facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga kobiet (południe)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00
Resovia Rzeszów
4:2
Czwórka Radom
19.08.2018
12:00
Respekt Myślenice
Rolnik Głogówek
19.08.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
Tarnovia Tarnów
02.09.2018
13:00

2. kolejka 25.08.2018

Wanda Nowa Huta
Rekord Bielsko Biała
25.08.2018
11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
25.08.2018
14:00
Tarnovia Tarnów
ROW Rybnik
26.08.2018
16:00
Rolnik Głogówek
2:1
Czwórka Radom
26.08.2018
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
Resovia Rzeszów
26.08.2018
16:00
Respekt Myślenice
ISD-AJD Częstochowa
30.09.2018
15:00

3. kolejka 08.09.2018

Resovia Rzeszów
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
08.09.2018
14:00
ROW Rybnik
Respekt Myślenice
08.09.2018
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Wanda Nowa Huta
08.09.2018
13:00
Czwórka Radom
Rysy Bukowina Tatrzańska
08.09.2018
11:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
09.09.2018
17:00
Rekord Bielsko Biała
Tarnovia Tarnów
09.09.2018
13:00

4. kolejka 12.09.2018

Tarnovia Tarnów
5:3
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
12.09.2018
17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
Czwórka Radom
12.09.2018
17:00
Wanda Nowa Huta
0:2
Resovia Rzeszów
12.09.2018
16:30
Rolnik Głogówek
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
12.09.2018
17:30
Respekt Myślenice
0:1
Rekord Bielsko Biała
12.09.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
0:2
ROW Rybnik
24.10.2018
20:00

5. kolejka 15.09.2018

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Respekt Myślenice
15.09.2018
15:00
Czwórka Radom
3:1
Wanda Nowa Huta
15.09.2018
11:00
Resovia Rzeszów
2:0
Tarnovia Tarnów
15.09.2018
12:00
ROW Rybnik
2:3
Rolnik Głogówek
15.09.2018
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
16.09.2018
14:00
Rekord Bielsko Biała
3:0
ISD-AJD Częstochowa
16.09.2018
11:30

6. kolejka 22.09.2018

Wanda Nowa Huta
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
Czwórka Radom
22.09.2018
13:00
Respekt Myślenice
Resovia Rzeszów
22.09.2018
15:00
Rolnik Głogówek
2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
1:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30
ROW Rybnik
0:1
Rekord Bielsko Biała
29.09.2018
16:00

7. kolejka 13.10.2018

Sokół Kolbuszowa Dolna
Wanda Nowa Huta
14.10.2018
14:30
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
0:2
ROW Rybnik
14.10.2018
15:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
Tarnovia Tarnów
14.10.2018
14:00
Czwórka Radom
Respekt Myślenice
14.10.2018
15:30
Resovia Rzeszów
2:1
ISD-AJD Częstochowa
14.10.2018
14:00
Rekord Bielsko Biała
1:0
Rolnik Głogówek
14.10.2018
13:30

8. kolejka 20.10.2018

Tarnovia Tarnów
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.10.2018
15:00
Rolnik Głogówek
3:1
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:30
ROW Rybnik
1:0
Resovia Rzeszów
20.10.2018
13:00
ISD-AJD Częstochowa
1:3
Czwórka Radom
21.10.2018
11:00
Respekt Myślenice
Rysy Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Rekord Bielsko Biała
2:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
21.10.2018
15:00

9. kolejka 27.10.2018

Wanda Nowa Huta
Tarnovia Tarnów
27.10.2018
14:30
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:3
Rolnik Głogówek
27.10.2018
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:3
ISD-AJD Częstochowa
27.10.2018
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Respekt Myślenice
28.10.2018
12:00
Czwórka Radom
1:1
ROW Rybnik
28.10.2018
16:00
Resovia Rzeszów
0:0
Rekord Bielsko Biała
28.10.2018
12:00

10. kolejka 03.11.2018

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2:1
Resovia Rzeszów
03.11.2018
13:00
ROW Rybnik
4:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
03.11.2018
14:00
Rolnik Głogówek
Tarnovia Tarnów
04.11.2018
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
04.11.2018
14:30
Respekt Myślenice
Wanda Nowa Huta
04.11.2018
14:00
Rekord Bielsko Biała
1:2
Czwórka Radom
04.11.2018
12:00

11. kolejka 10.11.2018

Tarnovia Tarnów
2:0
Respekt Myślenice
06.10.2018
14:00
Resovia Rzeszów
1:2
Rolnik Głogówek
06.10.2018
12:00
Wanda Nowa Huta
ISD-AJD Częstochowa
10.11.2018
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
ROW Rybnik
10.11.2018
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Rekord Bielsko Biała
11.11.2018
12:00
Czwórka Radom
0:1
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
11.11.2018
13:00

12. kolejka 16.03.2019

Rysy Bukowina Tatrzańska
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
16.03.2019
11:00
Wanda Nowa Huta
0:2
ROW Rybnik
16.03.2019
14:30
Czwórka Radom
2:3
Resovia Rzeszów
16.03.2019
11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Rekord Bielsko Biała
17.03.2019
13:00
Rolnik Głogówek
Respekt Myślenice
17.03.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
ISD-AJD Częstochowa
17.03.2019
15:00

13. kolejka 23.03.2019

Rekord Bielsko Biała
Wanda Nowa Huta
23.03.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.03.2019
13:00
ROW Rybnik
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
15:00
Czwórka Radom
3:2
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00

14. kolejka 13.04.2019

Tarnovia Tarnów
Rekord Bielsko Biała
06.04.2019
15:00
Wanda Nowa Huta
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
13.04.2019
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:5
Resovia Rzeszów
14.04.2019
14:00
Respekt Myślenice
ROW Rybnik
14.04.2019
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
Czwórka Radom
14.04.2019
11:00
Rolnik Głogówek
1:0
ISD-AJD Częstochowa
14.04.2019
13:00

15. kolejka 20.04.2019

Czwórka Radom
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.04.2019
18:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Tarnovia Tarnów
18.04.2019
16:00
Resovia Rzeszów
:
Wanda Nowa Huta
18.04.2019
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Rolnik Głogówek
18.04.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
:
Respekt Myślenice
18.04.2019
16:00
ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa
18.04.2019
17:00

16. kolejka 27.04.2019

Respekt Myślenice
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
27.04.2019
00:00
Wanda Nowa Huta
:
Czwórka Radom
27.04.2019
11:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rekord Bielsko Biała
27.04.2019
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Resovia Rzeszów
28.04.2019
15:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
28.04.2019
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
28.04.2019
13:00

17. kolejka 04.05.2019

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:1
ISD-AJD Częstochowa
06.04.2019
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Wanda Nowa Huta
04.05.2019
15:00
Czwórka Radom
:
Tarnovia Tarnów
04.05.2019
11:00
Resovia Rzeszów
:
Respekt Myślenice
04.05.2019
00:00
Rekord Bielsko Biała
:
ROW Rybnik
04.05.2019
00:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Rolnik Głogówek
05.05.2019
11:00

18. kolejka 11.05.2019

Wanda Nowa Huta
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
11.05.2019
16:00
ROW Rybnik
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
11.05.2019
00:00
Tarnovia Tarnów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
11.05.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
11.05.2019
00:00
Respekt Myślenice
:
Czwórka Radom
12.05.2019
16:00
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
12.05.2019
14:00

19. kolejka 18.05.2019

Wanda Nowa Huta
:
Rolnik Głogówek
18.05.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Rekord Bielsko Biała
18.05.2019
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Tarnovia Tarnów
19.05.2019
16:00
Resovia Rzeszów
:
ROW Rybnik
19.05.2019
00:00
Czwórka Radom
:
ISD-AJD Częstochowa
19.05.2019
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Respekt Myślenice
19.05.2019
15:00

20. kolejka 25.05.2019

Tarnovia Tarnów
:
Wanda Nowa Huta
26.05.2019
15:00
Rolnik Głogówek
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
26.05.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
00:00
Respekt Myślenice
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
26.05.2019
00:00
ROW Rybnik
:
Czwórka Radom
26.05.2019
00:00
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
26.05.2019
00:00

21. kolejka 01.06.2019

Resovia Rzeszów
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
01.06.2019
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
ROW Rybnik
01.06.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Rolnik Głogówek
01.06.2019
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
ISD-AJD Częstochowa
01.06.2019
16:00
Wanda Nowa Huta
:
Respekt Myślenice
01.06.2019
16:00
Czwórka Radom
:
Rekord Bielsko Biała
01.06.2019
16:00

22. kolejka 08.06.2019

Respekt Myślenice
:
Tarnovia Tarnów
08.06.2019
16:00
Rolnik Głogówek
:
Resovia Rzeszów
08.06.2019
16:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Wanda Nowa Huta
08.06.2019
16:00
ROW Rybnik
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
08.06.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
08.06.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Czwórka Radom
08.06.2019
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

15. kolejka 20.04.2019

17.04.2019
18:00
Czwórka Radom
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.04.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Tarnovia Tarnów
18.04.2019
12:00
Resovia Rzeszów
:
Wanda Nowa Huta
18.04.2019
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Rolnik Głogówek
18.04.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
Respekt Myślenice
18.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa

14. kolejka 13.04.2019

06.04.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
Rekord Bielsko Biała
13.04.2019
13:00
Wanda Nowa Huta
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
14.04.2019
14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:5
Resovia Rzeszów
14.04.2019
16:00
Respekt Myślenice
ROW Rybnik
14.04.2019
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
Czwórka Radom
14.04.2019
13:00
Rolnik Głogówek
1:0
ISD-AJD Częstochowa

16. kolejka 27.04.2019

27.04.2019
00:00
Respekt Myślenice
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
27.04.2019
11:00
Wanda Nowa Huta
:
Czwórka Radom
27.04.2019
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rekord Bielsko Biała
28.04.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Resovia Rzeszów
28.04.2019
13:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
28.04.2019
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Rysy Bukowina Tatrzańska

Wiadomości ligowe


I liga

Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
18.04.2019
19:45
Bytovia Bytów
:
Raków Częstochowa
18.04.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wigry Suwałki
18.04.2019
18:00
ŁKS Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
19.04.2019
20:30
Warta Poznań
:
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
:
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
:
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00

II liga

Rozwój Katowice
:
Górnik Łęczna
18.04.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
:
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
:
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
:
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
:
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
:
MKS Trzebinia
18.04.2019
17:30
Dalin Myślenice
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
:
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
:
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
:
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
:
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
:
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
:
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
:
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
:
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
:
Bronowianka Kraków
18.04.2019
17:00
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
:
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
:
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Gościbia Sułkowice
:
Orzeł Myślenice
20.04.2019
17:00
LKS Śledziejowice
:
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
2:2
LKS Żarki
17.04.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
:
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
:
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
:
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
:
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
:
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
:
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
:
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
:
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
:
GLKS Gromnik
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
:
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
:
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
:
Kolejarz Stróże
20.04.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
:
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
:
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
:
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
:
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
:
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
:
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
:
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
:
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
:
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
1:4
Cedronka Wola Radziszowska
17.04.2019
17:45
Radziszowianka II
:
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
:
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
:
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
:
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
:
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
:
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
:
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
:
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
:
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
:
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
:
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
:
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
:
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
:
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
:
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
:
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
:
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
:
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
:
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
:
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
:
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
:
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
:
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
:
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
:
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
:
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
:
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
:
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
:
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
:
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
:
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
:
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
:
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
:
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
:
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
:
Staw Polanka
20.04.2019
12:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
:
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
18.04.2019
16:00
Wisła Kraków
:
Escola Varsovia Warszawa
18.04.2019
11:00
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
18.04.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Korona Kielce
18.04.2019
11:00
Motor Lublin
:
GKS Bełchatów
18.04.2019
13:00
Elana Toruń
:
Ruch Chorzów
18.04.2019
12:00
Jagiellonia
:
Arka G.
18.04.2019
10:30
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
:
Korona Kielce
18.04.2019
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
18.04.2019
17:30
Cracovia Kraków
:
Podgórze Kraków
19.04.2019
11:00
BKS Lublin
:
Resovia Rzeszów
19.04.2019
13:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
17.04.2019
16:00
Górnik Ł.
:
KKP Korona
18.04.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
18.04.2019
11:00
AP 21 Kraków
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2019
17:00
Puszcza Niepołomice
:
Unia Tarnów
17.04.2019
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.04.2019
10:00
Limanovia Limanowa
:
BKS Bochnia
18.04.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Zatorzanka Zator
18.04.2019
10:30
Dalin Myślenice
:
Okocimski Brzesko
19.04.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Dąb P.
:
Garbarnia Kraków
18.04.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
:
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2019
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
20.04.2019
11:00
AS Progres Kraków
:
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2019
12:30
MKS Trzebinia
:
Górnik Wieliczka
18.04.2019
11:00
Krakus Nowa Huta
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
:
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Polonia Poznań
17.04.2019
16:00
GKS Katowice
1:1
Czarni Sosnowiec
17.04.2019
17:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Medyk Konin
18.04.2019
16:30
SMS Łódź
:
AZS PSW Biała Podlaska
18.04.2019
16:30
Olimpia Szczecin
:
AZS UJ Kraków
18.04.2019
16:00
AZS Wrocław
:
Mitech Żywiec
18.04.2019
15:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.04.2019
18:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Tarnovia Tarnów
18.04.2019
16:00
Resovia Rzeszów
:
Wanda Nowa Huta
18.04.2019
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Rolnik Głogówek
18.04.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
:
Respekt Myślenice
18.04.2019
16:00
ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa
18.04.2019
17:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
:
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
:
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
13:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
 
LKS Wierzchowiska
:
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
 
Łysica Bodzentyn
:
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
:
Potok Sitno
20.04.2019
12:00