facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Mirosław Hajdo znalazł nowego pracodwacę

Mirosław Hajdo znalazł nowego pracodwacę

Mirosław Hajdo to osoba znana w małopolskim świecie piłki nożnej przede wszystkim z pracy w Garbarni Kraków.  48-letni szkoleniowiec trenował brązowo-białych od września 2014 roku do października 2018. Z klubem awansował z III ligi do II a także w ostatnim sezonie wprowadził Garbarnie na zaplecze Ekstraklasy.

Niestety pod jego wodzą Garbarnia w I lidze nie radziła sobie zbyt dobrze i w październiku został on zastąpiony Bogusławem Pietrzakiem.

Dziś oficjalnie Mirosław Hajdo został ogłoszony nowym szkoleniowcem występującego w III lidze gr. IV -Motoru Lublin. Kontrakt z nowym opiekunem drużyny został podpisany na sezon.  Na tym stanowisku Hajdo zastąpił Roberta Góralczyka.

Mirosław Hajdo w swojej pierwszej wypowiedzi dla klubowej telewizji Motor TV wyraził wdzięczność oraz radość, że dołączył do takiego klubu, jakim jest Motor.

"Zdaję sobie sprawę, z wyzwania, jakie stoi przed nami, wierzę w to, że zarówno klub jak i ja oraz nasza współpraca to będą same plusy. Oczywiście wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest łatwo, o czym mogą świadczyć ostatnie lata rywalizacji w tej lidze. (…) Zrobimy z drużyną wszystko, aby jak najlepiej się prezentować w sezonie"

Nowy opiekun Motoru skomentował również walkę o ewentualny awans w nadchodzącym sezonie ''o awansie nie chcemy za dużo mówić, bardziej chce się koncentrować na dobrej pracy i na najbliższych spotkaniach. (…) Zobaczymy, w jakim miejscu będzie Motor chociażby po rundzie jesiennej."

Motor Lublin poprzedni sezon zakończył na trzeciej pozycji w swojej grupie będąc w ostatecznym rozrachunku słabszy od Stali Rzeszów oraz rewelacyjnego Podhala Nowy Targ.

 

 

Źródło: motorlublin.eu, własne

Dodano: 2019-06-24 17:02:51


Zobacz też: III liga, gr. IV

motor lublin 

Komentarze