facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 04.08.2018

Czarni Sosnowiec
4:0
AZS PSW Biała Podlaska
04.08.2018
11:00
Polonia Poznań
AZS UJ Kraków
04.08.2018
11:00
Olimpia Szczecin
0:6
AZS PWSZ Wałbrzych
04.08.2018
11:00
GKS Katowice
2:0
Mitech Żywiec
04.08.2018
13:00
UKS SMS Łódź
0:1
Medyk Konin
04.08.2018
16:00
AZS Wrocław
0:9
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00

2. kolejka 11.08.2018

AZS Wrocław
1:1
Olimpia Szczecin
11.08.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:1
UKS SMS Łódź
11.08.2018
11:00
Mitech Żywiec
6:3
Polonia Poznań
11.08.2018
11:00
AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec
11.08.2018
11:00
Medyk Konin
3:1
GKS Katowice
11.08.2018
17:00
Górnik Łęczna
5:1
AZS PSW Biała Podlaska
12.09.2018
16:00

3. kolejka 18.08.2018

UKS SMS Łódź
4:0
AZS Wrocław
18.08.2018
11:00
Polonia Poznań
0:11
Medyk Konin
18.08.2018
16:00
Olimpia Szczecin
0:7
Górnik Łęczna
18.08.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
3:1
Mitech Żywiec
18.08.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
AZS UJ Kraków
18.08.2018
11:00
GKS Katowice
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018
13:00

4. kolejka 25.08.2018

AZS Wrocław
0:0
GKS Katowice
25.08.2018
11:00
Medyk Konin
5:0
Czarni Sosnowiec
25.08.2018
11:00
Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków
25.08.2018
16:00
Olimpia Szczecin
0:7
UKS SMS Łódź
25.08.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
5:1
Polonia Poznań
25.08.2018
11:00
Mitech Żywiec
0:0
AZS PSW Biała Podlaska
25.08.2018
11:00

5. kolejka 09.09.2018

Polonia Poznań
0:2
AZS Wrocław
08.09.2018
16:00
UKS SMS Łódź
1:2
Górnik Łęczna
09.09.2018
11:00
AZS UJ Kraków
Mitech Żywiec
09.09.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
1:1
Medyk Konin
09.09.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
4:2
AZS PWSZ Wałbrzych
09.09.2018
13:00
GKS Katowice
0:1
Olimpia Szczecin
09.09.2018
15:00

6. kolejka 15.09.2018

AZS Wrocław
0:5
Czarni Sosnowiec
15.09.2018
11:00
UKS SMS Łódź
0:1
GKS Katowice
15.09.2018
16:00
Olimpia Szczecin
3:2
Polonia Poznań
15.09.2018
11:00
Medyk Konin
AZS UJ Kraków
15.09.2018
13:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
15.09.2018
11:00
Górnik Łęczna
8:0
Mitech Żywiec
16.09.2018
16:00

7. kolejka 22.09.2018

Polonia Poznań
0:2
UKS SMS Łódź
22.09.2018
17:00
AZS PSW Biała Podlaska
9:1
AZS Wrocław
22.09.2018
11:00
GKS Katowice
0:3
Górnik Łęczna
22.09.2018
13:00
Czarni Sosnowiec
7:1
Olimpia Szczecin
22.09.2018
11:00
AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018
14:00
Mitech Żywiec
1:4
Medyk Konin
22.09.2018
11:00

8. kolejka 14.10.2018

AZS Wrocław
AZS UJ Kraków
14.10.2018
11:00
UKS SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
14.10.2018
12:00
Górnik Łęczna
3:2
Medyk Konin
14.10.2018
15:00
Olimpia Szczecin
2:4
AZS PSW Biała Podlaska
14.10.2018
11:00
GKS Katowice
3:0 v.o.
Polonia Poznań
14.10.2018
15:00
AZS PWSZ Wałbrzych
5:0
Mitech Żywiec
14.10.2018
11:00

9. kolejka 20.10.2018

Polonia Poznań
0:8
Górnik Łęczna
20.10.2018
17:00
Medyk Konin
3:3
AZS PWSZ Wałbrzych
20.10.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
UKS SMS Łódź
20.10.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
GKS Katowice
20.10.2018
11:00
AZS UJ Kraków
Olimpia Szczecin
20.10.2018
11:00
Mitech Żywiec
1:2
AZS Wrocław
20.10.2018
11:00

10. kolejka 24.10.2018

UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków
24.10.2018
15:00
Górnik Łęczna
5:1
AZS PWSZ Wałbrzych
24.10.2018
15:00
AZS Wrocław
1:2
Medyk Konin
24.10.2018
15:00
Olimpia Szczecin
3:0
Mitech Żywiec
24.10.2018
11:00
Polonia Poznań
0:7
Czarni Sosnowiec
24.10.2018
12:00
GKS Katowice
2:0
AZS PSW Biała Podlaska
24.10.2018
14:30

11. kolejka 28.10.2018

Medyk Konin
4:2
Olimpia Szczecin
28.10.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
3:1
Polonia Poznań
28.10.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
2:5
Górnik Łęczna
28.10.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
6:0
AZS Wrocław
28.10.2018
11:00
Mitech Żywiec
1:4
UKS SMS Łódź
28.10.2018
13:00
AZS UJ Kraków
GKS Katowice
10.11.2018
13:00

12. kolejka 03.11.2018

AZS PSW Biała Podlaska
2:2
Czarni Sosnowiec
03.11.2018
11:00
AZS UJ Kraków
Polonia Poznań
03.11.2018
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
6:1
Olimpia Szczecin
03.11.2018
11:00
Mitech Żywiec
1:1
GKS Katowice
03.11.2018
11:00
Medyk Konin
3:0
UKS SMS Łódź
03.11.2018
10:30
Górnik Łęczna
7:0
AZS Wrocław
03.11.2018
12:00

13. kolejka 17.11.2018

Olimpia Szczecin
0:0
AZS Wrocław
18.11.2018
11:00
UKS SMS Łódź
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
18.11.2018
13:30
Polonia Poznań
1:1
Mitech Żywiec
18.11.2018
12:00
Czarni Sosnowiec
AZS UJ Kraków
18.11.2018
11:00
GKS Katowice
1:3
Medyk Konin
18.11.2018
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:5
Górnik Łęczna
18.11.2018
11:00

14. kolejka 24.11.2018

AZS Wrocław
1:3
UKS SMS Łódź
24.11.2018
11:00
Medyk Konin
2:0
Polonia Poznań
24.11.2018
10:00
Górnik Łęczna
2:2
Olimpia Szczecin
24.11.2018
12:00
Mitech Żywiec
0:5
Czarni Sosnowiec
24.11.2018
11:00
AZS UJ Kraków
AZS PSW Biała Podlaska
24.11.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:0
GKS Katowice
24.11.2018
11:00

15. kolejka 23.02.2019

UKS SMS Łódź
3:0
Olimpia Szczecin
21.02.2019
17:00
Polonia Poznań
0:2
AZS PWSZ Wałbrzych
21.02.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
1:1
Medyk Konin
23.02.2019
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
2:0
Mitech Żywiec
23.02.2019
17:15
GKS Katowice
0:0
AZS Wrocław
24.02.2019
13:00
AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna
13.03.2019
11:30

16. kolejka 09.03.2019

AZS Wrocław
6:1
Polonia Poznań
10.03.2019
15:00
Górnik Łęczna
2:2
UKS SMS Łódź
10.03.2019
12:00
Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków
10.03.2019
11:00
Medyk Konin
7:2
AZS PSW Biała Podlaska
10.03.2019
15:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:2
Czarni Sosnowiec
10.03.2019
11:00
Olimpia Szczecin
1:4
GKS Katowice
10.03.2019
11:00

17. kolejka 16.03.2019

Czarni Sosnowiec
5:0
AZS Wrocław
16.03.2019
11:00
GKS Katowice
2:1
UKS SMS Łódź
16.03.2019
15:30
Polonia Poznań
0:4
Olimpia Szczecin
16.03.2019
15:00
AZS UJ Kraków
Medyk Konin
16.03.2019
11:00
Mitech Żywiec
1:6
Górnik Łęczna
16.03.2019
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
17.03.2019
11:00

18. kolejka 23.03.2019

UKS SMS Łódź
8:0
Polonia Poznań
23.03.2019
11:00
AZS Wrocław
0:5
AZS PSW Biała Podlaska
23.03.2019
11:00
Olimpia Szczecin
2:6
Czarni Sosnowiec
23.03.2019
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS UJ Kraków
23.03.2019
13:00
Medyk Konin
2:0
Mitech Żywiec
23.03.2019
11:00
Górnik Łęczna
0:0
GKS Katowice
20.04.2019
11:30

19. kolejka 13.04.2019

AZS UJ Kraków
AZS Wrocław
13.04.2019
13:00
Polonia Poznań
1:6
GKS Katowice
13.04.2019
17:00
Czarni Sosnowiec
4:0
UKS SMS Łódź
14.04.2019
13:00
Medyk Konin
2:4
Górnik Łęczna
14.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
2:3
Olimpia Szczecin
14.04.2019
11:00
Mitech Żywiec
1:5
AZS PWSZ Wałbrzych
14.04.2019
15:00

20. kolejka 18.04.2019

Górnik Łęczna
6:0
Polonia Poznań
17.04.2019
16:00
GKS Katowice
1:1
Czarni Sosnowiec
17.04.2019
17:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Medyk Konin
18.04.2019
16:30
UKS SMS Łódź
2:0
AZS PSW Biała Podlaska
18.04.2019
16:30
Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków
18.04.2019
16:00
AZS Wrocław
3:0
Mitech Żywiec
18.04.2019
15:00

21. kolejka 24.04.2019

AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:2
Górnik Łęczna
24.04.2019
17:00
Medyk Konin
3:0
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
3:2
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
11:0
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
3:0
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

22. kolejka 27.04.2019

Olimpia Szczecin
0:2
Medyk Konin
28.04.2019
16:00
Polonia Poznań
0:6
AZS PSW Biała Podlaska
28.04.2019
16:00
Górnik Łęczna
1:2
Czarni Sosnowiec
28.04.2019
14:00
AZS Wrocław
1:3
AZS PWSZ Wałbrzych
28.04.2019
11:00
UKS SMS Łódź
2:0
Mitech Żywiec
28.04.2019
16:00
GKS Katowice
AZS UJ Kraków
28.04.2019
16:00

23. kolejka 11.05.2019

AZS PSW Biała Podlaska
3:2
Olimpia Szczecin
11.05.2019
11:00
AZS Wrocław
0:3
Mitech Żywiec
11.05.2019
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:0
UKS SMS Łódź
11.05.2019
11:00
Medyk Konin
1:0
Czarni Sosnowiec
11.05.2019
12:00
Polonia Poznań
AZS UJ Kraków
11.05.2019
19:00
GKS Katowice
1:0
Górnik Łęczna
12.05.2019
16:00

24. kolejka 18.05.2019

Czarni Sosnowiec
4:0
UKS SMS Łódź
18.05.2019
14:00
Olimpia Szczecin
2:1
Mitech Żywiec
19.05.2019
11:00
Polonia Poznań
0:10
AZS PSW Biała Podlaska
19.05.2019
12:00
Górnik Łęczna
3:2
AZS PWSZ Wałbrzych
19.05.2019
15:00
GKS Katowice
1:3
Medyk Konin
19.05.2019
17:00
AZS UJ Kraków
AZS Wrocław
21.05.2019
14:00

25. kolejka 25.05.2019

UKS SMS Łódź
2:2
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
4:0
GKS Katowice
25.05.2019
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
3:2
AZS Wrocław
26.05.2019
11:00
Olimpia Szczecin
10:0
Polonia Poznań
26.05.2019
16:00
Medyk Konin
3:2
AZS PWSZ Wałbrzych
26.05.2019
17:00
Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków
26.05.2019
14:00

26. kolejka 01.06.2019

AZS PSW Biała Podlaska
2:4
Mitech Żywiec
01.06.2019
11:00
Medyk Konin
5:0
UKS SMS Łódź
01.06.2019
16:00
Górnik Łęczna
4:1
Czarni Sosnowiec
01.06.2019
16:00
AZS Wrocław
1:0
Polonia Poznań
01.06.2019
16:00
AZS UJ Kraków
Olimpia Szczecin
01.06.2019
10:45
AZS PWSZ Wałbrzych
2:2
GKS Katowice
01.06.2019
13:00

27. kolejka 08.06.2019

Olimpia Szczecin
6:2
AZS Wrocław
08.06.2019
16:00
UKS SMS Łódź
1:1
GKS Katowice
08.06.2019
16:00
Górnik Łęczna
2:0
Medyk Konin
08.06.2019
15:00
Czarni Sosnowiec
4:1
AZS PWSZ Wałbrzych
08.06.2019
16:00
AZS UJ Kraków
AZS PSW Biała Podlaska
08.06.2019
11:00
Mitech Żywiec
3:0 v.o.
Polonia Poznań
08.06.2019
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

27. kolejka 08.06.2019

08.06.2019
16:00
Olimpia Szczecin
6:2
AZS Wrocław
08.06.2019
16:00
UKS SMS Łódź
1:1
GKS Katowice
08.06.2019
15:00
Górnik Łęczna
2:0
Medyk Konin
08.06.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
4:1
AZS PWSZ Wałbrzych
08.06.2019
11:00
AZS UJ Kraków
AZS PSW Biała Podlaska
08.06.2019
16:00
Mitech Żywiec
3:0 v.o.
Polonia Poznań

27. kolejka 08.06.2019

08.06.2019
16:00
Olimpia Szczecin
6:2
AZS Wrocław
08.06.2019
16:00
UKS SMS Łódź
1:1
GKS Katowice
08.06.2019
15:00
Górnik Łęczna
2:0
Medyk Konin
08.06.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
4:1
AZS PWSZ Wałbrzych
08.06.2019
11:00
AZS UJ Kraków
AZS PSW Biała Podlaska
08.06.2019
16:00
Mitech Żywiec
3:0 v.o.
Polonia Poznań

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019