facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

TOZPN zaprasza na Finały Ligi Małych Orlów

TOZPN zaprasza na Finały Ligi Małych Orlów

Wydział Szkolenia TOZPN zaprasza do wspólnej zabawy i odwiedzenia Turnieju Finałowego Ligi Małych Orłów w Niecieczy !
 
Trenerzy, dzieci, rodzice i kibice piłki nożnej ! Już teraz przyszykujcie się na Turniej Finałowy Ligi Małych Orłów !
 
Impreza wystartuje na obiektach Klubu Bruk-Bet Termalica Nieciecza 23 czerwca o godzinie 9:00 !
 
Już za kilka dni nasi najmłodsi zawodnicy będą obchodzili swoje piłkarskie święto! Turniej Finałowy Ligi Małych Orłów to wydarzenie, które jest podsumowaniem całorocznej rywalizacji w licznych turniejach szkoleniowych drużyn złożonych z dzieci w wieku 4-11 lat, podzielonych na trzy kategorie wiekowe: Skrzatów, Żaków i Orlików. Impreza to okazja do świętej zabawy dla całej rodziny, gry w piłkę, wręczenia pamiątkowych medali i wyróżnienia za cały sezon pełen piłkarskich emocji. Dzieci już teraz mogą się szykować na przeróżne atrakcje!
 
Turniej Finałowy Ligi Małych Orłów jest organizowany przez Wydział Szkolenia Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej przy współpracy z KS Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Tegoroczna impreza odbędzie się na obiektach treningowych „Słoni” w Niecieczy (Nieciecza 150) w niedzielę 23 czerwca. Początek o godzinie 9:00 !
 
Turniej obywa się pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Małopolskiego, Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego oraz Wójta Gminy Tarnów.
 
Co będzie czekało na uczestników? Mnóstwo dobrej zabawy! Dzieci będą mogły się sprawdzić w turnieju piłkarskim, wziąć udział w zabawach w specjalnie przygotowanej strefie, na zjeżdżalniach, dmuchanych zamkach, konkursach plastycznych, parku trampolin i wielu innych atrakcjach. Po prostu będzie się działo!
 
Przez cały czas trwania turnieju będzie dostępna strefa cateringowa, w której będzie można zakupić coś na ząb a  najwierniejszych kibiców KS Bruk-Bet Termalica  zaprasza Sklep Kibica.

To w takich turniejach zaczęły się kariery Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego, ale też przygody z piłką milionów innych chłopców i dziewczynek.

Blisko 1100 uczestników z ponad 100 drużyn. 600 meczy, 40 boisk piłkarskich w 9 godzin i wielu trenerów zaangażowanych w kreowanie największych piłkarskich talentów. Ponad tysiąc medali i… liczne nagrody. To wszystko obrazuje, jak wielkim wydarzeniem będzie Turniej Finałowy Ligi Małych Orłów, który jest również promocją piłki nożnej Grassroots oraz aktywności fizycznej.

Turniej jest wielkim świętem futbolu i okazją do przyjrzenia się najbardziej utalentowanym młodym piłkarzom i piłkarkom z regionu. W Niecieczy świetnie będą się bawić nie tylko zawodnicy, ale też ich trenerzy, rodzice i kibice, których zapraszamy do dopingowania młodych sportowców.

Organizatorem Turnieju jest Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, współorganizatorem Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny do przybycia na jedyny TAKI Turniej ! Turniej Finałowy Ligi Małych Orłów ! 
 
Wstęp wolny!

 

 
Źródło: BN

Dodano: 2019-06-21 13:44:29


TOZPN 

Komentarze