facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Komisja uznała rację Pasternika Ochojno!

Zakończyła się saga związana z klubami Pasternik Ochojno oraz Wróblowianka Wróblowice. 3 lipca w Warszawie zwołana została Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN, która miała zakończyć spór pomiędzy klubami dotyczący występu nieuprawionego zawodnika w drużynie Pasternika Ochojno.

 

Po przeanalizowaniu całej sprawy, skarga klubu z Wróblowic została oddalona i podtrzymana została decyzja o utrzymaniu wyniku z boiska(Pasternik wygrał 3:2).Ta decyzja zamyka cały proces i uznaje rację klubu z Ochojna.

 

Co ciekawe sprawa toczyła się od 15 sierpnia 2018 roku, kiedy to Wróblowianka zdecydowała się złożyć protest, twierdząc, że Jaroslav Hubanov został uprawiony do gry nie w tym podokręgu, w którym należy (Wielicki zamiast Myślenicki) oraz grał bez ważnych dokumentów uprawniających do gry.

 

Sprawa nabrała toku prawnego a oba kluby uparcie obstawały przy swoim. Komisja Odwoławcza przy MZPN dwukrotnie uznawała rację Wróblowianki, ale zarówno WG PPN Myślenice oraz MZPN były innego zdania przyznając rację Pasternikowi.

 

 

Źródło: własne, Pasternik

Dodano: 2019-07-06 09:17:08


Zobacz też: Klasa A (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice  Pasternik Ochojno 

Komentarze