facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.03.2019

Dalin Myślenice
1:6
Dunajec Nowy Sącz
16.03.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:3
Profi Zielonki
16.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
4:0
MUKS TAP Tarnów
16.03.2019
15:30
Podhale Nowy Targ
1:2
Unia Oświęcim
17.03.2019
15:00

2. kolejka 23.03.2019

MUKS TAP Tarnów
1:4
Dunajec Nowy Sącz
23.03.2019
11:30
Unia Oświęcim
6:1
Dalin Myślenice
23.03.2019
12:00
Profi Zielonki
4:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
12:00
Limanovia Limanowa
4:2
Sandecja II Nowy Sącz
23.03.2019
14:00

3. kolejka 30.03.2019

Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
30.03.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Oświęcim
30.03.2019
13:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
MUKS TAP Tarnów
31.03.2019
10:00
Dalin Myślenice
:
Profi Zielonki
31.03.2019
14:00

4. kolejka 06.04.2019

MUKS TAP Tarnów
:
Unia Oświęcim
06.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
06.04.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
06.04.2019
15:00
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
06.04.2019
 

5. kolejka 13.04.2019

Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
13.04.2019
14:30
Dalin Myślenice
:
Sandecja II Nowy Sącz
13.04.2019
15:00
Unia Oświęcim
:
Profi Zielonki
14.04.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
MUKS TAP Tarnów
14.04.2019
12:00

6. kolejka 20.04.2019

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
:
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
14:00

7. kolejka 27.04.2019

Dunajec Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
27.04.2019
10:00
Unia Oświęcim
:
Sandecja II Nowy Sącz
27.04.2019
12:00
Profi Zielonki
:
Limanovia Limanowa
27.04.2019
 
Dalin Myślenice
:
MUKS TAP Tarnów
28.04.2019
14:00

8. kolejka 01.05.2019

Dunajec Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
01.05.2019
 
Profi Zielonki
:
Sandecja II Nowy Sącz
01.05.2019
 
Unia Oświęcim
:
Podhale Nowy Targ
01.05.2019
 
MUKS TAP Tarnów
:
Limanovia Limanowa
02.05.2019
11:30

9. kolejka 04.05.2019

Dunajec Nowy Sącz
:
MUKS TAP Tarnów
04.05.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Profi Zielonki
04.05.2019
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
04.05.2019
10:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
05.05.2019
14:00

10. kolejka 11.05.2019

Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
11.05.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
11.05.2019
11:30
Profi Zielonki
:
Dalin Myślenice
11.05.2019
 
Unia Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
12.05.2019
12:00

11. kolejka 18.05.2019

Unia Oświęcim
:
MUKS TAP Tarnów
18.05.2019
13:00
Dalin Myślenice
:
Limanovia Limanowa
18.05.2019
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
18.05.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
18.05.2019
13:30

12. kolejka 25.05.2019

Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Oświęcim
25.05.2019
 
MUKS TAP Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
11:30

13. kolejka 01.06.2019

Profi Zielonki
:
MUKS TAP Tarnów
01.06.2019
 
Unia Oświęcim
:
Limanovia Limanowa
01.06.2019
13:00
Dalin Myślenice
:
Podhale Nowy Targ
02.06.2019
14:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja II Nowy Sącz
03.06.2019
18:00

14. kolejka 08.06.2019

Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
08.06.2019
13:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Unia Oświęcim
08.06.2019
13:30
Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
08.06.2019
13:30
MUKS TAP Tarnów
:
Dalin Myślenice
08.06.2019
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

3. kolejka 30.03.2019

30.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
30.03.2019
13:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Oświęcim
31.03.2019
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MUKS TAP Tarnów
31.03.2019
14:00
Dalin Myślenice
:
Profi Zielonki

2. kolejka 23.03.2019

23.03.2019
11:30
MUKS TAP Tarnów
1:4
Dunajec Nowy Sącz
23.03.2019
12:00
Unia Oświęcim
6:1
Dalin Myślenice
23.03.2019
12:00
Profi Zielonki
4:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
4:2
Sandecja II Nowy Sącz

4. kolejka 06.04.2019

06.04.2019
11:30
MUKS TAP Tarnów
:
Unia Oświęcim
06.04.2019
13:00
Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
06.04.2019
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
06.04.2019
 
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz

Wiadomości ligowe


I liga

Warta Poznań
1:1
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Ruch Chorzów
1:1
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Kaszowianka Kaszów
2:2
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
0:1
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
2:2
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
0:3
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:2
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
2:1
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
1:0
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wolania Wola Rzędzińska
5:2
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
2:1
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
0:1
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
3:2
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
2:4
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Orzeł K.
1:3
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
4:2
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
4:4
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
3:2
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
1:4
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:3
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:1
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
1:3
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
7:1
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Motor Lublin
2:1
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
2:2
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
0:3
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
4:0
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:0
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
4:1
Dąb P.
24.03.2019
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
2:0
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Soła
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
3:2
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
3:2
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00