facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.03.2019

Dalin Myślenice
1:6
Dunajec Nowy Sącz
16.03.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:3
Profi Zielonki
16.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
4:0
MUKS TAP Tarnów
16.03.2019
15:30
Podhale Nowy Targ
1:2
Unia Oświęcim
17.03.2019
15:00

2. kolejka 23.03.2019

MUKS TAP Tarnów
1:4
Dunajec Nowy Sącz
23.03.2019
11:30
Unia Oświęcim
6:1
Dalin Myślenice
23.03.2019
12:00
Profi Zielonki
4:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
12:00
Limanovia Limanowa
4:2
Sandecja II Nowy Sącz
23.03.2019
14:00

3. kolejka 30.03.2019

Podhale Nowy Targ
2:2
Limanovia Limanowa
30.03.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
6:0
Unia Oświęcim
30.03.2019
13:30
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
MUKS TAP Tarnów
31.03.2019
10:00
Dalin Myślenice
0:6
Profi Zielonki
31.03.2019
14:00

4. kolejka 06.04.2019

MUKS TAP Tarnów
1:2
Unia Oświęcim
06.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
2:1
Dalin Myślenice
06.04.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Podhale Nowy Targ
06.04.2019
15:00
Profi Zielonki
5:0
Dunajec Nowy Sącz
06.04.2019
11:00

5. kolejka 13.04.2019

Dunajec Nowy Sącz
1:0
Limanovia Limanowa
13.04.2019
14:30
Dalin Myślenice
1:5
Sandecja II Nowy Sącz
13.04.2019
15:00
Unia Oświęcim
1:2
Profi Zielonki
14.04.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
0:0
MUKS TAP Tarnów
14.04.2019
12:00

6. kolejka 20.04.2019

Podhale Nowy Targ
3:0
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
0:3
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
3:2
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:0
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

7. kolejka 27.04.2019

Dunajec Nowy Sącz
5:0
Podhale Nowy Targ
27.04.2019
10:00
Unia Oświęcim
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
27.04.2019
12:00
Profi Zielonki
9:0
Limanovia Limanowa
28.04.2019
14:30
Dalin Myślenice
1:7
MUKS TAP Tarnów
28.04.2019
14:00

8. kolejka 01.05.2019

Profi Zielonki
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
01.05.2019
11:00
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Dalin Myślenice
02.05.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
1:3
Limanovia Limanowa
02.05.2019
11:30
Unia Oświęcim
2:1
Podhale Nowy Targ
24.05.2019
15:00

9. kolejka 04.05.2019

Dunajec Nowy Sącz
2:0
MUKS TAP Tarnów
04.05.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
0:3
Profi Zielonki
04.05.2019
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:0
Limanovia Limanowa
04.05.2019
10:00
Dalin Myślenice
1:5
Unia Oświęcim
05.05.2019
14:00

10. kolejka 11.05.2019

Limanovia Limanowa
5:2
Podhale Nowy Targ
11.05.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
0:3
Sandecja II Nowy Sącz
11.05.2019
11:30
Profi Zielonki
19:0
Dalin Myślenice
11.05.2019
10:30
Unia Oświęcim
1:3
Dunajec Nowy Sącz
29.05.2019
17:30

11. kolejka 18.05.2019

Unia Oświęcim
1:4
MUKS TAP Tarnów
18.05.2019
13:00
Dalin Myślenice
0:3
Limanovia Limanowa
18.05.2019
15:00
Podhale Nowy Targ
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
18.05.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:5
Profi Zielonki
18.05.2019
13:30

12. kolejka 25.05.2019

Profi Zielonki
8:1
Unia Oświęcim
22.05.2019
16:00
Limanovia Limanowa
0:4
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
12:1
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00
MUKS TAP Tarnów
2:3
Podhale Nowy Targ
29.05.2019
17:00

13. kolejka 01.06.2019

Profi Zielonki
8:0
MUKS TAP Tarnów
01.06.2019
13:00
Unia Oświęcim
2:0
Limanovia Limanowa
01.06.2019
13:00
Dalin Myślenice
2:1
Podhale Nowy Targ
02.06.2019
14:00
Dunajec Nowy Sącz
3:4
Sandecja II Nowy Sącz
03.06.2019
18:00

14. kolejka 08.06.2019

Podhale Nowy Targ
3:1
Dunajec Nowy Sącz
08.06.2019
13:30
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Unia Oświęcim
08.06.2019
13:30
Limanovia Limanowa
3:1
Profi Zielonki
08.06.2019
13:30
MUKS TAP Tarnów
:
Dalin Myślenice
08.06.2019
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 08.06.2019

08.06.2019
13:30
Podhale Nowy Targ
3:1
Dunajec Nowy Sącz
08.06.2019
13:30
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Unia Oświęcim
08.06.2019
13:30
Limanovia Limanowa
3:1
Profi Zielonki
08.06.2019
13:30
MUKS TAP Tarnów
:
Dalin Myślenice

14. kolejka 08.06.2019

08.06.2019
13:30
Podhale Nowy Targ
3:1
Dunajec Nowy Sącz
08.06.2019
13:30
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Unia Oświęcim
08.06.2019
13:30
Limanovia Limanowa
3:1
Profi Zielonki
08.06.2019
13:30
MUKS TAP Tarnów
:
Dalin Myślenice

Wiadomości ligowe