facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga małopolska kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2018

UKS Staszkówka Jelna
3:0
Łysica Bodzentyn
25.08.2018
11:00
Potok Sitno
1:1
KSP Kielce
25.08.2018
14:00
LKS Wierzchowiska
3:1
GKS Majdan Sieniawski
25.08.2018
14:00
Resovia II Rzeszów
1:4
Widok Lublin
26.08.2018
12:00
Starówka Nowy Sącz
0:4
Naprzód Sobolów
10.11.2018
13:00
Prądniczanka Kraków
1:2
Sparta Daleszyce
11.11.2018
11:00

2. kolejka 01.09.2018

Widok Lublin
Prądniczanka Kraków
01.09.2018
10:30
LKS Wierzchowiska
1:1
Potok Sitno
01.09.2018
11:00
Naprzód Sobolów
1:1
Resovia II Rzeszów
01.09.2018
13:00
Łysica Bodzentyn
3:2
Starówka Nowy Sącz
01.09.2018
13:30
KSP Kielce
5:3
UKS Staszkówka Jelna
01.09.2018
16:30
GKS Majdan Sieniawski
0:4
Sparta Daleszyce
02.09.2018
16:00

3. kolejka 08.09.2018

Sparta Daleszyce
2:0
Widok Lublin
08.09.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
Naprzód Sobolów
08.09.2018
16:00
Starówka Nowy Sącz
1:5
KSP Kielce
08.09.2018
16:00
UKS Staszkówka Jelna
6:0
LKS Wierzchowiska
09.09.2018
14:00
Resovia II Rzeszów
2:1
Łysica Bodzentyn
09.09.2018
16:00
Potok Sitno
2:2
GKS Majdan Sieniawski
10.11.2018
13:00

4. kolejka 15.09.2018

LKS Wierzchowiska
6:2
Starówka Nowy Sącz
15.09.2018
16:00
Naprzód Sobolów
0:2
Sparta Daleszyce
15.09.2018
13:00
Łysica Bodzentyn
1:0
Prądniczanka Kraków
15.09.2018
14:00
KSP Kielce
0:1
Resovia II Rzeszów
16.09.2018
11:00
Potok Sitno
1:7
UKS Staszkówka Jelna
16.09.2018
14:00
GKS Majdan Sieniawski
0:2
Widok Lublin
16.09.2018
16:00

5. kolejka 22.09.2018

Sparta Daleszyce
3:1
Łysica Bodzentyn
22.09.2018
14:00
Widok Lublin
0:0
Naprzód Sobolów
22.09.2018
15:00
Starówka Nowy Sącz
3:1
Potok Sitno
22.09.2018
15:30
UKS Staszkówka Jelna
9:2
GKS Majdan Sieniawski
22.09.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
KSP Kielce
22.09.2018
16:00
Resovia II Rzeszów
0:2
LKS Wierzchowiska
23.09.2018
16:00

6. kolejka 29.09.2018

LKS Wierzchowiska
Prądniczanka Kraków
29.09.2018
16:00
Łysica Bodzentyn
1:1
Widok Lublin
29.09.2018
14:00
UKS Staszkówka Jelna
Starówka Nowy Sącz
29.09.2018
11:00
KSP Kielce
0:3
Sparta Daleszyce
30.09.2018
11:00
Potok Sitno
1:1
Resovia II Rzeszów
30.09.2018
15:00
GKS Majdan Sieniawski
0:0
Naprzód Sobolów
30.09.2018
15:00

7. kolejka 06.10.2018

Sparta Daleszyce
4:0
LKS Wierzchowiska
06.10.2018
14:00
Widok Lublin
1:1
KSP Kielce
06.10.2018
15:00
GKS Majdan Sieniawski
2:0
Starówka Nowy Sącz
07.10.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
Potok Sitno
07.10.2018
11:00
Naprzód Sobolów
2:1
Łysica Bodzentyn
07.10.2018
13:00
Resovia II Rzeszów
3:2
UKS Staszkówka Jelna
18.11.2018
14:00

8. kolejka 13.10.2018

GKS Majdan Sieniawski
1:2
Łysica Bodzentyn
13.10.2018
11:00
LKS Wierzchowiska
4:2
Widok Lublin
13.10.2018
14:00
Starówka Nowy Sącz
Resovia II Rzeszów
13.10.2018
15:00
Potok Sitno
1:2
Sparta Daleszyce
14.10.2018
12:00
UKS Staszkówka Jelna
Prądniczanka Kraków
14.10.2018
13:00
KSP Kielce
Naprzód Sobolów
14.10.2018
11:00

9. kolejka 20.10.2018

Prądniczanka Kraków
2:3
Starówka Nowy Sącz
20.10.2018
11:00
Łysica Bodzentyn
2:1
KSP Kielce
20.10.2018
14:00
Sparta Daleszyce
1:4
UKS Staszkówka Jelna
20.10.2018
14:00
Widok Lublin
3:0
Potok Sitno
20.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
1:2
LKS Wierzchowiska
21.10.2018
13:00
Resovia II Rzeszów
0:0
GKS Majdan Sieniawski
21.10.2018
14:00

10. kolejka 27.10.2018

LKS Wierzchowiska
2:1
Łysica Bodzentyn
27.10.2018
13:00
GKS Majdan Sieniawski
1:3
KSP Kielce
27.10.2018
14:00
Starówka Nowy Sącz
1:1
Sparta Daleszyce
27.10.2018
14:00
Potok Sitno
3:0
Naprzód Sobolów
28.10.2018
13:00
UKS Staszkówka Jelna
0:2
Widok Lublin
28.10.2018
14:00
Resovia II Rzeszów
0:4
Prądniczanka Kraków
28.10.2018
14:00

11. kolejka 03.11.2018

Prądniczanka Kraków
GKS Majdan Sieniawski
03.11.2018
11:00
Naprzód Sobolów
2:3
UKS Staszkówka Jelna
03.11.2018
13:00
Łysica Bodzentyn
3:1
Potok Sitno
03.11.2018
13:00
Widok Lublin
3:0
Starówka Nowy Sącz
03.11.2018
15:00
Sparta Daleszyce
2:0
Resovia II Rzeszów
04.11.2018
12:00
KSP Kielce
3:1
LKS Wierzchowiska
04.11.2018
13:00

12. kolejka 06.04.2019

Łysica Bodzentyn
UKS Staszkówka Jelna
06.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
1:1
LKS Wierzchowiska
06.04.2019
15:00
Widok Lublin
2:1
Resovia II Rzeszów
06.04.2019
15:30
Naprzód Sobolów
Starówka Nowy Sącz
06.04.2019
13:00
KSP Kielce
3:0
Potok Sitno
07.04.2019
14:00
Sparta Daleszyce
Prądniczanka Kraków
07.04.2019
12:00

13. kolejka 13.04.2019

Prądniczanka Kraków
Widok Lublin
13.04.2019
12:30
Potok Sitno
4:3
LKS Wierzchowiska
13.04.2019
13:00
Resovia II Rzeszów
Naprzód Sobolów
13.04.2019
16:30
Starówka Nowy Sącz
Łysica Bodzentyn
13.04.2019
15:00
UKS Staszkówka Jelna
1:1
KSP Kielce
14.04.2019
11:00
Sparta Daleszyce
2:2
GKS Majdan Sieniawski
14.04.2019
12:00

14. kolejka 20.04.2019

Widok Lublin
3:1
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
12:00
KSP Kielce
2:1
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
16:00
LKS Wierzchowiska
1:7
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
15:00
Łysica Bodzentyn
5:1
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
0:0
Potok Sitno
20.04.2019
12:00

15. kolejka 27.04.2019

Starówka Nowy Sącz
4:1
LKS Wierzchowiska
27.04.2019
15:30
Prądniczanka Kraków
Łysica Bodzentyn
27.04.2019
12:30
Resovia II Rzeszów
0:3
KSP Kielce
27.04.2019
12:30
Widok Lublin
1:0
GKS Majdan Sieniawski
27.04.2019
15:30
Sparta Daleszyce
2:1
Naprzód Sobolów
28.04.2019
15:00
UKS Staszkówka Jelna
15:1
Potok Sitno
28.04.2019
11:00

16. kolejka 04.05.2019

Potok Sitno
4:2
Starówka Nowy Sącz
03.05.2019
12:00
GKS Majdan Sieniawski
UKS Staszkówka Jelna
03.05.2019
14:00
Łysica Bodzentyn
0:3
Sparta Daleszyce
04.05.2019
11:00
Naprzód Sobolów
Widok Lublin
04.05.2019
13:00
KSP Kielce
Prądniczanka Kraków
04.05.2019
16:00
LKS Wierzchowiska
7:1
Resovia II Rzeszów
05.05.2019
15:00

17. kolejka 11.05.2019

Prądniczanka Kraków
LKS Wierzchowiska
11.05.2019
12:30
Widok Lublin
5:0
Łysica Bodzentyn
11.05.2019
14:30
Starówka Nowy Sącz
0:4
UKS Staszkówka Jelna
11.05.2019
17:00
Naprzód Sobolów
GKS Majdan Sieniawski
11.05.2019
11:00
Sparta Daleszyce
1:6
KSP Kielce
12.05.2019
14:00
Resovia II Rzeszów
1:3
Potok Sitno
12.05.2019
12:00

18. kolejka 18.05.2019

Starówka Nowy Sącz
GKS Majdan Sieniawski
18.05.2019
13:00
Potok Sitno
Prądniczanka Kraków
18.05.2019
12:00
Łysica Bodzentyn
2:0
Naprzód Sobolów
18.05.2019
11:00
LKS Wierzchowiska
3:4
Sparta Daleszyce
19.05.2019
15:00
KSP Kielce
0:2
Widok Lublin
19.05.2019
14:00
UKS Staszkówka Jelna
Resovia II Rzeszów
19.05.2019
13:00

19. kolejka 25.05.2019

Łysica Bodzentyn
0:0
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Sparta Daleszyce
2:1
Potok Sitno
25.05.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Resovia II Rzeszów
4:2
Starówka Nowy Sącz
26.05.2019
14:00
Naprzód Sobolów
KSP Kielce
29.05.2019
17:30
Widok Lublin
7:1
LKS Wierzchowiska
12.06.2019
19:00

20. kolejka 01.06.2019

Starówka Nowy Sącz
0:0
Prądniczanka Kraków
01.06.2019
17:00
Potok Sitno
0:1
Widok Lublin
01.06.2019
15:00
GKS Majdan Sieniawski
1:4
Resovia II Rzeszów
01.06.2019
11:00
KSP Kielce
6:1
Łysica Bodzentyn
02.06.2019
11:00
UKS Staszkówka Jelna
1:2
Sparta Daleszyce
02.06.2019
13:00
LKS Wierzchowiska
7:0
Naprzód Sobolów
02.06.2019
15:00

21. kolejka 08.06.2019

Łysica Bodzentyn
2:1
LKS Wierzchowiska
08.06.2019
17:00
KSP Kielce
3:0
GKS Majdan Sieniawski
08.06.2019
17:00
Sparta Daleszyce
3:0
Starówka Nowy Sącz
08.06.2019
17:00
Naprzód Sobolów
3:4
Potok Sitno
08.06.2019
17:00
Widok Lublin
0:2
UKS Staszkówka Jelna
08.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
3:0
Resovia II Rzeszów
08.06.2019
17:00

22. kolejka 15.06.2019

GKS Majdan Sieniawski
1:1
Prądniczanka Kraków
15.06.2019
17:00
UKS Staszkówka Jelna
14:3
Naprzód Sobolów
15.06.2019
17:00
Potok Sitno
4:1
Łysica Bodzentyn
15.06.2019
17:00
Starówka Nowy Sącz
2:2
Widok Lublin
15.06.2019
17:00
Resovia II Rzeszów
0:4
Sparta Daleszyce
15.06.2019
17:00
LKS Wierzchowiska
2:3
KSP Kielce
15.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:00
GKS Majdan Sieniawski
1:1
Prądniczanka Kraków
15.06.2019
17:00
UKS Staszkówka Jelna
14:3
Naprzód Sobolów
15.06.2019
17:00
Potok Sitno
4:1
Łysica Bodzentyn
15.06.2019
17:00
Starówka Nowy Sącz
2:2
Widok Lublin
15.06.2019
17:00
Resovia II Rzeszów
0:4
Sparta Daleszyce
15.06.2019
17:00
LKS Wierzchowiska
2:3
KSP Kielce

22. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:00
GKS Majdan Sieniawski
1:1
Prądniczanka Kraków
15.06.2019
17:00
UKS Staszkówka Jelna
14:3
Naprzód Sobolów
15.06.2019
17:00
Potok Sitno
4:1
Łysica Bodzentyn
15.06.2019
17:00
Starówka Nowy Sącz
2:2
Widok Lublin
15.06.2019
17:00
Resovia II Rzeszów
0:4
Sparta Daleszyce
15.06.2019
17:00
LKS Wierzchowiska
2:3
KSP Kielce

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019