facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga kobiet (południe)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00
Resovia Rzeszów
4:2
Czwórka Radom
19.08.2018
12:00
Respekt Myślenice
Rolnik Głogówek
19.08.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
Tarnovia Tarnów
02.09.2018
13:00

2. kolejka 25.08.2018

Wanda Nowa Huta
Rekord Bielsko Biała
25.08.2018
11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
25.08.2018
14:00
Tarnovia Tarnów
ROW Rybnik
26.08.2018
16:00
Rolnik Głogówek
2:1
Czwórka Radom
26.08.2018
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
Resovia Rzeszów
26.08.2018
16:00
Respekt Myślenice
ISD-AJD Częstochowa
30.09.2018
15:00

3. kolejka 08.09.2018

Resovia Rzeszów
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
08.09.2018
14:00
ROW Rybnik
Respekt Myślenice
08.09.2018
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Wanda Nowa Huta
08.09.2018
13:00
Czwórka Radom
Rysy Bukowina Tatrzańska
08.09.2018
11:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
09.09.2018
17:00
Rekord Bielsko Biała
Tarnovia Tarnów
09.09.2018
13:00

4. kolejka 12.09.2018

Tarnovia Tarnów
5:3
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
12.09.2018
17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
Czwórka Radom
12.09.2018
17:00
Wanda Nowa Huta
0:2
Resovia Rzeszów
12.09.2018
16:30
Rolnik Głogówek
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
12.09.2018
17:30
Respekt Myślenice
0:1
Rekord Bielsko Biała
12.09.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
0:2
ROW Rybnik
24.10.2018
20:00

5. kolejka 15.09.2018

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Respekt Myślenice
15.09.2018
15:00
Czwórka Radom
3:1
Wanda Nowa Huta
15.09.2018
11:00
Resovia Rzeszów
2:0
Tarnovia Tarnów
15.09.2018
12:00
ROW Rybnik
2:3
Rolnik Głogówek
15.09.2018
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
16.09.2018
14:00
Rekord Bielsko Biała
3:0
ISD-AJD Częstochowa
16.09.2018
11:30

6. kolejka 22.09.2018

Wanda Nowa Huta
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
Czwórka Radom
22.09.2018
13:00
Respekt Myślenice
Resovia Rzeszów
22.09.2018
15:00
Rolnik Głogówek
2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
1:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30
ROW Rybnik
0:1
Rekord Bielsko Biała
29.09.2018
16:00

7. kolejka 13.10.2018

Sokół Kolbuszowa Dolna
Wanda Nowa Huta
14.10.2018
14:30
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
0:2
ROW Rybnik
14.10.2018
15:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
Tarnovia Tarnów
14.10.2018
14:00
Czwórka Radom
Respekt Myślenice
14.10.2018
15:30
Resovia Rzeszów
2:1
ISD-AJD Częstochowa
14.10.2018
14:00
Rekord Bielsko Biała
1:0
Rolnik Głogówek
14.10.2018
13:30

8. kolejka 20.10.2018

Tarnovia Tarnów
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.10.2018
15:00
Rolnik Głogówek
3:1
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:30
ROW Rybnik
1:0
Resovia Rzeszów
20.10.2018
13:00
ISD-AJD Częstochowa
1:3
Czwórka Radom
21.10.2018
11:00
Respekt Myślenice
Rysy Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Rekord Bielsko Biała
2:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
21.10.2018
15:00

9. kolejka 27.10.2018

Wanda Nowa Huta
Tarnovia Tarnów
27.10.2018
14:30
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:3
Rolnik Głogówek
27.10.2018
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:3
ISD-AJD Częstochowa
27.10.2018
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Respekt Myślenice
28.10.2018
12:00
Czwórka Radom
1:1
ROW Rybnik
28.10.2018
16:00
Resovia Rzeszów
0:0
Rekord Bielsko Biała
28.10.2018
12:00

10. kolejka 03.11.2018

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2:1
Resovia Rzeszów
03.11.2018
13:00
ROW Rybnik
4:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
03.11.2018
14:00
Rolnik Głogówek
Tarnovia Tarnów
04.11.2018
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
04.11.2018
14:30
Respekt Myślenice
Wanda Nowa Huta
04.11.2018
14:00
Rekord Bielsko Biała
1:2
Czwórka Radom
04.11.2018
12:00

11. kolejka 10.11.2018

Tarnovia Tarnów
2:0
Respekt Myślenice
06.10.2018
14:00
Resovia Rzeszów
1:2
Rolnik Głogówek
06.10.2018
12:00
Wanda Nowa Huta
ISD-AJD Częstochowa
10.11.2018
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
ROW Rybnik
10.11.2018
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Rekord Bielsko Biała
11.11.2018
12:00
Czwórka Radom
0:1
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
11.11.2018
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 10.11.2018

06.10.2018
14:00
Tarnovia Tarnów
2:0
Respekt Myślenice
06.10.2018
12:00
Resovia Rzeszów
1:2
Rolnik Głogówek
10.11.2018
12:00
Wanda Nowa Huta
ISD-AJD Częstochowa
10.11.2018
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
ROW Rybnik
11.11.2018
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Rekord Bielsko Biała
11.11.2018
13:00
Czwórka Radom
0:1
Dargfil Tomaszów Mazowiecki

11. kolejka 10.11.2018

06.10.2018
14:00
Tarnovia Tarnów
2:0
Respekt Myślenice
06.10.2018
12:00
Resovia Rzeszów
1:2
Rolnik Głogówek
10.11.2018
12:00
Wanda Nowa Huta
ISD-AJD Częstochowa
10.11.2018
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
ROW Rybnik
11.11.2018
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Rekord Bielsko Biała
11.11.2018
13:00
Czwórka Radom
0:1
Dargfil Tomaszów Mazowiecki

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
07.12.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
07.12.2018
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski
4:7
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
9:4
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30