facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga futsalu (południe)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.09.2018

GKS Futsal Tychy
4:1
KS Polkowice
22.09.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:1
FC Pyskowice
23.09.2018
16:00
Odra Futsal Opole
4:2
Heiro Rzeszów
23.09.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
5:3
AZS UMCS Lublin
23.09.2018
18:00
Berland OSiR Komprachcice
Maxfarbex Busko Zdrój
17.10.2018
19:30
GST Gliwice
4:0
Futsal Nowiny
10.11.2018
18:00

2. kolejka 29.09.2018

Maxfarbex Busko Zdrój
Odra Futsal Opole
29.09.2018
20:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:1
GST Gliwice
29.09.2018
15:00
FC Pyskowice
9:2
AZS UMCS Lublin
30.09.2018
16:30
Heiro Rzeszów
3:2
Futsal Team Brzeg
30.09.2018
17:00
KS Polkowice
6:4
Berland OSiR Komprachcice
30.09.2018
17:00
Futsal Nowiny
5:6
GKS Futsal Tychy
30.09.2018
18:00

3. kolejka 06.10.2018

AZS UMCS Lublin
3:7
Heiro Rzeszów
06.10.2018
14:00
GST Gliwice
9:2
FC Pyskowice
07.10.2018
17:00
GKS Futsal Tychy
4:1
Gwiazda Ruda Śląska
07.10.2018
15:00
Odra Futsal Opole
3:6
KS Polkowice
07.10.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
Maxfarbex Busko Zdrój
07.10.2018
18:00
Berland OSiR Komprachcice
2:0
Futsal Nowiny
07.10.2018
17:00

4. kolejka 13.10.2018

Maxfarbex Busko Zdrój
1:2
AZS UMCS Lublin
13.10.2018
20:00
KS Polkowice
4:2
Futsal Team Brzeg
13.10.2018
17:00
Futsal Nowiny
2:3
Odra Futsal Opole
13.10.2018
18:30
Gwiazda Ruda Śląska
1:5
Berland OSiR Komprachcice
13.10.2018
19:00
GST Gliwice
8:1
GKS Futsal Tychy
13.10.2018
15:30
FC Pyskowice
1:1
Heiro Rzeszów
14.10.2018
16:30

5. kolejka 20.10.2018

Heiro Rzeszów
4:4
Maxfarbex Busko Zdrój
20.10.2018
18:00
GKS Futsal Tychy
10:4
FC Pyskowice
21.10.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
1:3
GST Gliwice
21.10.2018
17:00
Odra Futsal Opole
3:4
Gwiazda Ruda Śląska
21.10.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
2:3
Futsal Nowiny
21.10.2018
18:00
AZS UMCS Lublin
3:2
KS Polkowice
21.10.2018
17:00

6. kolejka 27.10.2018

Futsal Nowiny
1:2
AZS UMCS Lublin
27.10.2018
17:00
FC Pyskowice
Maxfarbex Busko Zdrój
28.10.2018
16:30
KS Polkowice
5:2
Heiro Rzeszów
28.10.2018
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:0
Futsal Team Brzeg
28.10.2018
15:00
GKS Futsal Tychy
3:3
Berland OSiR Komprachcice
28.10.2018
15:00
GST Gliwice
:
Odra Futsal Opole
16.12.2018
16:00

7. kolejka 03.11.2018

AZS UMCS Lublin
2:4
Gwiazda Ruda Śląska
03.11.2018
18:30
Maxfarbex Busko Zdrój
4:6
KS Polkowice
03.11.2018
20:00
Berland OSiR Komprachcice
2:2
FC Pyskowice
04.11.2018
17:00
Odra Futsal Opole
2:6
GKS Futsal Tychy
04.11.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
1:5
GST Gliwice
04.11.2018
18:00
Heiro Rzeszów
4:2
Futsal Nowiny
04.11.2018
17:00

8. kolejka 17.11.2018

Futsal Nowiny
5:1
Maxfarbex Busko Zdrój
17.11.2018
16:00
FC Pyskowice
:
KS Polkowice
18.11.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
18.11.2018
18:00
GST Gliwice
9:1
AZS UMCS Lublin
18.11.2018
16:00
GKS Futsal Tychy
4:2
Futsal Team Brzeg
18.11.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
Odra Futsal Opole
18.11.2018
17:00

9. kolejka 24.11.2018

Heiro Rzeszów
5:6
GST Gliwice
24.11.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
3:6
Gwiazda Ruda Śląska
24.11.2018
16:00
KS Polkowice
4:2
Futsal Nowiny
24.11.2018
16:00
Odra Futsal Opole
2:3
FC Pyskowice
25.11.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
3:3
Berland OSiR Komprachcice
25.11.2018
18:00
AZS UMCS Lublin
3:3
GKS Futsal Tychy
25.11.2018
17:00

10. kolejka 01.12.2018

FC Pyskowice
:
Futsal Nowiny
01.12.2018
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
KS Polkowice
01.12.2018
 
GST Gliwice
:
Maxfarbex Busko Zdrój
01.12.2018
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
01.12.2018
 
Berland OSiR Komprachcice
:
AZS UMCS Lublin
01.12.2018
 
Odra Futsal Opole
:
Futsal Team Brzeg
01.12.2018
 

11. kolejka 08.12.2018

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

11. kolejka 08.12.2018

08.12.2018
18:00
Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
17:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
09.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
16:30
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
17:00
KS Polkowice
:
GST Gliwice

10. kolejka 01.12.2018

01.12.2018
 
FC Pyskowice
:
Futsal Nowiny
01.12.2018
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
KS Polkowice
01.12.2018
 
GST Gliwice
:
Maxfarbex Busko Zdrój
01.12.2018
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
01.12.2018
 
Berland OSiR Komprachcice
:
AZS UMCS Lublin
01.12.2018
 
Odra Futsal Opole
:
Futsal Team Brzeg
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
07.12.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
07.12.2018
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski
4:7
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
9:4
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30