facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.09.2018

GKS Futsal Tychy
4:1
KS Polkowice
22.09.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:1
FC Pyskowice
23.09.2018
16:00
Odra Futsal Opole
4:2
Heiro Rzeszów
23.09.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
5:3
AZS UMCS Lublin
23.09.2018
18:00
Berland OSiR Komprachcice
Maxfarbex Busko Zdrój
17.10.2018
19:30
GST Gliwice
4:0
Futsal Nowiny
10.11.2018
18:00

2. kolejka 29.09.2018

Maxfarbex Busko Zdrój
Odra Futsal Opole
29.09.2018
20:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:1
GST Gliwice
29.09.2018
15:00
FC Pyskowice
9:2
AZS UMCS Lublin
30.09.2018
16:30
Heiro Rzeszów
3:2
Futsal Team Brzeg
30.09.2018
17:00
KS Polkowice
6:4
Berland OSiR Komprachcice
30.09.2018
17:00
Futsal Nowiny
5:6
GKS Futsal Tychy
30.09.2018
18:00

3. kolejka 06.10.2018

AZS UMCS Lublin
3:7
Heiro Rzeszów
06.10.2018
14:00
GST Gliwice
9:2
FC Pyskowice
07.10.2018
17:00
GKS Futsal Tychy
4:1
Gwiazda Ruda Śląska
07.10.2018
15:00
Odra Futsal Opole
3:6
KS Polkowice
07.10.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
Maxfarbex Busko Zdrój
07.10.2018
18:00
Berland OSiR Komprachcice
2:0
Futsal Nowiny
07.10.2018
17:00

4. kolejka 13.10.2018

Maxfarbex Busko Zdrój
1:2
AZS UMCS Lublin
13.10.2018
20:00
KS Polkowice
4:2
Futsal Team Brzeg
13.10.2018
17:00
Futsal Nowiny
2:3
Odra Futsal Opole
13.10.2018
18:30
Gwiazda Ruda Śląska
1:5
Berland OSiR Komprachcice
13.10.2018
19:00
GST Gliwice
8:1
GKS Futsal Tychy
13.10.2018
15:30
FC Pyskowice
1:1
Heiro Rzeszów
14.10.2018
16:30

5. kolejka 20.10.2018

Heiro Rzeszów
4:4
Maxfarbex Busko Zdrój
20.10.2018
18:00
GKS Futsal Tychy
10:4
FC Pyskowice
21.10.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
1:3
GST Gliwice
21.10.2018
17:00
Odra Futsal Opole
3:4
Gwiazda Ruda Śląska
21.10.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
2:3
Futsal Nowiny
21.10.2018
18:00
AZS UMCS Lublin
3:2
KS Polkowice
21.10.2018
17:00

6. kolejka 27.10.2018

Futsal Nowiny
1:2
AZS UMCS Lublin
27.10.2018
17:00
FC Pyskowice
Maxfarbex Busko Zdrój
28.10.2018
16:30
KS Polkowice
5:2
Heiro Rzeszów
28.10.2018
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:0
Futsal Team Brzeg
28.10.2018
15:00
GKS Futsal Tychy
3:3
Berland OSiR Komprachcice
28.10.2018
15:00
GST Gliwice
4:0
Odra Futsal Opole
16.12.2018
16:00

7. kolejka 03.11.2018

AZS UMCS Lublin
2:4
Gwiazda Ruda Śląska
03.11.2018
18:30
Maxfarbex Busko Zdrój
4:6
KS Polkowice
03.11.2018
20:00
Berland OSiR Komprachcice
2:2
FC Pyskowice
04.11.2018
17:00
Odra Futsal Opole
2:6
GKS Futsal Tychy
04.11.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
1:5
GST Gliwice
04.11.2018
18:00
Heiro Rzeszów
4:2
Futsal Nowiny
04.11.2018
17:00

8. kolejka 17.11.2018

Futsal Nowiny
5:1
Maxfarbex Busko Zdrój
17.11.2018
16:00
FC Pyskowice
4:7
KS Polkowice
18.11.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:1
Heiro Rzeszów
18.11.2018
18:00
GST Gliwice
9:1
AZS UMCS Lublin
18.11.2018
16:00
GKS Futsal Tychy
4:2
Futsal Team Brzeg
18.11.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
3:3
Odra Futsal Opole
18.11.2018
17:00

9. kolejka 24.11.2018

Heiro Rzeszów
5:6
GST Gliwice
24.11.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
3:6
Gwiazda Ruda Śląska
24.11.2018
16:00
KS Polkowice
4:2
Futsal Nowiny
24.11.2018
16:00
Odra Futsal Opole
2:3
FC Pyskowice
25.11.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
3:3
Berland OSiR Komprachcice
25.11.2018
18:00
AZS UMCS Lublin
3:3
GKS Futsal Tychy
25.11.2018
17:00

10. kolejka 01.12.2018

Berland OSiR Komprachcice
6:2
AZS UMCS Lublin
30.11.2018
19:30
Odra Futsal Opole
2:2
Futsal Team Brzeg
01.12.2018
15:30
FC Pyskowice
3:3
Futsal Nowiny
02.12.2018
16:45
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
KS Polkowice
02.12.2018
17:00
GKS Futsal Tychy
6:5
Heiro Rzeszów
02.12.2018
18:00
GST Gliwice
4:3
Maxfarbex Busko Zdrój
22.12.2018
16:00

11. kolejka 08.12.2018

Heiro Rzeszów
5:1
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
2:1
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
1:3
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
6:3
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
6:3
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
2:7
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

12. kolejka 12.01.2019

KS Polkowice
5:2
GKS Futsal Tychy
12.01.2019
17:00
Maxfarbex Busko Zdrój
5:5
Berland OSiR Komprachcice
12.01.2019
19:00
FC Pyskowice
3:4
Gwiazda Ruda Śląska
13.01.2019
16:30
Futsal Nowiny
4:3
GST Gliwice
24.01.2019
18:30
Heiro Rzeszów
:
Odra Futsal Opole
16.02.2019
18:00
AZS UMCS Lublin
:
Futsal Team Brzeg
24.02.2019
 

13. kolejka 19.01.2019

Odra Futsal Opole
:
Maxfarbex Busko Zdrój
19.01.2019
16:30
Futsal Team Brzeg
2:5
Heiro Rzeszów
19.01.2019
18:00
GST Gliwice
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
20.01.2019
17:00
AZS UMCS Lublin
3:0
FC Pyskowice
20.01.2019
17:00
Berland OSiR Komprachcice
4:5
KS Polkowice
20.01.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
8:4
Futsal Nowiny
20.01.2019
15:00

14. kolejka

Heiro Rzeszów
:
AZS UMCS Lublin
 
 
FC Pyskowice
:
GST Gliwice
 
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
 
 
KS Polkowice
:
Odra Futsal Opole
 
 
Maxfarbex Busko Zdrój
:
Futsal Team Brzeg
 
 
Futsal Nowiny
:
Berland OSiR Komprachcice
 
 

15. kolejka

AZS UMCS Lublin
:
Maxfarbex Busko Zdrój
 
 
Futsal Team Brzeg
:
KS Polkowice
 
 
Odra Futsal Opole
:
Futsal Nowiny
 
 
Berland OSiR Komprachcice
:
Gwiazda Ruda Śląska
 
 
GKS Futsal Tychy
:
GST Gliwice
 
 
Heiro Rzeszów
:
FC Pyskowice
 
 

16. kolejka

Maxfarbex Busko Zdrój
:
Heiro Rzeszów
 
 
FC Pyskowice
:
GKS Futsal Tychy
 
 
GST Gliwice
:
Berland OSiR Komprachcice
 
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Odra Futsal Opole
 
 
Futsal Nowiny
:
Futsal Team Brzeg
 
 
KS Polkowice
:
AZS UMCS Lublin
 
 

17. kolejka

AZS UMCS Lublin
:
Futsal Nowiny
 
 
Maxfarbex Busko Zdrój
:
FC Pyskowice
 
 
Heiro Rzeszów
:
KS Polkowice
 
 
Futsal Team Brzeg
:
Gwiazda Ruda Śląska
 
 
Berland OSiR Komprachcice
:
GKS Futsal Tychy
 
 
Odra Futsal Opole
:
GST Gliwice
 
 

18. kolejka

Gwiazda Ruda Śląska
:
AZS UMCS Lublin
 
 
KS Polkowice
:
Maxfarbex Busko Zdrój
 
 
FC Pyskowice
:
Berland OSiR Komprachcice
 
 
GKS Futsal Tychy
:
Odra Futsal Opole
 
 
GST Gliwice
:
Futsal Team Brzeg
 
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
 
 

19. kolejka

Maxfarbex Busko Zdrój
:
Futsal Nowiny
 
 
KS Polkowice
:
FC Pyskowice
 
 
Heiro Rzeszów
:
Gwiazda Ruda Śląska
 
 
AZS UMCS Lublin
:
GST Gliwice
 
 
Futsal Team Brzeg
:
GKS Futsal Tychy
 
 
Odra Futsal Opole
:
Berland OSiR Komprachcice
 
 

20. kolejka

GST Gliwice
:
Heiro Rzeszów
 
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Maxfarbex Busko Zdrój
 
 
Futsal Nowiny
:
KS Polkowice
 
 
FC Pyskowice
:
Odra Futsal Opole
 
 
Berland OSiR Komprachcice
:
Futsal Team Brzeg
 
 
GKS Futsal Tychy
:
AZS UMCS Lublin
 
 

21. kolejka

Futsal Nowiny
:
FC Pyskowice
 
 
KS Polkowice
:
Gwiazda Ruda Śląska
 
 
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GST Gliwice
 
 
Heiro Rzeszów
:
GKS Futsal Tychy
 
 
AZS UMCS Lublin
:
Berland OSiR Komprachcice
 
 
Futsal Team Brzeg
:
Odra Futsal Opole
 
 

22. kolejka

Berland OSiR Komprachcice
:
Heiro Rzeszów
 
 
GKS Futsal Tychy
:
Maxfarbex Busko Zdrój
 
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
 
 
FC Pyskowice
:
Futsal Team Brzeg
 
 
Odra Futsal Opole
:
AZS UMCS Lublin
 
 
GST Gliwice
:
KS Polkowice
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka

 
 
Berland OSiR Komprachcice
:
Heiro Rzeszów
 
 
GKS Futsal Tychy
:
Maxfarbex Busko Zdrój
 
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
 
 
FC Pyskowice
:
Futsal Team Brzeg
 
 
Odra Futsal Opole
:
AZS UMCS Lublin
 
 
GST Gliwice
:
KS Polkowice

22. kolejka

 
 
Berland OSiR Komprachcice
:
Heiro Rzeszów
 
 
GKS Futsal Tychy
:
Maxfarbex Busko Zdrój
 
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
 
 
FC Pyskowice
:
Futsal Team Brzeg
 
 
Odra Futsal Opole
:
AZS UMCS Lublin
 
 
GST Gliwice
:
KS Polkowice

Wiadomości ligowe


AZS UMCS Lublin
:
Futsal Team Brzeg
24.02.2019
 

Ekstraklasa

Arka Gdynia
:
Piast Gliwice
22.02.2019
18:00
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
22.02.2019
20:30
Lechia Gdańsk
:
Wisła Kraków
23.02.2019
20:30
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.02.2019
18:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Sosnowiec
23.02.2019
15:30
Miedź Legnica
:
Wisła Płock
24.02.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
24.02.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
25.02.2019
18:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
Olimpia Szczecin
21.02.2019
17:00
Polonia Poznań
:
AZS PWSZ Wałbrzych
21.02.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Medyk Konin
23.02.2019
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Mitech Żywiec
23.02.2019
17:15
GKS Katowice
:
AZS Wrocław
24.02.2019
13:00