facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.11.2018

Wieczysta Kraków
5:5
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
5:7
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski Kraków
3:9
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
14:7
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
2:9
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

2. kolejka 23.11.2018

Clepardia Kraków
1:1
Opatkowianka Opatkowice
23.11.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
6:3
Garbarnia Kraków
23.11.2018
19:30
Wieczysta Kraków
3:14
Hutnik Kraków
23.11.2018
20:30
Wanda Kraków
1:13
Cracovia Kraków
23.11.2018
20:30
Wisła Kraków
19:3
Grębałowianka Kraków
23.11.2018
21:30
Prokocim Kraków
4:5
Dąbski Kraków
23.11.2018
21:30

3. kolejka 30.11.2018

Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
30.11.2018
19:30
Wieczysta Kraków
1:9
Wisła Kraków
30.11.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
13:5
Wanda Kraków
30.11.2018
20:30
Prokocim Kraków
6:3
Garbarnia Kraków
30.11.2018
20:30
Dąbski Kraków
6:11
Cracovia Kraków
30.11.2018
21:30
Hutnik Kraków
8:3
Opatkowianka Opatkowice
30.11.2018
21:30

4. kolejka 07.12.2018

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski Kraków
7:4
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30

5. kolejka 14.12.2018

Prokocim Kraków
3:5
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Wanda Kraków
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
6:13
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
8:7
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski Kraków
7:15
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30
Grębałowianka Kraków
3:3
Orzeł Piaski Wielkie
18.01.2019
 

6. kolejka 21.12.2018

Cracovia Kraków
5:0
Clepardia Kraków
 
 
walkower, brak gości
Garbarnia Kraków
3:7
Wanda Kraków
21.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
14:4
Prokocim Kraków
21.12.2018
19:30
Dąbski Kraków
2:5
Grębałowianka Kraków
21.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
8:2
Wieczysta Kraków
21.12.2018
21:30
Wisła Kraków
15:2
Orzeł Piaski Wielkie
25.01.2019
 

7. kolejka 04.01.2019

Wisła Kraków
15:6
Clepardia Kraków
04.01.2019
19:30
Opatkowianka Opatkowice
7:2
Dąbski Kraków
04.01.2019
19:30
Cracovia Kraków
12:10
Prokocim Kraków
04.01.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
9:5
Hutnik Kraków
04.01.2019
20:30
Garbarnia Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
04.01.2019
21:30
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Wanda Kraków
04.01.2019
21:30

8. kolejka 11.01.2019

Prokocim Kraków
7:6
Clepardia Kraków
11.01.2019
19:30
Wieczysta Kraków
Grębałowianka Kraków
11.01.2019
19:30
Dąbski Kraków
4:2
Wanda Kraków
11.01.2019
20:30
Cracovia Kraków
9:6
Garbarnia Kraków
11.01.2019
20:30
Opatkowianka Opatkowice
3:10
Wisła Kraków
11.01.2019
21:30
Hutnik Kraków
13:2
Orzeł Piaski Wielkie
11.01.2019
21:30

9. kolejka 01.02.2019

Dąbski Kraków
6:5
Garbarnia Kraków
01.02.2019
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:3
Grębałowianka Kraków
01.02.2019
19:30
Cracovia Kraków
7:9
Hutnik Kraków
01.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
01.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
7:3
Wieczysta Kraków
01.02.2019
20:30
Wanda Kraków
4:5
Clepardia Kraków
01.02.2019
20:30

10. kolejka 08.02.2019

Clepardia Kraków
4:10
Wieczysta Kraków
08.02.2019
19:30
Garbarnia Kraków
5:4
Opatkowianka Opatkowice
08.02.2019
19:30
Hutnik Kraków
7:4
Wisła Kraków
08.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
4:3
Dąbski Kraków
08.02.2019
20:30
Wanda Kraków
7:7
Prokocim Kraków
08.02.2019
21:30
Grębałowianka Kraków
6:11
Cracovia Kraków
08.02.2019
21:30

11. kolejka 15.02.2019

Wanda Kraków
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
walkower, brak gospodarzy
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
20:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski Kraków
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków
15.02.2019
21:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 15.02.2019

15.02.2019
19:30
Wanda Kraków
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
21:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski Kraków
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków

11. kolejka 15.02.2019

15.02.2019
19:30
Wanda Kraków
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
21:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski Kraków
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019