facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga małopolska kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem seoznu, z rozgrywek III ligi wycofała się Victoria Gaj.
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2018

Iskra Brzezinka KKPN
2:1
Prądniczanka II Kraków
25.08.2018
11:00
Piast Skawina
5:4
Podgórze Kraków
26.08.2018
10:00
Olimpia Osieczany
3:6
Pogorzanka Pogorzyce
26.08.2018
11:00
Bronowianka Kraków
18:2
Rysy II Bukowina Tatrzańska
26.08.2018
12:00
Górnik Wieliczka
2:2
Puszcza Niepołomice
26.08.2018
13:00
FSA Kraków
Tuchovia Tuchów
26.08.2018
16:00

2. kolejka 01.09.2018

Rysy II Bukowina Tatrzańska
1:4
Podgórze Kraków
01.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
2:1
Prądniczanka II Kraków
01.09.2018
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
4:1
Piast Skawina
01.09.2018
16:00
Puszcza Niepołomice
1:3
Iskra Brzezinka KKPN
01.09.2018
16:00
Tuchovia Tuchów
0:5
Górnik Wieliczka
02.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:2
FSA Kraków
02.09.2018
16:00

3. kolejka 08.09.2018

Iskra Brzezinka KKPN
5:0
Tuchovia Tuchów
08.09.2018
11:00
Podgórze Kraków
8:0
Pogorzanka Pogorzyce
09.09.2018
10:00
Piast Skawina
2:4
Prądniczanka II Kraków
09.09.2018
10:00
FSA Kraków
5:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
09.09.2018
16:00
Olimpia Osieczany
1:2
Puszcza Niepołomice
09.09.2018
16:00
Górnik Wieliczka
1:3
Bronowianka Kraków
10.11.2018
11:00

4. kolejka 15.09.2018

Podgórze Kraków
5:0
Prądniczanka II Kraków
15.09.2018
14:30
Puszcza Niepołomice
1:0
Piast Skawina
15.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:0
Iskra Brzezinka KKPN
15.09.2018
17:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
2:5
Pogorzanka Pogorzyce
16.09.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Olimpia Osieczany
16.09.2018
11:00
FSA Kraków
4:0
Górnik Wieliczka
16.09.2018
16:00

5. kolejka 22.09.2018

Podgórze Kraków
2:2
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Iskra Brzezinka KKPN
1:1
FSA Kraków
22.09.2018
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
1:7
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
2:3
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00

6. kolejka 29.09.2018

Puszcza Niepołomice
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
29.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
3:1
Piast Skawina
29.09.2018
16:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
6:1
Prądniczanka II Kraków
29.09.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
0:7
Podgórze Kraków
30.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
0:4
Iskra Brzezinka KKPN
30.09.2018
15:30
FSA Kraków
3:0
Olimpia Osieczany
30.09.2018
16:00

7. kolejka 06.10.2018

Podgórze Kraków
Bronowianka Kraków
06.10.2018
12:00
Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Tuchovia Tuchów
06.10.2018
16:00
Iskra Brzezinka KKPN
3:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
06.10.2018
11:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Prądniczanka II Kraków
07.10.2018
14:00
Olimpia Osieczany
Górnik Wieliczka
07.10.2018
15:00
Piast Skawina
1:5
FSA Kraków
07.10.2018
10:00

8. kolejka 13.10.2018

Rysy II Bukowina Tatrzańska
Puszcza Niepołomice
13.10.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
5:4
Prądniczanka II Kraków
13.10.2018
16:00
Iskra Brzezinka KKPN
4:0
Olimpia Osieczany
13.10.2018
13:00
Górnik Wieliczka
5:0
Piast Skawina
14.10.2018
13:00
Bronowianka Kraków
6:0
Pogorzanka Pogorzyce
14.10.2018
16:00
FSA Kraków
3:3
Podgórze Kraków
14.10.2018
16:00

9. kolejka 20.10.2018

Podgórze Kraków
2:0
Górnik Wieliczka
20.10.2018
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
0:5
FSA Kraków
20.10.2018
15:30
Bronowianka Kraków
3:1
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
14:00
Olimpia Osieczany
12:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Piast Skawina
0:4
Iskra Brzezinka KKPN
21.10.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Tuchovia Tuchów
21.10.2018
15:00

10. kolejka 27.10.2018

Iskra Brzezinka KKPN
3:2
Podgórze Kraków
27.10.2018
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
4:0
Tuchovia Tuchów
28.10.2018
11:00
Olimpia Osieczany
6:1
Piast Skawina
28.10.2018
14:00
Bronowianka Kraków
5:0
Puszcza Niepołomice
28.10.2018
14:00
FSA Kraków
3:1
Prądniczanka II Kraków
28.10.2018
16:00
Górnik Wieliczka
2:1
Pogorzanka Pogorzyce
14.11.2018
18:00

11. kolejka 03.11.2018

Pogorzanka Pogorzyce
1:3
Iskra Brzezinka KKPN
03.11.2018
14:00
Podgórze Kraków
0:1
Olimpia Osieczany
04.11.2018
13:00
Piast Skawina
1:2
Rysy II Bukowina Tatrzańska
04.11.2018
10:00
Górnik Wieliczka
3:1
Prądniczanka II Kraków
04.11.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
1:4
Bronowianka Kraków
04.11.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
1:2
FSA Kraków
04.11.2018
14:00

12. kolejka 30.03.2019

Pogorzanka Pogorzyce
2:2
Olimpia Osieczany
30.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
FSA Kraków
30.03.2019
11:00
Prądniczanka II Kraków
Iskra Brzezinka KKPN
31.03.2019
15:00
Podgórze Kraków
6:0
Piast Skawina
31.03.2019
18:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
0:2
Bronowianka Kraków
31.03.2019
13:00
Puszcza Niepołomice
Górnik Wieliczka
31.03.2019
15:00

13. kolejka 06.04.2019

Podgórze Kraków
2:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
06.04.2019
10:00
Iskra Brzezinka KKPN
Puszcza Niepołomice
06.04.2019
15:00
Górnik Wieliczka
Tuchovia Tuchów
06.04.2019
12:30
FSA Kraków
Bronowianka Kraków
06.04.2019
12:30
Prądniczanka II Kraków
Olimpia Osieczany
07.04.2019
15:00
Piast Skawina
0:3
Pogorzanka Pogorzyce
07.04.2019
10:00

14. kolejka 13.04.2019

Pogorzanka Pogorzyce
1:1
Podgórze Kraków
13.04.2019
14:00
Tuchovia Tuchów
0:3
Iskra Brzezinka KKPN
14.04.2019
11:00
Prądniczanka II Kraków
3:0
Piast Skawina
14.04.2019
00:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
2:5
FSA Kraków
14.04.2019
15:30
Puszcza Niepołomice
Olimpia Osieczany
14.04.2019
16:00
Bronowianka Kraków
1:4
Górnik Wieliczka
14.04.2019
10:00

15. kolejka 27.04.2019

Górnik Wieliczka
0:2
FSA Kraków
27.04.2019
15:00
Prądniczanka II Kraków
0:1
Podgórze Kraków
28.04.2019
15:00
Piast Skawina
1:6
Puszcza Niepołomice
28.04.2019
10:00
Iskra Brzezinka KKPN
6:0
Bronowianka Kraków
28.04.2019
16:00
Pogorzanka Pogorzyce
2:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
28.04.2019
15:00
Olimpia Osieczany
3:0
Tuchovia Tuchów
28.04.2019
17:00

16. kolejka 04.05.2019

Bronowianka Kraków
0:2
Olimpia Osieczany
04.05.2019
17:00
FSA Kraków
0:1
Iskra Brzezinka KKPN
05.05.2019
16:00
Prądniczanka II Kraków
Pogorzanka Pogorzyce
05.05.2019
16:30
Tuchovia Tuchów
4:1
Piast Skawina
05.05.2019
13:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
0:2
Górnik Wieliczka
05.05.2019
15:00
Puszcza Niepołomice
0:3
Podgórze Kraków
04.06.2019
18:00

17. kolejka 11.05.2019

Pogorzanka Pogorzyce
Puszcza Niepołomice
11.05.2019
14:30
Prądniczanka II Kraków
7:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
11.05.2019
11:00
Podgórze Kraków
9:0
Tuchovia Tuchów
11.05.2019
10:00
Iskra Brzezinka KKPN
2:1
Górnik Wieliczka
11.05.2019
16:00
Olimpia Osieczany
2:5
FSA Kraków
11.05.2019
17:00
Piast Skawina
0:12
Bronowianka Kraków
12.05.2019
10:00

18. kolejka 18.05.2019

Bronowianka Kraków
3:4
Podgórze Kraków
18.05.2019
17:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
0:7
Iskra Brzezinka KKPN
18.05.2019
16:00
Górnik Wieliczka
0:0
Olimpia Osieczany
18.05.2019
12:30
Tuchovia Tuchów
2:0
Pogorzanka Pogorzyce
19.05.2019
16:00
Prądniczanka II Kraków
Puszcza Niepołomice
19.05.2019
16:00
FSA Kraków
:
Piast Skawina
19.05.2019
16:00

19. kolejka 25.05.2019

Prądniczanka II Kraków
3:0
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:4
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
4:0
FSA Kraków
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
Rysy II Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
14:00
Olimpia Osieczany
2:8
Iskra Brzezinka KKPN
05.06.2019
18:00
Piast Skawina
:
Górnik Wieliczka
31.12.2019
00:00

20. kolejka 01.06.2019

Tuchovia Tuchów
0:4
Puszcza Niepołomice
01.06.2019
11:00
Górnik Wieliczka
3:0
Podgórze Kraków
02.06.2019
12:30
FSA Kraków
3:0
Pogorzanka Pogorzyce
02.06.2019
16:30
Prądniczanka II Kraków
Bronowianka Kraków
02.06.2019
13:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
1:3
Olimpia Osieczany
02.06.2019
14:00
Iskra Brzezinka KKPN
:
Piast Skawina
02.06.2019
17:00

21. kolejka 08.06.2019

Podgórze Kraków
0:3
Iskra Brzezinka KKPN
08.06.2019
10:00
Tuchovia Tuchów
3:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
08.06.2019
17:00
Piast Skawina
:
Olimpia Osieczany
09.06.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
2:0
Bronowianka Kraków
09.06.2019
18:00
Prądniczanka II Kraków
0:3
FSA Kraków
09.06.2019
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:4
Górnik Wieliczka
09.06.2019
16:00

22. kolejka 15.06.2019

Iskra Brzezinka KKPN
2:1
Pogorzanka Pogorzyce
15.06.2019
11:00
Olimpia Osieczany
0:3
Podgórze Kraków
15.06.2019
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
:
Piast Skawina
15.06.2019
11:00
Prądniczanka II Kraków
0:0
Górnik Wieliczka
15.06.2019
11:00
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Tuchovia Tuchów
15.06.2019
11:00
FSA Kraków
3:2
Puszcza Niepołomice
15.06.2019
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
11:00
Iskra Brzezinka KKPN
2:1
Pogorzanka Pogorzyce
15.06.2019
11:00
Olimpia Osieczany
0:3
Podgórze Kraków
15.06.2019
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
:
Piast Skawina
15.06.2019
11:00
Prądniczanka II Kraków
0:0
Górnik Wieliczka
15.06.2019
11:00
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Tuchovia Tuchów
15.06.2019
11:00
FSA Kraków
3:2
Puszcza Niepołomice

22. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
11:00
Iskra Brzezinka KKPN
2:1
Pogorzanka Pogorzyce
15.06.2019
11:00
Olimpia Osieczany
0:3
Podgórze Kraków
15.06.2019
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
:
Piast Skawina
15.06.2019
11:00
Prądniczanka II Kraków
0:0
Górnik Wieliczka
15.06.2019
11:00
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Tuchovia Tuchów
15.06.2019
11:00
FSA Kraków
3:2
Puszcza Niepołomice

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019