facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.08.2016

Cedron Brody
0:2
Tempo Białka
13.08.2016
14:00
LKS Jawiszowice
2:0
LKS Żarki
13.08.2016
17:00
Victoria Zalas
1:2
Brzezina Osiek
13.08.2016
17:00
Niwa Nowa Wieś
1:0
KS Chełmek
13.08.2016
16:00
Nadwiślanin Gromiec
4:2
Garbarz Zembrzyce
13.08.2016
17:00
Dąb Paszkówka
1:2
Halniak Maków Podhalański
14.08.2016
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:4
Orzeł Ryczów
14.08.2016
17:00
Zagórzanka Zagórze
2:0
Górnik Libiąż
15.08.2016
17:00
pauzuje.

2. kolejka 20.08.2016

Górnik Libiąż
1:3
Garbarz Zembrzyce
20.08.2016
15:00
KS Chełmek
1:0
Nadwiślanin Gromiec
20.08.2016
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Niwa Nowa Wieś
20.08.2016
17:00
Brzezina Osiek
4:1
Dąb Paszkówka
20.08.2016
17:00
Cedron Brody
0:7
LKS Jawiszowice
20.08.2016
17:00
Halniak Maków Podhalański
1:3
Orzeł Ryczów
21.08.2016
17:00
LKS Żarki
3:1
Victoria Zalas
21.08.2016
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:1
Tempo Białka
21.08.2016
17:00
pauzuje.

3. kolejka 27.08.2016

Garbarz Zembrzyce
0:1
KS Chełmek
27.08.2016
17:00
Nadwiślanin Gromiec
2:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
27.08.2016
17:00
Niwa Nowa Wieś
3:2
Halniak Maków Podhalański
27.08.2016
16:00
Orzeł Ryczów
2:0
Brzezina Osiek
27.08.2016
17:00
Victoria Zalas
0:1
Cedron Brody
27.08.2016
17:00
LKS Jawiszowice
1:2
Zagórzanka Zagórze
27.08.2016
17:00
Tempo Białka
7:0
Górnik Libiąż
27.08.2016
17:00
Dąb Paszkówka
1:6
LKS Żarki
28.08.2016
17:00
pauzują.

4. kolejka 31.08.2016

Górnik Libiąż
2:2
KS Chełmek
31.08.2016
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:2
Garbarz Zembrzyce
31.08.2016
17:30
Halniak Maków Podhalański
0:2
Nadwiślanin Gromiec
31.08.2016
17:30
Brzezina Osiek
3:1
Niwa Nowa Wieś
31.08.2016
17:00
LKS Żarki
0:0
Orzeł Ryczów
31.08.2016
17:00
Cedron Brody
1:1
Dąb Paszkówka
31.08.2016
17:30
Zagórzanka Zagórze
3:1
Victoria Zalas
31.08.2016
17:30
Tempo Białka
0:3
LKS Jawiszowice
31.08.2016
17:30
pauzuje.

5. kolejka 03.09.2016

LKS Jawiszowice
5:0
Górnik Libiąż
03.09.2016
17:00
Victoria Zalas
3:4
Tempo Białka
03.09.2016
17:00
Orzeł Ryczów
1:0
Cedron Brody
03.09.2016
17:00
Niwa Nowa Wieś
4:2
LKS Żarki
03.09.2016
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:1
Brzezina Osiek
03.09.2016
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:0
Halniak Maków Podhalański
03.09.2016
17:00
KS Chełmek
9:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
03.09.2016
17:00
Dąb Paszkówka
0:1
Zagórzanka Zagórze
04.09.2016
17:00
pauzuje.

6. kolejka 10.09.2016

Górnik Libiąż
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.09.2016
17:00
Brzezina Osiek
0:1
Garbarz Zembrzyce
10.09.2016
17:00
Cedron Brody
1:0
Niwa Nowa Wieś
10.09.2016
17:00
LKS Jawiszowice
7:0
Victoria Zalas
10.09.2016
17:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
KS Chełmek
11.09.2016
17:00
LKS Żarki
0:1
Nadwiślanin Gromiec
11.09.2016
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:2
Orzeł Ryczów
11.09.2016
17:00
Tempo Białka
3:0
Dąb Paszkówka
11.09.2016
17:00
pauzuje.

7. kolejka 17.09.2016

Dąb Paszkówka
2:2
LKS Jawiszowice
17.09.2016
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:1
Zagórzanka Zagórze
17.09.2016
16:00
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Cedron Brody
17.09.2016
11:00
Garbarz Zembrzyce
4:0
LKS Żarki
17.09.2016
17:00
KS Chełmek
3:1
Brzezina Osiek
17.09.2016
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Halniak Maków Podhalański
17.09.2016
16:00
Victoria Zalas
4:1
Górnik Libiąż
18.09.2016
16:00
Orzeł Ryczów
3:2
Tempo Białka
18.09.2016
17:00
pauzuje.

8. kolejka 24.09.2016

Górnik Libiąż
1:5
Halniak Maków Podhalański
24.09.2016
16:00
Brzezina Osiek
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
24.09.2016
16:00
LKS Żarki
0:2
KS Chełmek
24.09.2016
16:00
Cedron Brody
1:2
Garbarz Zembrzyce
24.09.2016
16:00
Zagórzanka Zagórze
1:6
Nadwiślanin Gromiec
24.09.2016
16:00
LKS Jawiszowice
2:2
Orzeł Ryczów
24.09.2016
16:00
Victoria Zalas
4:1
Dąb Paszkówka
24.09.2016
16:00
Tempo Białka
3:3
Niwa Nowa Wieś
25.09.2016
16:00
pauzuje.

9. kolejka 01.10.2016

Orzeł Ryczów
5:2
Victoria Zalas
01.10.2016
16:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
LKS Jawiszowice
01.10.2016
16:00
Nadwiślanin Gromiec
1:2
Tempo Białka
01.10.2016
15:30
Garbarz Zembrzyce
3:2
Zagórzanka Zagórze
01.10.2016
15:30
KS Chełmek
7:0
Cedron Brody
01.10.2016
15:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:3
LKS Żarki
01.10.2016
15:30
Halniak Maków Podhalański
3:3
Brzezina Osiek
01.10.2016
15:30
Dąb Paszkówka
6:4
Górnik Libiąż
02.10.2016
16:00
pauzuje.

10. kolejka 08.10.2016

Górnik Libiąż
1:5
Brzezina Osiek
08.10.2016
15:00
Cedron Brody
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.10.2016
15:00
Zagórzanka Zagórze
1:1
KS Chełmek
08.10.2016
15:00
LKS Jawiszowice
1:1
Nadwiślanin Gromiec
08.10.2016
15:00
Victoria Zalas
2:3
Niwa Nowa Wieś
08.10.2016
15:00
Dąb Paszkówka
1:7
Orzeł Ryczów
08.10.2016
15:00
LKS Żarki
1:3
Halniak Maków Podhalański
09.10.2016
15:00
Tempo Białka
2:1
Garbarz Zembrzyce
09.10.2016
15:00
pauzuje.

11. kolejka 15.10.2016

Orzeł Ryczów
7:0
Górnik Libiąż
15.10.2016
15:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
Dąb Paszkówka
15.10.2016
15:00
Nadwiślanin Gromiec
9:2
Victoria Zalas
15.10.2016
15:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
LKS Jawiszowice
15.10.2016
11:00
KS Chełmek
0:0
Tempo Białka
15.10.2016
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:1
Zagórzanka Zagórze
15.10.2016
15:00
Halniak Maków Podhalański
4:0
Cedron Brody
15.10.2016
15:00
Brzezina Osiek
2:2
LKS Żarki
15.10.2016
15:00
pauzuje.

12. kolejka 22.10.2016

Zagórzanka Zagórze
2:2
Halniak Maków Podhalański
22.10.2016
15:00
Dąb Paszkówka
0:3
Nadwiślanin Gromiec
22.10.2016
14:30
Orzeł Ryczów
4:2
Niwa Nowa Wieś
22.10.2016
15:00
Górnik Libiąż
1:1
LKS Żarki
23.10.2016
15:00
Tempo Białka
5:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.10.2016
15:00
LKS Jawiszowice
0:0
KS Chełmek
23.10.2016
15:00
Cedron Brody
1:2
Brzezina Osiek
19.11.2016
13:00
22.10 odwołany
Victoria Zalas
3:4
Garbarz Zembrzyce
19.11.2016
13:00
22.10 odwołany
pauzuje.

13. kolejka 29.10.2016

Niwa Nowa Wieś
5:0
Górnik Libiąż
29.10.2016
15:00
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Orzeł Ryczów
29.10.2016
15:00
Garbarz Zembrzyce
2:1
Dąb Paszkówka
29.10.2016
15:00
KS Chełmek
6:1
Victoria Zalas
29.10.2016
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:6
LKS Jawiszowice
29.10.2016
15:00
Halniak Maków Podhalański
1:2
Tempo Białka
29.10.2016
15:00
Brzezina Osiek
2:1
Zagórzanka Zagórze
29.10.2016
15:00
LKS Żarki
1:5
Cedron Brody
30.10.2016
14:00
pauzuje.

14. kolejka 05.11.2016

Górnik Libiąż
0:3
Cedron Brody
05.11.2016
14:00
Tempo Białka
0:0
Brzezina Osiek
05.11.2016
14:00
Orzeł Ryczów
3:1
Garbarz Zembrzyce
05.11.2016
13:00
Niwa Nowa Wieś
1:4
Nadwiślanin Gromiec
05.11.2016
14:00
Zagórzanka Zagórze
4:1
LKS Żarki
06.11.2016
14:00
LKS Jawiszowice
6:0
Halniak Maków Podhalański
06.11.2016
14:00
Dąb Paszkówka
1:1
KS Chełmek
06.11.2016
13:00
Victoria Zalas
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.03.2017
14:00
odwołany
pauzuje.

15. kolejka 12.11.2016

Brzezina Osiek
1:0
LKS Jawiszowice
11.11.2016
14:00
Cedron Brody
3:2
Zagórzanka Zagórze
11.11.2016
13:00
Nadwiślanin Gromiec
3:0
Górnik Libiąż
12.11.2016
14:00
odwołany
Garbarz Zembrzyce
2:2
Niwa Nowa Wieś
12.11.2016
14:00
KS Chełmek
3:3
Orzeł Ryczów
12.11.2016
14:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:5
Dąb Paszkówka
12.11.2016
13:30
Halniak Maków Podhalański
7:2
Victoria Zalas
12.11.2016
14:00
LKS Żarki
4:2
Tempo Białka
12.11.2016
13:00
pauzuje.

16. kolejka 18.03.2017

Brzezina Osiek
3:1
Victoria Zalas
18.03.2017
15:00
KS Chełmek
1:1
Niwa Nowa Wieś
18.03.2017
15:00
Garbarz Zembrzyce
1:2
Nadwiślanin Gromiec
18.03.2017
15:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Dąb Paszkówka
18.03.2017
15:00
Górnik Libiąż
2:1
Zagórzanka Zagórze
18.03.2017
15:00
Tempo Białka
4:0
Cedron Brody
19.03.2017
15:00
LKS Żarki
3:4
LKS Jawiszowice
19.03.2017
15:00
Orzeł Ryczów
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.03.2017
15:00
pauzuje.

17. kolejka 25.03.2017

Garbarz Zembrzyce
4:1
Górnik Libiąż
25.03.2017
15:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
KS Chełmek
25.03.2017
15:00
Niwa Nowa Wieś
2:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.03.2017
15:00
Orzeł Ryczów
2:0
Halniak Maków Podhalański
25.03.2017
15:00
Victoria Zalas
2:1
LKS Żarki
25.03.2017
15:00
Dąb Paszkówka
1:3
Brzezina Osiek
26.03.2017
15:00
LKS Jawiszowice
0:1
Cedron Brody
26.03.2017
15:00
Tempo Białka
3:1
Zagórzanka Zagórze
26.03.2017
15:00
pauzuje.

18. kolejka 01.04.2017

LKS Żarki
1:0
Dąb Paszkówka
01.04.2017
16:00
KS Chełmek
2:0
Garbarz Zembrzyce
01.04.2017
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:0
Nadwiślanin Gromiec
01.04.2017
16:00
Halniak Maków Podhalański
0:5
Niwa Nowa Wieś
01.04.2017
16:00
Cedron Brody
2:0
Victoria Zalas
01.04.2017
16:00
Zagórzanka Zagórze
2:2
LKS Jawiszowice
01.04.2017
16:00
Górnik Libiąż
3:1
Tempo Białka
01.04.2017
16:00
Orzeł Ryczów
3:0
Brzezina Osiek
02.04.2017
16:00
pauzują.

19. kolejka 08.04.2017

KS Chełmek
1:0
Górnik Libiąż
08.04.2017
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.04.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
0:0
Halniak Maków Podhalański
08.04.2017
16:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Brzezina Osiek
08.04.2017
16:00
Victoria Zalas
2:1
Zagórzanka Zagórze
08.04.2017
16:00
LKS Jawiszowice
5:3
Tempo Białka
08.04.2017
16:00
Orzeł Ryczów
3:0
LKS Żarki
09.04.2017
16:00
Dąb Paszkówka
2:1
Cedron Brody
09.04.2017
16:00
pauzuje.

20. kolejka 15.04.2017

Górnik Libiąż
0:0
LKS Jawiszowice
15.04.2017
14:30
Tempo Białka
4:0
Victoria Zalas
15.04.2017
14:00
LKS Żarki
1:4
Niwa Nowa Wieś
15.04.2017
14:00
Brzezina Osiek
0:2
Nadwiślanin Gromiec
15.04.2017
13:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
Garbarz Zembrzyce
15.04.2017
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:2
KS Chełmek
15.04.2017
11:00
Zagórzanka Zagórze
4:0
Dąb Paszkówka
15.04.2017
16:00
Cedron Brody
2:1
Orzeł Ryczów
15.04.2017
14:00
pauzuje.

21. kolejka 22.04.2017

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:4
Górnik Libiąż
22.04.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Brzezina Osiek
22.04.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
3:0
Cedron Brody
22.04.2017
16:00
Victoria Zalas
0:5
LKS Jawiszowice
22.04.2017
17:00
KS Chełmek
2:1
Halniak Maków Podhalański
22.04.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
5:0
LKS Żarki
22.04.2017
15:00
Orzeł Ryczów
2:1
Zagórzanka Zagórze
23.04.2017
17:00
Dąb Paszkówka
0:3
Tempo Białka
23.04.2017
17:00
pauzuje.

22. kolejka 29.04.2017

Brzezina Osiek
2:0
KS Chełmek
29.04.2017
15:00
Halniak Maków Podhalański
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
29.04.2017
17:00
Górnik Libiąż
4:2
Victoria Zalas
29.04.2017
17:00
LKS Jawiszowice
1:2
Dąb Paszkówka
30.04.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:1
Niwa Nowa Wieś
30.04.2017
17:00
LKS Żarki
2:2
Garbarz Zembrzyce
30.04.2017
17:00
Tempo Białka
2:6
Orzeł Ryczów
30.04.2017
17:00
Cedron Brody
4:3
Nadwiślanin Gromiec
24.05.2017
17:30
pauzuje.

23. kolejka 03.05.2017

Halniak Maków Podhalański
0:0
Górnik Libiąż
03.05.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:1
Brzezina Osiek
03.05.2017
17:00
KS Chełmek
0:1
LKS Żarki
03.05.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Cedron Brody
03.05.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
3:3
Zagórzanka Zagórze
03.05.2017
17:00
Orzeł Ryczów
3:2
LKS Jawiszowice
03.05.2017
17:00
Dąb Paszkówka
1:1
Victoria Zalas
03.05.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:0
Tempo Białka
03.05.2017
13:00
pauzuje.

24. kolejka 06.05.2017

Zagórzanka Zagórze
3:2
Garbarz Zembrzyce
06.05.2017
17:00
Cedron Brody
2:2
KS Chełmek
06.05.2017
17:00
LKS Żarki
3:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
06.05.2017
17:00
Brzezina Osiek
4:0
Halniak Maków Podhalański
06.05.2017
17:00
Górnik Libiąż
1:1
Dąb Paszkówka
06.05.2017
17:00
Victoria Zalas
0:8
Orzeł Ryczów
07.05.2017
17:00
LKS Jawiszowice
3:1
Niwa Nowa Wieś
07.05.2017
17:00
Tempo Białka
1:3
Nadwiślanin Gromiec
07.05.2017
17:00
pauzuje.

25. kolejka 13.05.2017

Brzezina Osiek
1:1
Górnik Libiąż
13.05.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:2
Cedron Brody
13.05.2017
17:00
KS Chełmek
3:2
Zagórzanka Zagórze
13.05.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
LKS Jawiszowice
13.05.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
7:0
Victoria Zalas
13.05.2017
14:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
LKS Żarki
13.05.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
2:2
Tempo Białka
13.05.2017
18:00
Orzeł Ryczów
3:0
Dąb Paszkówka
14.05.2017
17:00
pauzuje.

26. kolejka 20.05.2017

Górnik Libiąż
1:0
Orzeł Ryczów
20.05.2017
17:00
Dąb Paszkówka
4:3
Niwa Nowa Wieś
20.05.2017
17:00
Victoria Zalas
1:7
Nadwiślanin Gromiec
20.05.2017
17:00
LKS Jawiszowice
6:2
Garbarz Zembrzyce
20.05.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
4:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.05.2017
17:00
Cedron Brody
0:0
Halniak Maków Podhalański
20.05.2017
17:00
LKS Żarki
1:0
Brzezina Osiek
20.05.2017
17:00
Tempo Białka
2:3
KS Chełmek
21.05.2017
17:00
pauzuje.

27. kolejka 27.05.2017

Brzezina Osiek
2:0
Cedron Brody
27.05.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
7:0
Victoria Zalas
27.05.2017
18:00
Halniak Maków Podhalański
3:2
Zagórzanka Zagórze
27.05.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Orzeł Ryczów
27.05.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:4
Tempo Białka
27.05.2017
17:00
KS Chełmek
2:2
LKS Jawiszowice
27.05.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Dąb Paszkówka
27.05.2017
17:00
LKS Żarki
0:2
Górnik Libiąż
28.05.2017
17:00
pauzuje.

28. kolejka 03.06.2017

Victoria Zalas
0:5
KS Chełmek
02.06.2017
18:00
Górnik Libiąż
1:2
Niwa Nowa Wieś
03.06.2017
17:00
Dąb Paszkówka
1:3
Garbarz Zembrzyce
03.06.2017
17:00
Tempo Białka
1:2
Halniak Maków Podhalański
03.06.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
0:2
Brzezina Osiek
03.06.2017
17:00
Cedron Brody
4:3
LKS Żarki
03.06.2017
17:00
Orzeł Ryczów
2:2
Nadwiślanin Gromiec
04.06.2017
17:00
LKS Jawiszowice
3:4
Kalwarianka Kalwaria Z.
04.06.2017
17:00
pauzuje.

29. kolejka 10.06.2017

Cedron Brody
0:5
Górnik Libiąż
10.06.2017
14:00
Brzezina Osiek
3:1
Tempo Białka
10.06.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:0
Victoria Zalas
10.06.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Orzeł Ryczów
10.06.2017
11:00
LKS Żarki
2:2
Zagórzanka Zagórze
10.06.2017
17:00
Halniak Maków Podhalański
6:0
LKS Jawiszowice
10.06.2017
11:00
KS Chełmek
3:0
Dąb Paszkówka
10.06.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Niwa Nowa Wieś
11.06.2017
17:00
pauzuje.

30. kolejka 17.06.2017

Zagórzanka Zagórze
2:3
Cedron Brody
15.06.2017
17:00
Górnik Libiąż
2:3
Nadwiślanin Gromiec
17.06.2017
17:00
LKS Jawiszowice
2:2
Brzezina Osiek
17.06.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
3:0
Garbarz Zembrzyce
17.06.2017
17:00
Orzeł Ryczów
1:1
KS Chełmek
17.06.2017
17:00
Dąb Paszkówka
0:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.06.2017
17:00
Victoria Zalas
3:1
Halniak Maków Podhalański
17.06.2017
17:00
Tempo Białka
4:2
LKS Żarki
17.06.2017
10:30
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 17.06.2017

15.06.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
2:3
Cedron Brody
17.06.2017
17:00
Górnik Libiąż
2:3
Nadwiślanin Gromiec
17.06.2017
17:00
LKS Jawiszowice
2:2
Brzezina Osiek
17.06.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
3:0
Garbarz Zembrzyce
17.06.2017
17:00
Orzeł Ryczów
1:1
KS Chełmek
17.06.2017
17:00
Dąb Paszkówka
0:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.06.2017
17:00
Victoria Zalas
3:1
Halniak Maków Podhalański
17.06.2017
10:30
Tempo Białka
4:2
LKS Żarki
pauzuje.

30. kolejka 17.06.2017

15.06.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
2:3
Cedron Brody
17.06.2017
17:00
Górnik Libiąż
2:3
Nadwiślanin Gromiec
17.06.2017
17:00
LKS Jawiszowice
2:2
Brzezina Osiek
17.06.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
3:0
Garbarz Zembrzyce
17.06.2017
17:00
Orzeł Ryczów
1:1
KS Chełmek
17.06.2017
17:00
Dąb Paszkówka
0:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.06.2017
17:00
Victoria Zalas
3:1
Halniak Maków Podhalański
17.06.2017
10:30
Tempo Białka
4:2
LKS Żarki
pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:0
Korona Kielce
20.11.2017
18:00

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
22.11.2017
14:45

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

FC Toruń
2:3
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00
Piast Gliwice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00