
18:00
Iskra Krzęcin
:
Wiślanie II Jaśkowice
30.05.2018
18:30
Nadwiślan Rusocice
:
Cedronka Wola Radziszowska
30.05.2018
18:00

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
:
Złomex Branice
26.05.2018
17:30
LKS Śledziejowice
6:0
Zieloni Niegowić
26.05.2018
17:00
Wiarusy Igołomia
0:1
Wilga Koźmice Wielkie
27.05.2018
17:30
Strażak Kokotów
0:0
Zryw Szarów
27.05.2018
17:00
Piast Łapanów
4:4
Błękitni Bodzanów
27.05.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
3:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
27.05.2018
18:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice
30.05.2018
18:00

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
1:1
Górki Myślenice
26.05.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
0:1
LKS Trzebunia
26.05.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
0:0
Iskra Głogoczów
26.05.2018
17:00
Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
27.05.2018
14:30
Beskid Tokarnia
8:1
Orzeł Nowa Wieś
27.05.2018
16:30
Topór Tenczyn
4:1
LKS Rudnik
27.05.2018
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Wróblowianka Wróblowice
27.05.2018
18:00
Górki Myślenice
:
Wrzosy Osieczany
30.05.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
:
Jordan Sum Zakliczyn
30.05.2018
18:00

Klasa A (Olkusz)

Northstar Miechów
3:8
Pilica Wierbka
26.05.2018
18:00
Pogoń Miechów
4:4
Olimpia Łobzów
26.05.2018
17:00
Promień Przeginia
3:1
Spartak Charsznica
26.05.2018
11:00
Centuria Chechło
3:5
Hetman Dłużec
26.05.2018
17:00
Wielmożanka Wielmoża
0:1
Prądnik Sułoszowa
26.05.2018
17:30
Unia Jaroszowiec
1:0
Legion Bydlin
26.05.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:3
Leśnik Gorenice
27.05.2018
18:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
2:2
Arka Babice
26.05.2018
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Victoria Zalas
26.05.2018
17:30
Fablok Chrzanów
8:1
Jutrzenka Ostrężnica
26.05.2018
17:00
Wolanka Wola Filipowska
2:3
Błyskawica Myślachowice
26.05.2018
17:30
Promyk Bolęcin
3:2
UKS Dulowa
27.05.2018
17:30
Korona Lgota
0:1
MKS Alwernia
27.05.2018
14:30

Klasa B (Kraków I)

Orzeł II Iwanowice
5:1
Zawisza Sulechów
26.05.2018
17:30
Kapitol Racławice
4:1
Polonia Wilczkowice
27.05.2018
15:00
Agricola Klimontów
:
Sparta Skrzeszowice
27.05.2018
12:00
Płomień Kościelec
2:3
Trątnowianka Trątnowice
27.05.2018
17:00
Słomniczanka II Słomniki
0:3 v.o.
Novi Narama
27.05.2018
12:00
Orzeł II Iwanowice
:
Polonia Wilczkowice
30.05.2018
17:00

Klasa B (Kraków II)

Płomień Jerzmanowice
6:3
Fitball Szklary
26.05.2018
17:00
Tyniec Kraków
2:2
Strzelcy Kraków
26.05.2018
18:00
Orlęta Rudawa
7:0
Orzeł II Bębło
26.05.2018
18:00
Potok Więckowice
2:1
Błękitni II Modlnica
26.05.2018
18:00
Niegoszowianka
2:1
Wisła Rząska
27.05.2018
16:00
TKKF Kliny Kraków
10:2
Bronowicki Kraków
27.05.2018
13:00
Tyniec Kraków
:
Wisła Rząska
29.05.2018
18:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
2:1
Płomień Kostrze
26.05.2018
14:30
Rzozovia Rzozów
1:2
Trzebol Wielkie Drogi
26.05.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
3:4
Radziszowianka II
27.05.2018
17:00
Piast S.
2:2
Pychowianka Kraków
27.05.2018
18:00
Wisła II Jeziorzany
0:4
Pozowianka Pozowice
27.05.2018
17:00
Błękitni Czułówek
8:3
Gwiazda Ściejowice
27.05.2018
12:00
Pozowianka Pozowice
:
Gwiazda Ściejowice
30.05.2018
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
4:0
Naprzód Ochmanów
26.05.2018
18:00
Gwiazda Brzegi
4:0
Promień Zakrzowiec
26.05.2018
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:2
Start Brzezie
26.05.2018
18:00
Czarnochowice
4:0
Błyskawica Wyciąże
26.05.2018
17:00
Contra Sułków
1:0
Batory Wola Batorska
26.05.2018
17:00
Gdovia II Gdów
3:0
Sokół Chorągwica
26.05.2018
18:00
Gryf Wiatowice
:
Rożnowa
27.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
1:1
Orzeł II Myślenice
26.05.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
3:1
Jawor Jawornik
27.05.2018
16:00
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
27.05.2018
17:00
Staw Polanka
9:0
Karpaty II Siepraw
27.05.2018
17:30
Cyrhla Krzczonów
3:1
Hejnał Krzyszkowice
27.05.2018
16:00
Dukla Bysina
:
Grodzisko Raciechowice
27.05.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Przemsza II Klucze
0:0
Błysk Zederman
27.05.2018
16:00
Laskowianka Laski
1:1
Stare Bukowno
27.05.2018
16:00
Hetman Dłużec
1:11
Spójnia II Osiek
27.05.2018
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Dłubnia Trzyciąż
0:1
Orzeł K.
26.05.2018
17:00
Victoria Smroków
1:2
Sokół Gołaczewy
26.05.2018
18:00
Zryw Przesławice
:
Błękitni Falniów
27.05.2018
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
9:1
Nidzica Słaboszów
27.05.2018
11:00
Błyskawica Kolbark
2:0
Czapla Czaple Male
27.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
1:5
Olimpia Czaple Wielkie
26.05.2018
14:00
Iskra Pałecznica
4:1
Albertus Kraków
27.05.2018
17:00
LKS Polanowice
6:1
Milenium Radziemice
27.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków II)

Clepardia II Kraków
2:5
Gajowianka II Gaj
27.05.2018
13:00
Universum Kraków
0:3
Pogoń Skotniki
27.05.2018
17:00
Grom Kraków
1:3
Rybitwy Kraków
27.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Nadwiślan II Rusocice
:
Topór Aleksandrowice
27.05.2018
17:30
Sparta Przeginia Duchowna
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
27.05.2018
17:00
Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Nadwiślan II Rusocice
30.05.2018
18:00
Topór Aleksandrowice
:
Lotnik II Kryspinów
30.05.2018
18:00
Sankowia Sanka
:
Sparta Przeginia Duchowna
30.05.2018
18:00

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
26.05.2018
 
Ledniczanka
1:5
Wiarusy II
26.05.2018
17:00
Start II Brzezie
0:6
Tęcza Słomiróg
27.05.2018
18:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
2:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
27.05.2018
11:00
Górnik II Wieliczka
3:3
Złomex II Branice
27.05.2018
18:00
Czarnochowice II
5:1
Contra II
27.05.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Cracovia Kraków
3:0
MOSP Białystok
26.05.2018
12:00
ŁKS Łódź
0:1
Stomil
26.05.2018
13:30
Jagiellonia
1:2
Wisła Kraków
26.05.2018
11:00
Polonia Warszawa
8:1
Znicz Pruszków
26.05.2018
18:00
Wisła Płock
2:2
Legia Warszawa
26.05.2018
12:00
Motor Lublin
3:3
SMS Łódź
27.05.2018
16:00
Resovia Rzeszów
2:5
AS Progres Kraków
27.05.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
0:4
Garbarnia Kraków
26.05.2018
10:00
Sokół Słopnice
3:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.05.2018
10:00
Soła Oświęcim
3:1
SMS Kraków
27.05.2018
11:00
Profi Zielonki
2:3
Unia Tarnów
27.05.2018
10:00
Limanovia Limanowa
0:2
Hutnik Kraków
27.05.2018
17:30
Puszcza Niepołomice
3:1
AS Progres II
27.05.2018
11:00
Dalin Myślenice
0:5
Sandecja Nowy Sącz
27.05.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Sokół Słopnice
30.05.2018
18:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Resovia Rzeszów
2:1
Korona Kielce
26.05.2018
12:00
Stal Mielec
1:1
Karpaty Krosno
26.05.2018
12:00
Juventa
0:0
KKP Korona Kielce
26.05.2018
14:00
Cracovia Kraków
0:1
Motor Lublin
27.05.2018
14:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
3:0
Tarnovia Tarnów
26.05.2018
10:00
Dunajec Ostrowsko
0:4
Wisła Kraków
26.05.2018
11:00
AP 21 Kraków
4:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
27.05.2018
12:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
6:2
Soła Oświęcim
26.05.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
3:2
Okocimski Brzesko
26.05.2018
13:30
Dąb P.
4:0
Hutnik Kraków
26.05.2018
11:00
Pcimianka
:
Wiatr Ludźmierz
28.05.2018
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
2:5
AS Progres Kraków
26.05.2018
10:00
Beskid A.
5:0
Limanovia
26.05.2018
10:00
Cracovia Kraków
5:0
Krakus Nowa Huta
26.05.2018
15:00
Sokół Stary Sącz
4:4
Unia Tarnów
26.05.2018
11:00
Beskid A.
:
Cracovia Kraków
29.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
1:0
Karol Wadowice
26.05.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:4
Górnik Wieliczka
26.05.2018
12:00
Orzeł Myślenice
0:1
Glinik
27.05.2018
11:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Beskid Tokarnia
0:3 v.o.
Gdovia Gdów
26.05.2018
 
Contra Sułków
0:8
Gościbia Sułkowice
27.05.2018
11:00
UKS Sygneczów
1:2
Górnik Wieliczka
27.05.2018
11:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
3:2
Medyk Konin
27.05.2018
17:30
Czarni Sosnowiec
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
27.05.2018
17:30
SMS Łódź
6:0
Olimpia Szczecin
27.05.2018
16:00
Mitech Żywiec
0:1
AZS UJ Kraków
27.05.2018
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
5:1
Unifreeze Górzno
27.05.2018
16:00
Czwórka Radom
1:5
AZS Wrocław
27.05.2018
16:00

I liga polska kobiet (Południe)

ISD-AJD Częstochowa
1:5
Praga Warszawa
26.05.2018
13:00
GKS Katowice
15:0
Wanda Nowa Huta
27.05.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
4:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.05.2018
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:0
Rolnik Głogówek
27.05.2018
16:00

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Red Dragons Pniewy
3:4
Clearex Chorzów
27.05.2018
18:00
Piast Gliwice
3:0
FC Toruń
27.05.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa (gr.spadkowa)

Słoneczny Stok Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
27.05.2018
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
0:5
AZS UŚ Katowice
27.05.2018
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
6:4
AZS UG Gdańsk
27.05.2018
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
28.05.2018
18:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
28.05.2018
19:00
Garbarnia Kraków
:
Dąbski
28.05.2018
19:30
Clepardia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
28.05.2018
18:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
28.05.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
:
Prądniczanka Kraków
28.05.2018
18:00
Borek Kraków
:
Wieczysta Kraków
28.05.2018
18:30
Strzelcy
:
Victoria Kobierzyn
28.05.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Tyniec Kraków
28.05.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Krakus Swoszowice
28.05.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny