facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.11.2018

Wieczysta Kraków
5:5
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
5:7
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski Kraków
3:9
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
14:7
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
2:9
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

2. kolejka 23.11.2018

Clepardia Kraków
1:1
Opatkowianka Opatkowice
23.11.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
6:3
Garbarnia Kraków
23.11.2018
19:30
Wieczysta Kraków
3:14
Hutnik Kraków
23.11.2018
20:30
Wanda Kraków
1:13
Cracovia Kraków
23.11.2018
20:30
Wisła Kraków
19:3
Grębałowianka Kraków
23.11.2018
21:30
Prokocim Kraków
4:5
Dąbski Kraków
23.11.2018
21:30

3. kolejka 30.11.2018

Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
30.11.2018
19:30
Wieczysta Kraków
1:9
Wisła Kraków
30.11.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
13:5
Wanda Kraków
30.11.2018
20:30
Prokocim Kraków
6:3
Garbarnia Kraków
30.11.2018
20:30
Dąbski Kraków
6:11
Cracovia Kraków
30.11.2018
21:30
Hutnik Kraków
8:3
Opatkowianka Opatkowice
30.11.2018
21:30

4. kolejka 07.12.2018

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski Kraków
7:4
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30

5. kolejka 14.12.2018

Prokocim Kraków
3:5
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Wanda Kraków
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
6:13
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
8:7
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski Kraków
7:15
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30
Grębałowianka Kraków
3:3
Orzeł Piaski Wielkie
18.01.2019
 

6. kolejka 21.12.2018

Cracovia Kraków
5:0
Clepardia Kraków
 
 
walkower, brak gości
Garbarnia Kraków
3:7
Wanda Kraków
21.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
14:4
Prokocim Kraków
21.12.2018
19:30
Dąbski Kraków
2:5
Grębałowianka Kraków
21.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
8:2
Wieczysta Kraków
21.12.2018
21:30
Wisła Kraków
15:2
Orzeł Piaski Wielkie
25.01.2019
 

7. kolejka 04.01.2019

Wisła Kraków
15:6
Clepardia Kraków
04.01.2019
19:30
Opatkowianka Opatkowice
7:2
Dąbski Kraków
04.01.2019
19:30
Cracovia Kraków
12:10
Prokocim Kraków
04.01.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
9:5
Hutnik Kraków
04.01.2019
20:30
Garbarnia Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
04.01.2019
21:30
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Wanda Kraków
04.01.2019
21:30

8. kolejka 11.01.2019

Prokocim Kraków
7:6
Clepardia Kraków
11.01.2019
19:30
Wieczysta Kraków
Grębałowianka Kraków
11.01.2019
19:30
Dąbski Kraków
4:2
Wanda Kraków
11.01.2019
20:30
Cracovia Kraków
9:6
Garbarnia Kraków
11.01.2019
20:30
Opatkowianka Opatkowice
3:10
Wisła Kraków
11.01.2019
21:30
Hutnik Kraków
13:2
Orzeł Piaski Wielkie
11.01.2019
21:30

9. kolejka 01.02.2019

Dąbski Kraków
6:5
Garbarnia Kraków
01.02.2019
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:3
Grębałowianka Kraków
01.02.2019
19:30
Cracovia Kraków
7:9
Hutnik Kraków
01.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
01.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
7:3
Wieczysta Kraków
01.02.2019
20:30
Wanda Kraków
4:5
Clepardia Kraków
01.02.2019
20:30

10. kolejka 08.02.2019

Clepardia Kraków
4:10
Wieczysta Kraków
08.02.2019
19:30
Garbarnia Kraków
5:4
Opatkowianka Opatkowice
08.02.2019
19:30
Hutnik Kraków
7:4
Wisła Kraków
08.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
4:3
Dąbski Kraków
08.02.2019
20:30
Wanda Kraków
7:7
Prokocim Kraków
08.02.2019
21:30
Grębałowianka Kraków
6:11
Cracovia Kraków
08.02.2019
21:30

11. kolejka 15.02.2019

Wanda Kraków
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
walkower, brak gospodarzy
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
20:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski Kraków
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków
15.02.2019
21:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 15.02.2019

15.02.2019
19:30
Wanda Kraków
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
21:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski Kraków
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków

11. kolejka 15.02.2019

15.02.2019
19:30
Wanda Kraków
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
21:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski Kraków
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:2
Piast Gliwice
20.04.2019
15:30
Zagłębie Lubin
2:3
Pogoń Szczecin
20.04.2019
18:00
Legia Warszawa
1:0
Cracovia Kraków
20.04.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
3:3
Lech Poznań
20.04.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
:
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30

I liga

Warta Poznań
0:0
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
0:0
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
4:2
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00
Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:2
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
4:1
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
1:0
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
3:1
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
2:0
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00
Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
1:1
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
3:0
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
2:0
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
3:1
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
3:1
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
2:2
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
4:1
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
0:1
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
5:1
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
1:5
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
0:2
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
1:1
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
4:0
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
2:0
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
3:0
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
0:1
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
0:2
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
1:0
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
1:1
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
5:2
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
2:2
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
5:1
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
3:2
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
3:2
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
0:0
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
2:2
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
4:1
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
2:0
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
4:2
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Pasternik Ochojno
1:4
Gdovia Gdów
20.04.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Orzeł Myślenice
20.04.2019
14:30
LKS Śledziejowice
13:0
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
0:2
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce
0:2
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:7
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
1:1
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
1:1
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
2:1
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
1:4
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
0:0
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
0:4
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
3:0
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
3:0
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
4:5
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
2:1
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
0:3
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
1:2
GLKS Gromnik
20.04.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
5:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:3
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
4:4
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
1:4
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
2:2
Kolejarz Stróże
20.04.2019
16:00
Huragan Waksmund
1:0
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
2:6
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
1:1
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
2:4
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
4:2
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
5:0
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
0:1
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
3:1
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:2
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
2:0
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
0:0
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
0:2
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
2:5
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
6:1
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
2:0
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
1:0
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Radziszowianka II
0:3
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
2:0
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
2:4
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
0:1
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
3:3
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
2:0
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
4:1
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
2:1
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
1:1
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
0:1
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
6:1
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00
Rokita Kornatka
:
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
3:5
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
1:1
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
4:0
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
3:0
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
1:0
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
1:2
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
3:3
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
0:0
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
2:4
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
0:3
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
1:6
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
1:1
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
0:2
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
2:7
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
4:0
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
3:0
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
6:0
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
3:1
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
2:2
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
2:2
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
9:3
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
3:0
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
6:0
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00
Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
0:2
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
2:1
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
2:2
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
0:3
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
1:0
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
2:2
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
1:0
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
0:2
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
3:5
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
1:1
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
4:0
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00
Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
0:5
Staw Polanka
20.04.2019
11:00
Dukla Bysina
2:4
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:2
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
1:5
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
12:30

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
1:2
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
3:0
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
3:0
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
0:3
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
3:2
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

AS Progres Kraków
1:1
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Krakus Nowa Huta
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
2:5
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30
AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
3:1
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
3:0
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
12:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
16:00
LKS Wierzchowiska
1:7
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
15:00
Łysica Bodzentyn
5:1
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
0:0
Potok Sitno
20.04.2019
12:00