facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pobili własny rekord, a jednak pozostał żal (foto)

Pobili własny rekord, a jednak pozostał żal (foto)

Złomex rozpoczął spotkanie z Czarnochowicami w swoim stylu i od pierwszych minut ruszył na bramkę rywali. Już w 10 minucie gola mógł zdobyć Stawiarski, ale w pojedynku sam na sam lepszy okazał się bramkarz gości. Napastnik Złomexu miał jeszcze dwie dogodne okazje, jednak obie zmarnował. Goście szukali swoich szans w grze z kontrataku oraz w stałych fragmentach, ale czujny między słupkami Szymski nie dał się zaskoczyć. W 42 minucie powalony w polu karnym został Stawiarski i sędzia bez zawahania wskazał na "wapno". Jedenastkę pewnym strzałem na bramkę zamienił Dudek i na przerwę braniczanie schodzili ze skromną jednobramkową zaliczką. 

Po zmianie stron przewaga Zjednoczonych stała się jeszcze bardziej wyraźna. W 55 minucie po dobitce wynik spotkania podwyższył Stawiarski. Kwadrans później po indywidualnej akcji, płaskim strzałem trzeciego gola zdobył Cichoń, który chwilę wcześniej zameldował się na murawie. W 75 minucie Czarnochowice odpowiedziały trafieniem uderzającego zza szesnastki Bialika. W doliczonym czasie gry strzałem z bliskiej odległości od bramki wynik spotkania ustalił Stawiarski.

Dla podopiecznych Tomasza Kępskiego był to 21 mecz z rzędu bez porażki. Jest to absolutny rekord w historii Klubu (odkąd prowadzone są statystyki). Wcześniejszy należał do zespołu z sezonu 2011/2012, który również prowadził Tomasz Kępski i wynosił 17 kolejnych spotkań. Złomex kończy sezon na bardzo dobrym 3 miejscu z dorobkiem 62 punktów. Jest to najlepszy wynik ekipy z Branic odkąd ta w sezonie 2015/2016 spadła z krakowskiej okręgówki. Mimo takiego bilansu Złomex nie awansował do klasy okręgowej, zajął trzecie miejsce na finiszu jednego z najlepszych od lat sezonów w wielickiej klasie A.


Złomex Branice - Czarnochowice  4-1 (1-0)
Dudek 42, Stawiarski 55, 90, Cichoń 70 - Bialik 75.

Sędziował Jacek Tylek 

Widzów: 50

Złomex: Szymski (80 Szkodoń) - Skotniczy, Calik, Sikora, Wełna - Suder (65 Cichoń), Marut, Dudek - Stanecki (75 Kotusiński), Biernacik, Stawiarski. 

 

 

 

Źródło: AD

Dodano: 2019-06-23 17:21:48


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice  Złomex Branice 

Komentarze