facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Szkółka Piłkarska Orliki Myślenice zaprasza na treningi naborowe!

Dwa w czerwcu oraz dwa we wrześniu - szkółka piłkarska Orliki Myślenice zaprasza dzieci urodzone w latach 2013-2015 na treningi naborowe, podczas których dzieci mogą zapisać się do szeregów szkółki i rozpocząć swoją piłkarską przygodę! Pierwsze treningi w soboty 22 czerwca oraz 29 czerwca o godz.11:00 na obiektach Orła Myślenice przy ul. Burmistrza Andrzeja Marka 7 w Myślenicach.

Dziecko można zgłosić na trening naborowy w szkółce ORLIKI MYŚLENIE wypełniając formularz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA TRENINGI NABOROWE: https://tiny.pl/tw3p8

- Zapraszamy na treningi naborowe oraz do zapisów do szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice. Szkolimy dzieci w wieku od 5 do 12 lat, zapewniamy profesjonalną kadrę trenerską, nowoczesny sprzęt treningowy, autorski program oraz między innymi specjalistyczne treningi bramkarskie, szkolenie indywidualne, czy treningi motoryczne. W czasie ferii i wakacji organizujemy też wyjazdy na obozy, czy też półkolonie w Myślenicach. Dzieci trenując razem z nami mają niepowtarzalną okazję na poprawę swojej sprawności fizycznej, uczą się funkcjonować w grupie, a także rozwijają swoje umiejętności ucząc się przez zabawę i współzawodnictwo – mówią trenerzy szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice.


 

 Źródło: Orzeł Myślenice

Dodano: 2019-06-12 12:47:42


Orzeł Myślenice 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019