facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.03.2019

Garbarnia Kraków
3:2
Orlęta Radzyń Podlaski
16.03.2019
15:30
Orlęta Kielce
3:1
Stal Rzeszów
16.03.2019
17:00
Chełmianka Chełm
0:0
Hutnik Kraków
17.03.2019
14:00
Resovia Rzeszów
2:0
Star Starachowice
17.03.2019
14:00

2. kolejka 23.03.2019

Stal Rzeszów
1:2
Chełmianka Chełm
23.03.2019
13:00
Star Starachowice
1:2
Orlęta Kielce
24.03.2019
12:30
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Hutnik Kraków
24.03.2019
15:00
Garbarnia Kraków
1:0
Resovia Rzeszów
24.03.2019
15:30

3. kolejka 30.03.2019

Orlęta Kielce
0:1
Garbarnia Kraków
30.03.2019
12:00
Chełmianka Chełm
1:1
Star Starachowice
30.03.2019
13:00
Hutnik Kraków
4:2
Stal Rzeszów
31.03.2019
14:00
Resovia Rzeszów
3:1
Orlęta Radzyń Podlaski
31.03.2019
14:00

4. kolejka 06.04.2019

Star Starachowice
2:2
Hutnik Kraków
06.04.2019
15:00
Garbarnia Kraków
4:2
Chełmianka Chełm
06.04.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
Stal Rzeszów
07.04.2019
12:00
Resovia Rzeszów
2:0
Orlęta Kielce
07.04.2019
14:00

5. kolejka 13.04.2019

Chełmianka Chełm
2:1
Resovia Rzeszów
13.04.2019
12:00
Orlęta Kielce
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
13.04.2019
12:00
Stal Rzeszów
3:0
Star Starachowice
14.04.2019
12:00
Hutnik Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
14.04.2019
17:00

6. kolejka 18.04.2019

Resovia Rzeszów
0:3
Hutnik Kraków
18.04.2019
11:00
Orlęta Radzyń Podlaski
5:1
Star Starachowice
18.04.2019
13:00
Garbarnia Kraków
3:0
Stal Rzeszów
20.04.2019
15:00
Orlęta Kielce
0:4
Chełmianka Chełm
20.04.2019
16:00

7. kolejka 27.04.2019

Stal Rzeszów
1:2
Resovia Rzeszów
27.04.2019
12:00
Chełmianka Chełm
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
28.04.2019
11:00
Hutnik Kraków
3:2
Orlęta Kielce
28.04.2019
12:00
Star Starachowice
0:2
Garbarnia Kraków
28.04.2019
12:30

8. kolejka 04.05.2019

Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Garbarnia Kraków
04.05.2019
12:00
Hutnik Kraków
3:1
Chełmianka Chełm
04.05.2019
17:00
Stal Rzeszów
3:0
Orlęta Kielce
05.05.2019
12:00
Star Starachowice
0:2
Resovia Rzeszów
05.05.2019
12:30

9. kolejka 11.05.2019

Chełmianka Chełm
0:3
Stal Rzeszów
11.05.2019
13:00
Orlęta Kielce
0:0
Star Starachowice
11.05.2019
15:00
Hutnik Kraków
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
12.05.2019
14:00
Resovia Rzeszów
1:0
Garbarnia Kraków
12.05.2019
14:30

10. kolejka 18.05.2019

Stal Rzeszów
1:3
Hutnik Kraków
18.05.2019
12:00
Garbarnia Kraków
3:0
Orlęta Kielce
18.05.2019
12:30
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Resovia Rzeszów
19.05.2019
12:00
Star Starachowice
1:2
Chełmianka Chełm
19.05.2019
13:00

11. kolejka 25.05.2019

Stal Rzeszów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
25.05.2019
12:00
Chełmianka Chełm
0:1
Garbarnia Kraków
25.05.2019
17:00
Orlęta Kielce
1:6
Resovia Rzeszów
26.05.2019
16:00
Hutnik Kraków
3:1
Star Starachowice
26.05.2019
18:00

12. kolejka 01.06.2019

Resovia Rzeszów
2:0
Chełmianka Chełm
01.06.2019
12:00
Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków
01.06.2019
12:30
Orlęta Radzyń Podlaski
2:3
Orlęta Kielce
02.06.2019
12:00
Star Starachowice
1:2
Stal Rzeszów
02.06.2019
12:30

13. kolejka 08.06.2019

Stal Rzeszów
1:2
Garbarnia Kraków
08.06.2019
12:00
Chełmianka Chełm
2:1
Orlęta Kielce
08.06.2019
17:00
Star Starachowice
6:2
Orlęta Radzyń Podlaski
09.06.2019
12:30
Hutnik Kraków
Resovia Rzeszów
09.06.2019
18:00

14. kolejka 15.06.2019

Garbarnia Kraków
5:0
Star Starachowice
14.06.2019
11:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Chełmianka Chełm
15.06.2019
12:00
Orlęta Kielce
3:7
Hutnik Kraków
15.06.2019
17:00
Resovia Rzeszów
1:4
Stal Rzeszów
15.06.2019
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 15.06.2019

14.06.2019
11:00
Garbarnia Kraków
5:0
Star Starachowice
15.06.2019
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Chełmianka Chełm
15.06.2019
17:00
Orlęta Kielce
3:7
Hutnik Kraków
15.06.2019
10:00
Resovia Rzeszów
1:4
Stal Rzeszów

14. kolejka 15.06.2019

14.06.2019
11:00
Garbarnia Kraków
5:0
Star Starachowice
15.06.2019
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Chełmianka Chełm
15.06.2019
17:00
Orlęta Kielce
3:7
Hutnik Kraków
15.06.2019
10:00
Resovia Rzeszów
1:4
Stal Rzeszów

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019