facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.08.2016

Gdovia Gdów
2:3
Wieliczanka Wieliczka
13.08.2016
18:00
Gościbia Sułkowice
2:3
Tempo Rzeszotary
13.08.2016
11:00
Karpaty Siepraw
2:2
Targowianka Targowisko
13.08.2016
17:00
Pasternik Ochojno
3:3
Górnik Wieliczka
13.08.2016
16:00
Orzeł Myślenice
7:1
LKS Rudnik
13.08.2016
13:00
Raba Dobczyce
2:3
LKS Mogilany
13.08.2016
16:00
Wolni Kłaj
2:3
Czarni Staniątki
14.08.2016
17:00

2. kolejka 20.08.2016

Górnik Wieliczka
1:0
Orzeł Myślenice
20.08.2016
17:00
Targowianka Targowisko
2:1
Pasternik Ochojno
20.08.2016
17:00
Tempo Rzeszotary
3:3
Karpaty Siepraw
20.08.2016
17:00
Czarni Staniątki
7:1
Gdovia Gdów
20.08.2016
17:00
LKS Mogilany
6:1
Wolni Kłaj
21.08.2016
17:00
LKS Rudnik
2:4
Raba Dobczyce
21.08.2016
17:00
Wieliczanka Wieliczka
0:6
Gościbia Sułkowice
21.08.2016
17:00

3. kolejka 27.08.2016

Raba Dobczyce
2:1
Górnik Wieliczka
26.08.2016
18:00
Wolni Kłaj
0:1
Gdovia Gdów
27.08.2016
17:00
Gościbia Sułkowice
1:2
Czarni Staniątki
27.08.2016
17:00
Karpaty Siepraw
3:0
Wieliczanka Wieliczka
27.08.2016
17:00
LKS Mogilany
3:0
LKS Rudnik
27.08.2016
17:00
Pasternik Ochojno
1:3
Tempo Rzeszotary
28.08.2016
17:00
Orzeł Myślenice
2:2
Targowianka Targowisko
28.08.2016
17:00

4. kolejka 03.09.2016

Górnik Wieliczka
0:1
LKS Mogilany
03.09.2016
17:00
Targowianka Targowisko
0:3
Raba Dobczyce
03.09.2016
11:00
Tempo Rzeszotary
2:4
Orzeł Myślenice
03.09.2016
17:00
Czarni Staniątki
0:0
Karpaty Siepraw
03.09.2016
17:00
Gdovia Gdów
2:4
Gościbia Sułkowice
03.09.2016
17:00
LKS Rudnik
1:8
Wolni Kłaj
04.09.2016
16:30
Wieliczanka Wieliczka
3:2
Pasternik Ochojno
04.09.2016
17:00

5. kolejka 10.09.2016

Karpaty Siepraw
5:1
Gdovia Gdów
10.09.2016
11:00
Pasternik Ochojno
2:0
Czarni Staniątki
10.09.2016
16:30
Orzeł Myślenice
2:1
Wieliczanka Wieliczka
10.09.2016
16:30
Raba Dobczyce
1:1
Tempo Rzeszotary
10.09.2016
15:00
LKS Rudnik
1:5
Górnik Wieliczka
10.09.2016
17:00
Wolni Kłaj
2:3
Gościbia Sułkowice
11.09.2016
16:00
LKS Mogilany
2:0
Targowianka Targowisko
11.09.2016
17:00

6. kolejka 17.09.2016

Górnik Wieliczka
6:3
Wolni Kłaj
17.09.2016
16:00
Tempo Rzeszotary
2:2
LKS Mogilany
17.09.2016
16:00
Czarni Staniątki
3:2
Orzeł Myślenice
17.09.2016
16:00
Gdovia Gdów
1:3
Pasternik Ochojno
17.09.2016
16:00
Gościbia Sułkowice
1:3
Karpaty Siepraw
17.09.2016
11:00
Targowianka Targowisko
4:3
LKS Rudnik
18.09.2016
16:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Raba Dobczyce
18.09.2016
16:00

7. kolejka 24.09.2016

Orzeł Myślenice
2:0
Gdovia Gdów
24.09.2016
15:00
Raba Dobczyce
1:2
Czarni Staniątki
24.09.2016
16:00
LKS Rudnik
0:2
Tempo Rzeszotary
24.09.2016
16:00
Górnik Wieliczka
4:1
Targowianka Targowisko
24.09.2016
16:00
Wolni Kłaj
3:2
Karpaty Siepraw
25.09.2016
15:30
Pasternik Ochojno
2:2
Gościbia Sułkowice
25.09.2016
15:30
LKS Mogilany
7:1
Wieliczanka Wieliczka
25.09.2016
16:00

8. kolejka 01.10.2016

Tempo Rzeszotary
2:1
Górnik Wieliczka
01.10.2016
16:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
LKS Rudnik
01.10.2016
16:00
Czarni Staniątki
1:1
LKS Mogilany
01.10.2016
16:00
Gościbia Sułkowice
1:1
Orzeł Myślenice
01.10.2016
15:00
Karpaty Siepraw
4:2
Pasternik Ochojno
01.10.2016
13:00
Targowianka Targowisko
1:2
Wolni Kłaj
02.10.2016
16:00
Gdovia Gdów
1:3
Raba Dobczyce
05.10.2016
16:00

9. kolejka 08.10.2016

Orzeł Myślenice
3:2
Karpaty Siepraw
08.10.2016
15:00
Raba Dobczyce
2:3
Gościbia Sułkowice
08.10.2016
15:00
Górnik Wieliczka
2:1
Wieliczanka Wieliczka
08.10.2016
15:00
Targowianka Targowisko
0:2
Tempo Rzeszotary
08.10.2016
15:00
Wolni Kłaj
1:2
Pasternik Ochojno
09.10.2016
15:00
LKS Mogilany
1:1
Gdovia Gdów
09.10.2016
15:00
LKS Rudnik
2:1
Czarni Staniątki
09.10.2016
15:00

10. kolejka 15.10.2016

Tempo Rzeszotary
1:5
Wolni Kłaj
15.10.2016
15:00
Wieliczanka Wieliczka
0:2
Targowianka Targowisko
15.10.2016
15:00
Czarni Staniątki
0:4
Górnik Wieliczka
15.10.2016
15:00
Gościbia Sułkowice
1:4
LKS Mogilany
15.10.2016
15:00
Karpaty Siepraw
3:1
Raba Dobczyce
15.10.2016
15:00
Gdovia Gdów
2:1
LKS Rudnik
16.10.2016
15:00
Pasternik Ochojno
1:1
Orzeł Myślenice
16.10.2016
15:30

11. kolejka 22.10.2016

Raba Dobczyce
2:4
Pasternik Ochojno
22.10.2016
15:00
Targowianka Targowisko
2:4
Czarni Staniątki
22.10.2016
15:00
Tempo Rzeszotary
2:1
Wieliczanka Wieliczka
22.10.2016
15:00
Wolni Kłaj
3:3
Orzeł Myślenice
23.10.2016
15:00
LKS Mogilany
2:3
Karpaty Siepraw
11.11.2016
14:00
LKS Rudnik
0:2
Gościbia Sułkowice
11.11.2016
14:00
Górnik Wieliczka
3:1
Gdovia Gdów
11.11.2016
14:00

12. kolejka 29.10.2016

Wieliczanka Wieliczka
1:5
Wolni Kłaj
29.10.2016
15:00
Czarni Staniątki
3:0
Tempo Rzeszotary
29.10.2016
15:00
Gościbia Sułkowice
1:2
Górnik Wieliczka
29.10.2016
15:00
Karpaty Siepraw
2:1
LKS Rudnik
29.10.2016
15:00
Orzeł Myślenice
1:2
Raba Dobczyce
29.10.2016
15:00
Gdovia Gdów
2:0
Targowianka Targowisko
30.10.2016
14:00
Pasternik Ochojno
0:0
LKS Mogilany
30.10.2016
14:30

13. kolejka 05.11.2016

LKS Rudnik
1:3
Pasternik Ochojno
05.11.2016
14:00
Górnik Wieliczka
1:1
Karpaty Siepraw
05.11.2016
14:00
Targowianka Targowisko
5:3
Gościbia Sułkowice
05.11.2016
14:00
Tempo Rzeszotary
5:2
Gdovia Gdów
05.11.2016
14:00
Wolni Kłaj
4:6
Raba Dobczyce
06.11.2016
13:30
LKS Mogilany
3:3
Orzeł Myślenice
06.11.2016
14:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Czarni Staniątki
06.11.2016
14:00

14. kolejka 25.03.2017

Tempo Rzeszotary
1:2
Gościbia Sułkowice
25.03.2017
15:00
Górnik Wieliczka
4:0
Pasternik Ochojno
25.03.2017
16:00
Wieliczanka Wieliczka
1:2
Gdovia Gdów
26.03.2017
13:00
Targowianka Targowisko
4:2
Karpaty Siepraw
26.03.2017
16:00
LKS Rudnik
1:1
Orzeł Myślenice
26.03.2017
15:00
LKS Mogilany
Raba Dobczyce
26.03.2017
16:00
Czarni Staniątki
8:1
Wolni Kłaj
12.04.2017
17:00

15. kolejka 01.04.2017

Raba Dobczyce
4:2
LKS Rudnik
01.04.2017
16:00
Orzeł Myślenice
2:1
Górnik Wieliczka
01.04.2017
17:00
Karpaty Siepraw
3:0
Tempo Rzeszotary
01.04.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Wieliczanka Wieliczka
01.04.2017
16:00
Gdovia Gdów
1:1
Czarni Staniątki
01.04.2017
16:00
Pasternik Ochojno
1:1
Targowianka Targowisko
02.04.2017
16:00
Wolni Kłaj
0:4
LKS Mogilany
02.04.2017
15:00
pauzuje.

16. kolejka 08.04.2017

Tempo Rzeszotary
4:3
Pasternik Ochojno
08.04.2017
17:00
Górnik Wieliczka
1:2
Raba Dobczyce
08.04.2017
17:00
LKS Rudnik
LKS Mogilany
08.04.2017
17:00
Czarni Staniątki
8:1
Gościbia Sułkowice
09.04.2017
16:00
Wieliczanka Wieliczka
2:2
Karpaty Siepraw
09.04.2017
17:00
Targowianka Targowisko
2:2
Orzeł Myślenice
09.04.2017
17:00
Gdovia Gdów
2:2
Wolni Kłaj
09.04.2017
17:00
pauzuje.

17. kolejka 15.04.2017

LKS Mogilany
Górnik Wieliczka
15.04.2017
15:00
Raba Dobczyce
Targowianka Targowisko
15.04.2017
13:30
Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary
15.04.2017
15:00
Pasternik Ochojno
Wieliczanka Wieliczka
15.04.2017
15:00
Karpaty Siepraw
0:1
Czarni Staniątki
15.04.2017
15:00
Gościbia Sułkowice
1:2
Gdovia Gdów
15.04.2017
11:00
Wolni Kłaj
5:1
LKS Rudnik
15.04.2017
14:00
pauzuje.

18. kolejka 19.04.2017

Gdovia Gdów
3:3
Karpaty Siepraw
22.04.2017
18:00
Czarni Staniątki
4:1
Pasternik Ochojno
22.04.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
2:3
Raba Dobczyce
22.04.2017
17:00
Górnik Wieliczka
3:1
LKS Rudnik
22.04.2017
18:00
Gościbia Sułkowice
3:0
Wolni Kłaj
22.04.2017
11:00
Wieliczanka Wieliczka
1:4
Orzeł Myślenice
23.04.2017
18:00
Targowianka Targowisko
2:2
LKS Mogilany
10.05.2017
18:00
pauzuje.

19. kolejka 29.04.2017

LKS Rudnik
0:0
Targowianka Targowisko
29.04.2017
17:00
Orzeł Myślenice
2:0
Czarni Staniątki
29.04.2017
15:00
Karpaty Siepraw
1:4
Gościbia Sułkowice
29.04.2017
11:30
LKS Mogilany
Tempo Rzeszotary
17.05.2017
18:00
Pasternik Ochojno
3:3
Gdovia Gdów
17.05.2017
18:00
Wolni Kłaj
1:3
Górnik Wieliczka
17.05.2017
18:00
Raba Dobczyce
3:2
Wieliczanka Wieliczka
31.05.2017
18:00
pauzuje.

20. kolejka 06.05.2017

Gościbia Sułkowice
4:1
Pasternik Ochojno
06.05.2017
17:00
Gdovia Gdów
0:4
Orzeł Myślenice
06.05.2017
18:00
Czarni Staniątki
2:1
Raba Dobczyce
06.05.2017
17:00
Wieliczanka Wieliczka
LKS Mogilany
06.05.2017
12:30
Tempo Rzeszotary
LKS Rudnik
06.05.2017
17:00
Targowianka Targowisko
1:2
Górnik Wieliczka
06.05.2017
12:00
Karpaty Siepraw
1:1
Wolni Kłaj
31.05.2017
18:00
pauzuje.

21. kolejka 13.05.2017

Górnik Wieliczka
2:0
Tempo Rzeszotary
13.05.2017
18:30
LKS Rudnik
1:1
Wieliczanka Wieliczka
13.05.2017
18:00
Raba Dobczyce
3:2
Gdovia Gdów
13.05.2017
17:30
Orzeł Myślenice
4:0
Gościbia Sułkowice
13.05.2017
17:00
LKS Mogilany
Czarni Staniątki
14.05.2017
17:00
Pasternik Ochojno
2:1
Karpaty Siepraw
14.05.2017
16:00
Wolni Kłaj
2:4
Targowianka Targowisko
14.05.2017
17:00
pauzuje.

22. kolejka 20.05.2017

Karpaty Siepraw
0:3
Orzeł Myślenice
20.05.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
1:1
Raba Dobczyce
20.05.2017
11:00
Czarni Staniątki
6:1
LKS Rudnik
20.05.2017
17:00
Wieliczanka Wieliczka
Górnik Wieliczka
20.05.2017
18:00
Tempo Rzeszotary
1:1
Targowianka Targowisko
20.05.2017
17:00
Gdovia Gdów
LKS Mogilany
21.05.2017
18:00
Pasternik Ochojno
1:3
Wolni Kłaj
21.05.2017
17:00
pauzuje.

23. kolejka 27.05.2017

Górnik Wieliczka
0:0
Czarni Staniątki
27.05.2017
18:00
LKS Rudnik
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
27.05.2017
18:00
na boisku 0:7 po weryfikacji v.o. 3:0
LKS Mogilany
3:1
Gościbia Sułkowice
27.05.2017
17:00
Raba Dobczyce
2:1
Karpaty Siepraw
27.05.2017
17:30
Targowianka Targowisko
1:0
Wieliczanka Wieliczka
28.05.2017
18:00
Orzeł Myślenice
2:2
Pasternik Ochojno
28.05.2017
15:00
Wolni Kłaj
1:0
Tempo Rzeszotary
28.05.2017
18:00
pauzuje.

24. kolejka 03.06.2017

Karpaty Siepraw
0:1
LKS Mogilany
03.06.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
4:0
LKS Rudnik
03.06.2017
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:0
Tempo Rzeszotary
03.06.2017
18:00
Orzeł Myślenice
1:1
Wolni Kłaj
03.06.2017
17:00
Pasternik Ochojno
5:4
Raba Dobczyce
04.06.2017
17:00
Gdovia Gdów
0:3
Górnik Wieliczka
04.06.2017
18:00
Czarni Staniątki
Targowianka Targowisko
04.06.2017
18:00
pauzuje.

25. kolejka 10.06.2017

Tempo Rzeszotary
1:3
Czarni Staniątki
10.06.2017
17:00
Górnik Wieliczka
2:1
Gościbia Sułkowice
10.06.2017
18:00
LKS Rudnik
4:4
Karpaty Siepraw
10.06.2017
18:00
Raba Dobczyce
2:2
Orzeł Myślenice
10.06.2017
18:00
Targowianka Targowisko
1:2
Gdovia Gdów
11.06.2017
18:00
LKS Mogilany
Pasternik Ochojno
11.06.2017
17:30
Wolni Kłaj
4:2
Wieliczanka Wieliczka
11.06.2017
17:00
pauzuje.

26. kolejka 14.06.2017

Orzeł Myślenice
2:1
LKS Mogilany
17.06.2017
17:00
Pasternik Ochojno
6:2
LKS Rudnik
17.06.2017
17:00
Karpaty Siepraw
2:3
Górnik Wieliczka
17.06.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Targowianka Targowisko
17.06.2017
17:00
Gdovia Gdów
4:0
Tempo Rzeszotary
17.06.2017
17:00
Czarni Staniątki
5:0
Wieliczanka Wieliczka
17.06.2017
17:00
Raba Dobczyce
1:4
Wolni Kłaj
17.06.2017
17:00
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 14.06.2017

17.06.2017
17:00
Orzeł Myślenice
2:1
LKS Mogilany
17.06.2017
17:00
Pasternik Ochojno
6:2
LKS Rudnik
17.06.2017
17:00
Karpaty Siepraw
2:3
Górnik Wieliczka
17.06.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Targowianka Targowisko
17.06.2017
17:00
Gdovia Gdów
4:0
Tempo Rzeszotary
17.06.2017
17:00
Czarni Staniątki
5:0
Wieliczanka Wieliczka
17.06.2017
17:00
Raba Dobczyce
1:4
Wolni Kłaj
pauzuje.

26. kolejka 14.06.2017

17.06.2017
17:00
Orzeł Myślenice
2:1
LKS Mogilany
17.06.2017
17:00
Pasternik Ochojno
6:2
LKS Rudnik
17.06.2017
17:00
Karpaty Siepraw
2:3
Górnik Wieliczka
17.06.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Targowianka Targowisko
17.06.2017
17:00
Gdovia Gdów
4:0
Tempo Rzeszotary
17.06.2017
17:00
Czarni Staniątki
5:0
Wieliczanka Wieliczka
17.06.2017
17:00
Raba Dobczyce
1:4
Wolni Kłaj
pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.09.2017
17:00
Cracovia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.09.2017
18:30
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
25.09.2017
18:00
Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.09.2017
17:00
Borek Kraków
:
Prądniczanka Kraków
25.09.2017
17:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.09.2017
17:00
Dąbski
:
Tyniec Kraków
25.09.2017
17:00
Krakus Swoszowice
:
Strzelcy
25.09.2017
17:00
Wanda Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.09.2017
17:00
Armatura Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.09.2017
17:00

Ekstraklasa

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Lechia Gdańsk
23.09.2017
15:30
Korona Kielce
2:1
Wisła Kraków
23.09.2017
20:30
Pogoń Szczecin
1:2
Górnik Zabrze
23.09.2017
18:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Legia Warszawa
24.09.2017
18:00
Zagłębie Lubin
1:0
Sandecja Nowy Sącz
24.09.2017
15:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
25.09.2017
18:00

I liga polska

Odra Opole
1:0
Stal Mielec
23.09.2017
12:45
Puszcza Niepołomice
3:1
Stomil Olsztyn
23.09.2017
16:00
Górnik Łęczna
1:0
GKS Tychy
23.09.2017
16:00
Raków Częstochowa
3:1
Bytovia Bytów
23.09.2017
16:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Olimpia Grudziądz
23.09.2017
17:00
Miedź Legnica
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.09.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Wigry Suwałki
23.09.2017
18:00
Pogoń Siedlce
1:3
Ruch Chorzów
24.09.2017
16:00
Wigry Suwałki
:
Raków Częstochowa
27.09.2017
18:00

II liga polska

GKS Jastrzębie
1:1
Wisła Puławy
23.09.2017
15:00
Błękitni Stargard
2:0
Garbarnia Kraków
23.09.2017
15:00
Gryf Wejherowo
2:2
Siarka Tarnobrzeg
23.09.2017
16:00
ŁKS Łódź
1:2
Olimpia Elbląg
23.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:2
ROW Rybnik
23.09.2017
17:00
MKS Kluczbork
1:1
Rozwój Katowice
23.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Radomiak Radom
23.09.2017
15:00
Gwardia Koszalin
1:1
Legionovia Legionowo
24.09.2017
16:00

III liga (gr. IV)

Podhale Nowy Targ
1:2
Wisła Sandomierz
23.09.2017
15:00
Karpaty K.
3:0
Spartakus Daleszyce
23.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
1:2
Soła Oświęcim
23.09.2017
16:00
Unia Tarnów
3:2
JKS Jarosław
23.09.2017
16:00
Podlasie Biała Podlaska
2:2
Wiślanie Jaśkowice
23.09.2017
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Stal Rzeszów
23.09.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Chełmianka Chełm
23.09.2017
16:00
Avia Świdnik
3:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2017
16:00
Motor Lublin
5:0
MKS Trzebinia-Siersza
23.09.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
1:3
Pcimianka Pcim
24.09.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
23.09.2017
13:00
Poprad Rytro
2:5
Wolania Wola Rzędzińska
24.09.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
1:0
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Sokół Kocmyrzów
11:0
Strażak Przybysławice
23.09.2017
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Spójnia Osiek
2:1
Bibiczanka Bibice
23.09.2017
16:00
Bolesław Bukowno
2:1
Prądniczanka Kraków
24.09.2017
11:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Proszowianka Proszowice
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Nadwiślan Kraków
2:0
Wisła Jeziorzany
23.09.2017
16:00
Kaszowianka Kaszów
6:2
Błękitni Modlnica
24.09.2017
16:00
Garbarnia II Kraków
4:1
Kmita Zabierzów
24.09.2017
14:00
Piast Wołowice
1:0
Wieczysta Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:0
Tempo Rzeszotary
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
4:1
Niwa Nowa Wieś
23.09.2017
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Halniak Maków Podhalański
27.09.2017
16:00
Dąb Paszkówka
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
27.09.2017
16:00
Victoria Jaworzno
:
Tempo Białka
27.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
23.09.2017
16:00
Olimpia B.
2:2
Radłovia Radłów
23.09.2017
17:00
Olimpia Kąty
4:2
Tarnavia
24.09.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
2:6
LUKS Skrzyszów
23.09.2017
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Olimpia Wojnicz
23.09.2017
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:1
LKS Nowa Jastrząbka
23.09.2017
16:00
LKS Wietrzychowice
1:3
MLKS II Żabno
23.09.2017
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
KS US Śmigno
24.09.2017
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
GLKS Gromnik
24.09.2017
16:00
Dunajec Zakliczyn
10:1
Łukovia Łukowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orzeł Wojnarowa
2:1
Płomień Limanowa
23.09.2017
16:00
Sokół Słopnice
7:1
Gród Podegrodzie
24.09.2017
16:00
AKS Ujanowice
1:5
Skalnik Kamionka Wielka
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków I)

Pogoń Wronin
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2017
16:00
Hutnik II Kraków
14:0
Wierzbowianka Wierzbno
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków II)

Zwierzyniecki Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2017
13:30
JKS Zelków
7:1
Bratniak Kraków
24.09.2017
16:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
24.09.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
1:3
Podgórze Kraków
24.09.2017
16:00
LOT Balice
0:5
Wawel Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków III)

Nadwiślan Rusocice
5:0
LKS Libertów
23.09.2017
16:30
Gajowianka Gaj
2:2
Bieżanowianka Kraków
24.09.2017
16:00
Wisła Czernichów
3:0
Strażak Rączna
24.09.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
5:0
Sokół Rybna
24.09.2017
11:00
Tramwaj Kraków
1:3
Tęcza Piekary
24.09.2017
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
5:2
Wilga Instalbud Golkowice
24.09.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
4:0
Gościbia II Sułkowice
23.09.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
0:1
Prądnik Sułoszowa
23.09.2017
16:00
Promień Przeginia
6:0
Centuria Chechło
23.09.2017
15:00
Spartak Charsznica
:
Trzy Korony Żarnowiec
24.09.2017
17:00
Leśnik Gorenice
1:2
Olimpia Łobzów
24.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
8:4
Northstar Miechów
24.09.2017
16:00
Legion Bydlin
:
Pogoń Miechów
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
3:1
Wielmożanka Wielmoża
24.09.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Jutrzenka Ostrężnica
2:5
Arka Babice
23.09.2017
16:30
Orzeł Balin
3:3
Fablok Chrzanów
23.09.2017
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
6:1
Korona Lgota
23.09.2017
16:30
Victoria Zalas
0:3
Promyk Bolęcin
24.09.2017
16:30
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
27.09.2017
16:30
Start Kamień
:
Wolanka Wola Filipowska
27.09.2017
16:30
MKS Alwernia
:
Błyskawica Maślachowice
27.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków I)

Kapitol Racławice
3:0
Agricola Klimontów
24.09.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
3:5
Spartak Wielkanoc
24.09.2017
16:00
Novi Narama
3:4
Zawisza Sulechów
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków II)

Orzeł II Bębło
0:3
TKKF Kliny Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków III)

Gwiazda Ściejowice
2:5
Borkowianka Borek Sz.
24.09.2017
15:00
Wisła II Jeziorzany
1:0
Rzozovia Rzozów
24.09.2017
16:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
0:2
Cisy Harbutowice
24.09.2017
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
0:4
Błysk Zederman
24.09.2017
16:00
Przemsza II Klucze
2:6
Przebój II Wolbrom
24.09.2017
16:00
Spójnia II Osiek
2:3
Stare Bukowno
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
3:6
Laskowianka Laski
24.09.2017
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
4:1
Zryw Przesławice
24.09.2017
16:30
Orzeł K.
3:1
Trzy Buki Wierzchowisko
24.09.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
9:0
Błyskawica Kolbark
24.09.2017
16:30
Nidzica Słaboszów
3:6
Błękitni Falniów
24.09.2017
16:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
5:1
Milenium Radziemice
24.09.2017
16:00
LKS Niedźwiedź II
4:1
Iskra Pałecznica
24.09.2017
16:00
LKS Polanowice
5:1
Albertus Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
3:4
Rybitwy Kraków
24.09.2017
15:00

Klasa C (Kraków III)

Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
23.09.2017
11:00
Piast II Wołowice
:
Nadwiślan II Rusocice
23.09.2017
13:30
Tęcza II Piekary
2:3
Lotnik II Kryspinów
24.09.2017
15:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
2:0
Stal Rzeszów
23.09.2017
12:00
Polonia Warszawa
1:3
Korona Kielce
23.09.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
23.09.2017
11:00
MOSP Białystok
1:3
SMS Łódź
23.09.2017
11:00
Stomil
0:3
Legia Warszawa
23.09.2017
14:00
Resovia Rzeszów
0:4
Motor Lublin
24.09.2017
12:00
Znicz Pruszków
0:1
Jagiellonia
24.09.2017
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
3:1
Unia Tarnów
23.09.2017
11:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.09.2017
10:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:30
BKS Bochnia
0:3
Puszcza Niepołomice
24.09.2017
10:30
AS Progres II
:
Profi Zielonki
24.09.2017
16:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Korona Kielce
1:0
AP 21 Kraków
23.09.2017
12:00
Motor Lublin
:
Juventa
23.09.2017
13:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
14:00
Karpaty Krosno
:
BKS Lublin
24.09.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
2:0
Karol Wadowice
23.09.2017
10:00
Unia Tarnów
0:2
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
2:9
Wisła Kraków
23.09.2017
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła II Kraków
23.09.2017
12:00
Dunajec Ostrowsko
:
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:00
Soła Oświęcim
:
AS Progres Kraków
23.09.2017
10:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.09.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.09.2017
11:00
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
27.09.2017
16:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
1:0
KSZO
23.09.2017
13:00
KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.09.2017
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
23.09.2017
17:00
Stal M.
:
SMS Jarosław
24.09.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
10:00
AP 21 Kraków
6:0
MOSiR Bochnia
23.09.2017
12:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
:
Beskid Tokarnia
23.09.2017
14:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
3:1
Olimpia Szczecin
23.09.2017
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
SMS Łódź
23.09.2017
12:00
Czwórka Radom
0:3
Czarni Sosnowiec
23.09.2017
17:30
Unifreeze Górzno
1:10
Górnik Łęczna
24.09.2017
14:00
AZS UJ Kraków
3:3
AZS PWSZ Wałbrzych
24.09.2017
11:00

I liga polska kobiet (Południe)

Praga Warszawa
5:0
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
24.09.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
24.09.2017
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:2
Resovia Rzeszów
24.09.2017
15:00